PDA

View Full Version : "Приятели с привилегии"? О.о



Rawwrr
06-14-2014, 11:36
Привет, хора! От около година имам една такава връзка от онези с "привилегиите". Момчето е голям непукист и егоист, но в същото време ме кара да чувствам, че му пука за мен, което ми изигра ужасна шега. Двамата си прекарваме чудесно когато сме насаме, държим се като лигавите влюбени, интересуваме се един от друг, държим се за ръце, почти постоянно знаем къде е другия и т.н. Не исках да се влюбя, защото боли, но ето, че стана. Не мога да си го изкарам от главата, всеки ден, 24 часа в денонощието, даже го сънувам. Той знае много за мен, както и аз за него. Проблема е, че той не мърда по-далеч от това, което имаме сега, просто защото е свикнал просто да се наслаждава на момента и после пред другите все едно не станало нищо. Не знам какво ми става, но го искам, повече от всичко. Като го видя се разтапям, та чак ме е срам. Макар и да прозвучи обидно, клиширано или както искате го наречете, но знам, че мъжете мислят само за секс. Интересното е, че как от толкова време прекарано заедно не му е трепнало нищо и как като знае, че съм влюбена в него не ме е зарязал, а продължава да прекарва време с мен и прави така че да е приятно, докато не иска нищо повече. Според вас как да действам? Не ми се иска да продължавам докато не реши, че вече не иска абсолютно нищо от мен, но така ми е завъртял главата, че искам повече. Питала съм го директно дали иска да сме заедно като "гаджета", а той някак отговаря все едно ако сме заедно трябва да поеме някаква отговорност. Ако има мъже, които да са прекарвали такава връзка (не говорим за момичетата за една вечер), разкажете какво се е случило. Ясно е, че жените сме по-емоционални, но все пак успявате ли да се влюбите? Ако нямате точно, обективно мнение и сте решили да критикувате, моля ви недейте.

comewithme2
06-14-2014, 11:54
Това им е лошото на тези връзки, единия винаги иска да има повече привилегии от другия (тоест задълбава нещата или направо се влюбва). Явно твоето момче го устройва това, което е на този етап, не иска да се обвързва с онези лигави моменти и дълговете, които ще има към теб, ако встъпите в сериозна връзка.Според мен, ако не искаш да го изгубиш, трябва да си напълно доволна от това, което е в момента. Явно такива връзки са на мода и са печеливши - неангажиращите. Пошлост или не, това е новата мода, която ходи по хората .

DarkTemplar
06-14-2014, 11:59
Така като гледам за него за привилегиите, за теб - илюзиите.

Wednesday666
06-14-2014, 12:09
Кофти.
Така като гледам явно не иска повече.
Защо не пробваш да прекратиш отношенията изцяло?

Hilary_
06-14-2014, 12:11
Интересното е, че как от толкова време прекарано заедно не му е трепнало нищо и как като знае, че съм влюбена в него не ме е зарязал, а продължава да прекарва време с мен и прави така че да е приятно, докато не иска нищо повече. Според вас как да действам?
Момиче, ти си му толкова изгодна, че би бил луд да се откаже от теб. А от своя страна си толкова прецакана, че няма на къде просто. Човекът нито има намерения да се "нагърбва" с отговорностите идващи във връзките, нито ще се влюби в теб (ако щеше да се случва, вече да е станало). В случая не виждам смисъла за теб, да си губиш времето с човек, с когото нямаш бъдеще, при положение, че можеш да срещнеш такъв и да получиш същото, че и по - хубаво. Помисли си, дали искаш да стоиш в такава позиция или заслужаваш нещо повече?
Чувствата са си чувства, преглъщат се, но нямат място в случая и не трябва заради тях да правиш компромис със себе си.

alskdjfhg
06-14-2014, 12:53
Той каквото иска от теб, си го взима. Спри да се занимаваш с него още сега, защото колкото повече отлагаш, толкова по - трудно ще ти бъде след това.

igaydarov
06-14-2014, 15:37
Човека не иска да се обвързва с теб, защото те иска само за секс. Иска да използва щастливия момент с теб, да те чука яко, да си прекарвате супер и после да е свободен и неангажиран. среща на улицата друга, заговаря я и си действа с нея, няма отговорност към теб, няма да го мъчи съвестта че изневерява и т.н. И какво по хубаво от това всъщност за 1 мъж в двайсетте си години точно етапа преди да се обвързва сериозно (с идеята за семейство)? Няма да се товари с всекидневни разговори и отчети, всекидневно виждане и т.н. обсебване... познавам такива мъже...
Изясни си най-напред ти какво искаш и как гледаш на вашата "връзка", теб устройва ли те това и до кога ще те устройва и т.н. и реши според себе си и твоите желания.

PimKie
06-15-2014, 10:50
Преди година бях в същата ситуация. Като човек със слаба воля, изненадващо успях да кажа "не". Повярвай ми, проблемът не е в това, че с страшен в леглото и не искаш да загубиш такъв партньор, а просто това е единственият начин да бъдеш близо до него. И все пак е по-добре да пострадаш 3-4 седмици и да продължиш нататък, отколкото вечно да си живееш с приказката и да си мислиш, че той все някога ще се влюби.

SpiritInBlack
06-15-2014, 17:39
Чак пък да мислим само за секс , не .

Като ви е страх от мечки , няма да ходите в гората. Кви са тея неопределени отношения за секс , но интересувайки се един от друг ? Отиваш при него , казваш му как се чувстваш и се надяваш на положителен отговор

Miniclubman
06-15-2014, 19:03
Може да си има друга или не желае връзка? Мисля, че е най-добре да го попиташ право в очите какво чувства към теб, иска ли да сте заедно ...

RapExotic
06-15-2014, 19:42
Като се захващате с такива връзки ще си сърбате попарата и няма да се оплаквате.

Niakoitam
06-16-2014, 14:56
Човека явно иска просто да си те боцка.Но иска да си боцка и други.Да е свободен,но не баш.Просто не знае какво иска или пък ти не си му достатъчна.

procter
06-16-2014, 16:18
Докато има ахмаци, ще има и тарикати! Не спряхте да се ебете под път и над път, значи. Малко самоуважение! Извинявай, че така избухвам, ама не разбрахте ли, че безплатен обяд няма?! Да не говорим, че ако една мацка е толкова лесна, че да се навие на подобно нещо, едва ли някои би се навил на нещо повече с нея.

analgin
06-16-2014, 20:14
Разкажи повече за отношенията ви, ако сте близки, имате нужда да си общувате и да правите друго заедно освен секс значи имате нещо като връзка, но най-вероятно и двамата се притеснявате да имате по-сериозни отношения за да няма разочарования, драма и болка.. ако изпитваш нужда от стабилност, задълбочаване на връзката ви -обмисли го добре и си разграничи плюсовете и минусите от тази промяна, защото може да не си толкова щастлива , колкото очакваш. Най-елементарният пример в отворена връзка дори той да прави секс с други освен теб, ясно е че ще те заболи, но ще знаеш ,че отношенията ви са такива.. ако е сериозна връзка градяща се на вярност такова нещо би съсипало всичко , заслужава ли си.. не.
Разбирам, че този тип връзки са модерни, но в почти всички случаи , единият от двамата се влюбва , не създавайте отношения , които не можете да поддържате.
Ако си сигурна, че искаш промяна поговори с него, защото да се примиряваш със сегашното положение само за да си поне частично с него не те прави щастлива и не е решение на проблема.

anabel_lee
06-16-2014, 21:06
А този човек има ли подобни отношения с други момичета, освен с теб? Това, което си описала наистина прилича на нещо като връзка, просто неофициална. Затова ми стана интересно той заиграва ли се и с други.

bebeemalko
06-17-2014, 08:08
хах, аз съм в подобна ситуация. То не става така да се откаже, просто не може. Дори и да го спомене, да му каже, че тя иска нещо повече, той няма да и даде толкова лесно да се откаже.. той има отношение към теб, но не каквото ти искаш, нали? Кажи му открито, че искаш повече от него. Аз направих същото в една такава игра на секс, но при мен аз започнах да имам чувства, а от друга страна ме е страх да се обвържа толкова скоро. Та попитай го, предразположи го. Шанса да иска да започне нещо не е малък. Просто го карайте по-бавно за да не се чувства притиснат. Ще ми е интересно да разбера как ще се развие тази ситуация, самата аз съм в очакване за моята подобна.. разбирам те колко прецакана се чувстваш...

never_lose_hope
06-17-2014, 09:51
И аз в момента съм в почти същата ситуация .. само че при мен чуствата ги имаше още преди да започнем тази "връзка" . Съгласих се защото знаех, че това е вариант да съм с него макар и не точно по този начин, по който искам. Сега се чудя дали да прекратя всичко (защото чуствата ми се задълбочават) или да продължавам така ..

marilyn
06-17-2014, 10:34
Много сте забавни като започнете с тези заключения какво искали мъжете, какво искали жените. Мъжете искали само секс, бла, бла. Ако беше така нямаше да има сериозни връзки и бракове, не знам явно според теб мъжете нямат нужда от топлина, нежност и любов. Малко ти е грешна представата. Има различни хора, а и човек търси различни неща в различните етапи от живота си.

Явно този твой "приятел" иска само секс, вижда, че ти си влюбена, но не му пука много. Не те е зарязал, защото все още му пускаш. Не мисля, че имате бъдеще. Ще те чука, докато му даваш.

nekwa si
10-11-2015, 18:29
на мен наскоро ми се случи същото и аз не исках да се влюбя но се случи .сега момчето ме избягва а аз си седя тихо в ъгъла

sladura89
10-12-2015, 18:43
Мхм, аз съм се влюбвал сам като бях малък винаги несподелено, беше много кофти и за това престанах да се влюбвам и от тогава до сега не ми се е случвало, може да има страст, симпатии, привързаност дори, но не и влюбване! Аз също си търся неангажиращи връзки именно понеже избягвам да се влюбвам, а както го описвате, че мъжът бяга от отговорност, то в случая означава, че във всяка връзка мъжът поема отговорност, а жената не поема! Ако нещо се случи мъжът е виновен, а жената не? Ако и двамата правят секс мъжът използва жената, а не е възможно жената да използва мъжът или двамата да се ползват взаимно? Защо ли не ми звучи логично? :)

ДОТА
10-12-2015, 18:54
предпочитам познати с привилегии, същото става и с непознати

Fisherman
10-12-2015, 18:55
мерилин е много права,мъжете имат нужда от топлина,от тази между краката ти например

ДОТА
10-12-2015, 18:57
говори за себе си, аз между нейните крака не бих влязал

Fisherman
10-12-2015, 19:14
има антибиотици

ДОТА
10-12-2015, 19:28
развил съм резистенция към тях, през половината си живот съм клатил такива като нея

corbV2
10-12-2015, 20:02
Приятели с привилегии ли? По-скоро два биологична отпадъка, които обменят течности.

sladura89
10-13-2015, 22:05
предпочитам познати с привилегии, същото става и с непознати

+1