PDA

View Full Version : Поведението, което ме изкарва извън релси!



Red.Corp
06-11-2014, 12:29
Снощи бях поканен на гости на един от най-добрите ми приятели. В началото всичко беше супер. Занесох им бутилка червено вино, седнахме, хапнахме, говорихме си, пийнахме... съвсем нормална вечер. И както всичко си вървеше като хората, изведнъж забелязах, че жена му бе започнала да го засипва с провокативни и обвиняващи погледи, като в тях сякаш имаше притаен гняв. Сякаш искаше да го накара да побеснее, като го прави само с поглед. Явно си мислеше, че не съм забелязал и не се спря. Стана ми неловко, за това им казах, че ще отида на терасата да изпуша една цигара, че ми е станало тежко. Излязох, запалих си цигарата, когато ненадейно дочух техният разговор, който се състоеше от следното:
Тя: Ето, снощи пак закъсня...за какво си правих труда да приготвя вечеря?
Той: Имах работа, трябваше да остана, имаше много документи.
Тя: Да, естествено, ти и твоята работа... все с това се извиняваш.
Той: Не се извинявам, все пак работата ми е да нося пари в къщата.
Тя: Да, виждам. Дани непрекъснато хвали мъжът си, как бил повишен. Той, дето работи когато си поиска.
Той: Повишението не е всичко, скъпа.
Тя: Да добре, но поне е нещо.

Честно казано ми писна да ги слушам, затова реших да вляза да прекъсна разговора и да им пожелая лека вечер, с извинението че трябва да се прибирам, защото имам работа рано сутринта. Изпратиха ме и така приключи вечерта.
Та така... дроплата, която не работи и прекарва всеки божи ден с приятелки по кафенета и молове смее да държи сметка на моя авер.. че и да го обвинява...

Що за пре**ано държание е това? То бива наглост и безочие, ама това е.... Чудя се, дали да седна да си поговоря с моя човек и да се опитам да му отворя очите за истината и да се опитам да го оттърва от тази пиявица, но не знам дали имам правото да се меся в неговия живот... ако може да се нарече така. Как мислите вие?

an7raks
06-11-2014, 12:34
Ти си никой в цялата работа... Не се бъркай, че само ще си развалите отношенията с приятелят ти.

Lilanda
06-11-2014, 12:44
Българската реалност...

Ще утихне и това, остави го да си живее живота. Щом на него не му пречи или не го е забелязал, ти нямаш право да правиш каквото и да е.

Cloud9
06-11-2014, 13:47
Българската реалност...

Шаврантийска реалност.не е само българска.Има го навсякъде това.не е нормално,но наистина няма каквода направиш по въпроса.Колкото и да ти е тежко трябва да го оставиш сам да се осъзнае.

Red.Corp
06-11-2014, 14:59
С 2 думи "Гледай как кораба потъва"...

anonymous908491
06-11-2014, 15:50
Сигурно и те се дразнят от мъжки клюкарки като теб

Red.Corp
06-11-2014, 15:54
Много ми е интересно, като си толкова интересен, ти какво щеше да направиш.

anonymous908491
06-11-2014, 16:07
Аз щях да се обадя на Гала и да поискам да споделя всичко това по телевизията.

yakuza_
06-11-2014, 17:12
Нека позная, случайно си гледала първи епизод на Фарго? А Дани всъщност е брата на Лестър?

DarkTemplar
06-11-2014, 18:32
Не се занимавай, щото е най-вероятно ти да излезеш лошия и да си развалите отношенията.

yakuza_
06-11-2014, 18:45
Честно казано за история която започва с - 2 жени, мъж и бутилка вино, свършва доста скучно ...

Red.Corp
06-11-2014, 19:24
Много офтопик отидоха нещата. Тези коментари не отговарят на въпроса, който зададох.
П.П.- Ще го имам в предвид DarkTemplar

yakuza_
06-11-2014, 19:37
Един мой авер си хвана една, която е много досадна, по средата на разговор, започва да прекъсва и да го кара да прави някакви глупости, веднъж дори го оплю. Но както се казва, любовта е сляпа. Аз не бих търпял такова отношение спрямо мен, но всеки си има свое разбиране за нещата.

DarkTemplar
06-11-2014, 20:38
Ако някое публично ме наплюе, най-вероятно ще я пратя под масата с един шамар.

RapExotic
06-13-2014, 09:24
Не се меси. Може да му е била временно ядосана и за това да е говорила така. Само ако той поиска съвет от теб можеш да му споделиш мнението си.

JoLLiE92
06-20-2014, 10:28
Не се меси. Не и прави чест да се заяжда така пред чужди хора, но не им знаеш отношенията все пак.
А замисли се, ако тя работеше колкото него хипотетично, обаче не готви, не е перфектно чиста къщата, щеше ли твоят приятел да мрънка как тя като жена е длъжна, или щеше да се светне, че и тя работи също колкото него? Не я защитавам, ужасно грозно е да нападаш човека до себе си пред трети лица, но не е и хубаво да си сготвил на някого, да си му направил вкъщи уютно, а той да закъснее, да си пусне мача и да не те оценява, да те приема за даденост. :)
Пък ти не се меси, приятел си му не за да го поучаваш как да живее, а за да я псувате заедно ако скъсат. :D
yakuza_ Твоят що не я оплюе и той? :D Това вече е безподобно поведение. :D

didi_marin0va
07-18-2014, 07:04
Снощи бях поканен на гости на един от най-добрите ми приятели. В началото всичко беше супер. Занесох им бутилка червено вино, седнахме, хапнахме, говорихме си, пийнахме... съвсем нормална вечер. И както всичко си вървеше като хората, изведнъж забелязах, че жена му бе започнала да го засипва с провокативни и обвиняващи погледи, като в тях сякаш имаше притаен гняв. Сякаш искаше да го накара да побеснее, като го прави само с поглед. Явно си мислеше, че не съм забелязал и не се спря. Стана ми неловко, за това им казах, че ще отида на терасата да изпуша една цигара, че ми е станало тежко. Излязох, запалих си цигарата, когато ненадейно дочух техният разговор, който се състоеше от следното:
Тя: Ето, снощи пак закъсня...за какво си правих труда да приготвя вечеря?
Той: Имах работа, трябваше да остана, имаше много документи.
Тя: Да, естествено, ти и твоята работа... все с това се извиняваш.
Той: Не се извинявам, все пак работата ми е да нося пари в къщата.
Тя: Да, виждам. Дани непрекъснато хвали мъжът си, как бил повишен. Той, дето работи когато си поиска.
Той: Повишението не е всичко, скъпа.
Тя: Да добре, но поне е нещо.

Честно казано ми писна да ги слушам, затова реших да вляза да прекъсна разговора и да им пожелая лека вечер, с извинението че трябва да се прибирам, защото имам работа рано сутринта. Изпратиха ме и така приключи вечерта.
Та така... дроплата, която не работи и прекарва всеки божи ден с приятелки по кафенета и молове смее да държи сметка на моя авер.. че и да го обвинява...

Що за пре**ано държание е това? То бива наглост и безочие, ама това е.... Чудя се, дали да седна да си поговоря с моя човек и да се опитам да му отворя очите за истината и да се опитам да го оттърва от тази пиявица, но не знам дали имам правото да се меся в неговия живот... ако може да се нарече така. Как мислите вие?
Приятелю, това е било начин, по който са се опитали да се почувстваш неудобно и да си тръгнеш, защото или на жената или и на двамата им е писнало да седиш в тях. Повярвай ми никой не обича да се разправя пред други хора, така че да му лъснат семейните проблеми. Не е случайно, че си дочул разговора. СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ си гледай часовника и си тръгвай по-навреме, защото и на мене да ми кесне някой у нас до късно, не ще му намекна, а направо ще го изгоня. (просто си улучил възпитани хора, които са се опитали по деликатен начин да те изритат от техния дом, защото ти сам не се сещаш да си тръгнеш). Ако не ми вярваш ги попитай и те ще си признаят!

hey.mistery
07-18-2014, 10:47
Може да ти е приятел, но това са семейни неща, в цялата тази работа ти нямаш никаква роля. Ако той поиска да поговори с теб, тогава можел да изразиш мнението си. А и това си е го чул веднъж, може да не е така винаги. Ако и тя е попийнала, някой стават агресивни като пият.

Red.Corp
08-08-2014, 11:40
Приятелю, това е било начин, по който са се опитали да се почувстваш неудобно и да си тръгнеш, защото или на жената или и на двамата им е писнало да седиш в тях. Повярвай ми никой не обича да се разправя пред други хора, така че да му лъснат семейните проблеми. Не е случайно, че си дочул разговора. СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ си гледай часовника и си тръгвай по-навреме, защото и на мене да ми кесне някой у нас до късно, не ще му намекна, а направо ще го изгоня. (просто си улучил възпитани хора, които са се опитали по деликатен начин да те изритат от техния дом, защото ти сам не се сещаш да си тръгнеш). Ако не ми вярваш ги попитай и те ще си признаят!
Бяха минали не повече от час и половина откакто бях там, като не им е приятно защо ме канят?