PDA

View Full Version : СА Свищов



Kukuio
06-14-2014, 14:07
Здравейте,
трябват ми доста отговори и съвети, относно СА Свищов.
Искам да ви попитам, коя от изброените специалности е с най-голяма реализация, кое се търси най-много от работодателя?

Benson7
06-14-2014, 21:28
И аз съм заинтересована .. аз мисля да запиша застрахователно и социално дело. :)

Lyubomir97
10-11-2014, 18:50
Здравейте,
случайно някой да знае дали е възможно в студентските общежития на СА Свищов възможно ли е да се настаняват студенти задочници, но не на цената на нощувка, а за наем за цял месец! Благодаря ви, предварително!

sweet__potion
10-13-2014, 15:10
Задочници не се настаняват, но има хотели и квартири на много по-добри цени и условия. ЗСД е добра специалност, аз съм финанси там и според мен финанси, счетоводство и маркетинг са най-добрите, но това е моята гледна точка и съответно с най-голяма реализация са финансистите и счетоводителите (според мен). Мои познати, които са завършили в Свищов си работят по специалността без проблем.

Lyubomir97
11-02-2014, 14:35
Добро ли е образованието, което получаваш в Свищов?!
Наистина ли е строго и дисциплинирано, както се твърди. Т.е. Елитно висше училище ли?!
Също така съм много учуден от ниските семестриални такси!?

Lyubomir97
11-02-2014, 14:36
Иначе, мисля "Счетоводство и контрол" в Свищов или "Журналистика", някъде другаде!

sweet__potion
11-02-2014, 14:56
Таксите са ниски, но учебниците компенсират, смисъл на семестър са ми около 250 лв. За икономика мисля, че е най-доброто висше училище в България и не пада по-долу от УНСС и Винса, да не кажа че сме и по-добри 8-)