PDA

View Full Version : Странен срам от родители



ZabludenoPile
06-15-2014, 12:42
Здравейте. Момче на 16 години съм и принципно има неща, от които ме е срам, от други не ме е. Обезкосмявам се на краката, защото ми харесва, а и другите го правят и нямам срам от това. В интимните зони също. Обаче забелязах, че гърбът ми вече не е много наред. До миналата година беше в рамките на нормалното, но вече не е. А не ми харесва просто да съм с косми по гърба. В същото време ме е срам да кажа на родителите си, че искам да си обезкосмявам гърба(било то кола маска или друго). А трябва да им кажа, тъй като не мога сам (не съм йога :D). Някак си не мога така директно да им кажа. Знам, че няма нищо срамно в това, пък и не искам да ходя на козметици и тем подобни, защото нямам пари, а нямам сега време да спестявам. Просто искам да им кажа на нашите, но някак си да не е директно. Имате ли идея как примерно да започна разговора? А и те не са консервативни и с радост ще ми помогнат. Оф, защо трябва да ме е срам от такава глупост. Съжалявам, че ви тормозя с такива простотии. Просто до сега съм се справял с всичко сам и някак си ми е странно... :/

nasnedogonyat
06-15-2014, 13:49
Няма нужда да им споделяш чак такива лични неща. Едва ли родителите ти се интересуват от това "къде имаш косми" :D
Просто ще помолиш някоя твоя приятелка. (не е странно , много момчета имат добри приятелКИ)