PDA

View Full Version : Как да поправя грешката си?



Raiicha
06-16-2014, 16:34
Аз съм момиче и преди няколко месеца се разделих с приятеля си. Причината беше че се правих твърде много на недостъпна! Не излизах с него,не си говорихме много напоследък и той скъса с мен! След това ми даде втори шанс ,но аз пак си направих моето и казах че не искам да сме гаджета ,че не съм готова,въпреки че много го обичам и сега бих дала всичко да съм с него...Но той вече си има приятелка,а аз всеки ден си мисля колко зле постъпих и сега не знам как да поправя грешката си. Има ли начин да я поправя?

v3ndetta7
06-16-2014, 17:28
Не, няма начин да я поправиш.

comewithme2
06-16-2014, 17:37
Аз съм момиче и преди няколко месеца се разделих с приятеля си. Причината беше че се правих твърде много на недостъпна! Не излизах с него,не си говорихме много напоследък и той скъса с мен! След това ми даде втори шанс ,но аз пак си направих моето и казах че не искам да сме гаджета ,че не съм готова,въпреки че много го обичам и сега бих дала всичко да съм с него...Но той вече си има приятелка,а аз всеки ден си мисля колко зле постъпих и сега не знам как да поправя грешката си. Има ли начин да я поправя?


Ти обаче осъзна, че го обичаш, когато го видя с друга.. Колко неосъзнати хора има ,не е истина

RapExotic
06-17-2014, 17:36
Много позната история .. :D

Гледай и ревнувай. Следващия път като си хванеш гадже ще внимаваш как се държиш с него. Сега нищо не можеш да направиш.

igaydarov
06-17-2014, 22:45
Не го обичаш, ами те е яд че те е поставил на мястото ти, а именно на улицата да си търсиш друг...
загубила си това, което имаш и сега завиждаш и се ядосваш че някоя друга вече го има.
Има начин разбира се, но съм сигурен че ти не би дала всичко да си с него; на теб не ти пука за него, ако не беше така, нямаше да се правиш на недостъпна и да има втори шанс който да осереш. Правилно те е зарязал.
Изхода е - NEXT

TEJKASYDBA
06-17-2014, 22:50
Bitch!

NEXT!

fenastz
06-18-2014, 13:55
Самото ти раждане е грешка

Teen.girl
06-18-2014, 16:47
Наистина позната история! И на мен ми се е случвало и 2 години ревах,но после се оправих! Споко! :)