PDA

View Full Version : Имам гърди,нямам сутиени...



AnotherBrickInTheWall
06-15-2014, 09:04
Здравейте.Съжалявам,че публикувам тема,подобна на много други,но...
нещата седят така:
на 14 години съм,почти на 15.Имам някакви гърди,малки са ми,да.Но не съм за бюстие.Но понеже не във всеки магазин биха се намерили сутиени,малки като за мен,аз искам мама да ме придружи.Да,ама не.Тя ми беше взела преди време 2-обаче и двата адски цветни.И не мога да ги нося с доста от дрехите си.А ето-лято е,а аз се съобразявам-да нося тениски;рокли с ръкави,а отдолу да са с потник,ако евентуално има шанс да прозират...С мама сме си в добри отношения,но не мога да й кажа направо.Въпреки това й намекнах няколко пъти,а тя "ами ако искаш ще вземем някакъв малък черен сутиен".И точно след това (понеже бяхме в мола) влязохме в един магазин,бяхме точно до бельото и тя...нищо.просто тръгна някъде надругаде..От тогава мина..месец.И преди съм й намеквала,след това пак й намеквах,но тя не реагира.А аз сама не мога да отида,аз никога не съм мерила сутиени,тя просто ми ги донесе онези два.Единия даже го приших към 1 черно бюстие ,за да мога да нося повечето от дрехите си,ама то стана калпаво...М моля ви,обяснете ми,има ли в магазините някакви сутиенчета,които са точно за адски малки гърди..Пък с приятелка ме е срам да ходя...Просто в тази област съм ужасно комплексирана.Но...най-малкото,което е-гнусно е.От месеци само този сутиен нося.И тя ми вика "ама той трябва да се пере".Е да,ама като го изпере два дни с какво ще ходя...Дайте ми съвет,моля,как г/д да разбера за каква чашка съм,в кои магазини има малки сутиени?Защото като съм с приятелки в някакви такива магазини и аз нищо не разбирам и само бързам да изляза..

Getyourfreakon
06-15-2014, 10:09
Кажи на майка ти "Мамо, утре отиваме за сутиен и искам да е еди си какъв" и като влезете в магазина дори и да иска да ти купи друг не се съгласявай и си избери, този които искаш. Иначе ако ще ходиш сама, търси чашка "А"- тя е най-малката.
Бтв няма нищо срамно да отидеш с приятелка, това са си нормални момичешки неща.

ch0c0late44
06-15-2014, 17:30
Какво толкова лошо има да отидеш сама?Не си малка.

420
06-18-2014, 15:15
на мен майка ми сама ми ги купуваше и странното беше как винаги ми уцелваше размера :D просто и кажи, и аз като бях малка ходих с бюстиета обаче един ден мама дойде и ми даде един сутиен и каза върви го мери ако не ти става ми го дай да го върна и така :D

JuStElly
06-22-2014, 16:49
От какво те е срам...
Гнусно било, ти момиче ли си или какво? Кое му е гнусното... имаш детско мислене, прекалено детско.
Кажи на майка си, какво й намекваш, жената не е врачка.