PDA

View Full Version : Как мога да си получа дипломата по- рано ?



lalalal
06-16-2014, 08:29
Здравейте хора! Тази година завърших, кандидатствах и си изкарах оценките, който ми трябват за да продължа да уча. Проблемът ми е в това, че имам срокове, в които трябва да си подам документите за участие в класацията, а за целта ми трябва дипломата, добре обаче дипломата ми до колкото разбрах ще е готова доста късно и е възможно да изтърва срока за подаване на документите. Ако има някой запознат нека каже каква е процедурата, за да си получа дипломата по- рано, благодаря предварително на отзовалите се!

rockandroll
06-16-2014, 14:21
Дипломата може би вече ти е готова. Няма как да ти я забавят толкова време, че да пропуснеш срока за подаване на документи.

RapExotic
06-16-2014, 15:20
Защо мислиш, че училищата не са съобразили тази ситуация? Дипломите се дават най-късно до 22ри юни, а подаването на документи е чак до 3-4 юли. Имаш достатъчно време да ги подадеш.

lalalal
06-16-2014, 16:54
Щом пускам тема, значи имам някакви притеснения + това 22ри юни е неделя, просто искам да знам по какъв начин мога (и дали изобщо може, тъй като не съм запознат) да си взема дипломата по-рано от нормалното (за моето даскало може това "нормално" да е и на 3-4 юли :D).