PDA

View Full Version : ДА МУ ПРОСТЯ ЛИ ? НА НЯКОГО СЛУЧВАЛО ЛИ МУ СЕ Е ?



lorry_y
06-15-2014, 13:11
От година и 6 месеца съм с едно момче. Уж сериозно ...
Преди два дена се скарахме. Вървяхме по тротоара, някъде към 4 часа след обяд. Скарахме се защото той не искаше да правим нищо, тоест просто не знаеше какво иска и аз му казах че ще се прибирам. - за нищо сериозно
Тогава той ме дръпна силно за ръката (все още ме боли, но не е синьо) и ми каза че няма да хода никъде. След това спорехме и спорехме .. докато той няколко пъти ме стискаше силно. Накрая ме дигна, докато го щипех и удрях, колкото мога. Така и не ме пусна. Занесе ме до едни люлки, усамотени. Аз седнах и му казах че повече никога няма да ме види и че не искам да говора с него и куп други гадни работи. Тогава той стана от другата люлка и ми каза че не му пука и че това няма да стане. Аз през цялото време плаках и виках. Тогава ми наговори някакви обиди(докато седеше прав пред мен). Тръгна да се приближава и аз го ритнах в крака (в коляното отпред), колкото да не ме пипа. Тогава той ме ритна обаче силно.. много силно. Хвана ме за гушата и ме стисна силно.. Не можех да дишам, за секунди. След няколко секунди си махна ръката. Аз не знаех къде се намирам. Той започна да ми се извинява и да ми казва мили работи. Казваше че е сбъркан и че не е искал да направи това и куп други хубави и красиви думи, дори се разплака докато аз плачех.
До този момент той само ме беше бутал нищо друго, дори и не ме е обиждал толкова много единствено най-много да ми е казвал че съм тъпа.. което не е толкова обидно защото съм блондинка.
По принцип сме в добри отношения, никога не си е позволявал да прави такова нещо...
Разбирам че това което е направил е меко казано ужасно, дори все още имам червенини по гушата.. И все пак аз го обичам страшно много и се опитах да му кажа че не искам повече да съм с него, но не мога... не мога да си представя живота без него ....

HollyGolightly
06-15-2014, 15:06
Или си трол, или с право ти е казвал, че си тъпа :?
След това, което ти е направил, трябва да се радва, че не си подала жалба в полицията, а не да се натиска отново да сте заедно. Следващият път може и по-дълго да му отнеме, докато си махне ръцете от теб и да е късно. Може сега да не виждаш живота си без него, но след време няма да можеш да си представиш как въобще си го търпяла това нещо.

Miniclubman
06-15-2014, 19:04
И на мен много ми говореха такива мили работи, реших да му разбия главата и вече слуша. Бягай от такива мила : )

RapExotic
06-15-2014, 19:46
А хора нямаше ли наоколо? В 4 следобяд ми е малко странно момиче да вика и да няма кой да я чуе.

Hilary_
06-16-2014, 10:27
.. И все пак аз го обичам страшно много и се опитах да му кажа че не искам повече да съм с него, но не мога... не мога да си представя живота без него ....
Момиче, силно се надявам да не си толкова тъпа, колкото крайния ти извод.
Бягай надалече.

sometimes_
06-16-2014, 11:15
Естествено, че ще му простиш. Щом няма счупени крайници, значи всичко е наред и те е бил от любов.

sl1nceetoo
06-16-2014, 13:52
Ти сериозно ли?! Кво има да се чудиш, тегли му майните!

DarkTemplar
06-16-2014, 15:00
От Перник ли сте? Ако не сте, препоръчвам ви да се преместите там.

alskdjfhg
06-16-2014, 16:05
най-много да ми е казвал че съм тъпа.. което не е толкова обидно защото съм блондинка.


О, боже! :D

marilyn
06-17-2014, 10:54
Явно е прав, че си тъпа.

LadyDi
06-17-2014, 12:01
единствено най-много да ми е казвал че съм тъпа.. което не е толкова обидно защото съм блондинка.
http://www.miataturbo.net/attachments/meet-greet-40/99706-noob-here-miata-turbo-i-have-no-words-_63f4fe0cad31bfcc973a1e23b868c7c2-gif?dateline=1389655698

yeah... i got nothing...

fenastz
06-19-2014, 16:46
Тръгни на MMA и след година го пребий.



btw получаваш бонус точки ако следващия път като те души извикаш БАТ ГЕОРГИ ЗАДУШАВАМ САААА :lol:

yakuza_
06-19-2014, 16:57
НЕ, УНИКАЛНА СИ!
Обмисляла ли си въпроса с донорство на органи? Може би това е най-доброто което може да направиш с живота си.

pakostnica_18
07-18-2014, 14:04
Аз навремето излизах с едно момче, което веднъж ме удари... и той така - плака, моли се, страда... никога повече нямало да се повтори.... ВИНАГИ се повтаря.

Colouring
07-18-2014, 14:08
Много тролове напоследък, много нещо.

baby_baby
07-18-2014, 15:27
Това дето е направил е ужасно аз направо не мога да те разбера защо още си с него по-добре го остави не се знае следващия път кво може да ти направи

angelche3
07-18-2014, 16:05
Може да е в цикъл... бъзикам се. Защо не го попиташ дали има някакви проблеми?

vanqsp
07-19-2014, 13:22
Явно си от типа жени, които им харесва да бъдат командвани и унижавани. Никой мъж няма право да ти накърнява достойството.

brruto
08-06-2014, 20:22
Естествено, че ще му простиш. Щом няма счупени крайници, значи всичко е наред и те е бил от любов.

мхм ама от любов май не се бие :D