PDA

View Full Version : Samsung Galaxy Slll vs. Iphone 5



emotion...
06-14-2014, 09:06
Решила съм да си купя нов телефон и както става ясно от заглавието се колебая между Iphone 5 и Samsung Galaxy Slll. Та искам мнението Ви.Аз като цяло не съм чаак толкова запозната,затова ще Ви помоля някой да ми даде по-обстойно мнение за смартфоните.Какви са плюсовете и минусите какво мога и не мога да правя с тях...Щом ще давам толкова пари,поне да взема правилно решение.Ако трябва да съм честна съм се спряла на айфона,повече ми харесва от самсунг,но ......Искам и Вашето мнение, ще се радвам някой да ми помогне..

JDeel
06-14-2014, 11:39
Ей тук се обсъжда същия казус :) http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/566144-iPhone-5s

emotion...
06-14-2014, 12:44
Тази тема я видях,но там се пише за 5ес,а аз питам за 5.
Сега се зачудих,според Вас има ли разлика между нов айфон и втора употреба?Защото като гледам в интернет има такъв (втора употреба) с добри характеристики за 800лв.,

doomkillerr
06-24-2014, 23:08
Според мен не си струва да дадеш толкова пари за телефон. Аз си взех Galaxy S2 plus и ми е достатъчно. Все пак игри не играя на телефона, за това си имам и комп и лаптоп.

DieselBlood
06-25-2014, 11:07
Галакси 3.

koko95
06-25-2014, 13:06
Iphone 5 много ясно, но не си струва толкова пари за един смартфон, да се ровиш из фейса и да си правиш селфита :D . Вземи си Samsung galaxy s2 plus- ще ти върши перфектна работа или ако не искаш да ти забива- htc 8x от aliexpress.com ;) .

_ivi_
06-29-2014, 06:56
SIII - леко е лагав като всеки андроид, но поне си има кракнати приложения, лесно се инсталират, лесно се рутва телефона и поддържа sd karta.
Избери него SIII

anonymous682486
06-30-2014, 12:12
И двете телефончета са боклуци, препоръчвам ти да си вземеш HTC One M8 или LG G3

aaster23
06-30-2014, 13:23
iPhone 5! Не защото е iPhone... Просто се замисли, как на iPhone 4 върви Asphalt на max a на някой телефони на самсунг с двуядрен процесор едвам тътри... iPhone може да е с 2 ядрен, ама просто технологията е друга и всички който казват, че Android устройствата са по-добри от тези на Apple са супер заблудени.
Понеже съм изтъкнат в тази област, може да слушате мен... Най-добрият телефон за момента е Sony Xperia M2!
http://www.phonearena.bg/phones/Sony-Xperia-M2_id8455 за "разбирачите","протата","интелигенцията" и тн...


И двете телефончета са боклуци, препоръчвам ти да си вземеш HTC One M8 или LG G3

Ами ти направи нещо "кадърно", та тогава говори! Аман от тъпи хейтъри които грам не знаят и се водят по мнението на троловете.... Брех ...

OoVasKoO
06-30-2014, 19:29
^ Да, M2 е добър като бюджетен телефон, но тъй като от скоро е в продажба в бг, не е сигурно дали няма някакви проблеми.
По принцип S3 има по-добър хардуер, но повечето потребители са страшно недоволни от него заради многото си бъгове. Затова и не го препоръчвам на никого, въпреки това, ако на някой много му харесва, да го купи си е негово решение.
Като цяло това, което притежава M2, е достатъчно за почти всеки и превъзхожда другите марки за цената си. Дисплеят е малко скапан, но добрата батерия и хубавият дизайн компенсират. :)

vasilenastefanova98
08-24-2014, 19:08
Имам С3 от около една година и е препълнен с всякакви приложения, игри, снимки,видео клипове, и т.н. ..не ми е бъгнал нито веднъж с всичкото това нещо.

AcH
09-01-2014, 13:55
iPhone 5! Не защото е iPhone... Просто се замисли, как на iPhone 4 върви Asphalt на max a на някой телефони на самсунг с двуядрен процесор едвам тътри... iPhone може да е с 2 ядрен, ама просто технологията е друга и всички който казват, че Android устройствата са по-добри от тези на Apple са супер заблудени.
Понеже съм изтъкнат в тази област, може да слушате мен... Най-добрият телефон за момента е Sony Xperia M2!
http://www.phonearena.bg/phones/Sony-Xperia-M2_id8455 за "разбирачите","протата","интелигенцията" и тн...



Ами ти направи нещо "кадърно", та тогава говори! Аман от тъпи хейтъри които грам не знаят и се водят по мнението на троловете.... Брех ...

Най-сетне еди човек, който знае какво пише ; - )

А колкото до темата наистина iPhone е по-добрият вариант и винаги ще бъде, но наистина не си струва да набуташ толкова пари, вземи си S4 например или S2 plus ; - )

La.Francé
09-02-2014, 20:15
Iphone 5. Макар и да съм с 5s други приятели казват, че и 5 е уникален, тъй като поддържа приложения, снимки, Facebook, и свалям песен от iTunes и през това време играя Asphalt без да ми лагне нито за секунда. Докато на самсунга, който имах (s3), пуснех ли facebook и музика, знаех, че дори и на home page ме пуска за 15-20 секунди. Просто iOS са поколения на android. Най-добър избор на пазара в момента са LG G3 и Z2. Ако имаш пари вземи един от нях! Или HTC One m8. В крайна сметка- избора е твой!