PDA

View Full Version : уриниране



gobob
06-14-2014, 12:36
здравейте ,
не мога да уринирам на обществени места ако има някой с мен и ме чака смсл не иска да почна да пикае което е неприятно.Дори в училище не мога да отида с приятели до тоалетната да пуснем една вода.Не съм компетентен ,но някъде бях чел че май е нещо от некординирани действия с нервите ( не че се нервирам) ами нервите на вегетативната нервна система чиито събор е около таза ?

GErgANa18
06-14-2014, 12:47
Не съм, запозната много със биологията на тялото, но щом във вкъщи нямаш този проблем, значи тялото ти е добре. Проблема може би е в мозъка ти. Може би прекалено много се стресираш и почваш да мислиш и , като отидеш до тоалетната тялото ти блокира.

aaster23
06-14-2014, 14:53
Според мен това се дължи на притеснение, макар да не го усещащ, може да е на под-съзнателно ниво...

gobob
06-14-2014, 15:00
някаква идея как да го превъзмогна това ?

Ghosterche
06-18-2014, 18:52
някаква идея как да го превъзмогна това ?

ДА! Аз го имах в 1 клас нно си викам КВО ТОЛКОВА МОЖЕ ДА СТАНЕ и просто си отидох там и тва е викаш си АБЕ ДА МУ Е*А МАМАТА съжелявам и тва е нищо не стана дано да съм ти помогнал, а и няма какво да стане няма да ги упикаеш нали?както каза aaster-Според мен това се дължи на притеснение, макар да не го усещащ, може да е на под-съзнателно ниво... да и мен ме е страх от доста неща но все някога ги преодолявам

georgi12
06-21-2014, 14:46
Срамежлив мехур се нарича . Не си длъжен да ходиш с още някой до тоалетната . В тоалетна се ходи сам , не с компания. Използвай кабини вместо писоари. Няма нищо срамно и страшно в това нещо , което дори не е проблем.