PDA

View Full Version : Помощщщ :(((((((



Nawyyy
06-15-2014, 07:35
Здравейте! Много отдавна ме мъчи един много сериозен проблем относно любовта. Когато си харесам някое момче, както всички се чувстват много добре, постоянно си мислят за него и какво може да стане между нас(тях), когато го видим с някое момиче дори и да не са нещо повече от приятели ние се пръскаме от ревност и т.н. Вкъщи или където и да е при мисълта за него ми е някакво много весело, но когато го видя ми се преобръща всичко в корема, започва да ми се гади, треперя, и избягвам случаите в които мога да го видя, губя си апетита и дори за храна не мога да си помисля, колкото и да съм била гладна. Преди месец имах сериозен проблем, защото бях спряла да ям 3 дни, постоянно повръщах и ме болеше корема. А така може и да се хване анорексия и какви ли още не болести. В момента също съм на такова положение, в което видя ли въпросното момче се повтаря всичко наново. Моля ви давайте някакви съвети, как да преодолея това или просто как да престана да се чувствам така.... :(((((((

aaster23
06-15-2014, 08:19
Анорексията е психично състояние....
Та по темата: Аз пък постоянно мисля за момичето което харесвам, но от време на време и звъня по телефона, пуша по Facebook-a и т.н. Съветвам те, да започнеш да излизаш с мъжки компании, а под "мъжки" компании имам предвид 4-5 момичета и 9-10 момчета... Ще свикнеш да бъдеш с момчета и ще преодолееш проблема на 50% :)
Ако искаш, започни да си пишеш с момчета в Facebook... Каквито и да са, дори и с мен можеш да пишеш и много бързо ще забравиш за тези притеснения :)

RapExotic
06-15-2014, 19:03
Намери си занимание и спри да се филмираш. Ясно е, че не ти е дошло времето за връзка..

sl1nceetoo
06-16-2014, 13:47
Намери си занимание и спри да се филмираш. Ясно е, че не ти е дошло времето за връзка..

+

mimaria
06-16-2014, 17:09
недей мила той не те заслужава
продължи на пред
а какво остава за гадже ти се оше малка
за си розна връзка няма как да има
ако има то няма да е както пофилми те блестяша
това ми съвета!!!!!:-):-):-):-):-)

mimaria
06-16-2014, 17:14
права си
;-);-);-)