PDA

View Full Version : Несподелена любов, предателство и още нещо...



xNarcisseNoir
06-12-2014, 17:28
Като турска сапунка стана тоя мой живот.. На моменти просто искам да се гръмна и всичко да свърши... :/
Е, дойде ред и аз да разкажа. От месец - два имам симпатии към едно момче. Първоначално беше само приятелство, но след това започнаха шеги, закачки, когато се виждахме очите ни моментално се засичаха и блесваха. Изгубвахме ума и дума, не знаехме какво да си кажем, защото каквото и да изричахме виинаги беше нещо брутално и недоумислено.. Тренираме заедно. Когато съм с него се вдетинявам и спирам да мисля за всички проблеми. Цял месец все се виждахме, закачахме и лафихме... Мислех,че изпитва нещо към мен, ама аз си имам шибан живот и с което и момче да се захвана то - или не е свободно, или пък си харесва някое момиче. Е, при него е първото. Месец ме разиграваше (така да го кажем) и не спомена, че е обвързан.. само напразни надежди ми даваше.. Още по-лошо е, че разбрах по възможно най-нелепия начин, че е зает.
Имаше някакво мероприятие по центъра и бяхме. В тълпата се засякохме и се шегувахме. След това го видях с едно момиче. Това момиче се оказа неговото гадже. Почуствах се доста нелепо. Защото винаги нещо такова се случва и винаги аз оставам разочарованата.. но се преживява...
Най-лошото е, че предадох най-добрата си приятелка. В момент на яростта видях бившия на приятелката ми, та, той налита на всички.. и аз реших,че е подходящ момент да му върна на момчето, затова, че месец ме разиграваше. Бившият на най-добрата ми приятелка беше леко пийнал, викнах го и пред очите на П. (така да го наречем) се целувахме и гушкахме. Не беше много добра идея и знам,че взех доста прибързани решения,но...
След това някой ни е видял заедно и е казал на най-добрата ми приятелка. Обесних й какво се е случило и до една степен ми повярва... Най-гадното е, че през този месец с "П." бяхме постоянно заедно, а сега мисълта,че усмивката му е дело на друга просто не мога и да го погледна в очите така, както го гледах преди..
Как да го забравя? Какво да правя? :(

PoLks
06-12-2014, 17:39
Прати му снимка бе , кво има толкос уникално в тва момче . Има толкова други , нормални , готини , пичове . Явно подбираш наи наи хубавите дето могат да си имат всяка ,

xNarcisseNoir
06-12-2014, 17:44
Всъщност всеки мой познат е на мнението, че не е привлекателен. И всеки,който разбере, че имам симпатии към момчето въпросите му са: "Какво толкова намираш в него" ; "Има толкова хубави момчета, а ти точно най-непривлекателния избра" и т.н. .. Не ме интересува кой, за какъв го мисли. Първото нещо,което ми направи впечатление в него е това, че има страхотен характер, а външния вид го поставям на маалко по-долна класация, защото не ми е важно какъв е човек отвън...

Kurse
06-12-2014, 17:55
И щом характера му слагаш на първо място, какво мислиш за характера му след тази постъпка? След като те е лъгал един месец не си струва да се занимаваш с него, другото си е мазохизъм. Тои си има приятелка. Другият вариант е да си си въобразявала, че има нещо към теб.

baby_baby
06-12-2014, 18:03
Нали ти е казал че е обвързан?

И тва че сте се гледали и смеели не означава че ти е дал надежда за харесване

а тва дето си направила на приятелката си е много тъпо

xNarcisseNoir
06-12-2014, 18:11
1. Не ми беше казал,че е обвързан. Разбрах без той да ми каже.
2. Беше спонтанно. Не мислех тогава. В главата ми беше само отмъщението.. :(

baby_baby
06-12-2014, 18:17
Тва не ти е оправдание все пак това ти е приятелка

The Cheetah
06-12-2014, 18:18
ахахах отмъщение?
Просто го остави, опитай се да го забравиш и не прави повече глупости.
Другия път първо питай дали момчето е свободно :D наистина много тъпо се е получило

xNarcisseNoir
06-12-2014, 18:33
Мислех, че е, защото никъде не споменаваше за нея...

RapExotic
06-13-2014, 09:14
И щом характера му слагаш на първо място, какво мислиш за характера му след тази постъпка? След като те е лъгал един месец не си струва да се занимаваш с него, другото си е мазохизъм.

Има разлика между това, да я е "лъгал" и това да "не и е казал". Той я е приемал чисто приятелски и се е държал добре с нея, а тя си е помислила, че я сваля. Той не е длъжен да разказва на всеки, с когото се запознава, че е обвързан.

А твойта постъпка с другото момче е направо детинска. Това ме навежда на мисълта, че си доста наивна в отношенията си към хората, а от там идват и проблемите с намиране на гадже.

alskdjfhg
06-13-2014, 14:51
Много ниско си паднала задето си се натискала с бивш на приятелката ти. Това е много долно, имаш ли още най - добра приятелка?

yakuza_
06-13-2014, 15:26
Мензис и акне, следващата тема.

xNarcisseNoir
06-13-2014, 15:31
yakuza_ , оригинален си, браво!
Аплодисменти!