PDA

View Full Version : Любов + учене ?



wildone07
06-12-2014, 16:20
Хораа моля ви споделете опита си !!
Според вас може ли човек да се подготвя за кандидатстване в сериозен университет и сериозна специалност и да има гадже едновременно ?
Приятелка си имаше гадже 12клас и не я приеха, а родителите и виниха за всичко момчето.На мен ми предстои същото и много ме е страх да не стане така. Срещам се с едно момче и само малко да закъснея и майка ми веднага ме подозира и мнооогооо ме дразни. За това никога нищо не бих и казала дори и да имам сериозно гадже.
Ии пречи ли любовта на ученето ?

comewithme2
06-12-2014, 16:36
Понякога пречи, но важен е баланса. Един съвет, не задълбочавай нещата с приятеля ,или поне не на този етап Съсредоточи се върху училището, последиците от пропуснатото учене трудно се наваксват, а на мястото на един партньор идва друг - винаги :)

Andjyy
06-12-2014, 17:07
Ако човек иска да учи-ще...

baby_baby
06-12-2014, 17:15
Според вас може ли човек да се подготвя за кандидатстване в сериозен университет и сериозна специалност и да има гадже едновременно ? - Може зависи си от човека

HollyGolightly
06-12-2014, 17:25
Всичко си е до човек. На мен лично никога не ми е било пречка, даже напротив, помогна ми. Ако не беше той да ме подкрепя в моите решения, които бяха взети буквално в последната минута, никога нямаше да се престраша и да кандидатствам в университета, в който съм сега. Винаги ме е насърчавал и ми е помагал когато е имало нужда

bilqnavod
06-12-2014, 19:17
Нa мен не ми е пречило. Кaто монaхиня ли дa стaнеш? Когa ще живееш кaто се сбaбичосaш?

fenastz
06-12-2014, 19:27
Може

Illusion772
06-12-2014, 19:50
Ако искаш да се справиш - единствения вариант е човека с които излизаш , да учи същата или подобна специалност - по този начин ще знае какво е, ако приятеля ти е някакво местно тарикатче и най-голямата му амбиция в живота е да напълни бензин в 20 годишното БМВ - той ще те провали.

xoxi
06-12-2014, 20:47
Въобще не пречи, ако ти си сериозна и отговорна... и учиш.
Ако си мързелива и немърлива, всичко ще ти пречи на ученето.

bloodyF
06-12-2014, 22:21
Въобще не пречи, ако ти си сериозна и отговорна... и учиш.
Ако си мързелива и немърлива, всичко ще ти пречи на ученето.

това

BeTheOne
06-13-2014, 04:44
Ревността, часовете наред прекарани на телефона и във фейсбук, безкрайните "малки" търкания между двама ви. Това са нещата, които биха пречили на целите ти, относно образованието ти.

Предвиди си време, в което да учиш, предвиди си време за забавление и за приятеля си. Бъди отговорна към това, което си си определила и няма да имаш проблеми. Ако човека до теб те уважава и разбира, ще е наясно, че има моменти, в които трябва да те остави на спокойствие за да постигнеш това, към което се стремиш.

Относно родителите. Покажи им, че си отговорен човек. Предполага се, че вече излизаш от тийн възрастта, но може би все още твоите родители не могат да го видят. Би трябвало да си достатъчно голяма и да не ти държат сметка, къде ходиш и кога се прибираш.


Поздрави!


BeTheOne

RapExotic
06-13-2014, 09:05
Възможно е, стига да знаеш как да си разпределяш времето павилно.

bilqnavod
06-13-2014, 10:19
Въобще не пречи, ако ти си сериозна и отговорна... и учиш.
Ако си мързелива и немърлива, всичко ще ти пречи на ученето.

ДА!

igaydarov
06-13-2014, 14:39
Може и да ти пречи, може и не. Зависи от теб и от твоя характер.

lisi4ety
06-14-2014, 09:13
Въобще не пречи, ако ти си сериозна и отговорна... и учиш.
Ако си мързелива и немърлива, всичко ще ти пречи на ученето.

+ !!
Дали имаш приятел или не няма значение.