PDA

View Full Version : Хора, телефони, излизания, социален живот, а-у...



fUcKsMiLe
06-11-2014, 15:31
Въпроси:
Само мен ли ме дразнят хората, които като излязат не говорят, а само водят социален живот в мрежата... докато са навън, с истински хора?
От кой тип сте вие?
Това влияе ли на истинския ви живот, истински приятели?

Дайте да направим една сериозна дискусия за това как и дали интернета до някаква степен проваля реалните ни контакти? За това как от друга страна помага за завързването и може би развитието, на нови и стари връзки(не говоря за любовните).

Случи ми се нещо вчера и просто нямаше как да не пусна тема.
Интересни са ми вашите гледни точки, don't disappoint me.

sifon4o
06-11-2014, 15:38
имам 1 приятел който е 24/7 на телефона, вчера сядаме на кафе и му викам Ясене нема да ти говора ако не си зарежеш телефона и той ми се разсърди малко ама го прибра :D това конкретно супер много ме дразни, сега ако си сам и чакаш някой да дойде може да си видиш фейсбука, ама да сте седнали няколко човека и всеки на телефона не го разбирам

Lilanda
06-11-2014, 15:42
В 21 век е цял феномен човек да не си види фейсбука за един цял ден. Глупаво е, но е факт. И аз доста често съм залепена за телефона си, но това при мен се дължи на друго. Макар че пак не е оправдание.


Очаквам темата да се развие.

FAKE IT
06-11-2014, 15:49
Случи ми се е да излизам с познати наскоро, не се бяхме виждали от година-две с тях. Преди правихме глупости заедно, където и да излезем оставахме какафония и разруха след нас, бяхме само луди глави в компанията. Седнахме в едно кафе по културен начин, разпитахме се кой как я кара и след 10 мин единия си изкара телефона и почна да го ровичка, следствието беше мексиканска вълна.

Почнаха да се обсъждат игри, приложения, ровичкания по фейсбуци, от там се подхвана и LOL, Dota, oще някви игри, дето не ги запомних. Обсъждали са тия глупости сигурно 2 часа +. Реших, че не се вписвам в атмосферата с моя телефон за левче и си тръгнах по средата на купона.

Как може да излезна навън с някой и той да почне да ми мели за някви компютърни игри или да ме надъхва 102948 часа да си направя фейсбук? Говорим за хора, минали двайсетака. Пълен леш.

Тия неща бъгват ..

Getyourfreakon
06-11-2014, 15:55
Дразни ме, не съм излязла с човека, за да си стои на телефона и да не мога да му кажа и една дума. Веднъж бях в едно кафе и пред мен бяха седнали 4 момчета, като всички бяха на телефоните си, не си говореха, не се поглеждаха, нищо. Беше... меко казано смешно. Това дали ще си постоянно във фейсбук дори като си навън си зависи от човека. Познавам и от двата типа хора.
Но като цяло, не влияе на приятелството ми с него.

StringTheoryPracticist
06-11-2014, 15:57
Не виждам добра причина поради която това е нещо лошо, въпреки че аз не го правя ако не е мултитаск.

В 21 век е цял феномен човек да не си види фейсбука за един цял ден. Глупаво е, но е факт.
Защо глупаво?

Можеш да отговориш и на ЛС, форума е източник на много ненужен шум.

golemiq_korab_minava
06-11-2014, 16:26
Това е болест. Някои са във висок стадии, други в малък. Само бабите ни на село са здрави.



Линче. Срамът от среща и разговор очи в очи с другия е точно заради вредното киснене във форуми.
Това е загуба на умения за комуникация.

Eagle 123
06-11-2014, 16:28
Като цяло си е смешно, какво да ви кажа аз имам такъв случай наскоро, че уж ми се обаждат да отида на кафе да се видим, да побъбрим с едни стари приятели от детството, правили сме какво ли не лудории като деца с тях, а сега отивам там и какво да видя - само аз и едно момиче не сме с лаптопите си, всички други седят и цъкат без никакъв стон да издадат.. и просто започнах да умувам как генерацията постепенно се загуби в социалните си контакти в тоя измислен виртуален свят, технологията погуби истинските сетива на хората и им пречи малко или много в известна степен да се изразяват уместно в комуникацията помежду си, по мое мнение .

yakuza_
06-11-2014, 16:33
Мен лично ме дразни, аз никога не го правя (а и да искам не мога). Излязъл съм с тях за да обменяме ненужна информация, а не за да се гледаме, как всеки стой и щрака на някаква дъска.

Eagle 123
06-11-2014, 16:46
P.S. Очертава се интересна тема, понеже това нещо всички нас ни засяга в определена степен ..

RagioL
06-11-2014, 17:09
В 21 век е цял феномен човек да не си види фейсбука за един цял ден. Глупаво е, но е факт. И аз доста често съм залепена за телефона си, но това при мен се дължи на друго. Макар че пак не е оправдание.


Очаквам темата да се развие.
сериозно?
аз пък влизам само след събирания, не за друго ми да проверя за компрометиращи пиянски снимки.

an7raks
06-11-2014, 17:56
Тъпо е много това... За щастие хората, с които излизам не са от този тип. Просто има някои, които по-скоро ще ти пишат, отколкото да ти кажат нещо, нищо, че сте един до друг на кафе... В училище ги гледам зайците всичките наредени в редичка до стената и си цъкат на телефони, таблети, лаптопи, плазми разни... Не мога да го разбера това.
Телефона ми е от онея железните Нокии дъртите, не ги знам как се водят... :D Как, бе, младеш, как да го свържа?!

RagioL
06-11-2014, 18:05
имам една нокия дето я държа като антика, сумати удари е отнесла а само батерията и е за смяна, мисля че около 2006 някъде е купувана.

anonymous908491
06-11-2014, 18:10
Случи ми се нещо вчера и просто нямаше как да не пусна тема.
Интересни са ми вашите гледни точки, don't disappoint me.

Ако нещо интересно свързано със секса ти се случи, ще пуснеш ли тема ?

EinGutesKind
06-11-2014, 19:46
Не виждам защо едното да пречи на другото. Не може да си 24/7 по улиците и да забравиш къде ти е къщата, не може и да не излизаш, защото ще психясаш. Пък като си вкъщи, едно от заниманията е мрежата.

Lilanda
06-11-2014, 19:56
Не виждам защо едното да пречи на другото. Не може да си 24/7 по улиците и да забравиш къде ти е къщата, не може и да не излизаш, защото ще психясаш. Пък като си вкъщи, едно от заниманията е мрежата.
О повярвай ми, пречи.

Mary_Jane_69
06-11-2014, 20:10
Ровя си, говоря, когато ме е кеф и имам да кажа нещо, мога и да мултитасквам, аз съм човекът с телефона :Д

golemiq_korab_minava
06-11-2014, 20:15
колко от вас имат навика първото нещо, което да направят като имат свободно време е да влязат във форумъ или фацепейса автоматично?

Колко от вас, ако са водили няква продължителна дискусия с напълно измислен герой или група такива в интернет, но напуснете (спрете спора по темата незавършен) , та на другия ден тайно без да се лъжите - искате да влезете на всяка цена през свободното си време за да видите продължението или кой какво ви е писал?

TheNormalGuy
06-11-2014, 21:20
Точно ти отварям темата и един от компанията ме гледа на кръв, и ми вика: "Аре, остави го тоз' телефон."
Иначе, не обръщам внимание на телефона като сме на маса, но ако ми стане тъпо или пък ме търси важен за мен човек, то тогава ще го погледна.

Auriss
06-12-2014, 04:49
Уточни за какво трябва да говорят според теб в такъв случай.
С мен ако излезеш темите ми на разговор се изчерпват с комп. графика, някой и други филм и Дота.
Не друсам, мега скука ми е по клубове, 99% от познатите ми не мога 2 думи да вържа с тях на тема, която ме вълнува ;
Не знам при теб как е, но моето обкръжение представата им за добро прекарване е да се забият някъде, да се напушат и да се приберат. Или да отидат на концерт, да се напушат, напият и да се приберат. Или да отидат в някое заведение, да се напушат, напият и приберат.
Разговорите се въртят около деградантските истории на околните, няк'ви подмятания по адрес на общи познати, клюки, таратайки и дървено философстване (естествено върви си ръка за ръка с напушването).

Та ако ти си от тези - к'о да си кажа с теб ? Стерадиан знаеш ли какво е ? Не, нали ;) Ми ... ще си гледам телефона.

Auriss
06-12-2014, 04:51
впрочем да уточня, че тия неща не ги пиша във вида на 'хейт' - през хуя ми е кой кво си прави с живота - просто ми се стори наложително да се уточни.

KumchoValcho
06-12-2014, 07:16
Когато съм в нас постоянно съм свързан с фейсбук, форуми, интернет като цяло.
Но като съм в компания изобщо не си поглеждам телефона, изобщо нямам потребност да вися в интернет

skatew
06-12-2014, 07:56
Един приятел в момента е така и постоянно му натяквам колко жалко е. Излезли сме вечерта, на бар сме, пием, той седи и си пише във viber с приятелката си. Постоянно като сме навън си е във фейсбук в някви други приложенийца откакто го има този тоя телефон. И най-смешното е, че човек не осъзнава как изглежда от страни и че не е ок да си навън и постоянно да си на телефончето си и отговора е "не ми цикли" или нещо такова ;д
тез технологии ще погубят света, аз имам 1 теория за тях ма някой друг път в подходяща тема и ако имам желанието да пиша може да я споделя

AnarchyBoy
06-12-2014, 07:58
Снощи отиваме на кино 4 момчета и гаджето на единия... мацката и двама от келешите си извадиха телефоните на кафето преди филма и само в тях гледаха.. пък и после по време на филма същата история.. "поглеждаха си фейсбука"...
Пък аз и другия сме също със смартфони, ама въобще не ми е минало през акъла да го вадя.. нито пък на аверчето..
тъпа история като цяло... :?

sometimes_
06-12-2014, 08:38
Аз преди бях залепена за телефона постоянно. Просто постоянно ми пишеха или звъняха разни хора. Обаче в последните месеци усетих, че много ме изнервя това да пиша нон-стоп и да съм толкова зависима от телефона. Така че казах на всичките си приятели да спрат да ми пишат и ако имат да ми казват нещо - просто да звъннат. За съжаление, средата ми е такава, че всички стоят постоянно на телефоните си. Не, че като излезем на кафе, не си говорим и си гледаме само фейсбук, но...телефоните ни са постоянно в ръцете. Знам, че е ужасно, ама...при мен вече е навик. Опитвам се да се откъсна от това и почти успявам. Даже се отказах от купуването на нов телефон, защото знам, че ако си взема нов, пак ще се залепя за него. А пък ми е далеч по-спокойно когато го използвам само за разговори.

102
06-12-2014, 08:42
и Дота.

ти да видиш
шо не казваш

AnarchyBoy
06-12-2014, 08:58
Кога ще правим отбор "тийн проблем"?! Питам аз?!
Заплювам си carry/semi-carry или innciator..! 8-)
нуубс!

102
06-12-2014, 09:06
от къде знаеш че няма
просто ти не си в него

sifon4o
06-12-2014, 09:12
Уточни за какво трябва да говорят според теб в такъв случай.
С мен ако излезеш темите ми на разговор се изчерпват с комп. графика, някой и други филм и Дота.
Не друсам, мега скука ми е по клубове, 99% от познатите ми не мога 2 думи да вържа с тях на тема, която ме вълнува ;
Не знам при теб как е, но моето обкръжение представата им за добро прекарване е да се забият някъде, да се напушат и да се приберат. Или да отидат на концерт, да се напушат, напият и да се приберат. Или да отидат в някое заведение, да се напушат, напият и приберат.
Разговорите се въртят около деградантските истории на околните, няк'ви подмятания по адрес на общи познати, клюки, таратайки и дървено философстване (естествено върви си ръка за ръка с напушването).

Та ако ти си от тези - к'о да си кажа с теб ? Стерадиан знаеш ли какво е ? Не, нали ;) Ми ... ще си гледам телефона.

тука възниква въпроса защо ти е такова обкръжението ? :Д

Deadlock
06-12-2014, 09:38
вчера един приятел снима градината пред нас, че да докаже на гаджето си, че се намира там, където твърди. след това си пишеха почти нон-стоп през целия ден. при това, си ровят взаимно във фейсбуците и си четат чатовете. голямо контролиране пада.. питах го какво ще стане, ако не й пише половин час. е как така няма да й пише половин час? нали и тя може да му направи същия номер..

много интересно ми е нещо - вие с колко човека средно на ден си пишете във фейсбук и други чатове?

аурис, изпитваш ли нужда от човешки контакт?

DeHu
06-12-2014, 09:47
Хммм...сега като се замисля,прави си кофти впечатление да излезеш с някого и непрекъснато да си ръчкаш нещо по телефона,но май и на мен ми се случва чат пат да проверя кой ми е писал или нещо от сорта.Поне гледам да отклоня виртуалния разговор бързо.

102
06-12-2014, 09:49
много интересно ми е нещо - вие с колко човека средно на ден си пишете във фейсбук и други чатове?

знам само че не си пиша с теб

Auriss
06-12-2014, 10:33
ти да видиш
шо не казваш

шо съм слаб хаха


Dreadlock, наистина не знам как да ти отговоря на въпроса. Допреди 2-3 години не се прибирах в нас, сега излизам рядко просто 'щото го усещам като загуба на време. Имам си курсове за гледане и са ми интересни точно толкова, колкото на теб някой любим филм или книга. Все пак - вероятно да. С хората, с които контактувам, вероятно бих излизал доста по-често, но това няма как да се случи, тъй като са на хиляди километри от мен. А и дори да не бяха - вероятно всеки от тях щеше да демонстрира същото поведение, срещу което се роптае в темата - лаптопа/телефона/таблета и така.

Наистина не зацепвам какъв ви е проблемът. Аз такова нещо бих направил само ако ми се струва по-интересно да си видя фейса от това да си говоря с околните. Невъзпитано или не, би трябвало да ви говори нещо цялата работа.


innciator
ko re4i :cool: ?

Lilanda
06-12-2014, 10:47
от къде знаеш че няма
просто ти не си в него
'Що си лош ве?

По темата: Аурис, защо описваш света около мен, бе душа?

Това ми беше горе-долу причината и на мен бтл.

102
06-12-2014, 10:54
na men pyk mi e liubopitno kvo tolko pishat tam otvyrdeni idioti koito dve izrecheniq ne mogat da vyrjat

fUcKsMiLe
06-12-2014, 11:57
много интересно ми е нещо - вие с колко човека средно на ден си пишете във фейсбук и други чатове?

Аз във фб си пиша само с хора, с които не мога да се видя.
Хората с които излизам или им звъня, или им пиша за излизане.
Рядко се случва да говорим за празни приказки онлайн.

Прави си доста кофти впечатление. Примерно, ако си студент или работещ, пък и ученик, ако компанията ти не ти харесва, не и е интересно какви са темите ви на разговор - ок, намери друга, където на всички ще ви е яко.

За случката, която стана преди няколко дни, заради която пуснах темата беше заради най-добрата ми приятелка. Излязохме двете, защото на нея не и се стоеше вкъщи, пък и мен не ми се вървеше сама до мястото, където трябваше да ида. Вървяхме 1 час, че може и повече да е било. Знаете ли колко време говореше тя? Когато аз я питам нещо или тя реши да ми каже, колко голям пич е тоя, с който си пише и да ми се оплаква за гаджето си, защо не е като тях, които я търсели 24/7. Общото нейно говорене беше в рамките на максимум 15 минути и после мълчи. Ако я питам нещо тя "Да", "Ок", "Какво каза?". Прибра си само 1 път телефона, докато пресичахме една улица, по средата на пресичането ПАК го извади и се спъна в някаква дупка или камък. Не помня точно.

И не е като да нямаме какво да си кажем, с нея имам доста голям избор от теми, не е тъпа, ама понякога не е тактична. Не вижда, че на другия човек му е скучно. Като си искал да излезеш, защо за бога висиш на телефона и си говориш с хора, които са във фб. Не разбирам защо като си навън не говориш с истинските хора. И аз имам телефон, където ще мога да си пиша с който си искам. Имам и една обикновена Нокиа само за разговори. Ама не вадя нито един от двата телефона, да говоря с никой.

Иначе някой пита какво правим като седнем на компа, като сме вкъщи. Аз по навик проверявам Фб, Кофата и Скайп, защото имам хора, които са надалеч от мен и чакам с нетърпение да ми пишат, за да можем да говорим. Разликата е обаче, че не стоя и не говоря 24/7. Обичам да си гледам сериалчета или да си пусна музика и да си подреждам, да правя нещо друго, различно от сърфиране. Сега като заминавам, ще си взема нов телефон, смартфонче, но едва ли ще го вадя, защото знам колко е тъпо спрямо човека отсреща.

А тия дето нямате за какво да си говорите, освен да си гледате в тела и да пиете нещо на кафето. Това май може да го правите и вкъщи. То не е по-различно от това да стоите и да си цъкате на телефоните и да не се поглеждате.

Иначе сякаш ми се иска да обърна посоката на разговора към това, как някой не обръща внимание на другия, заради технологията, когато сте двамата, на 4 очи. За компания повече от 3-4 човека е д/г нормално някой да извади телефона, но ако всички са така, значи нещо не е в ред.

an7raks
06-12-2014, 12:16
Уточни за какво трябва да говорят според теб в такъв случай.
С мен ако излезеш темите ми на разговор се изчерпват с комп. графика, някой и други филм и Дота.
Не друсам, мега скука ми е по клубове, 99% от познатите ми не мога 2 думи да вържа с тях на тема, която ме вълнува ;
Не знам при теб как е, но моето обкръжение представата им за добро прекарване е да се забият някъде, да се напушат и да се приберат. Или да отидат на концерт, да се напушат, напият и да се приберат. Или да отидат в някое заведение, да се напушат, напият и приберат.
Разговорите се въртят около деградантските истории на околните, няк'ви подмятания по адрес на общи познати, клюки, таратайки и дървено философстване (естествено върви си ръка за ръка с напушването). Та ако ти си от тези - к'о да си кажа с теб ? Стерадиан знаеш ли какво е ? Не, нали ;) Ми ... ще си гледам телефона.
:D И около мен е горе-долу същата картинка... Само дето с някои от компанията имаме доста общи преживявания и простотии и все се намира за какво да разменим лаф. Като усетя, че повече няма какво да си кажем, си заминавам и това е. За мен е по-добре да се видя с някого за час, но да говорим/правим нещо, отколкото да кибичим 5 часа на кафе, пък да си кажем само здрасти и чао.
Колкото и да са малко интересните за теб теми, винаги можете да си говорите общи глупости и да си изкарате готино...
Всъщност, точно заради това, че повечето от компанията станаха някакви тревоманчета и вече нямаме какво да си кажем, не сме се виждали повече от седмица...

FAKE IT
06-12-2014, 13:04
Aуе, кви работи ми говорите вие, почнах да влизам в маниакална депресия след всеки коментар, който видя. Тва нещо, ако наистина е толкова масово, колкото го описвате ... дъ фък.

Ivaaaaa
06-12-2014, 13:38
фб нямам от няколко месеца сигурно. чувствам се много по-нормална. исках да спра въобще с интернет или да го ползвам само, когато ми е наистина нужно, но не ми се получава...засега. ще си оставя само телефона, защото наистина се нуждая от него. в период на асоциалстване съм. не изпитвам нужда да общувам, излизам и тн. съзнателно страня от такива неща. става ми досадно като видя на улицата, автобуса, метрото мои връстници, че и доста по-възрастни заболи глави в тела. много са. прекалено са много. плашещо е. влияят се толкова много 'о, ама той/тя ми е лайкнал/а снимката', 'пф, имам само 200 лайка на тая снимка', 'няма да му/й пиша първа/и', 'днес не ми е писал/а'. жалка история :/

едит: на моите хора съм казала, че ако ме искат в компанията си, да забравят за малко за интернет. научиха се :Д

fUcKsMiLe
06-12-2014, 18:15
Aуе, кви работи ми говорите вие, почнах да влизам в маниакална депресия след всеки коментар, който видя. Тва нещо, ако наистина е толкова масово, колкото го описвате ... дъ фък.

Толкова масово е, дори много повече от това, което ние описваме.

mayaaa
06-12-2014, 19:54
Дразни ме, естествено. Като съм излязла с някой, искам той да е с мен, а не някъде между личните си съобщения (в най-добрия случай).
Аз вярно, че използвам доста техника в ежедневието си, но не и когато изляза с някой. И все пак и едната, и другата крайност не е хубаво. Т.е. аз не играя игри (поне тип LoL и DOTA), ама нямам против тук-там да се споменава в разговор, също съм и далеч от мисълта, че хората ще стоят цяла вечер без изобщо да си докоснат телефоните.
Не мисля, че влияе особено много на приятелството или поне аз не го позволявам. Като цяло, когато някой прекали с игнора, започвам да го ебавам по някакъв начин за телефона и като цяло се усещат. Случвало ми се е да изключвам игри и/или лаптопи, преди да имат време да реагират, но си зависи от човека. Аз си знам, че моите хора няма да се жегнат от това, ама има някои, които ще ти повтарят една седмица как са щели да направят рекорд. :D
Но като цяло са в някакви приемливи граници обкръжението ми.


Линче. Срамът от среща и разговор очи в очи с другия е точно заради вредното киснене във форуми.
Това е загуба на умения за комуникация.
Тук не съм съгласна! Според мен форума ми е донесъл предимно положителни неща, обогатила съм си лексиката, научела съм се да споря (до известна степен) и нищо не ми пречи това да го използвам и в реалния живот.

П.П. Бтв някой спомена за facebook - сайтът, сам по себе си, няма нищо лошо. Именно така съм намерила много от старите си познати и сме си възобновили контактите. Лошото идва, ако го приемеш за "начин на живот", т.е. като пълна кифла non-stop да си пишеш къде си, с кой си, какво правите (ако всъщност го правите в краткото време, когато на си зяпате телефоните), да качваш по 22183963268 снимки на ден... и тн, и тн....

golemiq_korab_minava
06-12-2014, 20:25
кат пишеш тук - мислиш на ум, поправяш се, имаш време да структурираш изречение, да контактуваш с непознати като анонимен . Така свикват хората в интернет и после на живо се чудят що не могат да говорят както в нета........


Айде една виртуална целувка за вас - :* - бъдещето технологично поколение.

socareless
06-12-2014, 20:41
malko paradoxalno e vav foruma na Teenproblem,koito po svoqta sushnost e online platforma za "socializaciq",da se obsujda kolko asocialni bili horata visqshti v neta;p

AnarchyBoy
06-12-2014, 21:45
ko re4i :cool: ?

venge, mirana, puck.. etc sa supporti i iniciatori.. oshte poznati kato DC.. myrzi me da obqsnqvam poveche..

102
06-12-2014, 21:59
за как си написал думата ве

AnarchyBoy
06-12-2014, 22:02
be boli me ... pisha s on screen.. moqta izgorq.. ;/

FAKE IT
06-12-2014, 22:22
Толкова масово е, дори много повече от това, което ние описваме.

Ти май искаш да ме вкараш в лудница. Аз от няколко месеца насам нямам екстри, като много свободно време и социализиране. Минуса на тая работа е, че от време на време ми се ще да заеба всичко и да почна да водя начина на живот на средностатистическия човек, което от описаното тук трябва да означава "направи си фейсбук и почни да циклиш в него, като робот и да чакаш лайкчитаааа и ако случайно изтръпнеш по някое време, влез да удариш 5-6-7 доти. Ако пък успеят по случайност да те изкарат навън, гледай да имаш тъч-мъч скрийн а-у, та да не получиш кръвоизлив."

След тая тема ще почна да се чувствам горд и щастлив от това, че съм спрял тип.

Като цяло няма нищо лошо в тйейнйката, ако знаеш как да се възползваш от нея, може само да ти е в плюс и да прогресираш, но ако се заливаш и изпаднеш в крайности, деградираш.

В днешно време сме заобиколени от негативизъм и хленчещи хора, които се оплакват от всичко и все нещо не им е както трябва, а не са положили грам усилия да си променят положението. Вместо това - отиват на удобното и комфортното - в някъв виртуален свят, в който можеш да си гърмиш времето с игри и статуси. И все повече предпочитат да си пилеят времето, вместо да го инвистират в някаква тяхна цел/мечта.. После що са недоволни и всичко им е криво.

Яяяяко зУе, братУе ...

analgin
06-12-2014, 22:42
Отвратително ми е . Ако съм с други хора в кафене или на каквото и да е място просто ми е супер неуважително спрямо тях да си извадя телефона и да започна да си разглеждам или да отговарям на съобщения. Една колежка от групата е точно от този тип зомбита, супер неприятно е , когато и да се съберем хора някъде, тя през цялото време си чати и не говори .. баси , ако хората, с които постоянно си чатиш са важни за теб, ще намериш време в реалния живот да се видите и да поговорите. Няколко пъти ми се случи точно с приятели,с които не сме се виждали от дълго време да успеем да излезем и да се заговорим на тема приложения за телефони, точно в тези моменти осъзнавах колко много сме се отдалечили и как вече няма какво да си кажем щом сме стигнали до там да обсъждаме някакви малоумни приложение, става ми болно в такива моменти определено.
Иначе да, не мога да си кривя душата, като пътувам или съм сама и чакам някого забивам в телефона и осъзнавам колко е тъпо и го прибирам.

sometimes_
06-13-2014, 07:16
Какво, за Бога, са LOL и DOTA? Явно и аз съм от спрелите...

Auriss
06-13-2014, 07:23
http://www.twitch.tv/directory/game/League%20of%20Legends
http://www.twitch.tv/directory/game/Dota%202

игри


Някой от 'незабилите' и 'нежалките' може ли да ми обясни накратко кое му е забилото и жалкото на това да ти е интересно да си ровиш в телефона или да си чатиш с няк'ви хора ? И още повече - к'во им е на компютърните игри ?

Не съм чул някой от вас да се оплаква от хората, на които само някви спортове са им в устите, но нали масово е много арно да си спортист, полезно е таковата и вие на овчи акъл 'щото така ви бучи от телевизора игри = лошо , спорт=добро.
Ама кой е по-жалък - забозилите геймърчета, гамените по стадионите или келешите по нощните заведения оставям на вас да прецените.

102
06-13-2014, 08:27
shoto im e malko intela
speshno se nujdaqt ot guinso

102
06-13-2014, 08:29
Какво, за Бога, са LOL и DOTA? Явно и аз съм от спрелите...

mislq che apm-to ti ne syotvetstva na skill-a
save/replay ako ne si syglasna

tireheb
06-13-2014, 09:06
ми кат сте тъпи събеседници
тъй ше е

sometimes_
06-13-2014, 09:09
mislq che apm-to ti ne syotvetstva na skill-a
save/replay ako ne si syglasna

Каквото и да означава това...

102
06-13-2014, 09:18
Каквото и да означава това...

razbiram
iskash da kajesh che push-a ne e dobra ideq v noviq meta game
moje bi pri 5 necros tova se promenq
kak mislish
a varianta 4+1 oshte li e aktualen ili s 3 carry-ta si e nai-dobre
po vsichko si lichi che si offlaner

sometimes_
06-13-2014, 09:20
Абсолютно съм съгласна с първото твърдение! За второто имам известни колебания. Мисля, че има още над какво да поработиш. А колкото до вариантите - препоръчително е да заложиш на трети. Мога да ти преподам няколко урока, виждам, че имаш нужда. :/

102
06-13-2014, 09:23
dali sled prerabotkata na invoker trqbva da digash q nad chetvyrti level ili direktno da minesh na qw build s edin point na e
ili pyk taka modernoto eq da si ostane prosto da max-vash q zashtoto defakto qqq se gubi po tozi nachin
dali we nqma da stane moderno kakvo e tvoeto xpertno mnenie po vyprosa

sometimes_
06-13-2014, 09:32
Мнението ми е, че щях да заспя след прочитането на първия ред. К`ви са тия тъпотии, бе, джанъм? Недей така, че пак се почувствах стара. Аз мога да играя само Conquiztador.

102
06-13-2014, 09:34
byzikam te, babe

an7raks
06-13-2014, 09:34
http://www.twitch.tv/directory/game/League%20of%20Legends
http://www.twitch.tv/directory/game/Dota%202

игри


Някой от 'незабилите' и 'нежалките' може ли да ми обясни накратко кое му е забилото и жалкото на това да ти е интересно да си ровиш в телефона или да си чатиш с няк'ви хора ? И още повече - к'во им е на компютърните игри ?

Не съм чул някой от вас да се оплаква от хората, на които само някви спортове са им в устите, но нали масово е много арно да си спортист, полезно е таковата и вие на овчи акъл 'щото така ви бучи от телевизора игри = лошо , спорт=добро.
Ама кой е по-жалък - забозилите геймърчета, гамените по стадионите или келешите по нощните заведения оставям на вас да прецените.
Кое му е забилото ли?! Това да излезеш с приятели и да не обелиш и дума, а само да си ровиш телефона. Най-малкото е неуважително към останалите, а щом си излязъл с тях, се предполага, че имате някакви приятелски взаимоотношения.
Разликата между спорта и комп. игра? Ти сериозно?! Едното поне е в реалния живот, контактуваш с реални хора лице в лице и се поддържаш здрав/не става въпрос за професионалния спорт/. Каква е разликата дали с теб ще може да се говори само за спорт или само за игри? В това отношение е почти едно и също, но пак почти, щото за спорт може да се говори с много по-широк кръг от хора, които може и да не са спортисти.
А обясни ми, може ли нормален човек да знае, че утре има изпит и въпреки това, довечера да седне да играе LoL до 6 сутринта?! Такъв човек е най-малкото безполезен. През повечето време е неадекватен/разсеян, няма мотивация за нищо, дори и да излезе, мисли само как ще се прибере и ще седне да играе.

Deadlock
06-13-2014, 10:14
Аурис, разбирам как може игри/курсове/книги да са ти по-интересни и приятни от дадени хора. Но не мисля, че може да се живее без нормална фейс-ту-фейс комуникация години наред. Без споделяне и съпреживяване на емоции, без привързване, секс и прочие.

StringTheoryPracticist
06-13-2014, 10:40
Някой от 'незабилите' и 'нежалките' може ли да ми обясни накратко кое му е забилото и жалкото на това да ти е интересно да си ровиш в телефона или да си чатиш с няк'ви хора ? И още повече - к'во им е на компютърните игри ?
Дефинирай забило/жалко и сигурно ще намеря валиден аргумент за тяхна страна. Струва ми се, че антракса се справи нелошо с това, въпреки че се изрази доста субективно и има и други начини да се разгледат абсолютно същите неща.

Проблема е, че аз поне не се интересувам от това доколко нечие поведение пасва на забило/жалко и повечето такива категоризации. Не само че тези категоризации са често сами по себе си субективни и с много "скрити"* фактори; поначало функцията им е "политическа" и да ни постави в позиция възможно най-добра за нас самите, според еволюционната дефиниция за това (базирам се на еволюционна психология), и това често се разминава с целите ни реално и с това което искаме да искаме.

Избягвам да играя игри, но не виждам хората които ги играят като с някакъв минус, освен може би "прокрастинатори" (за което самите те биха се съгласили ако е така). Възможно е и да е жалко/забило наистина, но това не ме интересува.

* Например надали някой би видял идола си като жалък, даже да прави нещо жалко; но няма да каже че не е жалък защото му е идол, а ще потърси някакво извинение.

Auriss
06-13-2014, 11:47
^Съзнаваш, че нищо не каза, нали ?

Антракс, да разбирам, че е забило да играеш игри, защото не можеш да разговаряш с приятелите си на техните теми и защото няма директен позитивен ефект върху здравето ти ? А и също така не е толкова популярно, колкото ритането на топка.

Добри аргументи да наречеш някого жалък, лол. Да ти дам моето определение ?

StringTheoryPracticist
06-13-2014, 11:49
Мисля че казах доста, защо пък нищо?

golemiq_korab_minava
06-13-2014, 14:24
ауриса му е закърнял гъза на стола пред компа, щом свързва спорта с гамените и не вижда, кое му е полезното

ми стои си у вас и ще си играеш на ..тая дота разбира се
така няма да намериш хора с които да си говориш още дълго

sifon4o
06-13-2014, 15:22
Само не разбрах, спорта се счита за лош, защото има гамени които 'уж' спортуват? Ако наистина това ти е мнението умри в пожар, сериозно

Auriss
06-13-2014, 15:41
клизматроник, а да ти серем на устенцата може ли ?

ауриса докато му закърнява гъза на стола пред компа се научи да моделира, ригва, анимира, рендва и се оправя със софта за виз. ефекти и ако му дойде на зор ще си извади един деморийл и ще си намери работа на 2 бинки месечно за 0 време. толкова за ауриса.


Само не разбрах, спорта се счита за лош, защото има гамени които 'уж' спортуват? Ако наистина това ти е мнението умри в пожар, сериозно

не това имах предвид, но ти благодаря за включването. прекрасно илюстрира защо намирам писаниците в темата за пълна подигравка. Замести спорт с игри тук :

През повечето време е неадекватен/разсеян, няма мотивация за нищо, дори и да излезе, мисли само как ще се прибере и ще седне да играе.

@string - защото ме интересуваше тъкмо *не-обективното* мнение на писалите. Откровено казано не ме ебе особено темата - просто си вадя изводи за писалите. Което забилата ми особа намира за учудващо интересно. Ако исках да ми обясниш как хората стигат до подобни умозаключения щях изрично да те помоля. Знам че можеш ^^

И ме дразни фактът, че някви индивиди, прекарващи 80% от свободното си време в безцелно скитане по улиците, безпредметни разговори и киснене по пейките, и чиито цели в живота се свеждат до това да си вземат заверката и изпита с 4ка, са си въобразили, че имат моралното право да инструктират околните в адекватно социално поведение.
Точно толкова адекватно е, или поне аз така виждам нещата, да си висиш у вас пред компа или да циклиш в телефона, колкото е да топлиш дивана в някоя дупка и да се наливаш с етанол.
Последният човек съм, който ще тръгне да упреква някого в нещо, но като почнат да се сипят водопади от лайна ми влиза малко под кожата.

@deadlock явно може. и не съм казвал, че не излизам (а може и така да е излязло ддз) - просто излизам като ми се излиза, което се оказва рядко.

yakuza_
06-13-2014, 16:20
Какво, за Бога, са LOL и DOTA? Явно и аз съм от спрелите...

на клада !
invoker da te capne sys sunstrike dano!
magina da ti izpie manata!
da missclicknesh na ultimate-a!
poten rusnah da ne te healne!
dc da polu4ish predi teamfight!
1 kc da ne vyrjesh cqla igra!

aaster23
06-13-2014, 16:39
Честно казано аз пък не мога да разбера хората като 50% от вас, понеже съм 100% сигурен, че сте 24/7 пред Facebook... Това Facebook-a голяма тъпня.... Там влизам само за да си препиша домашното или да си уредя среща ... 10 минути на ден МАX....
BTW Аз съм от тези така наречени "Геймъри" и аз играя игри за фън не за пари или каквото и да е ... Има но има много прости 12-15 годишни, които даже и секс да им се предложат ще го откажат, за да могат да си "доиграят" играта на LOL.....
Мен най-много ме дразнят тея "футболягите"... 99% от тяк са прости като налъми и са избягали от гората............
Разбирам ги на 100%, че са ултра увлечени към футбола, както аз към игрите, ама те 24/7 "тоя вкара" "оня вкара"...
За мен футболът е : 22-ма идиота гонещи една топка... Поне в игрите има малко логика и ако започнат да се правят турнири на симулаторните игри, ще бъде много по-добре...
Кажете ми наистина, колко пари според вас са вложени в сегашното световно ?

AnarchyBoy
06-13-2014, 16:44
Честно казано аз пък не мога да разбера хората като 50% от вас, понеже съм 100% сигурен, че сте 24/7 пред Facebook... Това Facebook-a голяма тъпня.... Там влизам само за да си препиша домашното или да си уредя среща ... 10 минути на ден МАX....
BTW Аз съм от тези така наречени "Геймъри" и аз играя игри за фън не за пари или каквото и да е ... Има но има много прости 12-15 годишни, които даже и секс да им се предложат ще го откажат, за да могат да си "доиграят" играта на LOL.....
Мен най-много ме дразнят тея "футболягите"... 99% от тяк са прости като налъми и са избягали от гората............
Разбирам ги на 100%, че са ултра увлечени към футбола, както аз към игрите, ама те 24/7 "тоя вкара" "оня вкара"...
За мен футболът е : 22-ма milionera гонещи една топка... Поне в игрите има малко логика и ако започнат да се правят турнири на симулаторните игри, ще бъде много по-добре...
Кажете ми наистина, колко пари според вас са вложени в сегашното световно ?

da dobro sravnenie.
a ti bluskash chekii pred monitora deto te oblachva po cql den..

Deadlock
06-13-2014, 16:46
Ауриса се ядоса.. Щом си щастлив, всичко е точно!

102
06-13-2014, 17:17
клизматроник, а да ти серем на устенцата може ли ?

високомерен
може само да обижда
комплексар
отрепка утайка педал гмеч
и особняк
толкова за ауриса

sifon4o
06-13-2014, 17:17
...

а защо да няма златна среда? не мислиш ли, че може човек да е умен, да има успехи да го чака светло бъдеще и същевременно с това "да виси по пейките с приятели и да се налива с етанол всяка седмица"? стига да ги балансираш нещата няма нищо лошо

102
06-13-2014, 17:18
ма чупете си главите, ауриса ще конструира спейс шип

AnarchyBoy
06-13-2014, 17:25
dagger, vod, hex + orchid, shiva + ss/ / iw / mt / db / emp / tornado / fs / = team fight 5 vs1 owned.


Unless bkb..

yakuza_
06-13-2014, 17:33
kotl gif mi mana
u nub
fak u niga

anonymous908491
06-13-2014, 17:36
От всичко изброено само 24 часа във фейса, висене по лостовете и игрите не съм пробвал, но съм оцелял, значи не е задължително да умреш от много веселба

AnarchyBoy
06-13-2014, 18:09
kotl gif mi mana
u nub
fak u niga

:lol:

an7raks
06-13-2014, 18:28
Антракс, да разбирам, че е забило да играеш игри, защото не можеш да разговаряш с приятелите си на техните теми и защото няма директен позитивен ефект върху здравето ти ? А и също така не е толкова популярно, колкото ритането на топка.

Добри аргументи да наречеш някого жалък, лол. Да ти дам моето определение ?
За теб, не знам, ама аз излизам с хора, с които имаме общи теми, а не техни и мои теми. Всъщност, излизаХ, щото половината станаха геймърчета, а другата половина тревоманчета. Тъй като вече не сме си интересни, бе излизам с тях, а не да изляза и да си забуча носа в телефона.
Не си спомням да съм нарекъл някого жалък... Ти си този, който сам се нарича така. На мен ми е все тая кой какво прави у тях, дразни ме това, което правят пред мен.

Auriss
06-13-2014, 20:05
ма чупете си главите, ауриса ще конструира спейс шип

blat
idi nahui

да те повозя освен като го сглобя ?

102
06-13-2014, 20:24
blat
idi nahui

да те повозя освен като го сглобя ?

suka
pidor
razbira se
ma predpochitam az da shofiram

galaxy29
06-13-2014, 20:58
ако мъжът ми не знае какво са поне 2 от тез названия: lol, wow, dota, skyrim, mass effect, twitch или ги проклиня... да върви по дяволите, дори да прави страхотно кунилингус ;/
че с кой ще гледам стриймове в неделя и с кой ще се съревновавам?

102
06-13-2014, 21:11
ако мъжът ми не знае какво са поне 2 от тез названия: lol, wow, dota, skyrim, mass effect, twitch или ги проклиня... да върви по дяволите, дори да прави страхотно кунилингус ;/
че с кой ще гледам стриймове в неделя и с кой ще се съревновавам?

?????????????????????????????????????????????????? ????????????????/ СТРИЙМОВЕ ??????????????????????????

galaxy29
06-13-2014, 21:13
да и жените гледат, дишай :Д

102
06-13-2014, 21:15
да и жените гледат, дишай :Д

на дото ли

StringTheoryPracticist
06-13-2014, 21:17
ако мъжът ми не знае какво са поне 2 от тез названия: lol, wow, dota, skyrim, mass effect, twitch или ги проклиня... да върви по дяволите, дори да прави страхотно кунилингус ;/
че с кой ще гледам стриймове в неделя и с кой ще се съревновавам?
Ха, не знаех че играеш/гледаш игри ^^

galaxy29
06-13-2014, 22:03
на дото ли
lol

102
06-13-2014, 22:16
lol

а изглеждаше стевесстна

galaxy29
06-13-2014, 22:37
Не съм чул някой от вас да се оплаква от хората, на които само някви спортове са им в устите, но нали масово е много арно да си спортист, полезно е таковата и вие на овчи акъл 'щото така ви бучи от телевизора игри = лошо , спорт=добро.
Ама кой е по-жалък - забозилите геймърчета, гамените по стадионите или келешите по нощните заведения оставям на вас да прецените.
когато са в рамките на нормалното, т.е. хоби и поддържане на форма, не е лошо, даже е препоръчително :д


а относно въпроса на фъксмайл-ката, има си място и за виртуалното общуване, има си и за реалното, ама това буквално да се сгодиш за електронна плочка и да бълнуваш за фейсбук си е тъжно
имаше някаква гланцирана, дето говореше на телефон по-голям от главата й и пичовете отсреща си правеха майтап с нея :Д

galaxy29
06-13-2014, 22:40
а изглеждаше стевесстна
съм

102
06-13-2014, 22:54
защо лол бе

galaxy29
06-13-2014, 22:56
за да нямаме общи теми за дота :Д
между другото, дадох ти спойлъра за гот

AnarchyBoy
06-13-2014, 22:56
защо лол бе

100ту нуб

102
06-13-2014, 22:57
еми ти губиш майна
си4ко мн0 добре ама лол4ета

AnarchyBoy
06-13-2014, 22:58
еми ти губиш майна
си4ко мн0 добре ама лол4ета

булката тря да е с 300 апм със съпорт.

102
06-13-2014, 23:02
за да нямаме общи теми за дота :Д
между другото, дадох ти спойлъра за гот

видях, трябваше да ти благодаря ли :)

galaxy29
06-13-2014, 23:04
:Д ако не си видял

102
06-13-2014, 23:08
:Д ако не си видял

благодаря ти
мини на дота страната

fUcKsMiLe
06-13-2014, 23:21
Ало, стига спамихте, де..
Една сериозна тема и тъкмо да разцъфне и вие.. :/

galaxy29
06-13-2014, 23:40
благодаря ти
мини на дота страната
дай някакъв хубав, ако има сега

Auriss
06-13-2014, 23:48
нема, само некви забили руснаци и украинци стримват и са яко скучни

почни да играеш дото, да стриймваш и да правиш кинти
големи цици само ти тр

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 00:07
Е, ако геймърите по дефиниция са забили, значи играят само със забили хора :Д

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 00:07
........ напоследък гледам много математическо порно и ми личи яко.

galaxy29
06-14-2014, 00:30
нема, само некви забили руснаци и украинци стримват и са яко скучни
ок, свирнете като има :д

yakuza_
06-14-2014, 08:55
булката тря да е с 300 апм със съпорт.

апм не винаги значи скилл
много народ си помпи бутоните от скука докато ходи, аз цъкам веднъж-два (нямам вяра на клавиатурата и мишката си, стари са), за да отида от А до Б,

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:17
апм не винаги значи скилл
много народ си помпи бутоните от скука докато ходи, аз цъкам веднъж-два (нямам вяра на клавиатурата и мишката си, стари са), за да отида от А до Б,

Не винаги, но повечето пъти, точно апм-то ти позволява да избегнеш, стънове, стрели, куки и т.н.
Колкото повече е, толкова по-добро усещане върху героя имаш.. знаеш точно къде е и го движиш супер бързо, което е пречка за енеми тийма. + по-добър фарм.

102
06-14-2014, 09:23
xaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxaaxxaaxxaxaxaxaxa vseki pyt me uchudvash

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:25
Предложил съм ти 1в1 преди 1 година, още не сме играли.. скрий се.
С изгорели сектори на клавиатурата ще те бия. slab.

102
06-14-2014, 09:28
ne davam 1v1 na vsqka otrepka koqto iska da mi se dokazva

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:31
хххаххахахахахахахахахаха хаха да му се доказвам.. :lol:
Не аз просто искам да я стриймна и като се правиш на професор тук да ти пращам линка към туич да се гледаш къв нуубар си.

102
06-14-2014, 09:32
ne e nujno da si profesor za da zakliuchish che si balyk

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:34
Както и да е ясно, че си путка и всичко само на думи правиш.

yakuza_
06-14-2014, 09:37
1 вс 1 е да си начешеш крастата само, играта е 5на5
много добри играчи 1 вс 1 си цъкат кажи речи соло 5на5 и накрая губят, защото са си фармили или убивали там по 2-3 и после нареждат отбора, когато ония са ходили на куп през цялото време

аз преди играех доста (почнах 2004), но вече играя 3 игри на 2 месеца и то само ако ме извикат
по-склонен съм да играя ХоН, но на аверите ми им била цветна, но пък е доста по-прилично направена за момента

102
06-14-2014, 09:37
tva si go kazvai pred ogledaloto

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:42
1 вс 1 е да си начешеш крастата само, играта е 5на5
много добри играчи 1 вс 1 си цъкат кажи речи соло 5на5 и накрая губят, защото са си фармили или убивали там по 2-3 и после нареждат отбора, когато ония са ходили на куп през цялото време

аз преди играех доста (почнах 2004), но вече играя 3 игри на 2 месеца и то само ако ме извикат
по-склонен съм да играя ХоН, но на аверите ми им била цветна, но пък е доста по-прилично направена за момента

Че аз и на 5ци ще ги обърна, но путьото само на думи е "про".
аз цъкам от 2005 някъде.. годините на хоффа, после ггц, гарена , даррер накрая доталишъс и ся дота 2 , no i az wechè igraq rqdko.. nqmam wreme ;/

an7raks
06-14-2014, 09:51
Яко ли е във втори клас?

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 09:54
истинските мъже се състезават не по дота, а по кикбокс/ММА!

*пуканки*

Lilanda
06-14-2014, 09:57
Ало, стига спамихте, де..
Една сериозна тема и тъкмо да разцъфне и вие.. :/
А сефте.

Вие двамцата не мисля, че ще стигнете до консенсус скоро. Дори и да играете 1в1, няма да има кой знае какво значение, ще има само един победител. Мисля, че и двамата осъзнавате защо.

ПС: Винаги ме е радвало да се обижда на нууб преди още да е видяно как играе отсрещния. :D

Ivaaaaa
06-14-2014, 09:57
istinskiyat myj znae razlikata mejdu kynkovidna i klasicheska stypka, kakto i kakvo predstavlyava ednotaktoviyat i dvutaktoviyat hod

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:58
:lol:

Ivaaaaa
06-14-2014, 10:02
kakto razbira se i znae koi e Ole Einar Bjoerndalen i znae, che toi e nai-velikiyat sportist jivyal na planetata

an7raks
06-14-2014, 10:03
kakto razbira se i znae koi e Ole Einar Bjoerndalen i znae, che toi e nai-velikiyat sportist jivyal na planetata

nistruva

102
06-14-2014, 10:04
normalno
vse pak michael jordan e izvynzemen

AnarchyBoy
06-14-2014, 10:05
и той ли? :(

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 10:06
бих платил за билет ако се биете публично! давам 5 лева

istinskiyat myj znae razlikata mejdu kynkovidna i klasicheska stypka, kakto i kakvo predstavlyava ednotaktoviyat i dvutaktoviyat hod
GAAAAY

ивке, какво е чувството да се натискаш с хомосексуални мъже <З

Moneyweather
06-14-2014, 10:11
истинските мъже се състезават не по дота, а по кикбокс/ММА!

*пуканки*

Недей така де :) Изпускаш много други спортове ;)

Ivaaaaa
06-14-2014, 10:16
оле има, ако не се лъжа общо 13 медала от ОИ, от които 8 са златни. два от тези медала са спечелени на 40годишна възраст. има безчет победи в СК, и дори една спечелена в друг спорт :ООО. има безчет медали от СП. има всичко в този велик спорт и ти по много. на 40 години все още продължава да се състезава и да бие момчета на по 20-25-30 години в пика на кариерата им.

велизаре, тихо там. ако някое момченценценценце ми заговори с такава любов по биатлона, няма и да се замисля, ще го награбя моментално ;д.

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 10:25
Недей така де :) Изпускаш много други спортове ;)
ок може и anal fisting :с

@ивка: виждам че си много страстен гей ^^

Moneyweather
06-14-2014, 10:30
ок може и anal fisting :с

@ивка: виждам че си много страстен гей ^^

Anal fistinga може да си го запазиш, явно там се състезаваш :)


оле има, ако не се лъжа общо 13 медала от ОИ, от които 8 са златни. два от тези медала са спечелени на 40годишна възраст. има безчет победи в СК, и дори една спечелена в друг спорт :ООО. има безчет медали от СП. има всичко в този велик спорт и ти по много. на 40 години все още продължава да се състезава и да бие момчета на по 20-25-30 години в пика на кариерата им.

велизаре, тихо там. ако някое момченценценценце ми заговори с такава любов по биатлона, няма и да се замисля, ще го награбя моментално ;д.

Биатлон, сериозно ?

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 10:33
никой не иска да играе с мен, оплакват се че гъза ми ги гледа :с

Ivaaaaa
06-14-2014, 10:34
http://static.sportnet.at/images/uploads_h630/e/8/7/1494663/Marcel_Hirscher_Andreas_H_Bitesnich_2013_17253_138 6246159087418.jpg

so gay <3

Moneyweather
06-14-2014, 10:35
добре, че не им говори

yakuza_
06-14-2014, 10:40
да, тялото те определя дали си гей или не :lol:
не е факта, че Стефчо те пенетрира тайно

galaxy29
06-14-2014, 11:09
тихо, рибки и с 5 апм ще ви разбия 8)

fUcKsMiLe
06-14-2014, 13:12
истинските мъже се състезават не по дота, а по кикбокс/ММА!

*пуканки*

Ей това е приказка.
Зарко си го каза. :D
И аз давам 5лв. да ви видя на живо как се биете. :Д

StringTheoryPracticist
06-14-2014, 13:45
може и да се снимат с камера, тогава давам 4 лева ако е добро качеството :Д




//// наистина бих платил :Д