PDA

View Full Version : Монодиета



-Patrick.Star
06-14-2014, 08:32
Току-що се претеглих и разбрах, че съм напълняла с няколко килограма. Дали за пет дни ще ги сваля с монодиета (да ям един вид храна цял ден)? Примерно първи ден-извара, втори-айрян, и т.н.
Ако вие знаете по-лесен начин, моля ви, споделете.

Moneyweather
06-14-2014, 08:41
Айрян-а не е храна ...
за 5 дена ще свалиш - нищо

firstdiesel
06-14-2014, 14:07
eх тоз кантар ........

тази диета трябва да се кръсти "как да се самоубием и да надебелеем едновременно"

а и се отслабва качествено, т.е така че батковците да искат да те помпат, с повишаване на физическата активност (енергоразход), а не чрез намаляване на храната (енергорприем)

периодичният глад е начин на изчистване на организма (от токсини, ракови образования, мрътви тъкани ... татъръ-татъръ), но е здравословен и нужен, ако през останолото време се храниш как трябва и не лишаваш тялото от неща, от които има нужда ... и във никакъв начин не е начин за задоволяване на нашите суетни желания да сме секси.

показанията на кантара варират, просто защото си взаимодействаме с околната страна .. пием вода, ядем храна, даже и въздуха който дишаме ни прави по-тежки ..

в период на изграждане, теглото ми от сутринта до вечерта варира с до 3 кг - това са тежестта на нещата които съм приел през устата и част от които ще ги изкарам от други места