PDA

View Full Version : Влюбен в най-добрия си приятел



ivo95
06-16-2014, 14:14
Здравейте!
Мисля че такава тема няма...
Имам много голям проблем, влюбен съм в моя най-добър приятел и не мога да мисля за друго освен за него.
Той си има приятелка, но нещо ми подсказва, че това е маска, но не искам да му кажа, защото ме е страх че ще го изгубя.
Моля ви дайте съвети какво да правя :(

мила
06-16-2014, 14:37
Здравейте!
Мисля че такава тема няма...
Имам много голям проблем, влюбен съм в моя най-добър приятел и не мога да мисля за друго освен за него.
Той си има приятелка, но нещо ми подсказва, че това е маска, но не искам да му кажа, защото ме е страх че ще го изгубя.
Моля ви дайте съвети какво да правя :(

Приятелят ти най-вероятно може да е влюбен в момичето а на теб да ти се иска да не е. Пък може и момичето да е влюбено в приятелят ти. Може да разрушиш една връзка. Трябва да се внимава. Приятелят ти ако не е хомосексалист или бисексуален и като му споделиш това той може и да почне да те избягва. Разбери какво е мнението му по въпроса с хомосексалността и от там ще разберереш как може да реагира. Преди да му споделиш помисли по това, което ти казах.

ivo95
06-16-2014, 14:45
Той на моменти казва, че е против, но съм забелязал как се държи специално с мен(познаваме се от 2 години). На ден ми звъни по 10на пъти само да види как съм и прави от време на време някакви намеци. Чудя се дали има начин някак да го накарам сам да признае.

fire_magic
06-16-2014, 14:47
trol

RapExotic
06-16-2014, 14:56
trol

Поне е грамотен .. :D

elena.a.nacheva
06-16-2014, 20:19
В повечето случай става така : момичето да се влюби в момчето , ужким най-добри приятели и после я е страх да си признае , за да не го загуби като приятел. :) Кофти ситуация :) А иначе за това , където ти звъни толкова пъти и за тези намеци , за които казваш може и да те харесва , но само харесва . ОБИЧАМ е твърде силна дума и тя надали идва през тинейджърските години . Просто всички си въобразяват , че ОБИЧАТ

DownloadVirus
06-16-2014, 22:05
Някой забеляза ли,че момче пише за момче ? :D И се споменават думи като хомосексуален :D Какви съвети давате обачее ...

Lumia
06-16-2014, 22:08
а защо изобщо мислиш, че си влюбен в приятеля ти?

baby_baby
06-17-2014, 13:00
Това че ти си гей не означава че и той е такъв остави го