PDA

View Full Version : Ревност..прекалявам ли?



iveta_bebeto
06-14-2014, 12:31
Ходя с момче година и половина и имаме много проблеми.. но ще се акцентирам само върху един. Има момиче което преди я харесвал, продължават да общуват .. чак сега и изтри номера, но толкова проблеми станаха заради нея, че не вярвам че ще спре до тук с нея.Постоянно триеше разговори и съобщения с нея ходи при нея да му прави ноктите да я видел. Исках да се запозная с нея той не искаше.. сега уж няма номера и ,но ходи да се подстригва там където тя работи като маникюрист и ме яде отвътре (там винаги е ходил) .. знам че не мога да му кажа:там няма да се подстригваш, ама как да се преборя с това? наистина не ми е приятно. той се сърди като съм нацупена, заради това

alskdjfhg
06-14-2014, 12:49
Сега със сигурност ще има коментари от рода на "тя е минало, няма защо да ревнуваш", но това че трие разговори и съобщения е много тъпо. И той какво - маникюр ли си прави? Сега може да са в приятелски отношение, но и аз на твое място бих имала някакви съмнения. Щом преди я е харесвал и сега опа - приятели.. не е невъзможно, но разбирам притесненията ти.
Няма смисъл да му се цупиш и да се карате заради това. Така само може да го принудиш да те остави. Опитай се да не обръщаш внимание и се дръж така сякаш няма проблеми. А ако действително има нещо към нея или крие нещо от тебе, вероятността да разбереш или усетиш нещо е голяма.

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:03
много пъти сме говорили че имам проблем с нея .. но той не се спря до последно просто незнам как да не обръщам внимание.. под базик му казах да с прави ноктите другаде той там при нея ми харесва .. сега ми вика кво да не се подстригвам защото тя е там ли

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:04
просто като знае че ще ми е гадно защо го прави

sl1nceetoo
06-14-2014, 13:17
Аз също бих се чувствала кофти. Или му кажи направо, че ти е много неприятно, или се прави, че няма нищо, без да му се цупиш. Както е писано по-горе, ако има нещо, ти със сигурност ще разбереш. Не се напрягай.

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:24
там е работата, че тч мнго се радва на мъжкото внимание и е много лесна.. а той ако иска нещо няма да е сериозно .. всичко ще продължава да се трие и аз незнам долколко време ще издържа на мен да ми е кофти така .. така вече сум година и половина до кога ли ще мога незнам

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:28
сега да се извиня че съм се нацупила и да се правя че нищо ми няма много е гадно

alskdjfhg
06-14-2014, 13:29
Ти откъде знаеш, че е трил съобщения и имаш ли представа какво е пишело в тях и защо си говорят по телефона?

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:34
разбрах с разпечатката му дори в 4 сутринта са си писали после по малко си писаха ама пак ги няма тези съобщения .. фб му също 1 път видях разговор който реших да не чета само завършваше с :P но после го нямаше

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:35
нчколко пъти съм го хшащала да трие

alskdjfhg
06-14-2014, 13:45
4 сутринта смси??? Абе ревността ти не е излишна.

iveta_bebeto
06-14-2014, 13:47
сега и изтри номера но нали ви казвам ве4е ревнувам от тва че отива да се подстриже там където тя работи ..

alskdjfhg
06-14-2014, 13:51
Той голяма работа е направил като го е изтрил. Може да го знае наизуст, а и нали я има у фейсбук. Пък и редовно си ходи човека на фризьор там.. Не знам, изчакай и друго мнение, но според мен има защо да ревнуваш.

Andjyy
06-14-2014, 14:05
Той те прави на будала,а ти си налягаш парцалите? Що? Какво има той,което другите мъже нямат?

Madness.
06-14-2014, 14:36
Щом трие съобщенията, има два варианта:
1. Наистина да има нещо, което да не е за показване.
2. Той да усеща, че ти имаш против общуването му с това момиче.
Не ви познавам, но има случаи, в които след харесване/връзка момчето и момичето си остават добри приятели. Няма лошо да си общуват, да се виждат, пък и понякога чувствата се появяват отново. Но точно на този етап нито ти, нито ние можем да преценим какво всъщност става. Говори с него, май общуването ви не е много, или ако е много - не е пълноценно. Това е, което можеш да направиш на този етап - нататък нещата сами ще се развият.

igaydarov
06-14-2014, 15:14
Най-вероятно има връзка и с нея. Ясно личи, че я харесва много, даже от това което ти пишещ правя равносметка че може би е по-луд по нея отколкото по теб. Щом трие и т.н. значи има нещо гнило, преди я е харесвал и т.н. абе имат нещо, какво точно имат, най-вероятно просто се чукат, зад гърба ти.
От 1 година и повече си с него и се нервиш и т.н., моят съвет е да го зарежеш и да си спестиш нервите.

CrazyLittleThing
06-14-2014, 21:12
На твое място не бих издържала. Щом си му показала, че не ти е приятно да ходи при нея, а той продължава, значи си прави сметка за коя от двете ви му пука повече. А също и това със съобщенията от нея, които трие.
Но не забравяй, че това е ТВОЯТА гледна точка. Да, фактите са си факти, но му дай шанс да представи и своята гледна точка + някакво нормално обяснение? ( стига той да иска да го направи )
Пожелавам ти успех, каквото и да се случи оттук нататък, и пиши как се развиват нещата.

tireheb
06-14-2014, 21:16
проблемът, очевидно, е, че приятелят ти е педал
ходел да му оправят ноктите
втф

xoxi
06-14-2014, 22:03
Как го търпиш това?
Там му харесвало да си оправя ноктите, само там ходи на фризьор... Пълни измишльотини! Да не би да няма други салони там, където живеете? Айде, да крие, да трие... Може да има причина, може и просто да не иска да му се месиш в отношенията с другите. Но година и половина да е с теб и да прави нещо, което си му казала, че не ти е приятно, с оправданието, че нали разбираш, там му харесва да си прави ноктите... Боже!
Няма да му се извиняваш, че си 'нацупена'. Ти какво си виновна, че той е глупак? Притисни го малко. Харесваш си го, обичаш си го, ама чак пък такова поведение спрямо теб, недей да търпиш. Глупаво е да го караш да избира, никога не съм била привърженик на ултиматумите, затова те съветвам или да намерите компромисен вариант или ти сериозно да се замислиш дали те устройва да си във връзка, в която се чувстваш по този начин, а ответната страна не предприема нищо по въпроса.

Miniclubman
06-15-2014, 19:12
Има още нещо към нея 100% щом ходи на фризьор, че и на маникюрист. Ама че ужас. Притисни го да ти каже всичко. Ако и така не стане му се сърди, толкова много , че чак не му отговаряй на нищо. Веднъж исках да откопча нещо от приятеля си и мълчах в продължение на цял следобед и чак на края на вечерта не издържа и ми каза това, което исках да чуя.

FuckingWithYou
07-08-2014, 12:09
Щом го ревнуваш значи не си сигурна в своите възможности ;) Ако смяташ че ти му даваш всичко и че няма как да ти изневери ще ти е точно през онази работа ;) Ако след 1 година вече му нямаш доверие по добре се оставяйте защото ако се зажените това означава цял живот да го мислиш ;)