PDA

View Full Version : Любов



Ivellinnaa
06-13-2014, 19:44
Здравейте много бих искала да споделя проблемната си връзка, ако някой може да ми даде съвет, ще съм му много благодарна.С приятеля ми сме заедно от около 7 месеца, но постоянно сме във някакви ежедневни спорове и панаири.По-няколко пъти на ден и сексът както казват повечето помага за много кратък период от време, след което всичко започва отначало.Караме се за много безсмислени неща и прекалено много се ревнуваме, мисля,че и това е причина за караниците,но няма как да не ревнуваш някого, който обичаш нали?Скарвали сме се няколко пъти по-сериозно, опитвали сме се да сложим край на връзката, но не се получава.Сърдим се няколко часа и пак се търсим, не можем просто един без друг, но всички тези скандали всеки ден по цял ден ме изтощават, моля ви дайте ми съвет какво да правя?И двамата сме правили много компромиси, но и това не помага..

OverDrive
06-13-2014, 20:03
Онази вечер си говорихме с един приятел за любовта. И за връзките и за отношенията ни. И мисля, че хората сме просто прекалено егоистични. Мислим за себе си и защо не?! Но това пречи на връзките ни, които са основани 95% на компромисите. Но щом мислим за себе си как да се загърбим, за да угодим на партньора ни? Пък и млади сме - защо трябва да се правят компромиси с нас? Е да - това, което исках да кажа, е че във вашата връзка не правите компромиси. Ще го кажа по-възможно най-метафоричния начин - "Чукането не поправя счупването." Дано си разбрала какво искам да кажа. Докато продължавате в този дух - споровете ще ви следват. Ти реши сама дали искаш да мислиш за себе си и на теб да ти е добре или да се потъпчеш и да мислиш за него. Същото важи и за него.

Borntobewild..
06-13-2014, 20:14
Винаги, ама абсолютно винаги мисли първо за себе си, след това са другите.. Ако самата ти не помислиш за твоето собствено щастие, кой тогава ще го направи? Разбирам те, обичаш го, но ако това те наранява и изтощава всеки ден не си заслужава :)

RapExotic
06-14-2014, 06:15
Той на колко е? Ако и двамата сте с избухливи характери връзката ви непременно ще се разпадне. Нищо, че сега "не можете един без друг".

Hilary_
06-14-2014, 07:28
.. но няма как да не ревнуваш някого, който обичаш нали?
Има, има.

Да не би да прекарвате прекалено много време заедно, че да се чудите за какво да се хванете? Хич не ми се връзва моментът с компромисите, след които не е имало ефект. Трябва да се чувстваш добре в една връзка, а не да се натоварваш. Ако наистина е толкова непостижимо да се справите с безмислените спорове, не виждам бъдеще във връзката ви. Тези неща рано или късно я развалят окончателно.

igaydarov
06-14-2014, 15:22
Просто сте различни характери и личности и не сте 1 за друг. Рано или късно ще се разделите, 100%.
Препоръчвам ти да си спестиш загубеното време и да се разделиш с него по-скоро.

scarface.mirka
06-15-2014, 08:56
Дайте си време,ако прекарвате много време заедно и от скука понякога се карате за глупости.Помисли дали си щастлива,защо трябва да се натоварваш с негативизъм.Това не е щастлива връзка.Аз примерно в такива моменти си правя равносметка,кои моменти във връзката са повече-щастливите или не.Не може така да продължава,все пак се изтощаваш емоционално.Успех ти желая и наистина направи правилния избор.