PDA

View Full Version : Изненада-помощ?



yummmy
06-14-2014, 18:01
Здравейте :) Искам малко помощ понеже приятелят ми първоначално ще е в нас за рождения си ден, а вечерта ще сме навън...И така като искам да го изненадам, мисля да надуя 19 балона (става на 19) върте с пожелания, но не се сещам за никакви и ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарна (: отделно искам още някакви други изненади ии по някакъв начин да украся...приемам всякакви идеи имам 4 дена на разположение.. :/

CrazyLittleThing
06-14-2014, 21:20
Не можеш да измислиш пожеланията ли ? Аз съм правила нещо подобно, само че ставаше на 18. Тогава му направих и торта с логото на любимата му игра ( идея за теб, не е казано да е игра, а просто нещо, по което си пада. Една приятелка направи мотор за гаджето си. ) Колкото до пожеланията... хм, може да напишеш нещо като писмо на 19 части, а после да номерираш балоните, за да знае кой кога да спука и да прочете съответната част от писъмцето.
Може и клипче да му запишеш, в която по забавен начин да разказваш вашата история от началото, още когато сте се запознали. Успех и пиши как е минало.

пп. Ако никое от тези неща не подейства, просто се съблечи гола и му се метни на врата ;дд

yummmy
06-16-2014, 17:17
А някой може ли да ми помогне поне с няколко пожелания за балоните :S

BeTheOne
06-17-2014, 12:14
Надявам се не е късно все още...

Правил съм нещо подобно за приятел когато ставаше на 20. Имай предвид, че нещата са свързани с конкретни човек и подарък. Все пак част от пожеланията може да са ти полезни.

1. За твоя юбилей ти желая голям трофей.
2. Силен и голям бъди и небесата докосни.
3. Животът е само един миг между две вечности, отдай му се и не забравяй...
4. Бъди такъв какъвто си.
5. Запомни – няма нищо случайно.
6. Поставяй си реалистични цели и ги надминавай!
7. Нека здравето и късмета бъдат с теб винаги.
8. Намери истинската любов и я съхрани.
9. Помагай когато някой има нужда от теб, за да има кой да ти помогне когато ти имаш нужда от някого.
10. Намирай си нови приятели, а старите не забравяй, защото....
11. Не е трудно да се жертваш за приятел – трудно е да намериш приятел за когото да се жертваш
12. Правилният път е там където ням път – това един приятел ми го каза :Р
13. Този, който може да се смее на себе си, винаги намира на какво да се смее.
14. Живей еднакво и насаме, и пред хората.
15. Жените ни вдъхновяват за велики дела, но вечно ни пречат да ги извършваме.
16. Без секс се живее – от секс се умира.
17. Любовта е отговорът, но докато чакате, сексът повдига някои доста интересни въпроси.
18. Голямата разлика между платения секс и този без пари е, че платеният излиза по-евтино.
19. Сексът е като хубавата храна – колкото повече имаш толкова повече искаш.
20. Колкото и добър любовник да си винаги има какво още да научиш.....


Поздрави!


BeTheOne

Teen.girl
06-18-2014, 16:54
Честит рожден ден любими,
Малко трудно се измислят рими,
Но аз имам изненада
Тя ще е като награда,
Че си най-доброто гадже!
ЧРД!
Край!
:D
Само дето не знам каква изненада ще измислиш. Успех!

CookieJoKey
07-13-2014, 16:27
Ако никое от тези неща не подейства, просто се съблечи гола и му се метни на врата ;дд
:D