PDA

View Full Version : Против кръвосмешението. Why?



Ivaaaaa
06-15-2014, 19:54
знам, че имаше такава тема, но искам актуализирани мнения. искам да се обосновете защо това е толкова 'гнусно, гадно, отвратително, неморално, ненормално и тн'. ( :

pandabear
06-15-2014, 20:07
това не е библейско

babity
06-15-2014, 20:10
нито християнско.
За Бога, малко ли хора има на тоя свят, че баш с родата искате да се прокурвяте?

tireheb
06-15-2014, 20:16
да не си си харесала някой братовчед

anonymous895156
06-15-2014, 20:17
За Бога, малко ли хора има на тоя свят, че баш с родата искате да се прокурвяте?

защо не?

tireheb
06-15-2014, 20:20
щот в света ИМА и универсални неща
не ви прави "умни" или "мислещи" като поставяте всичко под въпрос

babity
06-15-2014, 20:32
защо не?

В дългосрочен план не ми се вижда рентабилно. Освен ако не искаш уродливи деца. Което така или иначе ще стане, след като имат роднинска връзка с теб. Решението: еби си майката! :D :D :D

едит; сетих се за вица за Сизиф и Едип :Д :Д :Д

CrazyLittleThing
06-15-2014, 21:59
Може би просто защото е извратено ? В природата ти е заложено тези хора да не те привличат сексуално.

DarkTemplar
06-15-2014, 22:02
Щото не сме евреи.

Ivaaaaa
06-15-2014, 22:13
прокурвяте?

аре без цинизми, плс ( :

наскоро засякох епизод на доктор хаус, в който един мъж нещо спореше с жена си, че той не бе спасил тяхното дете, а някво друго ли, нещо тако'а и тоя каза: 'какво като е мое дете? нима биологичната ни връзка е на първо място и моето дете е по-важно от всички други?'. нещо такова. та, искам да кажа, че децата не са приоритет, особено когато имаш връзка с роднина. лесно можеш да осиновиш или да си направиш с друг. но не това е въпросът. дори не може да обясните защо е гнусно и неправилно.

pandabear
06-15-2014, 22:19
ти би ли чукала баща си?
защо това не би било гнусно и неправилно?

Ivaaaaa
06-15-2014, 22:27
не изпитвам романтични чувства към баща ми.

кръвосмешението е може би най-голямото съвременно табу. предполагам знаете, че в миналото това е било често срещано явление при аристократичните родове и се е смятало за нормално. значи всичко опира до време, държава, религия и тн.

tireheb
06-15-2014, 22:29
е помисли си що В МИНАЛОТО е било често срещано явление
а вече не е

Ivaaaaa
06-15-2014, 22:31
джофри урода? аре стига. питам вас

pandabear
06-15-2014, 22:33
и аз те питах нещо, а ти отговори по най-елементарния начин.

к'во очакваш?

tireheb
06-15-2014, 22:33
е не виждам кво питаш
що предпочитам да спя с момичета, които не са ми кръвни роднини, а не ме кефи идеята да чукам сестра си ?

еми, деазнам
се ено да те питам що би предпочела да хапнеш дюнерче, а не лайно
превзета тема. сори.

HollyGolightly
06-15-2014, 22:34
Те понеже са имали избор преди за кого да се оженят и за кого не. Женели са се така, поради същата причина, поради която сега мюсюлманите и евреите го правят- за да остане златото в рода.
Нормалните хора не го правят, понеже не е прието да си влюбен в брат си/сестра си или братовчед си. Освен това рискът да имате дете с увреждане е много по-голям. И колкото и да ми обяснявате как няма да имате, повечето хора с възрастта си променят мисленето.

Ivaaaaa
06-15-2014, 22:38
и аз те питах нещо, а ти отговори по най-елементарния начин.

к'во очакваш?

елементарен въпрос, елементарен отговор. не изпитвам погнуса към подобен тип взаимоотношения. имам предвид, че като чуя/прочета за такова нещо и не реагирам *о, илллл*.

pandabear
06-15-2014, 22:42
и в крайна сметка не разбрах дали би чукала баща си?

:}

Ivaaaaa
06-15-2014, 22:45
и в крайна сметка не разбрах дали би чукала баща си?

:}


не изпитвам романтични чувства към баща ми.


и в крайна сметка не разбрах защо е небиблейско

pandabear
06-15-2014, 22:47
да си Ivaaaaa e призвание
http://24.media.tumblr.com/ea7a5f9dc17e4143f516743bc6afc606/tumblr_n5otzq0f271sjzbw8o1_500.jpg

Ivaaaaa
06-15-2014, 22:52
всеки път оставам очарована от многословието и способността ти да се аргументираш. адиос бичачо ( :

pandabear
06-15-2014, 22:57
http://prikachi.com/images/70/7402070a.jpg

PimKie
06-15-2014, 23:00
Опитът ми говори, че не можеш да изпитваш привличане към роднина, с когото си израснал, но пък аз лично имам братовчеди, с които се виждам 1 път на 3-4 години, и извинявайте, обаче 100 пъти съжалявам, че имаме кръвна връзка ;д

ForzaFelipe
06-15-2014, 23:53
Ъъъ, факта, че детето ти може да е изрод не ти ли стига? В днешно време е трудно да гледаш едно здраво дете, камо ли да гледаш дете с недъзи. Замисли се как детето ти което има заболяване, трябва всеки ден да ходи по лекари, не може да ходи нормално или каквото и да е, по цел ден се моли и желае да е като нормалните деца, и когато те пита защо бог ме наказва, ти да му отговориш "ми с чичо-баща ти решихме да се чукаме и хич не ни интересуваше, че ти може да живееш цял живот в мъки и по доктори...."

В миналото е било модерно, просто защото заможните семейства не са били такива скръндзи, че не са искали някой чужд да им вземе парите, земите или трона.

galaxy29
06-16-2014, 01:35
елементарен въпрос, елементарен отговор. не изпитвам погнуса към подобен тип взаимоотношения. имам предвид, че като чуя/прочета за такова нещо и не реагирам *о, илллл*.
:lol:
ти си над нещата, нали
с таз тема за пореден път доказа колко си тъпа, а беше с цел да те помислим за мъдра нали ;/

lisi4ety
06-16-2014, 08:13
щот в света ИМА и универсални неща
не ви прави "умни" или "мислещи" като поставяте всичко под въпрос

^

Ivaaaaa
06-16-2014, 08:36
:lol:
ти си над нещата, нали
с таз тема за пореден път доказа колко си тъпа, а беше с цел да те помислим за мъдра нали ;/

а ти сигурно си много зряла и интелигентна, нали? ако нямаш какво да кажеш, скрий се тама, готви си манджичките и не ме товари с глупави коментари ( :

та, децата с някакви аномалии са последица, за която родителите знаят. както вече казах, решение има: осиновяват, правят си с друг, ако искат свое собствено. не това е темата обаче. а и колко деца с увреждания всеки ден се раждат при родители с 'некръвна' връзка?
на мен ми е интересно да чуя защо инцеста е толкова недопустим, а такива връзки скандализирани и осъждани. бях провокирана от тази тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/566468-%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%8A%D0%BC-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%BC%D0%B8?p=11108627#post11108627. и не, не смятам, че това е едно от 'универсалните' неща. ни най-малко пък. след като е толкова вариращо във времето, пространството и религията... ами не, не го смятам за ненормално.

xoxi
06-16-2014, 08:40
Тая тема е "леко" глупава.
Но ми е интересно тези, които не подкрепят кръвосмешението, защото има вероятност децата от такава връзка да се родят с увреждания, дали подкрепят секс между роднини, но с презерватив/предпазни мерки? Защото предполагам всички сме изчели куп истории, в които най-често братовчеди са влюбени един в друг, но ги спира само това, че са братовчеди. Като тук не намесваме мнението на другите роднини, приятели, децата и т.н. Всеки има някакви граници, но пък е интересно човек да се замисли над това и откъде точно идват тези ограничения, при наличие на пълна свобода за действие. 8-)

pandabear
06-16-2014, 08:42
#дасиинтелигентен
#дасеаргументираш
#дасиива

sometimes_
06-16-2014, 08:48
На мен просто ми звучи гнусно. Не знам каква е причината, но ме побиват тръпки като чуя подобна история.

DeHu
06-16-2014, 08:53
Гадничко си е,ей така просто,без обяснение.

Ivaaaaa
06-16-2014, 08:56
#dasimnogosloven
#daimash6
#dasimechka


не очаквам моето нормално да бъде такова и за останалите. при нас е прието да ядем свинско, при мюсюлманите - не. при нас гей браковете не са законни, във франция са. за едните това са извращения, за другите - не. моралът не е нещо универсално. набиват ни се някакви норми, които ние трябва да приемем за чиста монета. защо? няма граница между нормално и ненормално. твърде разтегливо е.

an7raks
06-16-2014, 09:07
В дългосрочен план не ми се вижда рентабилно.

Много си е рентабилно, то, ако си от богат род... Помисли защо в Англия аристократите масово са се чукали по братовчедски!
Това обяснява и защо са толкова уродливи, де...
http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Mr-Bean-mr--bean-166155_598_328.jpg

an7raks
06-16-2014, 09:09
#dasimnogosloven
#daimash6
#dasimechka


не очаквам моето нормално да бъде такова и за останалите. при нас е прието да ядем свинско, при мюсюлманите - не. при нас гей браковете не са законни, във франция са. за едните това са извращения, за другите - не. моралът не е нещо универсално. набиват ни се някакви норми, които ние трябва да приемем за чиста монета. защо? няма граница между нормално и ненормално. твърде разтегливо е.

Защото не бих искал децата ми да страдат от генетични заболявания... Някак си идеята не ми допада, ама то е щот съм роб на морала явно... :/

galaxy29
06-16-2014, 09:14
набиват ни се някакви норми, които ние трябва да приемем за чиста монета. защо?
'щото да правиш тройка с майка си и баща си е извратено
не знам какви стотинки са ти в главата, ама не ги приемай за чисти като искаш, пиши в spodeli-то после


xoxi, братовчедите от трети или айде четвърти и нататък, не важат много, много

golemiq_korab_minava
06-16-2014, 09:19
:D За много религиозните ще Ви попитам!

Как и с кои хора децата на Адам и Ева са се заплодили? :Д Или с маймуните, за да няма кръвосмешение?

Сега сериозно.
Ако има любов, здраве да е, няма нищо лошо.

Масово жалкия и примитивен отговор на повечето хора по този въпрос е :

-,, ама на мен ми се вижда страшно гнусно и извратено и за тва не е морално и всички такива двойки са уродливи и ненормални''

Ибаа му здравия агрумент.


Само дет една голяма част от вас са изпитвали в една или друга степен сексуални влечения към собствните си родители, под различна форма и любофф. Ужас, нали?

Иначе не съм ЗА. Нито пък подкрепям гей браковете, по обективни причини. Културата и религиите в много държави си приличат по някои наболели проблеми, защото всички изхождат от един зародиш, една основа.
Не си мислете, че тези универсални закони са измислени просто ей така.
Днес, в ерата на заличените традиции и ценности на народите, в името на модернизацията - всички виждаме на каква масова деградация, простотия и олигофрения сме подложени всички. Как МОРАЛЪТ беше унищожен, за сметка на пораждащата се алчност и самовлюбие.

Хората отхвърлиха съществуването на висша сила. Приха се за богове! И като такива изпаднаха в пълна разруха и безпорядъчен хаус, за да разберат, че са едни безпомощни мишки.

anonymous895156
06-16-2014, 09:25
Синовете на Ева са я чукали, за да продължат човешкия род. Това обяснява защо хората са уродливи.
Не бих имал подобни взаимоотношения с близък роднина, но е редно всеки да получи свобода да избира.

anonymous895156
06-16-2014, 09:26
:Хората отхвърлиха съществуването на висша сила. Приха се за богове!

Че хората са си богове.

AnarchyBoy
06-16-2014, 09:30
Ице, 84 двойки /минимум/ са необходими да се развием на днешното ни ниво, без да измрем като хлебарки.. ако са по-малко от 84, се прецаква днк-то, ставаме неспособни да мутираме и съответно да еволюираме. just sayn..

Ivaaaaa
06-16-2014, 09:33
'щото да правиш тройка с майка си и баща си е извратено
не знам какви стотинки са ти в главата, ама не ги приемай за чисти като искаш, пиши в spodeli-то после


абе ти нормална ли си? адекватна ли си? газ ли си пила? за кво ми буташ думи в устата? някой да е казал, че става въпрос за тройки? аз изхождам от себе си /не, не съм влюбена в роднина/, следователно става въпрос за чувства. романтични чувства. става въпрос за любов.
това е табу, което ни е наложено в миналото и страхът, който изпитваме днес е последица от това заклеймяване. тцтц, ква стотинка :/

yakuza_
06-16-2014, 09:36
всеки път оставам очарована от многословието и способността ти да се аргументираш. адиос бичачо ( :

ахахахаххахахахахаххахах крадеца вика дръжте крадеца :lol:
истината е, че си толкова тъпа, че вашите са започнали да проверяват рода си до 9то коляно дали нямат роднинска връзка

golemiq_korab_minava
06-16-2014, 09:37
Че хората са си богове.

Завряни на кучето ауспуха, като теб.


Моралът е нещо много важно нещо.


Той трябва да се прилага, съвместно разумът. Двете са взаимно свързани.

Аз разбирам, че всички днес са изключително големи многознайковци и възприемат абсолютно всичко под собствните си възгледи и самосъзнание. Оборват всеки един закон, всяко едно дейстивя, за да задоволят егоистичните си нужди.


Наред с всичко, днес мъжете не са мъже, а жените не са жени.
Много малко са тези, които ще защитят собствената си чест. Да не говорим пък да дадат живота си или нещо по-съществено в името на добротата и другите.

xoxi
06-16-2014, 09:39
xoxi, братовчедите от трети или айде четвърти и нататък, не важат много, много

Добре, айде да кажем първи братовчеди.
Или брат и сестра.
Че дори и доведени брат и сестра.
Самото наличие на някаква роднинска връзка, даже не кръвна, спира хората.

galaxy29
06-16-2014, 09:42
като не тройка, тогава прави свирка на баща си, докато ти дава още уроци по табулизъм

galaxy29
06-16-2014, 09:44
Добре, айде да кажем първи братовчеди.
Или брат и сестра.
Че дори и доведени брат и сестра.
Самото наличие на някаква роднинска връзка, даже не кръвна, спира хората.
първи братовчеди, брат и сестра... разбра на ко мнение съм
а ако изпитвам влечение към доведения си брат, няма да му простя

an7raks
06-16-2014, 09:51
това е табу, което ни е наложено в миналото и страхът, който изпитваме днес е последица от това заклеймяване. тцтц, ква стотинка :/
Казва ти се, че кръвосмешението е предпоставка за генетични увреждания на децата, ти си баеш твоето...
Повечето хора инстинктивно избягват подобен род взаимоотношения по тази причина.
Питаха те що не чукаш баща си/ брат си/ братовчед си... Толкова ли са грозни всички?

golemiq_korab_minava
06-16-2014, 10:11
Казва ти се, че кръвосмешението е предпоставка за генетични увреждания на децата, ти си баеш твоето...
Повечето хора инстинктивно избягват подобен род взаимоотношения по тази причина.
Питаха те що не чукаш баща си/ брат си/ братовчед си... Толкова ли са грозни всички?
спри да се правиш на заколена пуйка

това, че повечето изпитват некав ,,инстинкт'' не означава, че няма излючения
и не, рискът от 1 път не е толкова голям.
единственото лошо е, че това дете няма да се възприема и да живее в нормална социална среда, приетата в обществото на 21 век.

Hilary_
06-16-2014, 10:20
В дългосрочен план не ми се вижда рентабилно. Освен ако не искаш уродливи деца.
Това.

an7raks
06-16-2014, 10:22
спри да се правиш на заколена пуйка

това, че повечето изпитват некав ,,инстинкт'' не означава, че няма излючения
и не, рискът от 1 път не е толкова голям.
единственото лошо е, че това дете няма да се възприема и да живее в нормална социална среда, приетата в обществото на 21 век.
Да, не означава, че всички го изпитват, но означава, че има причина повечето да го изпитват...
Да, то и рискът от забременяване не е толкова голям, ако го направите веднъж без гума, ама не ти се иска да го поемаш, нали?
Какво общо има обществото? В личната му карта няма да пише "продукт на кръвосмешение".
едит: И спри да правиш толкова духовити сравнения...

мила
06-16-2014, 10:26
В това няма нищо лошо. Като се обичат и има сексуално привличане между тях могат да го направят. Лошото нещо са женкарите и курвити.

golemiq_korab_minava
06-16-2014, 10:36
Да, не означава, че всички го изпитват, но означава, че има причина повечето да го изпитват...
Да, то и рискът от забременяване не е толкова голям, ако го направите веднъж без гума, ама не ти се иска да го поемаш, нали?
Какво общо има обществото? В личната му карта няма да пише "продукт на кръвосмешение".
едит: И спри да правиш толкова духовити сравнения...

Риск от увеждане да детето при забременяване и раждане винаги има. Много често, при съвсем нормални процедури - новороденото излиза с неличими заболявания.

Както и в една друга тема споделих... рискът от повреда и загуба се увеличава с напредването на възрастта. Като в статисктиката майките над 30 годишна възраст, при които са възникнали усложнения са в много по-голям процент от по-младите. А днес млади булки рядко се срещатат. Масово хората избират да правят кариера на първо място. Тоест заменят единия риск с другия.

И напротив. Такова дете все някога ще разбере, че е от кръвосмешения. Много трудно ще се запази тайна. След това и приятелите му и всеки, който разбере - ще гледа на него с друго око. Защото народа е тъп. И тва и у форума може се разбере.

an7raks
06-16-2014, 10:38
Риск от увеждане да детето при забременяване и раждане винаги има. Много често, при съвсем нормални процедури - новороденото излиза с неличими заболявания.

Както и в една друга тема споделих... рискът от повреда и загуба се увеличава с напредването на възрастта. Като в статисктиката майките над 30 годишна възраст, при които са възникнали усложнения са в много по-голям процент от по-младите. А днес млади булки рядко се срещатат. Масово хората избират да правят кариера на първо място. Тоест заменят единия риск с другия.

И напротив. Такова дете все някога ще разбере, че е от кръвосмешения. Много трудно ще се запази тайна. След това и приятелите му и всеки, който разбере - ще гледа на него с друго око. Защото народа е тъп. И тва и у форума може се разбере.
Къде пак отплесна темата...

Auriss
06-16-2014, 10:40
^ти си единственото доказателство в този форум, че 'народът е тъп'.
И не, ако разбера, че някой мой познат е заченат при подобни обстоятелства, изобщо няма да си променя отношението. И ти го казвам с пълна убеденост, защото за разлика от теб базирам отношението си към околните на факти, а не бътхъртнатото си мнение за обществото.
Ай сиктир. баси досадния олигофрен

мила
06-16-2014, 11:03
знам, че имаше такава тема, но искам актуализирани мнения. искам да се обосновете защо това е толкова 'гнусно, гадно, отвратително, неморално, ненормално и тн'. ( :

Заглавието трябваше да е за или против кръвосмешението. Това заглавие "Против кръвосмешението. Why?" като се прочете оставам с мнението, че всички са против а само ти си за. По-вероятно е кръвосмешението да стане пред пубертета, когато момичетата и момчетата претърпяват промени. Ако се обичат няма лошо, че са пробвали. Смятам, че и любопитството може да надделее межу брат и сестра и да го направят и заради това. Нямам брат нито сестра и при мен няма как да стане това нещо. Пък и не си падам по баща ми или друг роднина или братовчед. Не ме превличат.

Ivaaaaa
06-16-2014, 11:09
Казва ти се, че кръвосмешението е предпоставка за генетични увреждания на децата, ти си баеш твоето...
Повечето хора инстинктивно избягват подобен род взаимоотношения по тази причина.
Питаха те що не чукаш баща си/ брат си/ братовчед си... Толкова ли са грозни всички?

предпоставка за генетични увреждания е и чернобилската радиация и евентуални твои си проблеми със спермата или на жена ти с нещо друго си... деца с генетични увреждания се раждат всеки ден и при привидно 'нормални' семейства. колко пъти да кажа, че потомството не ме интересува и че, ако толкова пък искаш деца, но се страхуваш, решения има. темата е за друго.
и не, повечето хора инстинктивно не избягват такива връзки от страх от уродливо поколение, а от начина, по който ще реагират семейството, близките и приятелите им. обществото ще ги заклейми /както в тази тема/ на извратеняци, гнусари и тн.
мен не ме мисли. колко пъти да кажа, че не изпитвам влечение към роднини. ако евентуално имах, сигурно щях да ги изчукам, макар, че аз не се чукам. ( :


като не тройка, тогава прави свирка на баща си, докато ти дава още уроци по табулизъм

надявам се усещаш поне мъничко колко си проста. табулизъм... :lol: тва неква секта ли е?;


ахахахаххахахахахаххахах крадеца вика дръжте крадеца :lol:
истината е, че си толкова тъпа, че вашите са започнали да проверяват рода си до 9то коляно дали нямат роднинска връзка

хихи, това е смешно, нали? как върви счетоводството?

an7raks
06-16-2014, 11:51
предпоставка за генетични увреждания е и чернобилската радиация и евентуални твои си проблеми със спермата или на жена ти с нещо друго си... деца с генетични увреждания се раждат всеки ден и при привидно 'нормални' семейства. колко пъти да кажа, че потомството не ме интересува и че, ако толкова пък искаш деца, но се страхуваш, решения има. темата е за друго.
и не, повечето хора инстинктивно не избягват такива връзки от страх от уродливо поколение, а от начина, по който ще реагират семейството, близките и приятелите им. обществото ще ги заклейми /както в тази тема/ на извратеняци, гнусари и тн.
мен не ме мисли. колко пъти да кажа, че не изпитвам влечение към роднини. ако евентуално имах, сигурно щях да ги изчукам, макар, че аз не се чукам. ( :

Да, ама докато за другите неща няма какво да направиш, това е предотвратимо...
Да, уж не те интересува, ама нали се сещаш, че и секса го правиш поради подсъзнателния инстинкт да се размножаваш?
Със сигурност си права... Ти представляваш "всички" и знаеш от какво се страхуват... Всъщност, ти някога разпитвала ли си някого дали спи с майка си/баща си?
Мога да ти кажа, че 90% от хората грам не ги е еня какво правиш у вас...

golemiq_korab_minava
06-16-2014, 12:46
^ти си единственото доказателство в този форум, че 'народът е тъп'.
И не, ако разбера, че някой мой познат е заченат при подобни обстоятелства, изобщо няма да си променя отношението. И ти го казвам с пълна убеденост, защото за разлика от теб базирам отношението си към околните на факти, а не бътхъртнатото си мнение за обществото.
Ай сиктир. баси досадния олигофрен
Аве кефал. Не ми обяснявай как всички хора били света мария. Един път като разберат съучениците му, че майка му и баща му са сестра и брат, или баща и баба, веднага ще започнат подигравките и страненето.
Освен това, детето има риск да възприеме по друг начин света. Тоест, да се научи на неправилни неща.
Както, ако бъде отгледано от две лезбийки жени например, без участие на мъж, които от малък да му вдълбят непоправими представи за половото отношение и разбиране.

Arctic
06-16-2014, 13:03
Абе, не разбирам защо скочихте така всички, това си е чисто и просто въпрос, не разбирам защо трябваше да го превърнете в такъв скандал, вместо просто да си отговорите спокойно, без да мятате обиди и предположения навсякъде?
Иначе, не подкрепям такава връзка, права си, че не мога да се аргументирам (освен темата за децата), но просто за мен не е морално, но ако някой друг има такава, нямам право да кажа нищо, всеки си взима сам решенията.

girlwithblueeyes
06-16-2014, 13:24
Ако са братовчеди нямам нищо против.Стига да не са първи
Проблема е че от този тип врьзки се раждат уроди.Освен това как ще се обясни на това дете,че майка му и баща му са брат и сестра.Психиката му ще бьде разбита.Аз лично не мога да си представя да имам интимни чувства кьм роднина.Но е факт че има такива хора,може би ако не бяха проблемите с децата,тази тема нямаше да е такова табу.

anonymous895156
06-16-2014, 13:37
Освен това как ще се обясни на това дете,че майка му и баща му са брат и сестра.Психиката му ще бьде разбита.

Децата не се раждат с вградена морална и ценностна система, обществото им я втълпява на по-късен етап от развитието им, така че едва ли ще бъде проблем да го кажеш на детето си, когато е малко.

RapExotic
06-16-2014, 15:07
Това е типичен пример за негативните последици от демокрацията. Вече се счита за нормално да си гей, да си лесбийка, да си травестит, да си "лейди-бой" (както се изразиха в една друга тема), а сега се опитвате и кръвосмешението да оправдаете. Това е все едно да ви поднесат две чинии - едната с храна, а другата с лайна и вие да започнете да ядете от втората, само защото имате право на това.

DarkTemplar
06-16-2014, 15:20
Това е типичен пример за негативните последици от демокрацията. Вече се счита за нормално да си гей, да си лесбийка, да си травестит, да си "лейди-бой" (както се изразиха в една друга тема), а сега се опитвате и кръвосмешението да оправдаете. Това е все едно да ви поднесат две чинии - едната с храна, а другата с лайна и вие да започнете да ядете от втората, само защото имате право на това.
По-точно не бих могъл да го кажа.

anonymous895156
06-16-2014, 16:08
Това е все едно да ви поднесат две чинии - едната с храна, а другата с лайна и вие да започнете да ядете от втората, само защото имате право на това.

Глупости. А какво нередно виждаш в това да се счита за приемливо да бъдеш различен?

an7raks
06-16-2014, 16:17
Глупости. А какво нередно виждаш в това да се счита за приемливо да бъдеш различен?
Нищо, ако не пречиш никому и не парадираш с "различието си"...

bloodyF
06-16-2014, 16:58
#щесесамозакрия

ама ако не успея-помогнете ми
то дори безумните тролски теми, свързани с памперси са по-нормални от тази.. :(

RapExotic
06-16-2014, 17:24
Глупости. А какво нередно виждаш в това да се счита за приемливо да бъдеш различен?

Има разлика между това да си различен и това да вървиш против природата си, само и само защото е модерно и никой не може да ти го забрани. По твойта логика и блудството с деца би трябвало да се счита за приемливо понеже е различно .. И копрофилията и никрофилията и изнасилванията .. И това са все различни неща. Разбирам като си обратен да си чукаш някой вечер в задника и да не разправяш насам натам, но то се превърна в нещо масово, което се пропагандира навсякъде. А пък когато става въпрос за това, че може да създадеш деца с увреждания или да причиниш психическа травма на някого, само защото така ти е кеф няма как да го приема за приемливо или нормално. Основната мисия на човека е да създаде здраво и жизнеспособно поколение след себе си, а тези "различия" водят точно до обратното - разруха и деградация на човешкия род.

anonymous895156
06-16-2014, 17:36
Има разлика между това да си различен и това да вървиш против природата си, само и само защото е модерно и никой не може да ти го забрани.

Значи смяташ, че хомо/транс/би и пр. сексуалните са такива, защото е модерно? Образовай се по въпроса.


По твойта логика и блудството с деца би трябвало да се счита за приемливо понеже е различно .. И копрофилията и никрофилията и изнасилванията .. И това са все различни неща.

Глупости. Педофилията е незаконна и трябва да остане такава, защото децата не са дорасли за секс, нямат трезва преценка и някой се възползва от тях. При инцеста и еднополовите отношения няма такова нещо.


Основната мисия на човека е да създаде здраво и жизнеспособно поколение след себе си, а тези "различия" водят точно до обратното - разруха и деградация на човешкия род.

Въпрос на приоритети е, а и само си въобразяваш, че хомосексуализмът е толкова често срещан. Винаги около 5% от хората са се раждали с такива наклонности, просто сега за пръв път им се дава възможност да бъдат себе си и да не страдат цял живот заради крайно осъдителните възгледи на обществото по този въпрос. Това нещо лошо ли е? Къде е проблемът, когато всички останали са хетеро и има кой да се размножава? Ще цитирам магическата си книжка на 2000 години, тъй като май си горд православен християнин: "Не съди, за да не бъдеш съден."

Niakoitam
06-16-2014, 17:47
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/566468-Бременна-съм-от-брат-ми?p=11109015

Обосновал съм се :)

mimaria
06-16-2014, 17:57
до няка де е така:-@:-@:-@:-@:-@

RapExotic
06-16-2014, 18:12
Значи смяташ, че хомо/транс/би и пр. сексуалните са такива, защото е модерно? Образовай се по въпроса.
***
Глупости. Педофилията е незаконна и трябва да остане такава, защото децата не са дорасли за секс, нямат трезва преценка и някой се възползва от тях. При инцеста и еднополовите отношения няма такова нещо.
***
Въпрос на приоритети е, а и само си въобразяваш, че хомосексуализмът е толкова често срещан. Винаги около 5% от хората са се раждали с такива наклонности, просто сега за пръв път им се дава възможност да бъдат себе си и да не страдат цял живот заради крайно осъдителните възгледи на обществото по този въпрос. Това нещо лошо ли е? Къде е проблемът, когато всички останали са хетеро и има кой да се размножава? Ще цитирам магическата си книжка на 2000 години, тъй като май си горд православен християнин: "Не съди, за да не бъдеш съден."

Да, смятам, че в днешно време голяма част от тези индивиди стават такива, защото подражават на модата. На ясно съм, че такива отклонения (подчертавам отклонения) могат да възникнат в следствие на психическа травма в детството или сбъркана хормонална система, но това са доста редки случаи.
***
---
***
А тогава каква е функцията на хомосексуалните? Те просто съществуват без конкретна цел в живота. И да се върнем на темата за кръвосмешението - Тези хора с ясно съзнание обричат децата си на страдания. Техните деца не само, че ще имат генетични проблеми, но и ако те имат деца ще ги предадат и на тях. От там смятай колко прогресивно ще нараства мутацията на човешкия род.

Искренно се надявам авторката да е написала темата от любопитство или просто да и се е тролствало, а да не е попаднала в тази ситуация. Срещал съм нейни смислени теми и коментари и ми е странно ако наистина разсъждава по този начин.

anonymous895156
06-16-2014, 18:30
Да, смятам, че в днешно време голяма част от тези индивиди стават такива, защото подражават на модата. На ясно съм, че такива отклонения (подчертавам отклонения) могат да възникнат в следствие на психическа травма в детството или сбъркана хормонална система, но това са доста редки случаи.

Грешиш. Невъзможно е да станеш гей, ако си хетеросексуален, и обратното. Наричай ги както искаш, но тези отклонения не възникват вследствие на психическа травма в детството или на моментно желание да бъдеш модерен (ти можеш ли да се влюбиш в мъж?), а на специфично третиране на зародиша от майчиния организъм през 4-10 седмица от бременността. И това не са нито доста редки, нито редки случаи, това е мнозинството. Не можеш да виниш някого заради това, което е.
http://www.liveleak.com/view?i=8d7_1345562365



А тогава каква е функцията на хомосексуалните? Те просто съществуват без конкретна цел в живота.

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХА
не се излагай, наистина

golemiq_korab_minava
06-16-2014, 19:41
Хомосексуалистите са грешка на природата и това няма как да се отрече. Те са болни, колкото и да не им е удобна тази истина.
И не Мите. Не всичко е от зародиш.
Напоследък малки момченца обръщат резбата заради хормоните, с които са блъскани и консумирали от храните + модата и евентуалното родителско въспитание.

Въпросът не беше в това какви деца ще направят (ако въобще ще имат такива) тази семейна двойка, ами дали трябва такива хора да се смятат за извратеняци от обществото. Поне аз тай разбрах,

Auriss
06-16-2014, 23:47
Преди няколко месеца го гледах наживо това, после го качиха в тубата : https://www.youtube.com/watch?v=bc7ZMDRbF2s
Някой ако ги изгледа всичките 14 части - добре. Ако ли пък не - живи и здрави.

Хомосексуалистите са грешка на природата и това няма как да се отрече. Те са болни, колкото и да не им е удобна тази истина.
Вероятно ще ми покажеш Нобеловата си награда по Биология и ще осведомиш всички ни какво природата е свършила ??грешно?? и какво - правилно, както и по какъв начин си стигнал до определенията за естествено и не~.

Искам също така да ми покажеш един човек, който е обърнал резбата вследствие диета, мода и възпитание. Един. Ама не да ми кажеш, че има, а да ми го посочиш поименно - снимка, фейсбук, статия във вестник - се тая.

@климатроник, конкретно към теб ми е насочен постът. Дано все пак отделиш някой и друг следобед и се познаеш във видеото.



Това е типичен пример за негативните последици от демокрацията. Вече се счита за нормално да си гей, да си лесбийка, да си травестит, да си "лейди-бой" (както се изразиха в една друга тема), а сега се опитвате и кръвосмешението да оправдаете. Това е все едно да ви поднесат две чинии - едната с храна, а другата с лайна и вие да започнете да ядете от втората, само защото имате право на това.
Гледай и ти видетото.

// впрочем наистина си мисля, че родителите ви, а и учителите ви, са доста ... зле образовани и с ниско IQ индивиди. Тези драми, които започвате при всяка възможност, се коментират със семейство и познати, а не във форума, където да се изкараш неграмотно, озлобено и комплексирано човече.
Не знам 'що си губя времето всъщност. Лека ви вечер.

golemiq_korab_minava
06-17-2014, 04:17
Аурис = злобно геймърче ;)

skatew
06-17-2014, 12:21
Кръвосмешението е против природата. В миналото хората не са били запознати с последствията от него и как всички рецесивни недъзи могат да се изяват; в момента това се знае затова и кръвосмешението е табу, толкова неприемливо за 1 човек, че чак гледа на него с погнуса

Andjyy
06-17-2014, 12:23
Кръвосмешението е против природата.

+

Fisherman
06-17-2014, 15:09
минавам да кажа,че митко е педал

tireheb
06-17-2014, 15:22
Преди няколко месеца го гледах наживо това, после го качиха в тубата : https://www.youtube.com/watch?v=bc7ZMDRbF2s


аве нищо не му разбирам на тоя ебати кво приказва, кой не му говорил, приятелката му ли, кой ..

направил е неква тъпотия, щото тя е играла лий син ? :Д

пп; стоплих най-накрая. другият пич го обясни

Minwu
06-17-2014, 16:24
Проблемите идват от тъй наречените рецесивни гени, които в поколението на родителите са комбинирани в двойка с дадени доминантни гени. При кръвосмешение с всяко следващо поколение шансът да се комбинират два рецесивни гена се увеличава. При хората подходящ пример е заболяването хемофилия, при което кръвта не се съсирва. То се проявява само при жените и се пренася от рецесивен ген. От него страдат много от кралските семейства в Европа и поради близките родствени връзки помежду им и малкото навлизане на "свежа" кръв хемофилията се предава от поколение на поколение.

seek&destroy
06-17-2014, 17:20
Само не разбрах защо темата се извъртя точно в поколението, тоест резултата от акта. Но вярвам, че правите повече секс за удоволствие, отколкото с цел да правите деца. Не мисля, че отговора на темата, който се търси е "защото се раждат уроди", тогава?

an7raks
06-17-2014, 17:22
Само не разбрах защо темата се извъртя точно в поколението, тоест резултата от акта. Но вярвам, че правите повече секс за удоволствие, отколкото с цел да правите деца. Не мисля, че отговора на темата, който се търси е "защото се раждат уроди", тогава?
Това е причината инстинктивно да се погнусяваме от подобни взаимоотношения с роднини...

skatew
06-17-2014, 17:30
заболяването хемофилия
Затова се среща от време на време и при доберманите; при създаването на породата се е правил инбрийдинг

seek&destroy
06-17-2014, 17:35
Това е причината инстинктивно да се погнусяваме от подобни взаимоотношения с роднини... Не мисля. Давам ти презерватив, ако искаш и противозачатъчни, ще изчукаш ли майка ти, която е в съседната спалня по бельо?

an7raks
06-17-2014, 17:38
Не мисля. Давам ти презерватив, ако искаш и противозачатъчни, ще изчукаш ли майка ти, която е в съседната спалня по бельо?

Ти знаеш ли какво е инстинкт?! Той е на подсъзнателно ниво и съзнателните мерки, които взимаш и логиката нямат нищо общо. Това е като страхът от високо. Ти знаеш, че си вързан с въжета, ама пак ти се свива стомаха преди да скочиш с бънджи...

golemiq_korab_minava
06-17-2014, 17:42
Не е само до инстинкт, но и до възпитание и среда.
Дали, ако детето бъде отгледано в дом, в който сестрите и братята му се 3баха с родителите - нямаше да почне и то?

На първо място според мен, което те спира е това, че е с 15-20 години по-дърта. :Д

seek&destroy
06-17-2014, 17:52
Ти знаеш ли какво е инстинкт?! Той е на подсъзнателно ниво и съзнателните мерки, които взимаш и логиката нямат нищо общо. Това е като страхът от високо. Ти знаеш, че си вързан с въжета, ама пак ти се свива стомаха преди да скочиш с бънджи...
Не ми обяснявай кво е инстинкт, бе. Ако си тръгнал да водиш дискусия по даден проблем, спори като интелигентен човек, а не играй на дребно. Има милиарди деца, дори и по-възрастни хора, които никога не са чували какви са последствията от кръвосмешението, но не гледат на семейството си като сексуален обект.

Аз признавам, че не мога да дам отговор на темата, нямам аргументи, нито познания, не мога да се обоснова, но мога да те оборя, макар и да създадох първия си коментар с въпрос от чисто любопитство и интерес, а не с цел спор.

Попитах те нещо, впрочем.

an7raks
06-17-2014, 17:56
Не ми обяснявай кво е инстинкт, бе. Ако си тръгнал да водиш дискусия по даден проблем, спори като интелигентен човек, а не играй на дребно. Има милиарди деца, дори и по-възрастни хора, които никога не са чували какви са последствията от кръвосмешението, но не гледат на семейството си като сексуален обект.
.

Глей го! :lol:
Инстинкта не се учи... Той за това е инстинкт, щото еволюцията ни е научила на нещо и ни го дава вродено.
Очевидно не, поради гореизброените причини.

golemiq_korab_minava
06-17-2014, 17:59
Не ми обяснявай кво е инстинкт, бе. Има милиарди деца, дори и по-възрастни хора, които никога не са чували какви са последствията от кръвосмешението, но не гледат на семейството си като сексуален обект. това е инстикт.

bloodfrozen
06-17-2014, 18:00
То се проявява само при жените и се пренася от рецесивен ген.

Не е тъй. Mъжете страдат от хемофилия, жените са само носители.

seek&destroy
06-17-2014, 18:00
Инстинкт за какво?

an7raks
06-17-2014, 18:01
Инстинкт за какво?

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121222013915/glee/images/6/63/Noway.gif

golemiq_korab_minava
06-17-2014, 18:02
за оцеляване

Minwu
06-17-2014, 18:09
Не е тъй. Mъжете страдат от хемофилия, жените са само носители.
Извинявам се, признавам, че не съм чела по-задълбочено по темата.

seek&destroy
06-17-2014, 18:11
Първо казваш, че главната причина е погнусяване, заради потомството, после че е инстинкт но към какво питам? Защото 16 годишния Мирчо от Долни Богров, който не общува много с други индивиди и цъка спрели игрички на пцто си, няма откъде да знае, че ако изчука сестра си ще се роди изрод, но все пак не изпитва такъв вид влечение към нея, дори не си го помисля. Разкажи ми пак за инстинкта, щото не разбрах. Причината не е следствието от акта, друго е и искам да получа отговор.

an7raks
06-17-2014, 18:22
Първо казваш, че главната причина е погнусяване, заради потомството, после че е инстинкт но към какво питам? Защото 16 годишния Мирчо от Долни Богров, който не общува много с други индивиди и цъка спрели игрички на пцто си, няма откъде да знае, че ако изчука сестра си ще се роди изрод, но все пак не изпитва такъв вид влечение към нея, дори не си го помисля. Разкажи ми пак за инстинкта, щото не разбрах. Причината не е следствието от акта, друго е и искам да получа отговор.
аре, ве, вярно ли не вдяваш и не знаеш какво е инстинкт?!
Вродено ни е на подсъзнателно ниво да не правим неща, които биха застрашили оцеляването ни и това на нашето потомство. 16-годишния Мирчо иска да изчука нещо, заради инстинкта му за размножаване. Същия тоя инстинкт му подсказва, че сестра му не е подходяща за целта... Не знам как да ти го обясня...

golemiq_korab_minava
06-17-2014, 18:27
Първо казваш, че главната причина е погнусяване, заради потомството, после че е инстинкт но към какво питам? Защото 16 годишния Мирчо от Долни Богров, който не общува много с други индивиди и цъка спрели игрички на пцто си, няма откъде да знае, че ако изчука сестра си ще се роди изрод, но все пак не изпитва такъв вид влечение към нея, дори не си го помисля. Разкажи ми пак за инстинкта, щото не разбрах. Причината не е следствието от акта, друго е и искам да получа отговор.

Не разбра ли, че инстинкта не е задължително да бъде логически осмислен? Много точен пример ти даде за бънджи скока Антракс. Какво повече искаш да разбереш за инстинките? Животните разсъждават ли за някои си действия или просто го правят? Майката как знае как да си учи малките като никой не й е показвал? Някои неща просто се извършват вътрешно, без да знаеш защо.

golemiq_korab_minava
06-17-2014, 18:31
16-годишния Мирчо иска да изчука нещо, заради инстинкта му за размножаване. Същия тоя инстинкт му подсказва, че сестра му не е подходяща за целта... Не знам как да ти го обясня...

е иска, щото ще му стане кеф... не беше добър пример това за инстинкт ..

an7raks
06-17-2014, 18:54
е иска, щото ще му стане кеф... не беше добър пример това за инстинкт ..

Напротив, самото желание за секс е продукт най-вече на инстинкт. То и с чекия може да си направи кефа...

galaxy29
06-17-2014, 19:12
Абе, не разбирам защо скочихте така всички, това си е чисто и просто въпрос, не разбирам защо трябваше да го превърнете в такъв скандал, вместо просто да си отговорите спокойно, без да мятате обиди и предположения навсякъде?
защото се пренася и се прави на интересна
на първата страница tireheb и HollyGolightly го обясниха ясно и точно



а относно децата заченати по такъв начин, аз също не бих си променила мнението за човек, само заради този факт
не познавам такива, но пък приятел на най-добрата ми пр е хомосексуален, за който разбрах впоследствие и не, не си промених мнението за него и не съм започнала да го гледам сякаш е чудовище... да си правят кото искат

Auriss, тоз от видеото ми прилича на оберин от got :д

igaydarov
06-17-2014, 19:50
глупава тема, също като авторката и...

Ivaaaaa
06-17-2014, 20:03
защото се пренася и се прави на интересна
на първата страница tireheb и HollyGolightly го обясниха ясно и точно


абе, ти малоумна ли си? зададох прост и тъп въпрос. точно като тебе. кво ме нападаш? в анала ли съм ти бръкнала без да те питам? нали осъзнаваш, че ако имаше некви правила в тоя форум, трябваше да те баннат за заяждане и спам. кво ми се обясняваш само? ако имаш некъв проблем /утф, дори не знам кога съм успяла да провокирам неприятни чувства у теб, след като никога не съм имала някакъв контакт/ пиши ми на лично. кво ме занимаваш с недоебани страсти? ако обичаш не ми отговаряй, а ако имаш такова желание - лс.

радвам се, че получих два смислени отговора. и да, питах от любопитство и сега си давам сметка за някои неща. темата не е последиците от кръвосмешението, щото за пореден път казвам: ИМА НАЧИНИ. вие продължавате да овъртате и извъртете. ай, адиос.

DarkTemplar
06-17-2014, 20:05
Вечно неразбраната Ива пак се агресира.

an7raks
06-17-2014, 20:05
радвам се, че получих два смислени отговора. и да, питах от любопитство и сега си давам сметка за някои неща. темата не е последиците от кръвосмешението, щото за пореден път казвам: ИМА НАЧИНИ. вие продължавате да овъртате и извъртете. ай, адиос.
Ето това сега ме провокира да си помисля, че си тъпа на гъз, ама няма да ти го кажа, щот съм възпитан...

Ivaaaaa
06-17-2014, 20:08
и аз мисля, че си тъп. квит сме. майната ти ( :
а да, ако искаш да спамим кой е по-тъп - лс

an7raks
06-17-2014, 20:09
и аз мисля, че си тъп. квит сме. майната ти ( :
а да, ако искаш да спамим кой е по-тъп - лс

Ти на луд можеш ли да му обясниш, че е луд?

seek&destroy
06-17-2014, 20:18
темата не е последиците от кръвосмешението, щото за пореден път казвам: ИМА НАЧИНИ. вие продължавате да овъртате и извъртете. ай, адиос.

Предвид глупостите ти, тук се съгласявам и исках да кажа точно това, но както и да е, вече и аз се обърках.

Ivaaaaa
06-18-2014, 08:33
и кои са глупостите ми?

едит: не, не ми отговаряй, няма да влизам в тая тема повече. аз ги питам защо се отвращават от кръвосмешението, тия ми развиват теории за некви измислени инстинкти и как съм се правила на интересна. истината е, че не може да се обясни. истината е, че това е стереотип.

skatew
06-18-2014, 08:48
хгахах

yakuza_
06-18-2014, 09:27
носи се слух, че преди да изстрелят първото куче в орбита, са искали да това да е ива, но в крайна сметка решили да се спрат на нещо по-интелигентно

skatew
06-18-2014, 10:00
и кои са глупостите ми?

едит: не, не ми отговаряй, няма да влизам в тая тема повече. аз ги питам защо се отвращават от кръвосмешението, тия ми развиват теории за некви измислени инстинкти и как съм се правила на интересна. истината е, че не може да се обясни. истината е, че това е стереотип.
обеснихме ти бе к'во повече искаш

an7raks
06-18-2014, 10:55
обеснихме ти бе к'во повече искаш

Иска някой да й каже, че е права и, че е толкова различна, уникална и блестяща...

pandabear
06-18-2014, 11:00
адиос, бе...не разбрахте ли?!?

girlwithblueeyes
06-18-2014, 12:50
Ива в желанието си да си широкоскроенна ставаш смешна.Ако за теб подобни неща са нормални отивай и се чукай с някоя роднина
Да спести си че сьм тесногръда..lol

Auriss
06-18-2014, 13:39
кефи ме как Чачо като пусна абсолютно същата тема реакцията ви беше коренно различна :cool:

girlwithblueeyes
06-18-2014, 13:43
Има разлика:Д между двамата.С Чачо можеше да се проведе дискусия поне.

fenastz
06-18-2014, 13:47
Абе ти си адски тъпо и филмирано парче. Щом си "за" кръвосмешението предполагам си ок с мисълта баща ти да ти го слага???

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 13:51
Ква е разликата? Чачо беше на страната на Ива по тази тема и мислеше по същия начин.
Тоест, че ако в човешката природа се случи така, че брат и братовчтка примерно се влюбят и искат да заживеят заедно - това трябва да се ТОЛЕРИРА от обществото и да се направи изключение, което моралните писани закони не го позволяват иначе.
Защото живота на никой не се води по писани правила. Защото няма безгрешен човек. И въпреки че е важно да се спазват законите - не винаги това е полезно или осъществимо.

Щото е неморално да убиваш, но ако останеш гладен инстинктът ще те накара да изядеш дори приятеля си, за да оцелееш.

anonymous895156
06-18-2014, 15:10
Защо всички скачате върху Ива?

Minwu
06-18-2014, 15:43
^ Искаме да и направим Мечка. :D

an7raks
06-18-2014, 16:28
Ква е разликата? Чачо беше на страната на Ива по тази тема и мислеше по същия начин.
Тоест, че ако в човешката природа се случи така, че брат и братовчтка примерно се влюбят и искат да заживеят заедно - това трябва да се ТОЛЕРИРА от обществото и да се направи изключение, което моралните писани закони не го позволяват иначе.
Защото живота на никой не се води по писани правила. Защото няма безгрешен човек. И въпреки че е важно да се спазват законите - не винаги това е полезно или осъществимо.

Щото е неморално да убиваш, но ако останеш гладен инстинктът ще те накара да изядеш дори приятеля си, за да оцелееш.

Чачо пишеше всякакви простотии и ги защитаваше за кеф... :D И дискусиите се получаваха интересни.
В тая връзка, тоя да не се самоуби, като спря цигарите? :/

bloodyF
06-18-2014, 17:12
Чачо пишеше всякакви простотии и ги защитаваше за кеф... :D И дискусиите се получаваха интересни.
В тая връзка, тоя да не се самоуби, като спря цигарите? :/

Уж още е жив, ама така се е покрил вдън земи тилилейски, че няма откриване :lol:

Ива, ако беше нормално да спим с братовчедите си, нямаше да е ''стереотип''. Но не е. Това е все едно да родиш дете и като порасне да го чукаш. Извратено е, болно е, дори и от гледна точка за самия секс просто. За това че шанса да има генетични увреждания е много по-голям-ясно.
Като искаш да водиш дискусия я води без да обиждаш хората и без да се засягаш от факта, че са на различно мнение от твоето. И с "адиос" накрая на поста не печелиш точки, че знаеш дума на испански. ;d

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 17:16
знаете ли, че е извратено и правенето на свирки?
И че някога секса е бил просто свещен акт за оплождане и никой не е влагал това удоволствие от него като днес?
Знаете ли, че е крайна лудост за християнина да прави безпричинен секс?

an7raks
06-18-2014, 17:26
Религията се е опитвала да ни накара да вървим срещу инстинктите си... Както се вижда, не е успяла въпреки хилядите убити...

Уж още е жив, ама така се е покрил вдън земи тилилейски, че няма откриване :lol:


Майната му! На есен идвам в Софето да уча и ще го издиря!

bloodyF
06-18-2014, 17:29
Да ме издириш и мен да пием бири тогава 8)


димитър, аз не говоря за библейската част, нито за едно време, ако визираше с коментара си моят пост.

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 17:30
напротив, религията НЕ е успяла и за това са жертвите, нито модернизацията успява по-добре.

an7raks
06-18-2014, 17:31
Да ме издириш и мен да пием бири тогава 8)



Ама то през есенно-зимния период се пие винце и се муа свинско... :/
Аз вино мога да донеса, ама прасето трудно ще го удържа на задната седалка...

an7raks
06-18-2014, 17:32
напротив, религията НЕ е успяла и за това са жертвите, нито модернизацията успява по-добре.

Е, аз какво казах, бе, младеШ?

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 17:37
Е, аз какво казах, бе, младеШ?

детенце, ти ми казваш, че заради религията са жиртвите.
А модернизацията е много по гибелна/

an7raks
06-18-2014, 17:39
детенце, ти ми казваш, че заради религията са жиртвите.
А модернизацията е много по гибелна/

Да, за инквизицията е виновен техническия прогрес, демокрацията и илюминантите... :lol:

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 17:57
Да, за инквизицията е виновен техническия прогрес, демокрацията и илюминантите... :lol:

За нея са виновни неправилното приложение и злоупотребяване с религята от хора за интереси, а не смата й същност, за която истинските хора са се борили и борят.

an7raks
06-18-2014, 17:59
За нея са виновни неправилното приложение и злоупотребяване с религята от хора за интереси, а не смата й същност, за която истинските хора са се борили и борят.

От 2014 години Християнството се използва за манипулация на масата. Преди това е имало други богове отново със същата цел.

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 18:40
От 2014 години Християнството се използва за манипулация на масата. Преди това е имало други богове отново със същата цел.

Понаучи как се ражда тази религия и кой е Исус.
А преди това, много ми е странно как българите са били манипулирани с хиляди богове на луната, морето, облака.. Просто хората е трябвало винаги да вярват в нещо и не са можели да си обеснят явленията кат гръмотевична буря. ;)
И не само. Има много сведения, че извънземни са посещавали Земята и ние сме имали много тясна цивилизация по цялото земно кълбо. (пирамидите по цял свят)

saruhi
06-18-2014, 18:58
От 2014 години Християнството се използва за манипулация на масата. Преди това е имало други богове отново със същата цел.

Докато векове наред хората са се отдавали на вярата си в единен, всемогъщ Бог, сега модернизацията и мисълта "аз създадох това" ни прави такива атеисти :X Човешката същност и заложеното желание за смирение пред по-велика сила от теб самия кара невярващия да се замисли в съществуването на Бог.

Auriss
06-18-2014, 19:08
^deep


Понаучи как се ражда тази религия и кой е Исус.
я, я обясни как се ражда ?

А аз ще ти разкажа после за Александрийската библиотека

an7raks
06-18-2014, 19:13
Докато векове наред хората са се отдавали на вярата си в единен, всемогъщ Бог, сега модернизацията и мисълта "аз създадох това" ни прави такива атеисти :X Човешката същност и заложеното желание за смирение пред по-велика сила от теб самия кара невярващия да се замисли в съществуването на Бог.

Овцете имат нужда от водач...

Fisherman
06-18-2014, 20:21
Овцете имат нужда от водач...

ти ше си първата овца без

an7raks
06-18-2014, 20:39
ти ше си първата овца без
Да, как кайш, богопомазани аптекарю! :(

galaxy29
06-18-2014, 23:54
^ Искаме да и направим Мечка. :D
мечка се прави само на готини хора ;/


едит: нямам против да си се кръвомешат, на мен не ми допада, но ко от това
само да не сеят семе

skatew
06-19-2014, 06:38
само да не сеят семе
Много тесногръдо от твоя страна, galaxy29

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 07:12
Много тесногръдо от твоя страна, galaxy29

недей обижда гърдите на момата, верно са малки, направо не се виждат, ма и то душа носи :Д

Niakoitam
06-19-2014, 08:07
кефи ме как Чачо като пусна абсолютно същата тема реакцията ви беше коренно различна :cool:

Това е наистина точно попадение. И въпрос за цяла една тема.Защо хората възприемат едни и същи неща от различни хора по различен начин взависимист от положението,на което са застанали в техният вътрешен свят и спрямо пристрастността си?

Сега нямам много време,но при първа възможност обещавам,че ще се впусна по-дълбоко в тази тема,защото въпроса не е чак толкова недомислен колкото на някои ви се струва и мутациите на плода са само една малка част от него..:)

babity
06-19-2014, 09:47
Реакциите са били различни, защото вероятно подбудите се били различни.

Съзнанието ни е изградено по някакъв начин и, разбира се, че търпи промяна, но... Роднините си обичаш по един начин, а половинката си по друг. И нещата никога не се припокриват. Дори и когато възрастта напредне и са си повече съквартиранти, отколкото сексуални партньори или нещо друго. За романтика и думичка няма да отворя. Това е универсално. Така трябва да е.

fenastz
06-19-2014, 11:06
Не знам какво само я цитирате темата на тоя чачо или какъвто е там, аз лично не съм я чел, но всеки, който подкрепя кръвосмешението за мен е пълен и непоправим олигофрен. И това няма нищо общо с религията.

Аз съм атеист и въпреки това не мога дори да си обясня защо някой би искал това да го направи

-толкова сте отчаяни за секс, че бихте се изчукали със собствените си родители/евентуални деца/роднини???
-искате да си произведете изродче? - децата рожби на кръвосмешение в повечето случаи се раждат така

До такава степен ли са ви изгладили мозъците с тия приказки за толерантност? Вчера беше - бъдете толерантни към педерасите, бъдете толерантни към циганите, днес е бъдете толерантни към травеститите, бъдете толерантни към инцеста, утре ще е бъдете толерантни към педофилите, бъдете толерантни към некрофилите.

Да, вярно е - моралът и нравите в обществото сега се менят, ама се менят към ПО-ЗЛЕ. То и Римската империя е била най-развитото обществено образувание за времето си. Ама прочетете малко за Нерон, римският император, дето е ебал майка си, дето се е обличал в животински кожи по време на оргиите си и се е нахвърлял да разкъсва хора, дето е отрязал члена на свой слуга и се е "оженил" за него или когато накарал роб да го чука отзад и виел като дефлорирана девица. С всичката тая "толерантност" скоро ще виждаме същите неща и по зле. :? Гледали ли сте Сръбски филм? Ако живеехме в нормално общество създателите и актьорите трябвашеда са разстреляни ДО ЕДИН. Ама не са, е за какво си говорим?

Така че пикливата авторка дето се чуди по цял ден дали я сърби, дали я боли да вземе да прочете някоя друга книга и да излезе от филма. Същото се отнася и за всичките болни мозъци, които подкрепят кръвосмешението, да ви сера на толерантността, да ви еба и в празноглавите дебили

Violenza
06-19-2014, 11:14
Скоро чакаме тема и в подкрепа на педофилите. Че какво им е и на тях... Просто си обичат малки дечица. И за тях свобода и толерантност трябва да има!

Ivaaaaa
06-19-2014, 13:03
ааааа, не, не, нимоа :lol:
доказахте се. отново. кви сте нагли! ква дискусия, когато ме нападате?! с чие мнение не съм съгласна? зададох конкретен въпрос, чийто отговор или се овърташе, или се пренасочваше към моя милост и качествата ми. от тоя дето задава темата ли зависи дали ще отговаряте или не? замотахте се в собствената си помия и започнахте да си смучете и мръсотията под ноктите с цел да я изплюете и да ме омърсите с нея. не стаа. и ква толерантност, бе, тикви? къде виждате да пропагандирам толерантност? и освен това педофилите са толкова неуместен пример, че няма накъде... сексуалният акт се извършва без съгласието на детето и то още не е на възраст, за да направи съзнателен избор.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:13
Не знам какво само я цитирате темата на тоя чачо или какъвто е там, аз лично не съм я чел, но всеки, който подкрепя кръвосмешението за мен е пълен и непоправим олигофрен. И това няма нищо общо с религията.

Аз съм атеист и въпреки това не мога дори да си обясня защо някой би искал това да го направи

-толкова сте отчаяни за секс, че бихте се изчукали със собствените си родители/евентуални деца/роднини???
-искате да си произведете изродче? - децата рожби на кръвосмешение в повечето случаи се раждат така

До такава степен ли са ви изгладили мозъците с тия приказки за толерантност? Вчера беше - бъдете толерантни към педерасите, бъдете толерантни към циганите, днес е бъдете толерантни към травеститите, бъдете толерантни към инцеста, утре ще е бъдете толерантни към педофилите, бъдете толерантни към некрофилите.

Да, вярно е - моралът и нравите в обществото сега се менят, ама се менят към ПО-ЗЛЕ. То и Римската империя е била най-развитото обществено образувание за времето си. Ама прочетете малко за Нерон, римският император, дето е ебал майка си, дето се е обличал в животински кожи по време на оргиите си и се е нахвърлял да разкъсва хора, дето е отрязал члена на свой слуга и се е "оженил" за него или когато накарал роб да го чука отзад и виел като дефлорирана девица. С всичката тая "толерантност" скоро ще виждаме същите неща и по зле. :? Гледали ли сте Сръбски филм? Ако живеехме в нормално общество създателите и актьорите трябвашеда са разстреляни ДО ЕДИН. Ама не са, е за какво си говорим?

Така че пикливата авторка дето се чуди по цял ден дали я сърби, дали я боли да вземе да прочете някоя друга книга и да излезе от филма. Същото се отнася и за всичките болни мозъци, които подкрепят кръвосмешението, да ви сера на толерантността, да ви еба и в празноглавите дебили

И кво? Ако някой се влюби отчаяно много в сестра си и се изчукат - тряя са подлагат на елиминация от обществото? Ако заживеят заедно и самостоятелно, направят дете (може и осиновено), но случайно разберете, че имат кръвна връзка.... ще ги осъдите ли?

girlwithblueeyes
06-19-2014, 14:44
Скоро чакаме тема и в подкрепа на педофилите. Че какво им е и на тях... Просто си обичат малки дечица. И за тях свобода и толерантност трябва да има!

Аха.


П.п за темите колкото и грозно да звучи Чачо беше всеобщ любимец,Ива е далеч от това
От там идва разликата,освен с кадърноста за провеждане на дискусия

fenastz
06-19-2014, 14:56
И кво? Ако някой се влюби отчаяно много в сестра си и се изчукат - тряя са подлагат на елиминация от обществото? Ако заживеят заедно и самостоятелно, направят дете (може и осиновено), но случайно разберете, че имат кръвна връзка.... ще ги осъдите ли?

Естествено. Ако не елиминация, то поне задължителна терапия и превъзпитание.

@Ива не си придавай толкова важност да смяташ, че обиждам лично теб, ти си точно толкова тъпа, колкото който и да е друг кретеноид, защитаващ инцеста.

Защо не дадеш някой валиден аргумент "за" кръвосмешението. Освен репликата от някъв сериал, който си гледала? Само това - напиши някаква обективна, основателна причина защо трябва да го има това. Надявам се, че не искам прекалено много от малкия ти мозък.

Ivaaaaa
06-19-2014, 15:02
и аз кво да направа, че не съм ви любимка? да не пускам теми, щото ще последва шитсторм? абе, наистина ли не усещате колко абсурдно и смешно се държите? кво общо има малоумният ти коментар с цялата работа? защо никой не ми отговаря на въпросите /не тези от темата/?


Ива в желанието си да си широкоскроенна ставаш смешна.Ако за теб подобни неща са нормални отивай и се чукай с някоя роднина
Да спести си че сьм тесногръда..lol

Ivaaaaa
06-19-2014, 15:05
Естествено. Ако не елиминация, то поне задължителна терапия и превъзпитание.

@Ива не си придавай толкова важност да смяташ, че обиждам лично теб, ти си точно толкова тъпа, колкото който и да е друг кретеноид, защитаващ инцеста.

Защо не дадеш някой валиден аргумент "за" кръвосмешението. Освен репликата от някъв сериал, който си гледала? Само това - напиши някаква обективна, основателна причина защо трябва да го има това. Надявам се, че не искам прекалено много от малкия ти мозък.

никога не съм агитирала ЗА КРЪВОСМЕШЕНИЕТО. безразлично ми е. не ми пречи, не ме засяга. нима вас много ви дреме за евентуалното потомство от такава връзка? що за лицемерие?

DarkTemplar
06-19-2014, 15:19
защо никой не ми отговаря на въпросите /не тези от темата/?
защото и темата, и въпросите ти са малоумни, като самата теб.

Ivaaaaa
06-19-2014, 15:20
със сигурност ;д

fenastz
06-19-2014, 15:30
никога не съм агитирала ЗА КРЪВОСМЕШЕНИЕТО. безразлично ми е. не ми пречи, не ме засяга. нима вас много ви дреме за евентуалното потомство от такава връзка? що за лицемерие?

Мхм, задаваш въпрос, противоречиш на всеки, който отговори отрицателно, игнорираш елементарна логика и хленчиш, че всички те хранят. Очевидно тролваш за внимание или си умопомрачаващо глупава. И в двата случая това е последното твое мнение, което ще прочета.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 15:30
Естествено. Ако не елиминация, то поне задължителна терапия и превъзпитание.



Защо? С кое ти пречат? Ако се запази в тайна, може никой да не разбере. Ако все пак се разчуе, това дете ще бъде тормозено от такива тъпанари като теб. В темата за еднополовите бракове и отглеждане на деца съм твърдо против, тук също не подкрепям, но не виждам таква двойка, чисто физически с какво може да навреди на това дете (осиновеното). Иначе, 5 пъти казах, недъзи и усложнения, болести, мутации стават много по-често при нормални процедури, а хората днес масово се оплождат след 30 годишна възраст, коете води много ПО- ОГРОМЕН РИСК за детето, но никой не затяга тази тема.

Ivaaaaa
06-19-2014, 15:41
Мхм, задаваш въпрос, противоречиш на всеки, който отговори отрицателно, игнорираш елементарна логика и хленчиш, че всички те хранят. Очевидно тролваш за внимание или си умопомрачаващо глупава. И в двата случая това е последното твое мнение, което ще прочета.

shto, we, maina :(
на кого противореча? мно си нахален, майна. ти си този, който си налага мнението, нарича ме тъпа за това, че не съм съгласна с него /даже това не е правилната дума/, защото за пореден път казвам, че темата е провокирана от друга и съм любопитна да чуя причините, които ВИ подбудиха за коментари от сорта на 'върви се лекувай, гнусно е, не е нормално'. що? ми няма отговор. истината е, че след всичките шитове, които изхвърлихте, аз се чувствам печелившата от тази селска с щипка байганьовски привкус дискусия.

DarkTemplar
06-19-2014, 15:45
Отиди да те лоботомизират, от това ще спечелиш и ти, и всички останали.

Ivaaaaa
06-19-2014, 15:46
К, we
ti pri koi lekar hodi

anonymous908491
06-19-2014, 15:48
Защото не може да има секс и приятелство, а ако с родните не си приятел, какво остава за другите хора.

Ivaaaaa
06-19-2014, 17:14
соре, не моа се сдържа. нека обобщим темата, която се превърна в моя любима и доказателство за човешката простотия. всичко започна с една друга тема, в която ставаше въпрос за секс между брат и сестра. очаквано, коментарите отдолу бяха 'това не е морално, гнусари, бейте се лекувайте, we'. аз се замислих малко и реших да попитам с простичкия въпрос 'защо?', без да изразявам някаква позиция по този казус, да заклеймявам или осъждам. последва поредното лепене на етикети по мой адрес на колко широкоскроена съм се правила, колко тъпа съм била и тн и тн. и това всичко без да съм казала мнение дали изобщо подкрепям инцеста. след това дойде малко зелена светлина от Ауриса, който припомни колко избирателно се подхожда. после се появиха потребители, които наложиха мнението, че едва ли не обиждам и не се съгласявам с никой, който не е на моето мнение. уат да фак О.О колкото и да се връщам назад и да препрочитам какво съм писала, единствените обиди и заяждане са от други потребители. появи се и версията, че не предразполагам към дискусия. аз ли, we? аз? ар ю факин кидин ми? каква дискусия, когато ме нападате и нищите умствените ми възможности? от къв зор го правите? наложи се мнението, че толерирам кръвосмешението. омейге! и това от същите хора, които наричат всеки, който не е на тяхното мнение кретеноид. УАУ! това е най-абсурдната и нагла ситуация, в която съм попадала през краткия ми 18-годишен животец. сигурна съм, че такова лицемерие се среща само в земите от Дунава на юг и тама...от сръбете до Черно море. welcome to bulgaria ( :