PDA

View Full Version : Как да накарам нашите да ми вземат лаптоп?



SwagGirl22
06-15-2014, 15:02
Здравейте! :) Ами аз много искам лаптоп, понеже все пак той е преносим. Баща ми не ми дава. Аз имам компютър, но искам лаптоп имам свои пари! Аз казах на тате, че аз ще си го платя той само да го поръча. Обаче си е наумил, че тези пари не трябва да се харчат за тези глупости. Аз му казах, че парите са си мой и аз решавам с тях какво да си купя. Той каза, че тези пари не са изкарвани с труд.. :( Ами всъщност като отида на село баба и дядо ми ги дават, а и по празници много от роднините ми дават ... Аз казах на тате, че все пак не той ги е спестявал и не на него са му ги давали. На всичкото отгоре наскоро е рожденият ми ден и го предопредих, че ако си поръчам лаптоп .. няма какво да се дърпа .. :0 идеи??? Моля вии наистина много искам лаптоопп!!! :'(

SwagGirl22
06-15-2014, 15:02
Давайте коментари!!!

aaster23
06-15-2014, 15:45
Честно казано, помоли майка си, или баба/дядо, като първо предупредиш баща ти, защото ако той знае, че питаш друг човек и този друг човек ти купи лаптопа, няма да ти се скара. Има го и това, че може и те да кажат не, но попитай... Ако искаш му кажи, че един експерт ти е препоръчал лаптоп, но трябва да ми кажеш бюджета си, та да те посъветвам какво да си вземеш :)

Getyourfreakon
06-15-2014, 15:47
Баща ти е прав... за какво са ти 100 неща, вашите може да нямат тази възможност и да не искат да си харчиш парите за глупости. Съобразявай се с това.

ch0c0late44
06-15-2014, 15:49
Че нали искаш с твои пари да си го купуваш?Бягай до магазина,за какво ти е той

aaster23
06-15-2014, 15:52
ch0c0late44 не си много добре запозната с законите... Лице под 18 годишна възраст няма право да пазарува само ел продукти над 100 лева мисля, че беше... И дори да дадат лаптоп на момичето, баща й може да го върне и да осъди магазина....

vicky t
06-15-2014, 16:06
ARE YOU FUCKING KIDDING ME? Момиче тези пари са твои и можеш да си поръчаш лаптоп от интернет. Този сайт си го бива доста:http://laptop.bg/
Колко пари си събрала? Аз силно ти препоръчвам този лаптоп: http://www.laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E1_510-acer_aspire_e1510_NX_MGREX_136

Adminkata
06-16-2014, 12:34
Ами за каво ти е лаптоп, при положение,че бащата ти дал компютър.Лаптопа е за хора ,на които работата им го изисква, а не така да си ползваме интернет.По-добре си спестявай парите,защото когато ти потрябват за нещо наистина необхдимо нама да ги имаш.Повечето хора вече предпочитат да ползват стационарни компютри, а и игрите вървят по-бързо на тях.Лаптопите не са за игри.Те са човек да влезе нещо да разгледа в Интернет.При това ,ако нямаш интернет за какво ти е тоя лаптоп ?

ikon
06-18-2014, 20:41
ch0c0late44 не си много добре запозната с законите... Лице под 18 годишна възраст няма право да пазарува само ел продукти над 100 лева мисля, че беше... И дори да дадат лаптоп на момичето, баща й може да го върне и да осъди магазина....

Ако го върне и му върнат парите, за какво ще съди магазина тогава?

BlackEyedPeas
06-18-2014, 20:57
ARE YOU FUCKING KIDDING ME? Момиче тези пари са твои и можеш да си поръчаш лаптоп от интернет. Този сайт си го бива доста:http://laptop.bg/
Колко пари си събрала? Аз силно ти препоръчвам този лаптоп: http://www.laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E1_510-acer_aspire_e1510_NX_MGREX_136

Суагърка дава идея на суагърка.. ти хубаво й даваш сайтове, ама и на теб акъла не ти стига много.

YonaToxic
06-18-2014, 21:58
Слушай родителите си и не прави глупости. :)

sl1nceetoo
06-20-2014, 14:40
Слушай родителите си и не прави глупости. :)

+

Лия
06-26-2014, 10:03
Мила моя, лаптопите не са предназначени за игрички. Не ти трябва лаптоп след като си имаш компютър. Събирай си парите за нещо по-смислено.

C0oKieS
06-26-2014, 11:14
купи си го сама

girlwithblueeyes
06-26-2014, 12:59
купи си го сама

Абе мислете с тия глави бе.Има си закони никой няма да й продаде лаптоп без настойник

Авторке по добре си купи един по хубав телефон.Малък е и доста по компактен от лаптопа

OoVasKoO
06-26-2014, 19:50
Здравейте! :) Ами аз много искам лаптоп, понеже все пак той е преносим. Баща ми не ми дава. Аз имам компютър, но искам лаптоп имам свои пари! Аз казах на тате, че аз ще си го платя той само да го поръча. Обаче си е наумил, че тези пари не трябва да се харчат за тези глупости. Аз му казах, че парите са си мой и аз решавам с тях какво да си купя. ... Моля вии наистина много искам лаптоопп!!! :'(
Защо ти е лаптоп като ще правиш абсолютно същото и на настолния компютър? За какво друго ще го ползваш, че да ти е толкова необходим?!?!?!
Гледам, че си пикла на 14, вземат ли ти лаптоп и ти почнеш да излизаш с него навън, при невнимание след 2-3 месеца ще ти го откраднат!

tori
06-26-2014, 21:40
Заплаши ги с пистолет в слепоочията.

OoVasKoO
06-27-2014, 18:13
Заплаши ги с пистолет в слепоочията.

pistolet4e sus sprei :D

tori
06-27-2014, 21:29
Може, да. Или воден.

Chimairah
06-28-2014, 11:13
Хипнотизирай го ! :) ...

Шегата настрана... Парите са си твои, просто си поръчай нещо. Повечето сайтове искат име фамилия и телефонен номер, не егн - ако нямаш години пак можеш да го поръчаш!
Аз имам и компютър и лаптоп и много добре знам каква е разликата между дввете - и двете са нужни! Говори с него, кажи, че ама си си ги събрала и затова ще решиш за какво да ги изхарчиш и го поръчай. Ако още не се съгласява - просто попитай всички, които са ти дали паричките,които си събрала (там баби,дядовци..) дали имат против с тези пари да си купиш латоп .. ии ако кажат "да" , просто си го купи...
Твоите собствени пари ти решаваш как да харчиш... !

MACbrown
06-28-2014, 15:02
Щом имаш компютър не ти трябва лаптоп! Лаптопа е за хора, които РАБОТЯТ. Същата история е ТАБЛЕТА !

girlwithblueeyes
06-28-2014, 15:25
Щом имаш компютър не ти трябва лаптоп! Лаптопа е за хора, които РАБОТЯТ. Същата история е ТАБЛЕТА !


Глуписти.

MACbrown
06-30-2014, 05:49
Глуписти.

А за какво е ? За игра ? Добре лаптопа също може да си играе ,но когато има компютър за какво и е ? колекция ли ще си прави ? Ако си ималко по -разумен и знаеш какво е да си събираш, или изкарваш пари няма да прахосваш ;) Пък за таблет да не говорим ;) ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ ! :) Неща (излишък) от ,които човек няма нужда :)

Chimairah
06-30-2014, 08:54
Лаптопа можеш да си го вземеш в леглото, можеш да си го носиш като ходиш на почивка/екскурзия, за да гледаш вечер филми на него.. Окей, точно на 14-годишно момиче може да не е чак толкова нужен, но ако компютъра примерно е на цялото семейство и се редуват?
Иначе като изключим, че е на 14, по принцип лаптопа е мн удобен, дори когато не работиш - става за писане на лекции например... ии като тряба да напишеш 10-листов доклад или реферат едва ли ще ти се стои на стола пред компютъра...

tori
06-30-2014, 08:56
А за какво е ? За игра ? Добре лаптопа също може да си играе ,но когато има компютър за какво и е ? колекция ли ще си прави ? Ако си ималко по -разумен и знаеш какво е да си събираш, или изкарваш пари няма да прахосваш ;) Пък за таблет да не говорим ;) ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ ! :) Неща (излишък) от ,които човек няма нужда :)
По тая логика защо носим дрехи през лятото? Те не ни топлят, защото няма нужда от това заради времето навън. Защо ходим по дискотеки и клубове? Реално не са ни нужни тия неща. Защо ползваме телефони? Те също не са нужни.
При положение, че не ти даваш парите, защо казваш на кого какво му е нужно?

Adminkata
06-30-2014, 09:02
Заплаши ги с пистолет в слепоочията.

Еййй ти друсаш ли се или к,во ?!?!?!!!!!! Може ли да даваш такива идеи ?!?!?!?? Явно си доста болен мозък !!! Мърла/ьо вчерашна/шен.Не те ли е срам ?!??!!!!!!!!!!! Ако бяхме в нормална бяла страна за такъв коментар директно те премахват от форума !!!!!!!!!!

Adminkata
06-30-2014, 09:02
pistolet4e sus sprei :D

И ти нещо не си в час !!!!!!!!!

Adminkata
06-30-2014, 09:05
Еййй ти друсаш ли се или к,во ?!?!?!!!!!! Може ли да даваш такива идеи ?!?!?!?? Явно си доста болен мозък !!! Мърла/ьо вчерашна/шен.Не те ли е срам ?!??!!!!!!!!!!! Ако бяхме в нормална бяла страна за такъв коментар директно те премахват от форума !!!!!!!!!!

Всъщност имаш ли смелостта да насочиш пистолет срещу вашите ?????????????????????????????????????????????????? ??

Chimairah
06-30-2014, 09:29
Да не си оперирана от чувство за сарказъм и ирония някъде в ранното детство? ^^

tori
06-30-2014, 09:30
Еййй ти друсаш ли се или к,во ?!?!?!!!!!! Може ли да даваш такива идеи ?!?!?!?? Явно си доста болен мозък !!! Мърла/ьо вчерашна/шен.Не те ли е срам ?!??!!!!!!!!!!! Ако бяхме в нормална бяла страна за такъв коментар директно те премахват от форума !!!!!!!!!!


И ти нещо не си в час !!!!!!!!!


Всъщност имаш ли смелостта да насочиш пистолет срещу вашите ?????????????????????????????????????????????????? ??




Да не си оперирана от чувство за сарказъм и ирония някъде в ранното детство? ^^

Тоя път не те отрязах аз.

MACbrown
06-30-2014, 14:29
По тая логика защо носим дрехи през лятото? Те не ни топлят, защото няма нужда от това заради времето навън. Защо ходим по дискотеки и клубове? Реално не са ни нужни тия неща. Защо ползваме телефони? Те също не са нужни.
При положение, че не ти даваш парите, защо казваш на кого какво му е нужно?


Аз си изказвам мнението, хич не ме интересува на кого какво му е нужно. Реално погледнато може и без тези неща нали? Таблети, лаптопи и т.н
:)))

Не се бъркам, ако иска да си взема, все ми е тая :)

BlackEyedPeas
06-30-2014, 17:12
Adminkata яко истерясала :lol: Мега луда! То пък малоумни хора до такава степен не бях виждала.

Adminkata
07-01-2014, 10:55
Adminkata яко истерясала :lol: Мега луда! То пък малоумни хора до такава степен не бях виждала.

Личи си ,че си яко сдухана :-)

bitterkiss
07-04-2014, 20:53
Ако решиш да си купиш сам лаптопа , може и да успееш , зависи от магазина . Аз например съм купувала таблет от Зора без проблем , дори не ми искаха лична карта .

bloodsugarsexmagik
07-06-2014, 19:53
Мрънкай им, ще се развикат, може и да те накажат. Мрънкай им за лаптоп, вече нямаш какво да губиш. Мрънкай, докато не ти вземат. Само не разбирам за какво ти е, след като днешните телефони вършат почти същата работа, а и не е като да нямаш компютър.

Angel.of.darkness
07-07-2014, 08:38
Здравейте! :) Ами аз много искам лаптоп, понеже все пак той е преносим. Баща ми не ми дава. Аз имам компютър, но искам лаптоп имам свои пари! Аз казах на тате, че аз ще си го платя той само да го поръча. Обаче си е наумил, че тези пари не трябва да се харчат за тези глупости. Аз му казах, че парите са си мой и аз решавам с тях какво да си купя. Той каза, че тези пари не са изкарвани с труд.. :( Ами всъщност като отида на село баба и дядо ми ги дават, а и по празници много от роднините ми дават ... Аз казах на тате, че все пак не той ги е спестявал и не на него са му ги давали. На всичкото отгоре наскоро е рожденият ми ден и го предопредих, че ако си поръчам лаптоп .. няма какво да се дърпа .. :0 идеи??? Моля вии наистина много искам лаптоопп!!! :'(
Ами и аз бях така и получих лаптопа ,но след като имам компютър и телефон лаптопа ми стана излишен и го продадох по EBay :)