PDA

View Full Version : Начало



lifo
06-13-2014, 21:21
Здравейте, започвам първо с това, че съм на 20г. Питането ми е малко странно от гледна точка на това да не изглеждам глупак. Нямам проблеми с момичета- правя си похабет не се притеснявам. С бившата ми го нямах дози дерт всичко стана бързо и беше споделена любовта, тук започва моя проблем: Зопознавам се с момиче на 20, ходихме на кафе + още едно момче и момиче), много ми хареса. Звънях и веднъж след седмица пак за по кафе нея я нямаше, но мина се не мина 3-4 дена ми писа хайде на БАР аз веднага запазих маса, беше с две нейни приятелки. Стоя до 4-5 като,цяла вечер си танцувахме(пробвах да я целуна не ми даде)след това стана и си замина аз предложих да я изпратя-отказа. От тогваа не съм я търсил. Защто незнам какво да и кажа и какво да правя(момичето е свястно не ми се правят евтини номера държалсъм се като пич до сега и мисля да я ПИЧЕЛЯ :) ама незнам как
ПИЧОНЕТА Я ДАЙТЕ НЕКОЙ СЪВЕТ
Благодаря предварително

RapExotic
06-14-2014, 06:18
Много си избързал с целувката. Тя вече е на ясно с намеренията ти. От тук нататък я остави тя сама да реши как ще продължат отношенията ви.

Hilary_
06-14-2014, 07:21
Момичето не проявява интерес към теб. Не е толкова трудно да се сетиш. Остави я.

sl1nceetoo
06-14-2014, 13:21
Много си избързал с целувката.
Тук съм съгласна!

Може просто момичето да е с такъв характер, няма как да сте излезли няколко пъти и тя да показва каквато и да било привързаност. Потърси я пак, но гледай да е съвсем небрежно и ненатрапващо се.

lifo
06-14-2014, 14:11
Sl1nceeto, все пак не съм пил само кока-кола, а бяхме пийнали и съм се поотпуснал явно:)

igaydarov
06-14-2014, 15:45
Пичага, първо абе пиши по-грамотно бе, мен!
Така, ами виж сега има едно правило и то е build attraction before seduction. Предполагам знаеш какво значи това.
Не се започва първо директно с целувка, а първо с по неутрално докосване, примерно за ръката/за лакътя/за гърба/за ханша, докосване на косата и, на лицето и, и чак тогава следиш реакциите и дали се дърпа дали се усмихва и и харесва, закачай се с нея и чак тогава като танцувате и сте двамата или на канапенцето опитай да я целунеш и то бавно...
Другия път ще се справиш. Обади и се ако искаш пак и я покани пак, кажи и ако отвори темата че си бил пийнал но и тя е била много сладка и изкушаваща а ти имаш слабост към момичета като нея или се помайтапи че обичаш да целуваш хората и особено красивите момичета :D И така... ама има голяма вероятност пред нейните приятелки да ти се дърпа да я целуваш, все пак не сте гаджета. Изолирай я по-добре, когато искаш да се целувате, кажи и, хей ела с мен малко навън да подишаме въздух или до нонстопа или нещо такова и там я хвани и я прегърни и я целуни. Следи реакциите и на твоите действия.
Успех!
П.с. И още нещо, не е хубаво да правиш тия неща като си пиян, защото изглежда несериозно.

lifo
06-14-2014, 16:19
пичага бе мен, не знам кое ми е неграмотното,но няма проблем. Ти под израза танцувахме какво разбираш( тя е била в единия край на бара Я в другия ли :D ). иии.... Трудно се напивам дори да съм пиян не ми личи :) семейна черта . Благодаря на всички писали ще и звънна сигурно тази вечер и дано да се видим в най-скоро време