PDA

View Full Version : Какво мислите за злите гейове,



Страници : [1] 2

KumchoValcho
06-16-2014, 17:13
с които само плашат бабичките по телевизията.
Като цяло тази тема е за хомофобията, равенството и аналния секс.

Go.

anonymous895156
06-16-2014, 17:16
MISLIQ 4E TEZI GEIOVE RAZSIPAHA BILKARIQ
VE4E NQMA ISTENSKI MAJE S 3 KILA VALNA PO TQLOTO ZARADI EVROPEDERASTITE
BALGARIQ VARVI NA ZAD ZARADI PEDALITE, TE NE SA RODENI TAKA A STAVAT GEIOVE NAROCHNO, ZA DA TROVQT NEVINNITE DETSKI SASNANIQ
V IMETO NA MIROLUBIVOTO U4ENIE NA ISUS, SMART ZA TQH 111!1

KumchoValcho
06-16-2014, 17:17
MISLIQ 4E TEZI GEIOVE RAZSIPAHA BILKARIQ
VE4E NQMA ISTENSKI MAJE S 3 KILA VALNA PO TQLOTO ZARADI EVROPEDERASTITE
BALGARIQ VARVI NA ZAD ZARADI PEDALITE, TE NE SA RODENI TAKA A STAVAT GEIOVE NAROCHNO, ZA DA TROVQT NEVINNITE DETSKI SASNANIQ
V IMETO NA MIROLUBIVOTO U4ENIE NA ISUS, SMART ZA TQH 111!1чудесно включване

an7raks
06-16-2014, 17:20
Мисля, че стават за всякакви миещи препарати.

mimaria
06-16-2014, 17:24
да такае:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

ОР
06-16-2014, 18:14
Митко педал

Lumia
06-16-2014, 21:25
е стига де, не бъдете толкова нетолерантни, в интерес на истината какво ви пука кой на кого къде го вкарва.. без значение от сексуалната ориентация, някои хора просто им харесва да си изказват предпочитанията публично. В интерес на истината, гейовете биват доста потискани от родители, приятели и тн, които не ги разбират и в един момент почват да се бунтуват, заявавайки "да,аз съм такъв и такъв" , а в интерес на истината те просто се борят за разбиране.

yakuza_
06-16-2014, 22:06
е стига де, не бъдете толкова нетолерантни, в интерес на истината какво ви пука кой на кого къде го вкарва.. без значение от сексуалната ориентация, някои хора просто им харесва да си изказват предпочитанията публично. В интерес на истината, гейовете биват доста потискани от родители, приятели и тн, които не ги разбират и в един момент почват да се бунтуват, заявавайки "да,аз съм такъв и такъв" , а в интерес на истината те просто се борят за разбиране.

пф 100% си гей

и наско не е мн злобен сякаш

Lumia
06-17-2014, 03:58
е ти пък , аз съм жена :) всъщност, ако приемеш гледната точка, че гей е този, който харесва мъже, тогава сигурно става в кръга на шегата. Имам няколко приятели гейове, така че имам някаква идея какво им се върти в главата.

DarkTemplar
06-17-2014, 08:18
Каквото и за добрите - че са педали.

StringTheoryPracticist
06-17-2014, 09:49
аз ли съм единствения тук, който всъщност не си мисли за зли гейове? :с

an7raks
06-17-2014, 09:59
някои хора просто им харесва да си изказват предпочитанията публично.
А защо всички останали да сме им длъжни да ги търпим буквално да си развяват патките по площадите?!

EinGutesKind
06-17-2014, 10:24
и наско не е мн злобен сякаш

Злобни са само нещастните и битите от живота хора, а аз за щастие не съм сред тях :cool:
Не знам обаче защо ме намесваш в педалска тема :shock:

DarkTemplar
06-17-2014, 10:30
Щото си фен на мъжките ласки.

skatew
06-17-2014, 10:34
гейовете са поклонници на сатаната

Lumia
06-17-2014, 13:19
А защо всички останали да сме им длъжни да ги търпим буквално да си развяват патките по площадите?!

ако не бяха потискани,нямаше да избухнат според мен. Аз съм си фен на хетерото и на добрия хубав мъж, но съм наясно,че всеки може да прави каквото си иска в рамките на закона. И за да си развяват патките,значи са им позволили и нищо не може да се направи. Все пак,постави се ти на тяхно място и си помисли как щеше да ти е,ако някой те беше писал луд или болен,защото харесваш жени и искаха да те лекуват /в някои страни още е така/

an7raks
06-17-2014, 13:23
ако не бяха потискани,нямаше да избухнат според мен. Аз съм си фен на хетерото и на добрия хубав мъж, но съм наясно,че всеки може да прави каквото си иска в рамките на закона. И за да си развяват патките,значи са им позволили и нищо не може да се направи. Все пак,постави се ти на тяхно място и си помисли как щеше да ти е,ако някой те беше писал луд или болен,защото харесваш жени и искаха да те лекуват /в някои страни още е така/

Ако бяха потискани, щяха да се чукат тайно, а не на площада. Явно закона им го позволява, а това не трябва да е така.
Щеше да ми е все тая и пак щях да правя, каквото правя... Не на публични места...

DarkTemplar
06-17-2014, 13:41
гейовете са поклонници на сатаната

http://www.youtube.com/watch?v=ofamFBk92Pk

anonymous708973
06-17-2014, 14:15
А защо всички останали да сме им длъжни да ги търпим буквално да си развяват патките по площадите?!

Как това е по-различно от това да търпя мачовци, развяващи хетеросексуалната си ориентация?
Аре ве.
На бас, че не си бил на гей парад.

socareless
06-17-2014, 14:18
аз лично мачо парад не съм виждал

anonymous895156
06-17-2014, 14:28
Как това е по-различно от това да търпя мачовци, развяващи хетеросексуалната си ориентация?
Аре ве.
На бас, че не си бил на гей парад.

Той си е въобразил, че гей парадите се провеждат повече от веднъж годишно в един град, на една улица, за няколко часа, и се опитва да хиперболизира случващото се там. Явно чувства, че са заплаха за мъжествеността му. :(

AnarchyBoy
06-17-2014, 14:35
аз лично мачо парад не съм виждал

:D

socareless
06-17-2014, 14:47
.

socareless
06-17-2014, 14:50
който не иска да търпи мачовщина, да си зима парцалите и да се насочва на Запад, при четвъртополовите,петополо ите или каквито са там
географските ни ширини са известни с "мачовщината" и с времето това е станало няква наша културна особеност, която вирее тука много преди да съществува такова нещо като САЩ, с техният много "висш морал" и ценности....те понеже са ултра интелигентните дай да попием от тяхната "мъдрост" и без тва им ближеме гъза за всичко....
не съм длъжен да търпя някви облечени като безплатни проституки, педали да се шлаят по полички и да се натискат по-улиците и да насаждат цялата тая педерастия и занапред в поколенията и да се обяснява колко е нормално това и колко толерантни трябва да сме
щот сме много толерантните, за тва ни тъпчат навсякъде и ни разиграват като кукла на конци

an7raks
06-17-2014, 17:19
Как това е по-различно от това да търпя мачовци, развяващи хетеросексуалната си ориентация?
Аре ве.
На бас, че не си бил на гей парад.
Дето викат колегите, не съм видял хетеро парад дори и веднъж годишно...
Мнозинството /все още/ сме хетеро, живеем в демократична страна => малцинството трябва да се съобразява с мнозинството, а не обратно... Което ме подсеща за Ницше и неговото виждане за демокрацията, ама да не задълбаваме...
Не съм бил на такъв парад по простата причина, че не ми се лежи в затвора...

Lumia
06-17-2014, 19:07
Ако бяха потискани, щяха да се чукат тайно, а не на площада. Явно закона им го позволява, а това не трябва да е така.
Щеше да ми е все тая и пак щях да правя, каквото правя... Не на публични места...

е ти верно ли си виждал гейове да се чукат на площади?
не знам дали си бил в Лондон, но там хетеросексуални се чукат в клубове /не някакви секс клубове, просто нормална дискотека/, един път момче и момиче се оправяха направо на средата на дансинга, а за колко още съм чувала.на мен това ми се струва по-зле. както виждаш си го има и в 2-та случая

an7raks
06-17-2014, 19:20
е ти верно ли си виждал гейове да се чукат на площади?Не, но да се натискат - да... И то не на парад...
не знам дали си бил в Лондон, но там хетеросексуални се чукат в клубове /не някакви секс клубове, просто нормална дискотека/, един път момче и момиче се оправяха направо на средата на дансинга, а за колко още съм чувала.на мен това ми се струва по-зле. както виждаш си го има и в 2-та случая
Казах по-горе... Нали демократи го раздаваме... Нека малцинството да се съобразява с мнозинството! Щото не ми е проблем да видя момче и момиче да се целуват - нещо естествено си е и дори в известен смисъл, красиво, ама две момчета са ми проблем... Не само на мен, а на повечето хетеросексуални мъже. На никого не му пука, че са педали, нека просто не го изтъкват на публични места.
.

Lumia
06-17-2014, 23:44
а друг въпрос - 2 момичета ако са, против имаш ли?

Auriss
06-18-2014, 06:27
Мнозинството /все още/ сме хетеро, живеем в демократична страна => малцинството трябва да се съобразява с мнозинството, а не обратно...
;/
трябва историята да я направят с 50%-ова тежест върху дипломата за средно и да се влиза с изпит по свят и личност > 80% във всяка специалност.

http://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_Europe

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Gay_Adoption_Map_Europe.svg
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Gay_Adoption_Map_North_America.svg


Кучето и керванът, брат ;3 Кучето и керванът.

yakuza_
06-18-2014, 06:51
а друг въпрос - 2 момичета ако са, против имаш ли?


повечето са гадни мъжкарани, а като си с прическа на момче и никакви цици, ако не видя да пикае, няма да разбера, че не е мъж

anonymous708973
06-18-2014, 09:46
Лицемери.
Значи хетеросексуални може не само да се натискат, ами и да се чукат по градинки - дай да не се лъжем, повечето сме го правили, обаче двама хомосексуални - нееее, трагедия.
И вие се имате за демократични, широкоскроени и не знам си кво? СМЯХ.

DarkTemplar
06-18-2014, 09:47
Дискриминатори такива!

anonymous895156
06-18-2014, 11:09
Кучето и керванът, брат ;3 Кучето и керванът.

И на балканджийските мачовци ще им дойде редът.

an7raks
06-18-2014, 11:27
Аурисе, какво ми ги показваш тея картинки?
И, да, на един инженер му е безкрайно необходимо да знае кога и как е умряло кучето на Хан Крум...

Лицемери.
Значи хетеросексуални може не само да се натискат, ами и да се чукат по градинки - дай да не се лъжем, повечето сме го правили, обаче двама хомосексуални - нееее, трагедия.
И вие се имате за демократични, широкоскроени и не знам си кво? СМЯХ.

Нали идеята на демокрацията е всичко да става според желанието на мнозинството? Мнозинството сме хетеро, значи педалите трябва да се съобразяват... Не виждам къде е драмата...
Никъде не съм твърдял, че съм широкоскроен.

anonymous895156
06-18-2014, 12:42
Нали идеята на демокрацията е всичко да става според желанието на мнозинството?

Идеята на демокрацията е много по-дълбока, но ти си прекалено зает да интерпретираш всичко така, както на теб ти отърва, за да я осмислиш.


Мнозинството сме хетеро, значи педалите трябва да се съобразяват... Не виждам къде е драмата...

Дефинирай съобразяват.

ОР
06-18-2014, 12:50
Аз мразя геите


https://www.youtube.com/watch?v=8N-JxpmfZnM

an7raks
06-18-2014, 12:57
Идеята на демокрацията е много по-дълбока, но ти си прекалено зает да интерпретираш всичко така, както на теб ти отърва, за да я осмислиш.



Дефинирай съобразяват.

Я ми обясни дълбокия смисъл на демокрацията! 6 млн. да се съобразяват с 60 хил. ?
Дефинирам: Да не виждам мляскащи се/ натискащи се педали. Като ме ядоса с нещо съвсем различно и му отвъртя един, да не ми излиза с номера, че го бия щото бил хомо. Да не правят паради, дето щъкат /полу/голи по площата и се барат.

anonymous895156
06-18-2014, 13:29
Я ми обясни дълбокия смисъл на демокрацията! 6 млн. да се съобразяват с 60 хил. ?

Равноправие между хората, свобода да живееш така, както намираш за добре, при положение че не вредиш на някого другиго, липса на келешчета, решили, че могат да раздават правосъдие по улиците, само защото са видели нещо, което не се вписва в представите им за природно.


Дефинирам: Да не виждам мляскащи се/ натискащи се педали. Като ме ядоса с нещо съвсем различно и му отвъртя един, да не ми излиза с номера, че го бия щото бил хомо. Да не правят паради, дето щъкат /полу/голи по площата и се барат.

Като не искаш да ги виждаш, отвръщаш поглед от тях. Сам казваш, че били 60 000 на фона на 6 000 000 - толкова ли често срещаш такива случаи? Дори да е така, пречат ли ти да живееш нормално? Защото на един гей определено му въздейства негативно цял живот да се прикрива от такива като теб, защото, видиш ли, тук не действат европейски закони, а правилата на антракс и байганьовци. Парадирането със сексуалност (независимо каква) е жалка история, но стига да е в рамките на социално приемливото, не виждам къде е проблемът.
В живота не всичко е хубаво, не можеш да очакваш всички да вървят около теб и да ти хвърлят рози.


Като ме ядоса с нещо съвсем различно и му отвъртя един, да не ми излиза с номера, че го бия щото бил хомо.

А ти го правиш, защото?
Кой ти дава правото да го биеш?


Да не правят паради, дето щъкат /полу/голи по площата и се барат.

Къде тук виждаш полуголи баращи се гейове?
https://www.youtube.com/watch?v=rp-Y2ao1YkU

Auriss
06-18-2014, 13:29
бухухуху :cool:

Аз пък няма да се занимавам да ти опонирам.

Искам ти да ми кажеш с какво си заслужил 'правото' да се мляскаш и да се жениш ? Излишно е да казвам, че в моногамията няма нищо естествено, а и лгбт-тата искат граждански бракове, не църковни, та и това отпада като аргумент.

defender
06-18-2014, 14:18
за неверника всичко може да е естествено.

Такъв човек едва ли може да ти бъде критерии за това какво е естествено.

Auriss
06-18-2014, 14:31
^ я вижте, олигофрен.

Чакам да си пречукаш детето защото е правило извънбрачен секс или ако ти си го свършил - да си отрежеш хуя. Дотогава и ти си неверник, сори ;3

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 14:36
Къде тук виждаш полуголи баращи се гейове?
https://www.youtube.com/watch?v=rp-Y2ao1YkU

http://www.youtube.com/watch?v=ENi8N-gRMKM

Димитре, при нашите гей паради хората все още се въздръжат да ходят голи, защото последствията са - https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CCQQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fvbox7.com%2Fplay%3Af298abff&ei=2KChU8-hJ6WyywPi2YKADg&usg=AFQjCNHyDSnhUIACS-hH34bipTpu0lSfOA&bvm=bv.69137298,d.bGQ

И не, не ми е приятно да гледам мляскащи се, така че няма да се съобразвам.
Отношението към травеститите и педалите се задълбочава и агресира, колкото повече права им дават и си позволяват.
Нямам нищо против тях и не разбирам какво искат. С тези гей паради само учат децата на лошо.

Не бива да се толерират и циганите. Като не искат да работят и да учат - не трябва да им се дават никакви помощи.
Трябва да им се даде една земя в краен случаи и да ги обрагдим с минни полета.
Или всеки, който е задържан за кражби да се праща на трудов лагер под охрана.

defender
06-18-2014, 14:41
Чакам да си пречукаш детето

няма да го пречукам, съжалявам, че ума и разсъдителността на някои неолигофрени е толкова ограничена, че първата им асоциация за решение (и може би единствената) е от талибанския арсенал като например пречукване ..........

да назоваваш злото с истинското му има не означава че ще пречукаш хората, които е заразило.

Jacques
06-18-2014, 14:47
Лицемери.
Значи хетеросексуални може не само да се натискат, ами и да се чукат по градинки - дай да не се лъжем, повечето сме го правили, обаче двама хомосексуални - нееее, трагедия.
И вие се имате за демократични, широкоскроени и не знам си кво? СМЯХ.

Да си виждала някъде хетерота да правят паради заради сексуалноста си?

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:01
Лицемери.
Значи хетеросексуални може не само да се натискат, ами и да се чукат по градинки - дай да не се лъжем, повечето сме го правили, обаче двама хомосексуални - нееее, трагедия.
И вие се имате за демократични, широкоскроени и не знам си кво? СМЯХ.

В кои градинки се чукат хетеросексуалните? На публични места?
В нормалните държави такива ги арестуват.
Да не би във вашия университет се целуват пред доцентите из коридите?
Всеки ще си изживява последиците.

yakuza_
06-18-2014, 15:03
всъщност аз съм виждал да се ебът на сепаре в бар :lol:
яйцата се чукат

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:07
всъщност аз съм виждал да се ебът на сепаре в бар :lol:
яйцата се чукат
ами да се ебат, те такива се хврълят през балкони - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4139526
а в Русия ги пращат в сибирко Белене.

defender
06-18-2014, 15:13
ами да се ебат,

нищо чудно с това безразборно ебане, скоро европейската раса да почне да се изражда и да почната да се раждат някакви изпростели зомбита, лесни за контрол и европейската раса да остане сама като легенда.

sifon4o
06-18-2014, 15:16
опитвам се да не мисля много за злите гейове

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:20
нищо чудно с това безразборно ебане, скоро европейската раса да почне да се изражда и да почната да се раждат някакви изпростели зомбита, лесни за контрол и европейската раса да остане сама като легенда.

не ми пука, тя тази раса сама си е виновна

Auriss
06-18-2014, 15:21
няма да го пречукам, съжалявам, че ума и разсъдителността на някои неолигофрени е толкова ограничена, че първата им асоциация за решение (и може би единствената) е от талибанския арсенал като например пречукване ..........
.
АХУАХАУХАХУАУАХУХАУХУА :cool:


A priest's daughter who loses her honor by committing fornication and thereby dishonors her father also, shall be burned to death. (Leviticus 21:9 NAB)

Anyone arrogant enough to reject the verdict of the judge or of the priest who represents the LORD your God must be put to death.

Whoever strikes his father or mother shall be put to death. (Exodus 21:15 NAB)


All who curse their father or mother must be put to death. They are guilty of a capital offense. (Leviticus 20:9 NLT)


If a man lies with a male as with a women, both of them shall be put to death for their abominable deed; they have forfeited their lives." (Leviticus 20:13 NAB)


Whoever sacrifices to any god, except the Lord alone, shall be doomed. (Exodus 22:19 NAB)

If a man commits adultery with another man's wife, both the man and the woman must be put to death. (Leviticus 20:10 NLT)



Всъщност според твоята религия означава точно това и е написано черно на бяло. Това ти как си решил да интерпретираш нещата не вълнува абсолютно никого.
Аз ако реша да чета 'не убивай' като 'изкормвай', в съда едва ли ще са особено очаровани от познанията ми по теология, нали ?


а в Русия ги пращат в сибирко Белене.
В росиа освен това се наливат по цял ден с дезинфектант, та нищо учудващо няма в липсата на мисловна дейност.

defender
06-18-2014, 15:25
не ми пука, тя тази раса сама си е виновна

добре, че братушките се усетиха и Путин веднага прие закон срещу пропагандата на хомосексуализъм и връщане към Православните ценности

май пак те ще спасяват света, за пореден път.

yakuza_
06-18-2014, 15:27
ами да се ебат, те такива се хврълят през балкони - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4139526
а в Русия ги пращат в сибирко Белене.

вярвай си, ебът си се на пейките хората, грам не им пука

edit: един примерен гиф от русия, според мен си е доста добър :lol:
http://i.gifeye.com/10602.gif

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:36
добре, че братушките се усетиха и Путин веднага прие закон срещу пропагандата на хомосексуализъм и връщане към Православните ценности

май пак те ще спасяват света, за пореден път.

не знам какво се усеща, ама Русия ако си обичаше толкова много народа, нямаше да провокира всичките тези бунтовнически безмирици в Източна Украйна или поне щеше да направи нещо. Какво му пука на Путин за 3 руски града в Украйна, че булквално ги подлагат на геноцит? Руснаците винаги са били така родолюбно възпитавани, че през войните за тях няма зачитане на човешки животи в името на родината. За какво в крайна сметка? Би жертвали половината нация управниците, за да запазят идеалите си.


Ауриса не го слушай. Той тъп.

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:40
вярвай си, ебът си се на пейките хората, грам не им пука

edit: един примерен гиф от русия, според мен си е доста добър :lol:
http://i.gifeye.com/10602.gif
Къде? През вечерта в усамотените храстчета. Е и? Правят ли някви провокации? Кой ги спира гейовете да си се 3бат по пейките? Тъй както в България може да пострада хетеро-двойка по пейките от някой луд пияница, или бездобно куче, така и педала да бъде бит.

defender
06-18-2014, 15:43
в Източна Украйна или поне щеше да направи нещо. Какво му пука на Путин за 3 руски града в Украйна, че булквално ги подлагат на геноцит?

от тази гледна точка си прав, че много хора загинаха, но върху това решение на Путин оказват влияние много други фактори, иначе той веднага би изпратил войски.

Западната машина за промиване на мозъци е много силна и ако той вкара войски в Украйна веднага ще го обявят за злодей и враг на света.

yakuza_
06-18-2014, 15:45
значи единия път ги пращали в "сибирското белен", а другия път няма значение
и "Белене" от доста време не е най-кофти затвора в България

defender
06-18-2014, 15:49
Ауриса не го слушай. Той тъп.

Ауриса не е тъп. Просто не споделя нашите възгледи.

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:50
от тази гледна точка си прав, че много хора загинаха, но върху това решение на Путин оказват влияние много други фактори, иначе той веднага би изпратил войски.

Западната машина за промиване на мозъци е много силна и ако той вкара войски в Украйна веднага ще го обявят за злодей и враг на света.
Ама не е до вкарване на войски. Русия си ги провокира да се вдигнат на оръжие за федерализация. Русия взе Крим. Русия подкрепи Янукувич в изказването му, че всички проруски народи трябва да се вдигнат бунт. Русия праща в източна Украйна специални отряди от обучени хора, които да организират и да дават идеи на проруските сепаратисти за вдигане на революция и бой . И после разчита на всичко на тях. И в историята са подлагали на саможертва хиляди, милиони от народа им , само и само за ,,победата'' .

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 15:56
глей ко ги правят гейовете иначе https://www.youtube.com/watch?v=gjDfPnEP7Qg

defender
06-18-2014, 16:01
организират и да дават идеи на проруските сепаратисти за вдигане на революция и бой . И после разчита на всичко на тях.

ами и изхода в Руско-Турската война, е зависел от битката на Шипка, където са се сражавали българските опълченци. Явно всеки народ трябва сам да изстрада свободата си за да я оцени, май такъв е неписания закон на вселената.

След кръвопролитията и жестокостта в Украйна едва ли Западна и Източна Украйна ще могат да бъдат вече някога един народ, ясно е че Украйна ще се разцепи на отделни държави, жалкото е че Запада много добре знае това, но си затваря очите не иска да го признае и продължава да атакува и избива хора в Източна Украйна.............

(може ли комшията да ти убие децата и ти да живееш с него, а Запада иска точно това, баси лицемерието, явно целта им е друга и тя е материална, а не човешки права)

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 16:20
ами и изхода в Руско-Турската война, е зависел от битката на Шипка, където са се сражавали българските опълченци. Явно всеки народ трябва сам да изстрада свободата си за да я оцени, май такъв е неписания закон на вселената.

След кръвопролитията и жестокостта в Украйна едва ли Западна и Източна Украйна ще могат да бъдат вече някога един народ, ясно е че Украйна ще се разцепи на отделни държави, жалкото е че Запада много добре знае това, но си затваря очите не иска да го признае и продължава да атакува и избива хора в Източна Украйна.............

(може ли комшията да ти убие децата и ти да живееш с него, а Запада иска точно това, баси лицемерието, явно целта им е друга и тя е материална, а не човешки права)
Не ме разбра. От къв зор Русия ще провокира руския народ в Украйна, за да станат тези гафове, да се избият на бързо, че да има мотиви да си върне в бъдеще тези земи. Само че хората там вече се избиха. Искам да кажа, че на Москва грам не й пука за няколко многохилядни руски градове. Пука и това, да остане велика и голяма държава империя, но за сметка на хиляди невинни човешки животни, борещи се за някакво ,,победа'' . Не зачитат живота!
Да, вярно е, че го правят за икономиката си.. Или не знам. Руския нищо не е направила за малкия човек до сега. Милиардите средства отиват във военния сектор, народа им е беден и гладен. А в същото време са най-голямата държава в света. Е, разбирам, притиснати са от хамериканците от една страна, от Запада и самия им манталитет е по-азиатски, не са баш технически и подреден народ като в Германия, както и ние, но не за всичко са прави и не всичко лошо е на Запад. Иначе и аз съм за Русия, защото за останалото си прав. Запада вече тотално лъсна с намеренията му. В Украйна цари масово изтрепление и война, за която си прикриват очите. Не зачитат бунтовниците. Тази война за тях също е от изгода. Ние също май дори печелим от кризата в Украйна щото сме в ЕС в някои отношения, ако изключим, че ни използват за кошче. Само че Русия казва не, и променя хода на цялата ,,игра''. Щото кранчето на газта е в Русия, силата също.
А Америка най-много ще спечели, ако стане война. БРАТСКИ НАРОД. Ще зе избием тук.. И в историята се е повтарияло. За това САЩ е най-развитата страна... всички войни е избягвала.
И на последно.. западния модел на капитализъм дам , ни води към разрухата. Той просто не зачита бедните. Само че той сега управлява Света и малко са тези, които искат да живеят с хляб и сол и най-необходимото, както за сега е в комунистическите държави. Тези страни изостават от останалите. Но всичко се обръща. За това, ако Евразийския съюз се разшири, може да има и промяна.

Jacques
06-18-2014, 16:51
Не ме разбра. От къв зор Русия ще провокира руския народ в Украйна, за да станат тези гафове, да се избият на бързо, че да има мотиви да си върне в бъдеще тези земи.

Кажи честно...ти сериозно ли го мислиш тва? Или се ебаваш?

an7raks
06-18-2014, 16:55
Равноправие между хората, свобода да живееш така, както намираш за добре, при положение че не вредиш на някого другиго, липса на келешчета, решили, че могат да раздават правосъдие по улиците, само защото са видели нещо, което не се вписва в представите им за природно.



Като не искаш да ги виждаш, отвръщаш поглед от тях. Сам казваш, че били 60 000 на фона на 6 000 000 - толкова ли често срещаш такива случаи? Дори да е така, пречат ли ти да живееш нормално? Защото на един гей определено му въздейства негативно цял живот да се прикрива от такива като теб, защото, видиш ли, тук не действат европейски закони, а правилата на антракс и байганьовци. Парадирането със сексуалност (независимо каква) е жалка история, но стига да е в рамките на социално приемливото, не виждам къде е проблемът.
В живота не всичко е хубаво, не можеш да очакваш всички да вървят около теб и да ти хвърлят рози.



А ти го правиш, защото?
Кой ти дава правото да го биеш?



Къде тук виждаш полуголи баращи се гейове?
https://www.youtube.com/watch?v=rp-Y2ao1YkU

Е, на мен ми вреди само да ги видя да се мляскат. И какво правим?! Що аз да съм кривия, а те да са правите? Какво равноправие, като оня, ако направи някоя простотия и полицая го изхака с палката, полицаят ще бъде уволнен на другия ден? С мангалите е същата история...
Аз, за да отвърна поглед, съм ги видял веднъж, което ми е достатъчно. Защо да се прикрива? На мен не ми пречи да видя педал, който просто си ходи в парка...

Тук ще ти хареса примерът ми... Бяхме 7-ми клас и имахме в училище едно изложение за домашни животни, където децата показваха животинките си и им се радваха... Добре, ама педалчето от другия клас решило, че задължително трябва да се покаже на изложението, въпреки че няма домашно животно... Знаеш ли какво беше взело?! Напипало някаква улична котка, дето таман родила и натикало 3 още слепи котенца в найлонова торба... Докато дойде до училище, две от котенцата вече бяха мъртви, а аз и още няколко лапета му обяснявахме колко е прост и да отиде да върне животинката при майката, защото и тя ще умре... Е, гадното превзето педалче започна да ни тегли едни майни, при което просто си отнесе тупаниците... На другия ден съм в дирекцията и директорката почва да ми обяснява "Ама той е различен, не е виновен за това, трудно му е...". Опитах се да й кажа защо е станало всичко, ама не вдяна и си ме наказаха... Излезе, че съм го бил, щото "е различен", а това нямаше нищо общо в тоя случай...
После по коридорите ми се фръцка и ми се смее ехидно мизерника...

Що да нямам право? Демокрация е, нека има равноправие! Нека и педалите да имат право да ни бият, като ни видят с момичета.

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 16:58
Кажи честно...ти сериозно ли го мислиш тва? Или се ебаваш?

Всички действия показват това. Русия сега само си играе с по-малката си сестра. От разгневената мечка нищо не може да очаква. ;) Целта сега на Русия е да си върне изгубеното и откраднатото от запада и за нищо на света няма да се спре. Никога няма да остави Украйна под американско влияние и следващите години ни очакват интересни случки.
A EС се опитва да източи тази държава...

DarkTemplar
06-18-2014, 16:58
Между другото и аз съм забелязал, че хомосексуалните са турбо интриганти и много добре умеят да го играят жертвите във всяка ситуация.

an7raks
06-18-2014, 16:59
Между другото и аз съм забелязал, че хомосексуалните са турбо интриганти и много добре умеят да го играят жертвите във всяка ситуация.
Имаше един лаф, че са събрали най-лошото от двата пола... :D

yakuza_
06-18-2014, 17:01
аз пък не познавам такива и не съм общувал с такива, нямам и желание

anonymous708973
06-18-2014, 19:23
Да си виждала някъде хетерота да правят паради заради сексуалноста си?

Разходи се в някоя градинка на здрачаване. За мен това си е цял парад ;)
И за разлика от повечето тук, аз съм била на огромен гей парад. Че и травестити имаше.

KumchoValcho
06-18-2014, 20:01
темите за педали винаги стават супер актуални

Fisherman
06-18-2014, 20:07
за гейовете мисла,че се нуждаят от спин


поздрави митко да ти сера на най-милото

ОР
06-18-2014, 20:10
Разходи се в някоя градинка на здрачаване. За мен това си е цял парад ;)
И за разлика от повечето тук, аз съм била на огромен гей парад. Че и травестити имаше.

И се гордееш с това ли ?

Fisherman
06-18-2014, 20:18
аз с нетърпение чакам да отида на гей парад ше зема пръскалката за лозя на дядо и ше и сложа 5 моларен разтвор на фосген и ше пръскам за здраве

an7raks
06-18-2014, 20:41
И за разлика от повечето тук, аз съм била на огромен гей парад. Че и травестити имаше.
Да, а аз преди малко срах... Интересува ли те?

golemiq_korab_minava
06-18-2014, 21:12
Разходи се в някоя градинка на здрачаване. За мен това си е цял парад ;)
И за разлика от повечето тук, аз съм била на огромен гей парад. Че и травестити имаше.

аз си бих чикия преди малко

anonymous908491
06-18-2014, 21:17
Имаше един лаф, че са събрали най-лошото от двата пола... :D

От женския, но не знам мъжете, какво сме им дали.
В щатите да си черен и гей, направо си уцелил шестица.

anonymous708973
06-19-2014, 08:31
И се гордееш с това ли ?

Не, казвам, че коментирам нещо, което съм виждала, за разлика от останалите.

Антраксе, когато не можеш да си защитиш тезата, по-добре замълчи. Подобни простотии съм слушала години наред, не ми правиш впечатление.

an7raks
06-19-2014, 08:50
Не, казвам, че коментирам нещо, което съм виждала, за разлика от останалите.

Антраксе, когато не можеш да си защитиш тезата, по-добре замълчи. Подобни простотии съм слушала години наред, не ми правиш впечатление.
Какво има да защитавам? Мнозинството сме хетеро, не ни е кеф да гледаме педали => педалите ще се въздържат от любовни ласки и демонстрации на обществени места. Ако искат, референдум да направят...

defender
06-19-2014, 09:05
Не, казвам, че коментирам нещо, което съм виждала, за разлика от останалите.

и аз съм го виждал парада, гейовете бяха домъкнали и деца на по 4-5 годинки.

ОР
06-19-2014, 09:38
Не, казвам, че коментирам нещо, което съм виждала, за разлика от останалите.

Антраксе, когато не можеш да си защитиш тезата, по-добре замълчи. Подобни простотии съм слушала години наред, не ми правиш впечатление.

И кво ?
Бяха замъкнали някви деца и животни, докато се мляскаха и бараха за ташаците. Тва буквално преди две седмици. Супер противни педали.
И да питам, защо има само предимно педали от мъжки пол ? 90% от тея "ЛГБТ" паради са предимно противни педераси ?
Щото Лесбитата и другите там знаят, че вече си имат правата. Тези, които ги биха пребили, няма да си сменят мнението от един парад.
Просто педалите са една отвратителна сган, дето си проси внимание.

anonymous895156
06-19-2014, 10:24
Кажи честно...ти сериозно ли го мислиш тва? Или се ебаваш?

Прочети му постовете в Политика, по-лошо е, отколкото си мислиш.


Е, на мен ми вреди само да ги видя да се мляскат. И какво правим?! Що аз да съм кривия, а те да са правите? Какво равноправие, като оня, ако направи някоя простотия и полицая го изхака с палката, полицаят ще бъде уволнен на другия ден? С мангалите е същата история...
Аз, за да отвърна поглед, съм ги видял веднъж, което ми е достатъчно. Защо да се прикрива? На мен не ми пречи да видя педал, който просто си ходи в парка...

Тук ще ти хареса примерът ми... Бяхме 7-ми клас и имахме в училище едно изложение за домашни животни, където децата показваха животинките си и им се радваха... Добре, ама педалчето от другия клас решило, че задължително трябва да се покаже на изложението, въпреки че няма домашно животно... Знаеш ли какво беше взело?! Напипало някаква улична котка, дето таман родила и натикало 3 още слепи котенца в найлонова торба... Докато дойде до училище, две от котенцата вече бяха мъртви, а аз и още няколко лапета му обяснявахме колко е прост и да отиде да върне животинката при майката, защото и тя ще умре... Е, гадното превзето педалче започна да ни тегли едни майни, при което просто си отнесе тупаниците... На другия ден съм в дирекцията и директорката почва да ми обяснява "Ама той е различен, не е виновен за това, трудно му е...". Опитах се да й кажа защо е станало всичко, ама не вдяна и си ме наказаха... Излезе, че съм го бил, щото "е различен", а това нямаше нищо общо в тоя случай...
После по коридорите ми се фръцка и ми се смее ехидно мизерника...


Как точно ти вреди да ги видиш да се целуват? Да не би да ти причинява ментална нестабилност или нещо от този сорт? Защото, ако е така, ти си за психолог. Трудно ли е просто да избягваш такива хора и да не ги гледаш, когато изразяват любовта си по идентичен начин на този на хетеросексуалните, вместо да ги караш да се ограничават от нещата, които ти също правиш?
Хипотетично, ако хомосексуалните станат мнозинство, ще се съгласиш ли с приятелката ти цял живот да не правите нищо извън вкъщи - дори държане за ръце или целувки, защото на някой лгбт не му изглежда красиво и си е въобразил, че и останалите такива са против това?
За криворазбраната толерантност и често несполучливите напирания на разни хорица да бъдат либерални по всякакви въпроси всички знаем, но не виждам защо го изтъкваш тук.

Съученикът ти си е бил недорасъл комплексар, но и директорката ви е имала право, че проблемите му е много вероятно да идват от тази различност. И все пак не е постъпила така, както трябва.



Що да нямам право? Демокрация е, нека има равноправие! Нека и педалите да имат право да ни бият, като ни видят с момичета.

Наистина се надявам да не го казваш сериозно.


аз с нетърпение чакам да отида на гей парад ше зема пръскалката за лозя на дядо и ше и сложа 5 моларен разтвор на фосген и ше пръскам за здраве

След това в затвора ще се наслаждаваш на гей ласки по цял ден. :lol:

yakuza_
06-19-2014, 10:58
Има един друг лаф - гърците измислили секса, римляните добавили и жената.

Auriss
06-19-2014, 11:02
И все пак не е постъпила така, както трябва.
Да, трябвало е да го изключи директно.
А келешът с котките е трябвало да го прати при училищния педагог за цял срок по 40 минути след часовете.


Тези, които ги биха пребили, няма да си сменят мнението от един парад.
Просто педалите са една отвратителна сган, дето си проси внимание.
Замести 'педали' с 'негри' - същата ситуация като отпреди половин век.
Излез кажи на улицата, че негрите са отвратителна сган в някоя нормална държава и ще се озовеш в затвора.
Когато законът започне да се разправя и с думичката 'педал' по същия начин ще приключат и досадните паради.

А кой е по-опасен за обществото - някой смешно облечен, гримиран и с тънък гласец хърбавелник или неграмотен келеш, склонен да стига до физическа саморазправа в отношенията си с околните ; пригласящ на крайни идеологии и застъпващ се за потискане и лишаване от елементарни права на собствените си съграждани живеещи в същата държава, която претендира, че защитава и то на база никакви аргументи ... за мен отговорът е ясен.

Ама да, де. Щото Тошко е удушил 2 котенца в пликче и не те кефи трябва 100к души да може всеки подчовек да си ги заплюва по улицата както му хрумне без да го е страх от закона - нищо че вероятността да са лекари, учители, инженери и професори е точно толкова голяма, колкото и сред хетеросексуалното население.

Violenza
06-19-2014, 11:07
Замести 'педали' с 'негри' - същата ситуация като отпреди половин век.
Излез кажи на улицата, че негрите са отвратителна сган в някоя нормална държава и ще се озовеш в затвора.
Когато законът започне да се разправя и с думичката 'педал' по същия начин ще приключат и досадните паради.

А кой е по-опасен за обществото - някой смешно облечен, гримиран и с тънък гласец хърбавелник или неграмотен келеш, склонен да стига до физическа саморазправа в отношенията си с околните ; пригласящ на крайни идеологии и застъпващ се за потискане и лишаване от елементарни права на собствените си съграждани живеещи в същата държава, която претендира, че защитава и то на база никакви аргументи ... за мен отговорът е ясен.


Егаси двойните стандарти.

Не подкрепяш ли педалите, значи си неграмотен и агресивен келеш. Добре.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 11:16
и педалите и хетеросексуалните, които правят непрелични работи пред хора тря се колят

defender
06-19-2014, 11:26
Замести 'педали' с 'негри' - същата ситуация като отпреди половин век.


добре, тогава на "педалите" ще им казваме "гейове" или "хомосексуалисти" ................. надявам се вече си доволен

винаги съм се чудил кой е решил че думата "негър" е дискриминационна, точно като думата "циганин", но както и да е, да приемем,че е така

ПП: "негъра" е "негър", защото природата го е създала черен, а не защото си фантазира, че е "негър" и другите да му се радват.

а педала си фантазира, че трябва да изпълнява функциите на жена, когато природата физиологично го е създала мъж - този човек не може да приеме себе си и реалността и бяга от себе си, като изпада във фантазии за себе си. И не само това, ами иска и природата да напасва към фантазиите си. Аз не искам децата ми да имат за пример такъв човек и той да им внушава как да мислят и като им се натрапва с парадите си.

Що "негрите" не правят паради или пък "циганите"?

ОР
06-19-2014, 11:27
Да, трябвало е да го изключи директно.
А келешът с котките е трябвало да го прати при училищния педагог за цял срок по 40 минути след часовете.


Замести 'педали' с 'негри' - същата ситуация като отпреди половин век.
Излез кажи на улицата, че негрите са отвратителна сган в някоя нормална държава и ще се озовеш в затвора.
Когато законът започне да се разправя и с думичката 'педал' по същия начин ще приключат и досадните паради.

А кой е по-опасен за обществото - някой смешно облечен, гримиран и с тънък гласец хърбавелник или неграмотен келеш, склонен да стига до физическа саморазправа в отношенията си с околните ; пригласящ на крайни идеологии и застъпващ се за потискане и лишаване от елементарни права на собствените си съграждани живеещи в същата държава, която претендира, че защитава и то на база никакви аргументи ... за мен отговорът е ясен.

Ама да, де. Щото Тошко е удушил 2 котенца в пликче и не те кефи трябва 100к души да може всеки подчовек да си ги заплюва по улицата както му хрумне без да го е страх от закона - нищо че вероятността да са лекари, учители, инженери и професори е точно толкова голяма, колкото и сред хетеросексуалното население.

Негрите са били репресирани,
Педалите не.

anonymous895156
06-19-2014, 11:32
добре, тогава на "педалите" ще им казваме "гейове" или "хомосексуалисти" ................. надявам се вече си доволен

винаги съм се чудил кой е решил че думата "негър" е дискриминационна, точно като думата "циганин", но както и да е, да приемем,че е така

ПП: негъра е негър, защото природата го е създала черен, а не защото си фантазира, че е негър и другите да му се радват.


Думата негър за чернокож в англоговорящите страни е придобила същия негативен оттенък, който "педал" за гей у нас.
Природата създава и хомосексуалистите такива, ако смяташ, че това не е така, е крайно време да запратиш библията си там, където й е мястото, и да прочетеш някоя научно обоснована статия или книга по въпроса.


а педала си фантазира, че е жена, когато природата физиологично го е създала мъж - този човек не може да приеме себе си бяга от себе си като изпада във фантазии за себе си. И не само това, ами иска и природата да напасва към фантазиите си. Аз не искам децата ми да имат за пример такъв човек и той да им внушава как да мислят.

:lol:

Auriss
06-19-2014, 11:34
Двойни стандарти ?
Чакай малко сега. Нали от прекалена либералност са се разпищяли всичко. Сега какво излиза - искате да сте си в правото да лепите етикети на хората или какво ? България по закон е задължена да съблюдава правата на абсолютно всеки гражданин - в това число и ЛГБТ-тата.

Ми дай и расисти да станем всички. Аз не виждам никаква разлика. ((то не че българите не са и масово расисти, но това е друга тема))

Нелепо е, че ми излизаш с номера, че прилагам двойни стандарти, когато реалността е, че ЗАБРАНЕНО ОТ ЗАКОНА това, което тук се описва като 'социално приемливо' за хората с различна сексуална ориентация. Тук всички сме няк'ви никакви, но утре антракса ако недай боже взема, че се озове в позицията на работодател, нали от него (и такива като него) ще зависи до немалка степен живота на тези хора.

Я си представи, че шефът ти беше с мисленето на крепостен селянин що се отнася до правата на жените ? Що пък да те наема ?
И що пък, ей-така, хипотетично, всичко шефове да не бяха такива ?

Ко щяхте да правите жените ? Да пищите по площадите и да дразните обществото сигурно, 'щото вече си имате права (на хартия), нали ? Нищо, че никой не го бърка това, никой не съблюдава да се спазват и пак не можете да си намерите работа. Най-много да се избършете отзад с тази хартия.

Може да ти звучи като фантастика това, но аз лично знам за човек, който умишлено не наема жени, 'щото били (цитирам ти го) усойници. А иначе си е женен, с деца - не е хомо преди с подобна хипотеза да излезеш. Не е българин за капак, а и не ми е от първа ръка информацията, но пък е от източник, на който имам доверие. Та тъй.

ОР
06-19-2014, 11:36
Природата създава и хомосексуалистите такива

Моля ти се. Бебето не се ражда със мисълта за пишки :/

http://jan.ucc.nau.edu/~bio372-c/class/behavior/apbg.htm

defender
06-19-2014, 11:39
:lol:

ми за мен "педалството" е точно това, човек бяга от реалността и започва да се възприема за нещо друго, ............... това е всъщност един вик за помощ към обществото..................... но за това цялото общество е виновно, "педалството" е просто изблик на скапаното състояние на обществото и цялото му устройство и липсата на любов.

Violenza
06-19-2014, 11:49
Двойни стандарти ?

Да, твоите точно са двойни. Всеки може да настоява за каквото си иска. Колкото те са си в правото да настояват да им се разреши брак, толкова и хората, които са против, са в правото си да настояват това да не стане.
За теб обаче вторият тип са непременно, как го каза... Агресивен прошляк ли там каквото беше.

Auriss
06-19-2014, 11:57
, толкова и хората, които са против, са в правото си да настояват това да не стане.
Никой не е в правото си да настоява за каквото и да било при условие, че исканията му са не само неаргументирани, а и възпрепятстват нормалното съществуване на околните.

Дано това ми изяснява позицията. Ако го намираш за двоен стандарт - окей. Аз го намирам за адекватна гражданска позиция.

Auriss
06-19-2014, 11:59
Моля ти се. Бебето не се ражда със мисълта за пишки :/

http://jan.ucc.nau.edu/~bio372-c/class/behavior/apbg.htm

даваш за източник страница, на която хойм пейджа вади 404 :lol:

за всяка подобна статия можеш да извадиш 5, които твърдят противното.

И в крайна сметка не е в това въпросът. Все тая ми е на мен някой дали е решил в някакъв момент да лапа пишки или се е родил такъв. Проблем е единствено на хората, които излизат с тезата, че обществото масово ще тръгне в тази посока.
Което говори много за подобни индивиди ( hint hint klimatronik hint hint)

Violenza
06-19-2014, 12:00
Никой не е в правото си да настоява за каквото и да било при условие, че исканията му са не само неаргументирани, а и възпрепятстват нормалното съществуване на околните.

Дано това ми изяснява позицията. Ако го намираш за двоен стандарт - окей. Аз го намирам за адекватна гражданска позиция.
Точно по тази твоя логика, утре ако със закон забранят нещо, което ти подкрепяш, то няма да имаш право да мрънкаш.

Ьоана
06-19-2014, 12:02
Харесвам зли гейове и като цяло съм много възбудена от хомосексуални мъже.

Auriss
06-19-2014, 12:12
По тази моя логика ще съм в правото си да мрънкам единствено ако хипотетичната забрана е наложена без никаква основателна причина и/или в ощърб на интересите на някаква прослойка от обществото. Ако е накъде по средата между тези 2 условия ще трябва да ми дадеш конкретен пример, тъй като не бих могъл да ти отговоря. Гей браковете не вредят никому (както вече със сигурност знаем), парадите също. Не виждам защо трябва да съм против. След като няма причина да съм против и след като тези хора искат нещо хубаво за себе си, което по никакъв начин няма да ме повлияе, не виждам защо и да не съм за. Не съм фен на никакви идеологии - базирам си мнението единствено на елементарна логика.
Твай то.

ОР
06-19-2014, 12:25
Като цяло съм за тва всеки да прави квото му е удобно. Нека да им е позволено на педалите да си правят паради, ама и да е позволено на хората да ги освиркват, псуват и прочие позволени по закона начини на осмиване.

Violenza
06-19-2014, 12:26
Елементарната логика било, че всеки трябва да получи това, което иска ли?

Тел ми мор за твоите универсални меродавни причини...

Aeternal
06-19-2014, 12:38
Елементарната логика било, че всеки трябва да получи това, което иска ли?

Тел ми мор за твоите универсални меродавни причини...

Универсалната причина е, че всеки може да прави каквото си иска, стига да не вреди на другите.
А това, че на теб ти пречи, че някакъв гнусен педал получава кур, докато за теб няма, си е изцяло твой проблем и не виждам що трябва да ни занимаваш с него.

Auriss
06-19-2014, 12:40
Въртим се в кръгче.
Да, всеки трябва да получи това, което иска, стига да не противоречи на това условие

исканията му са не само неаргументирани, а и възпрепятстват нормалното съществуване на околните.
По-добре ти ми кажи защо не трябва да стоят така нещата ?

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 12:44
По тази моя логика ще съм в правото си да мрънкам единствено ако хипотетичната забрана е наложена без никаква основателна причина и/или в ощърб на интересите на някаква прослойка от обществото. Ако е накъде по средата между тези 2 условия ще трябва да ми дадеш конкретен пример, тъй като не бих могъл да ти отговоря. Гей браковете не вредят никому (както вече със сигурност знаем), парадите също. Не виждам защо трябва да съм против. След като няма причина да съм против и след като тези хора искат нещо хубаво за себе си, което по никакъв начин няма да ме повлияе, не виждам защо и да не съм за. Не съм фен на никакви идеологии - базирам си мнението единствено на елементарна логика.
Твай то.

нима мутантите на гей парадите не вредят на съзнанието на малките деца?
Сега ми кажи, че нямаш нищо против и деца да си осиновяват !

Да те питам. Нормално ли е да позволяват на малчоганите в училище да ходят гримьосани или да се изпикаеш пред Театър, щото на никой не вреди пикнята ти? А може и гол да ходиш, те хората няма да те гледат!

Violenza
06-19-2014, 12:45
Универсалната причина е, че всеки може да прави каквото си иска, стига да не вреди на другите.
А това, че на теб ти пречи, че някакъв гнусен педал получава кур, докато за теб няма, си е изцяло твой проблем и не виждам що трябва да ни занимаваш с него.
Ох, ти и дъното на океан ще изплуваш, за да противоречиш баш на мен. :cool:


Аз и преди съм писала, че ми е все тая за гейовете и за правата им, колкото ми е все тая за тия дето са против тях. Боли ме за всички. Ама ме дразнят двойните стандарти.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 12:47
Такива като Аурис заличават културата и всички ценности. Ходете на майната си някъде и се връщайте :0

Auriss
06-19-2014, 12:48
Ама не са двойни стандарти, бе, да му се не види. Не съм толерантен към хора, които потъпкват правата на околните и агитират обществото към същотото това поведение. Ми не е двоен стандарт просто. Не си в правото си да обиждаш хората просто 'щото не те кефят. Т'ва и 7-годишните деца го знаят. ;/

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 12:51
Ама не са двойни стандарти, бе, да му се не види. Не съм толерантен към хора, които потъпкват правата на околните и агитират обществото към същотото това поведение. Ми не е двоен стандарт просто. Не си в правото си да обиждаш хората просто 'щото не те кефят. Т'ва и 7-годишните деца го знаят. ;/
А те не са в правото си да занимават всички с тяхните им проблеми и да се опитват се правят на нормални като не са (в сексуален план) :)

Aeternal
06-19-2014, 12:51
Ох, ти и дъното на океан ще изплуваш, за да противоречиш баш на мен. :cool:


Аз и преди съм писала, че ми е все тая за гейовете и за правата им, колкото ми е все тая за тия дето са против тях. Боли ме за всички. Ама ме дразнят двойните стандарти.

Липсвах ли ти? :D
Трябва ми някой малко по-адекватен за спор, че на климатроника и психиката и аргументите са му като на седемгодишно.

Aeternal
06-19-2014, 12:53
А те не са в правото си да занимават всички с тяхните им проблеми и да се опитват се правят на нормални като не са (в сексуален план) :)
Кво значи нормален? Свирки не харесваш, предполагам.
И изобщо секс два-три пъти в живота, колкото да създадеш някой нещастник, за да може да му надуваш главата.
При положение, че това е нещо което го е имало от зората на цивилизацията, кой дава критерия за нормално?

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:00
Кво значи нормален? Свирки не харесваш, предполагам.
И изобщо секс два-три пъти в живота, колкото да създадеш някой нещастник, за да може да му надуваш главата.
При положение, че това е нещо което го е имало от зората на цивилизацията, кой дава критерия за нормално?
:) Е за това има сумати организации в защита на детето, само дето не работят. Преди всеки класен ръководител е ходил да гледа в какви условия жевее всеки един учеик, дали е в подходяща среда. А отгледано дете от два травестита познай с каква представа ще израстне в обществото и как има голяма възможност и то да кривне от нормалния път и да не усигори качествено потомство, такова, каквото в природата ни е заложено. Щото няма животинска двойка или органузъм дето да са от един пол и да отглеждат рожба. ;) Има си закономерности във видовете организми.

Aeternal
06-19-2014, 13:07
След като природата залага разни неща в хората, не мислиш ли че точно тя залага на някой хора хомусексуализма?
Преди цялата среда беше сбъркана, и ти си живо, косвено доказателство за това.

ОР
06-19-2014, 13:13
След като природата залага разни неща в хората, не мислиш ли че точно тя залага на някой хора хомусексуализма?
Преди цялата среда беше сбъркана, и ти си живо, косвено доказателство за това.

Педал мри плс

defender
06-19-2014, 13:17
След като природата залага разни неща в хората, не мислиш ли че точно тя залага на някой хора хомусексуализма?
Преди цялата среда беше сбъркана, и ти си живо, косвено доказателство за това.

то природата залага и психичните заболявания, това означава ли, че тези хора не трябва да се лекуват, а да правят паради, например шизофриник-прайд.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:18
След като природата залага разни неща в хората, не мислиш ли че точно тя залага на някой хора хомусексуализма?

Грешките в природата принципно се елиминират. Оцелява само най-силния индивид. При нас не е така, за тва са и бъркотиите. Щото в природата педераст не може да си осинови дете от дом за деца.

Aeternal
06-19-2014, 13:20
Грешките в природата принципно се елиминират. Оцелява само най-силния индивид. При нас не е така, за тва са и бъркотиите. Щото в природата педераст не може да си осинови дете от дом за деца.

И същевременно бучиш, че при капитализма няма човещина и оцелява само най-силния индивид. Странно, а?

defender
06-19-2014, 13:22
Оцелява само най-силния индивид. При нас не е така, за тва са и бъркотиите.

тц-тц, това е диво капиталистическо мислене, освести се (хората не са животни)

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:23
И същевременно бучиш, че при капитализма няма човещина и оцелява само най-силния индивид. Странно, а?

А, само ни сравнявай природата с капитализма, единия полюс с другия, че на този строй от замото начало му е заложено и се вижда бруталния край ;)

Aeternal
06-19-2014, 13:23
то природата залага и психичните заболявания, това означава ли, че тези хора не трябва да се лекуват, а да правят паради, например шизофриник-прайд.

шизофриник-прайд ми е също толкова противно като идея колкото и гей-парад.
Но това не означава, че тези хора не съществуват не заслужават нормално човешко същестуване.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:27
тц-тц, това е диво капиталистическо мислене, освести се (хората не са животни)

Дам, при нас грешките се размножават, мотират, вредят на всички и остават в основата. Не съм за оцеляването на само най-силния, но за съжаление винаги е било така. Нали ние искаме да го променим. Щото днес ту е свободия, ту само мутрите оцеляват ;)

Aeternal
06-19-2014, 13:27
А, само ни сравнявай природата с капитализма, единия полю с другия, че на този строй от замото начало му е заложено и се вижда бруталния край ;)
Що да не ги сравнявам?
Смешното е, че нямат нищо общо, защото педерастията не се предава по наследство и дори всички педали да нямат деца пак ще се раждат педали.

defender
06-19-2014, 13:27
шизофриник-прайд ми е също толкова противно като идея колкото и гей-парад.
Но това не означава, че тези хора не съществуват не заслужават нормално човешко същестуване.

ами заслужават нормално отношение и помощ, а не да ми натрапват гейството за ценност. гейството е гордост, бунт, докато при шизофрениците имаме смирение че това не е нормално и приемат да се лекуват и никой не ги мрази.

anonymous895156
06-19-2014, 13:30
то природата залага и психичните заболявания, това означава ли, че тези хора не трябва да се лекуват, а да правят паради, например шизофриник-прайд.

предполагам си повече на "ти" с медицината от световната здравна организация, щом така убедено приравняваш хомосексуализма с болест, преносителите на която дори били задължени да се лекуват и да са кротки, за да си нямат проблеми в обществото
религия мъч :(

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:30
Що да не ги сравнявам?
Смешното е, че нямат нищо общо, защото педерастията не се предава по наследство и дори всички педали да нямат деца пак ще се раждат педали.

нямам против тях, но два педала да отгледат бебе си е ИЗВРАТЕНО и това дете ще има психични отколоения и няма да бъде прието от обществото в голяма степен ;)

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:31
предполагам си повече на "ти" с медицината от световната здравна организация, щом така убедено приравняваш хомосексуализма с болест
е то Е вид болест.

Aeternal
06-19-2014, 13:31
ами заслужават нормално отношение и помощ, а не да ми натрапват гейството за ценност. гейството е гордост, бунт, докато при шизофрениците имаме смирение че това не е нормално и приемат да се лекуват и никой не ги мрази.
Никога не си виждал шизофреник, нали?
Прави много лошо впечетление да пишеш за неща от които не разбираш, ползвай други примери следващия път.

anonymous895156
06-19-2014, 13:32
нямам против тях, но два педала да отгледат бебе си е ИЗВРАТЕНО и това дете ще има психични отколоения и няма да бъде прието от обществото в голяма степен ;)

Статистиката сочи нещо съвсем друго.

defender
06-19-2014, 13:33
предполагам си повече на "ти" с медицината от световната здравна организация, щом така убедено приравняваш хомосексуализма с болест, (

леле, значи световната здравна организация ме дискриминира.

ПП: между другото научните изследвания са доста противоречиви.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:33
Статистиката сочи нещо съвсем друго.

а реалността - друго ;)
В България няма да го позволят ;)
може да си пропагандираш

anonymous895156
06-19-2014, 13:36
а реалността - друго ;)
В България няма да го позволят ;)
може да си пропагандираш

какво се занимавам да водя дискусия с теб, ти си неспособен да изтъкнеш един смислен аргумент, какво остава да защитиш тезата си
виоленца, ко пр

defender
06-19-2014, 13:38
Никога не си виждал шизофреник, нали?
Прави много лошо впечетление да пишеш за неща от които не разбираш, ползвай други примери следващия път.

Че защо, да не съм ги обидил с нещо. Едните съзнават състоянието си, другите ни го натрапват.
кво се опитваш да ме изкараш злодей

(въпреки, че съм :D)

ОР
06-19-2014, 13:41
нямам против тях, но два педала да отгледат бебе си е ИЗВРАТЕНО и това дете ще има психични отколоения и няма да бъде прието от обществото в голяма степен ;)

Докато обществото не се изпълни от педали.
Виж Швеция за пример.

Aeternal
06-19-2014, 13:45
Че защо, да не съм ги обидил с нещо. Едните съзнават състоянието си, другите ни го натрапват.
кво се опитваш да ме изкараш злодей

(въпреки, че съм :D)
Щото от обща култура трябва да знаеш, че тоя процес на осъзнаване идва доста тежко. Или както е в моя случай, си бил на дела в които съдът принудително ги праща на лечение.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 13:46
Докато обществото не се изпълни от педали.
Виж Швеция за пример.

педерастия, скоро ще се заличат :Д ама те и нашите.. виж го сергей станишев

defender
06-19-2014, 13:50
че тоя процес на осъзнаване идва доста тежко.

да така е, и аз за това ги възхвалих и за това ги дадох за пример.

и тогава ти се появи

Fisherman
06-19-2014, 13:52
Статистиката сочи нещо съвсем друго.

можеш да си ги сложиш тия статистики в дебелото чревце,докато разчиташ на данни от интернет си оставаш един тъп,заблуден педал

Aeternal
06-19-2014, 13:54
да така е, и аз за това ги възхвалих и за това ги дадох за пример.

и тогава ти се появи
Какво ми говорш глупости? Ти слушал ли си разказ как такъв болен човек троши, блъска и бие защото не иска да си пие лекарства и не може да бъде убеден че е болен? Как двама полицай не могат да го усмирят?

defender
06-19-2014, 13:57
Какво ми говорш глупости? Ти слушал ли си разказ как такъв болен човек троши, блъска и бие защото не иска да си пие лекарства и не може да бъде убеден че е болен? Как двама полицай не могат да го усмирят?

добре, кажи ми с какво точно съм ги обидил или замълчи

(цитирай ми това, което съм написал за тях и ми покажи къде съм ги обидил)

Aeternal
06-19-2014, 14:03
добре, кажи ми с какво точно съм ги обидил или замълчи

(цитирай ми това, което съм написал за тях и ми покажи къде съм ги обидил)

Кой говори за обида? Аз да съм казал, че ги обиждаш?
Няма какво да мълча, говориш глупости за неща от които ти не разбираш.
Едните "смирено приемали" положението си? Що не идеш до някоя психиатрия за да ги видиш колко са смирени, така от първа ръка.
За да осъзнаят че са болни ги затварят в заведения и ги тъпчат с лекарства, някои и тогава не осъзнават.
Пак ти казвам, не говори за неща от които не отбираш абсолютно нищо.

EinGutesKind
06-19-2014, 14:04
Тая тема е станала като парламентарен контрол :D

defender
06-19-2014, 14:06
Едните "смирено приемали" положението си? Що не идеш до някоя психиатрия за да ги видиш колко са смирени, така от първа ръка.

това, че не правят парад ми е достатъчно свидетелство за да ги дам за добър пример.

Aeternal
06-19-2014, 14:08
това, че не правят парад ми е достатъчно свидетелство за да ги дам за добър пример.
Да не ти дава Господ един такъв болен в къщата, парада ще ти е най-малкия проблем.

anonymous708973
06-19-2014, 14:13
Не подкрепяш ли педалите, значи си неграмотен и агресивен келеш. Добре.

Какво значи "подкрепям"?
На тях им е през центъра на гащите ти дали ги подкрепяш или не.

Ако те избива на агресия, когато виждаш сексуална ориентация, различна от твоята - да, неграмотен и агресивен келеш си. Когато искаш да отнемеш изначални права, както Аурис каза, при това на база никакви аргументи - да, неграмотен и агресивен келеш си.


Универсалната причина е, че всеки може да прави каквото си иска, стига да не вреди на другите.
А това, че на теб ти пречи, че някакъв гнусен педал получава кур, докато за теб няма, си е изцяло твой проблем и не виждам що трябва да ни занимаваш с него.

Много добре казано!

Гейовете натрапвали ориентацията си?! Ама вие си вярвате?!
Точно хетеросексуалните си я натрапваме. Всеки ден, навсякъде.

defender
06-19-2014, 14:18
Да не ти дава Господ един такъв болен в къщата, парада ще ти е най-малкия проблем.

бре момче, кво точно искаш от мене бе.

да се извиня за нещо ли и точно за какво?

ти си като хамериканците, като тръгват да налагат демокрация ...............

сега очаквам да ми кажеш че съм диктатор и новия Хитлер и после да ме нападнеш "демократично" с бомбардировки на мирното население.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 14:20
Ако някой педал ме изнерви с провокирано държание като тези от парадите, ще го бия, ще го влача, ще го ритам и най-малко ме интересува, че за някои съм ,,лош''. Щото без да се лъжем, има хора дето си просят внимание и спекулират с правата си.

Aeternal
06-19-2014, 14:26
бре момче, кво точно искаш от мене бе.

да се извиня за нещо ли и точно за какво?

ти си като хамериканците, като тръгват да налагат демокрация ...............

сега очаквам да ми кажеш че съм диктатор и новия Хитлер и после да ме нападнеш "демократично" с бомбардировки на мирното население.
Какви глупости говориш?
Просто ти казах да не правиш паралели и сравнения между неща които са различни.
Що се правиш на жертва?

defender
06-19-2014, 14:27
Точно хетеросексуалните си я натрапваме. Всеки ден, навсякъде.

Аз не съм видял хетеросексуалните да правят парад за да натрапват сексуалността си.
нормалността не се нуждае от паради и натрапване, защото е нормалност. Значи тези паради се правят с друга цел (натрапване), защото никой не се нуждае от тях, за да приеме педалството за нормално или не.

Да не би още в праисторията мъжете и жените като са започвали да живеят заедно като семейства, да са правили парад, не са превили, защото просто това е нормалност.

defender
06-19-2014, 14:29
Просто ти казах да не правиш паралели и сравнения между неща които са различни.

как различни, нали ти беше започнал да говориш за това как природата залагала разни неща в хората и аз ти отговорих, че и психичните заболявания за заложени от природата.

anonymous895156
06-19-2014, 14:31
можеш да си ги сложиш тия статистики в дебелото чревце,докато разчиташ на данни от интернет си оставаш един тъп,заблуден педал

момчето, което не признава науката и официалните данни, когато не му отърват

anonymous895156
06-19-2014, 14:33
Ако някой педал ме изнерви с провокирано държание като тези от парадите, ще го бия, ще го влача, ще го ритам и най-малко ме интересува, че за някои съм ,,лош''. Щото без да се лъжем, има хора дето си просят внимание и спекулират с правата си.

Гордееш ли се с това? После как ще погледнеш децата си в очите и ще им кажеш, че си пребил човек, който се е гъбаркал с теб? Да се поддадеш на провокация също е нарушение.

Auriss
06-19-2014, 14:33
Ако някой педал ме изнерви с провокирано държание като тези от парадите, ще го бия, ще го влача, ще го ритам и най-малко ме интересува, че за някои съм ,,лош''. Щото без да се лъжем, има хора дето си просят внимание и спекулират с правата си.

ако кажеш някой 'човек' наместо 'педал' ще ти светне защо си за затвор. Замести 'педал' с 'човек' и ще ти светне защо такива като теб не заслужават право на глас в дискусията.
Или ти се струва нормално да пребиеш някого просто защото те 'дразни с поведението си' ?

Aeternal
06-19-2014, 14:38
Че защо, да не съм ги обидил с нещо. Едните съзнават състоянието си, другите ни го натрапват.
кво се опитваш да ме изкараш злодей

(въпреки, че съм :D)

Съзнават! :D Надявам се осъзна какво написа.

defender
06-19-2014, 14:43
Съзнават! :D Надявам се осъзна какво написа.

значи вече ще знам, че когато кажа за някой, че съзнава нещо, значи съм го обидил.
това че не правят парад значи по-добре осъзнават, че болестта им не е добродетел, за разлика от някои други пидирали.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 15:02
ако кажеш някой 'човек' наместо 'педал' ще ти светне защо си за затвор. Замести 'педал' с 'човек' и ще ти светне защо такива като теб не заслужават право на глас в дискусията.
Или ти се струва нормално да пребиеш някого просто защото те 'дразни с поведението си' ?

Питах те преди малко нещо, ти не ми отговори. Ако излезеш и започнеш да викаш чисто гол на улицата, нали се сещаш, че ще те арестуват. Но защо? Нали това е било просто твоето поведение и никой няма право да ти казва какво да правиш. Според теб излиза, че на всеки трябва да му е позволено да ходи както си иска облечен, с къси гащитчки в съда и на всяко официално място. :)
Еми да, но аз не искам да гледам развратни неща на публични места, по улицата, да ми лепят снимки на примадона тъпи певици и все неща, които трябва да се забранят! Деградира се обществото.

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 15:20
Гордееш ли се с това? После как ще погледнеш децата си в очите и ще им кажеш, че си пребил човек, който се е гъбаркал с теб? Да се поддадеш на провокация също е нарушение.

ще ги посъветвам и те да правят така, шом системата не работи..
нарушение е и да полагат на геноцид половин България демократично, нарушение е и да избиват жителите на Луганск, ама ти си чети статистиките на педеругите.

yakuza_
06-19-2014, 15:34
аз не натрапвам нищо, прайда ми от кучки го прави 8)

an7raks
06-19-2014, 20:22
Прочети му постовете в Политика, по-лошо е, отколкото си мислиш.



Как точно ти вреди да ги видиш да се целуват? Да не би да ти причинява ментална нестабилност или нещо от този сорт? Защото, ако е така, ти си за психолог. Трудно ли е просто да избягваш такива хора и да не ги гледаш, когато изразяват любовта си по идентичен начин на този на хетеросексуалните, вместо да ги караш да се ограничават от нещата, които ти също правиш?
Хипотетично, ако хомосексуалните станат мнозинство, ще се съгласиш ли с приятелката ти цял живот да не правите нищо извън вкъщи - дори държане за ръце или целувки, защото на някой лгбт не му изглежда красиво и си е въобразил, че и останалите такива са против това?
За криворазбраната толерантност и често несполучливите напирания на разни хорица да бъдат либерални по всякакви въпроси всички знаем, но не виждам защо го изтъкваш тук.

Съученикът ти си е бил недорасъл комплексар, но и директорката ви е имала право, че проблемите му е много вероятно да идват от тази различност. И все пак не е постъпила така, както трябва.



Наистина се надявам да не го казваш сериозно.




След това в затвора ще се наслаждаваш на гей ласки по цял ден. :lol:
Действат ми зле на храносмилателния тракт...
Ама нали това ти обяснявам! Те са малцинство, ще се съобразяват! Не виждам с какво му осакатявам живота, като му забраня да се целува на улицата... Не мен би ми било все тая, хората имаме едно нещо между ушите, което ни позволява да си контролираме емоциите и нагоните.
И щото е "недорасъл комплексар" и педал, може да прави неща, за които на мен биха ми правили проблем?
Утре, ако се съберем 30 хил. олигофрена и направим парад за свещеното право на мъжа да пикае, където го свари нуждата, ще стане ли по наща?

Auriss
06-19-2014, 20:32
;/ аз се предавам. Тегав живот те чака с това отношение, което имаш към околните. Успех !

golemiq_korab_minava
06-19-2014, 21:00
http://vbox7.com/play:560e6bf3&start=2

D12Respect
06-20-2014, 00:07
Definition of genocide

..any of the following acts committed with intent to destroy, in whole or in part, a national, ethnical, racial or religious group, as such:

(c) Deliberately inflicting on the group conditions of life calculated to bring about its physical destruction in whole or in part;
(d) Imposing measures intended to prevent births within the group;

Смърт за педалите, негрите, циганите.

yakuza_
06-20-2014, 05:05
Definition of genocide



Тотална грешка, това е когато убиете целия противников отбор, преди първия убит от вас, да се е respwn.
https://www.youtube.com/watch?v=AhDbMxUndmk

ОР
06-20-2014, 06:24
Тотална грешка, това е когато убиете целия противников отбор, преди първия убит от вас, да се е respwn.
https://www.youtube.com/watch?v=AhDbMxUndmk

HoN е по-голяма боза и от едно времешното Mu

yakuza_
06-20-2014, 08:18
HoN е по-голяма боза и от едно времешното Mu

напротив в момента е най-трудната моба, в сравнение с дота и лол
като лол е най-лесната
дота има доста народ, но повечето са руснаци, а те в онлайн игрите са това което е ситроен в шоуруум на бентли (колата на чистачката паркирана на грешно място)
в хон има много специфични механики, които другите ги нямат
дота обаче пък има доста добри звуци, но не мисля че хон и отстъпва (в лол съм ги спрял, кървяха ми ушите от тях)
хон е по-балансирана в сравнение с останалите две и самите единици се движат по-бързо и ако си флегматичен, кликането е като да се мъчиш да сложиш конец на игла, когато си пиян

Fisherman
06-20-2014, 12:32
;/ аз се предавам. Тегав живот те чака с това отношение, което имаш към околните. Успех !

тегав живота ги чака криворазбралите света,като теб

Mary_Jane_69
06-20-2014, 12:41
Не ме интересува кой какво прави с тялото си, стига да не се парадира с това. Както и да не се парадира с хетеросексуалните взаимоотношения, както и бисексуалните (мъже). За жените би - нямам проблем

Fisherman
06-20-2014, 12:45
кой е парадирал с хетеросексуални отношения?

Mary_Jane_69
06-20-2014, 13:08
Двойки из парковете, готови да се изядат

DarkTemplar
06-20-2014, 14:50
Двойки из парковете, готови да се изебат
fixed

Fisherman
06-20-2014, 15:05
Двойки из парковете, готови да се изядат

марче недей говори глупости

KumchoValcho
06-20-2014, 15:50
марче недей говори глупости
Права е. Невъзпитано е да се демонстрира такава интимност на публични места, било от гейове, лезбийки или хетеросексуални.
Иначе имам приятели гейове, нямам нищо против тях, дори нека си осиновяват деца и да сключват брак. Всичко се свежда до възпитание и култура!!!!

yakuza_
06-20-2014, 15:57
те поне да се ебаха, само се лижат като куче в летен ден

Mary_Jane_69
06-20-2014, 16:33
1празна кофа,моля

ОР
06-20-2014, 17:05
1празна кофа,моля

сък дик

Fisherman
06-20-2014, 18:08
Права е. Невъзпитано е да се демонстрира такава интимност на публични места, било от гейове, лезбийки или хетеросексуални.
Иначе имам приятели гейове, нямам нищо против тях, дори нека си осиновяват деца и да сключват брак. Всичко се свежда до възпитание и култура!!!!

о не мълчи

Mary_Jane_69
06-20-2014, 18:28
Бейбе моля ти се, не е приятно да ги гледаш толкова разкрепостени, толкова фалшиви изглеждат тия взаимоотношения, тая показност е точно като тая на мастиите в "хайлайфа". Не, мерси. Публичен секс - ок, но псевдо (най-лигавите целувки, буквално лигави) - не мс.

Fisherman
06-20-2014, 21:37
Не, мерси. Публичен секс - ок, но псевдо (най-лигавите целувки, буквално лигави) - не мс.

логика на 130 процента

Mary_Jane_69
06-20-2014, 21:42
Къде логика, къде чувство за хумор.

KumchoValcho
06-21-2014, 05:47
о не мълчи
тая па

Aeternal
06-21-2014, 10:49
значи вече ще знам, че когато кажа за някой, че съзнава нещо, значи съм го обидил.
това че не правят парад значи по-добре осъзнават, че болестта им не е добродетел, за разлика от някои други пидирали.
Виж се колко ти е акъла. Два пъти ти повтарям, че не говоря за обида, а за това че ти не знаеш какво пишеш.
Наричаш 'осъзнати' и 'смирени' хора, които биват държани заключени, вързани и тъпкани с лекарства, защото са опасни за себе си и обществото.

defender
06-21-2014, 11:00
Виж се колко ти е акъла. Два пъти ти повтарям, че не говоря за обида, а за това че ти не знаеш какво пишеш.
Наричаш 'осъзнати' и 'смирени' хора, които биват държани заключени, вързани и тъпкани с лекарства, защото са опасни за себе си и обществото.

Всеки човек има в себе свой вроден закон за правилно и непаравилно. Тези хора ги тъпчат с лекарства, не защото са спрели да мислят и осъзнават, а защото техните критерии за правилно и неправилно не отговарят на наложените обществени, но това не означава, че нямат съзнание.

Това че човек е болен не означава, че спира да мисли и да осъзнава света, но през своята призма.



Наричаш 'осъзнати' и 'смирени' хора, които биват държани заключени, вързани и тъпкани с лекарства, защото са опасни за себе си и обществото.

лелееееее, обиждаш болните хора ли, а, а, а?

Auriss
06-21-2014, 13:10
Дифендър, извънредно спрял си. Дано не те срещна ирл някой ден, че вероятно ще се наложи да прекарам остатъка от живота си в затвора.

defender
06-21-2014, 13:18
Дифендър, .

:D

ок, като го видя ще му кажа.

anonymous895156
06-21-2014, 13:39
:D

ок, като го видя ще му кажа.

да нямаш проблеми с произношението?

defender
06-21-2014, 13:41
не бе, .......... извънредно съм спрял



ПП: абе, вярно ле че сайта теенпроблем бил на Пеевски?

anonymous895156
06-21-2014, 13:47
говори ми

Aeternal
06-21-2014, 13:47
не бе, .......... извънредно съм спрял



ПП: абе, вярно ле че сайта теенпроблем бил на Пеевски?
Не знам, но това ако е вярно спирам да пиша тук.
Може да си направим наш си форум, колко му е да опънем 1 phpbb :D

defender
06-21-2014, 13:51
Може да си направим наш си форум, колко му е да опънем 1 phpbb :D

обаче кой лагер ще го прави - на глобалистите или на готините пичове.

Aeternal
06-21-2014, 13:56
Може ли да спреш да живееш в миналия век? :Д
Глобализма ми е също толкова противен колкото и бившия ком интернационал. Те са си и същото нещо общо взето.

Писнало ми е в България политическите спорове винаги да се въртят около това на кого трябва да си дадем дупките и кой ни разваля и оправя, вместо да се говори какво трябва ние да направим да се направи.
Робско мислене, отвратен съм!

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 15:13
Може ли да спреш да живееш в миналия век? :Д
Глобализма ми е също толкова противен колкото и бившия ком интернационал. Те са си и същото нещо общо взето.

Писнало ми е в България политическите спорове винаги да се въртят около това на кого трябва да си дадем дупките и кой ни разваля и оправя, вместо да се говори какво трябва ние да направим да се направи.
Робско мислене, отвратен съм!

като не ти е приятен глобализма , спри да го подкрепяш и кажи как да се отървен от него, вместо да наричаш хората, които са против това робство - роби. Няма логика.

defender
06-21-2014, 15:16
Ауриса ме заплаши със саморазправа, много съм притеснен, страх ме е да излизам от вкъщи, живея в постоянен стрес, не спя, ям малко и то само юфка, че по-лесно се преглъща, защото иначе като дъвча по-твърда храна и си прехапвам езика, защото не мога да се концентрирам, притеснение.

не мога да повярвам, че в 21 век може да има такива жестокост от средновековието,

anonymous908491
06-21-2014, 15:22
Успявате всяка една сериозна тема да я обърнете на политика.

defender
06-21-2014, 15:24
ми то хомосексуализма е част от политиката на ЕС.

anonymous908491
06-21-2014, 15:29
Не е част, почти половината депутати в европарламента са обратни, направо си е задължително.

DarkTemplar
06-21-2014, 15:34
То и в българския парламент е същото. Особено БСП са много напред в това отношение.

Auriss
06-21-2014, 15:37
като не ти е приятен глобализма , спри да го подкрепяш и кажи как да се отървен от него, вместо да наричаш хората, които са против това робство - роби. Няма логика.

Живей на кисело мляко, вазов и картофи като си против, лузър прост. Ако не бяха такива лекета българите щяха да печелят на гърба на зап. европа, не да реват, че им продават кисело мляко по 20 стинки кофичката в Карфур и им ограбват икономиката.
Ама като ти линкнах бг фирма на световно ниво, която печели колосални суми н6 не каза нали ?
Шведите си имат икея, швабите коли, финландците нокиа, гугъл е в Ирландия етц. Ние кво имаме ? Климатроник. После педалите и ходжата били виновни лел. окей

anonymous908491
06-21-2014, 15:37
То и в българския парламент е същото. Особено БСП са много напред в това отношение.

Тяхното е предпазна мярка, и аз бих станал гей, ако другата алтернатива е Цецка Цачева, от ГЕРБ са по-смели, може би дори са зоофили.



Ама като ти линкнах бг фирма на световно ниво, която печели колосални суми н6 не каза нали ?


Само да не са тия, за които си мисля, защото тяхното е много далеч от световно ниво, още по-далече е от печелене на колосални суми.

defender
06-21-2014, 15:39
То и в българския парламент е същото. Особено БСП са много напред в това отношение.

Гей скандал разтресе ГЕРБ?

http://burgas-podlupa.com/2014/06/19/%D0%B3%D0%B5%D0%B9-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B1/

defender
06-21-2014, 15:50
Шведите си имат икея, швабите коли, финландците нокиа, гугъл е в Ирландия етц. Ние кво имаме ? Климатроник. После педалите и ходжата били виновни лел. окей

как един малък българин може да се бори с големи международни корпорации и техните хиляди дъщерни фирми и големите им пари, това са цели империи.

Кажи ми една голяма българска хранителна верига подобна на Лидъл например, бюрократичната машина ще го допусне ли.

Що 95% от банките ни са чужди, защото сме тъпи ли и не можем да си създадем наши? - не,а защото където са големите пари няма допуснати случайни хора. (камо ли българи или ако има българи те са само изпълнители за филиал България.)

Auriss
06-21-2014, 15:52
Тяхното е предпазна мярка, и аз бих станал гей, ако другата алтернатива е Цецка Цачева, от ГЕРБ са по-смели, може би дори са зоофили.



Само да не са тия, за които си мисля, защото тяхното е много далеч от световно ниво, още по-далече е от печелене на колосални суми.

Вероятно за тях си мислиш. Chaos имах предвид. Не знам каква ти е представата за 'световно', но след прман доскоро беше най-популярният рендър по големите студия и не го пиша, 'щото така си мисля, а щото съм пращал мейли на хора от блър, дриймуъркс, близз и прочие с въпроси за неща, които съм им виждал по рийловете във вимео и не знам как се правят и обикновено рендъра е един от тези двата. Пък за да държат 3 офиса и заплатите им да почват към 2к все ще да им е приличен дохода. Не съм им счетоводител, но лицензите май към 800$ бяха.
Ба ли го, все тая. Пак правят нещо и пак вкарват пари, не е като да учат за лесничей ли там горски ли кво беше и да дават акъл

DarkTemplar
06-21-2014, 15:53
Тяхното е предпазна мярка, и аз бих станал гей, ако другата алтернатива е Цецка Цачева, от ГЕРБ са по-смели, може би дори са зоофили.
Искра Фидосова е още по-секси. :D :D


Гей скандал разтресе ГЕРБ?

http://burgas-podlupa.com/2014/06/19/%D0%B3%D0%B5%D0%B9-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B1/
ГЕРБ не са по-стока от БСП.

Auriss
06-21-2014, 15:54
как един малък българин може да се бори с големи международни корпорации и техните хиляди дъщерни фирми и големите им пари, това са цели империи.

Кажи ми една голяма българска хранителна верига подобна на Лидъл например, бюрократичната машина ще го допусне ли.

CBA

Auriss
06-21-2014, 15:57
и съвсем между другото на мой бивш съученик баща ми беше директор на някво там дружество или ба ли го, в което членуваха доста български приозводители. Мога конкретно за бирите по магазините да ти кажа, тъй като това е споменавал, но почти всяка марка, за която се сетиш, се произвежда в български фабрики (или пивоварни, както предпочиташ), от това печелят българи, а % който взима западната фирма от лицензи (няма да споменавам конкретна марка, че ддз да не стане някой фал) е 10.

DarkTemplar
06-21-2014, 15:58
CBA са унгарци. :)

http://en.wikipedia.org/wiki/CBA_(food_retail)

Auriss
06-21-2014, 16:00
Ивайло Маринов е председател на Управителния съвет и изпълнителен директор на ЦБА Асет Мениджмънт АД, както и акционер в дружеството. Контрольор е на търговско направление на „ЦБА-България”ООД и е един от хората, които пренасят идеята от Унгария и изграждат търговската мрежа на ЦБA в България. Бакалавър е по фирмено управление от стопанския факултет на Великотърновския университет и магистър по Банково дело към стопанския институт на БАН в София. Ивайло Маринов има 9 години стаж като професионален мениджър в бизнеса с бързооборотни стоки. Започнал е като управител на Магро маркет, след което става главен мениджър на ЦБА Велико Търново и продължението на групата – ЦБА Габрово и ЦБА Русе. От създаването на ЦБА Асет Мениджмънт става член на Съвета на директорите, акционер и представляващ дружеството. Преди преобразуването на ЦБА-България АД в ООД е член на неговия Управителен съвет.

се тая, бас хващам, че и с другите вериги е същото положението. Плаща се няк'ва сума, че да се ползва името, но иначе зад бг клона седят българи.
С разни магазини за парцали по моловете е същото положението.

defender
06-21-2014, 16:03
някъде бях чел, че чуждите банки в България изнасят годишно 3.5 милиарда лева печалба от България.

дано се оправим, но не и когато сме колония.

ПП: разбирате ли порочния кръговрат - правителството тегли заем 3 милиарда, а чуждите корпорации го изнасят чрез печалбите си за една година, а лихвите от заема остават за народа ................. мдааааа, ке се оправим и заплатите ке ни се дигнат......... (баба Ванга рече)

DarkTemplar
06-21-2014, 16:08
се тая, бас хващам, че и с другите вериги е същото положението. Плаща се няк'ва сума, че да се ползва името, но иначе зад бг клона седят българи.
С разни магазини за парцали по моловете е същото положението.
Да, но това не прави цялата верига българска. В България има и МcDonalds, KFC, Subway и т.н., но това не значи, че въпросните вериги са български. Викат му франчайз. ;) Естествено, че мениджмънта и служителите им са местни, все пак им трябват хора с познания в съответната пазарна среда.

defender
06-21-2014, 16:11
КООП е българска

Auriss
06-21-2014, 16:12
затова започнах със 'се тая' :cool: Действително не знаех, че е унгарска компанията.

Въпросът е, съм 100% сигурен, че дифендъра и климатика са решили, че на тези компании работата им е да продават, да плащат заплати, а цялата печалба да я изнасят към банковите си сметки в чужбина, което просто не е така.

DarkTemplar
06-21-2014, 16:18
затова започнах със 'се тая' :cool: Действително не знаех, че е унгарска компанията.

Въпросът е, съм 100% сигурен, че дифендъра и климатика са решили, че на тези компании работата им е да продават, да плащат заплати, а цялата печалба да я изнасят към банковите си сметки в чужбина, което просто не е така.
Мда, хванах те неподготвен. :D

Естествено, че не е така. Но за съжаление има немалко чужди банки и компании, които процедират точно по описания от теб начин и това действително ощетява икономиката ни. За някои от въпросните компании имам информация от първа ръка.

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 16:19
Живей на кисело мляко, вазов и картофи като си против, лузър прост. Ако не бяха такива лекета българите щяха да печелят на гърба на зап. европа, не да реват, че им продават кисело мляко по 20 стинки кофичката в К

Е това е да си мизерно гадно продажно, долно копче :)

defender
06-21-2014, 16:21
разберете, че да получаваме добри заплати не зависи от държавата, а от корпорациите, защото те са завзели цялата ни икономика и печалбата отива в тях, а не в държавата.

Ето любовта на западните корпорации към нас - държат ни най-бедни в ЕС

е пак по-добре сме от Сингапур, там нищо не им дават - май само лебец и вода
ама иначе всичките им производствени мощности са изнесени там

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 16:22
.
Ба ли го, все тая. Пак правят нещо и пак вкарват пари, не е като да учат за лесничей ли там горски ли кво беше и да дават акъл

и горските са по-умни и полезни от виртуални зомбирани човечета не правещи нищо реално :)

Auriss
06-21-2014, 16:27
да, а иначе щеше да отива в някой българин, който да си купува коли, парцали и електроника от западни фирми и да почива по западни курорти. Голяма разлика.

Я виж покрай наводненията нашите богаташи колко заинтересовани се оказаха. През кура ми е някой българин или някой германец му дебелее портфейла като си купя вафли.

edit; зомбираното човече на теория може да ти направи протези за пръстчетата след като ти ги отреже, 'щото му е писнало да ти чете бълвоча.
Ходи брой калинките из гората, лузър.

anonymous908491
06-21-2014, 16:31
Вероятно за тях си мислиш. Chaos имах предвид. Не знам каква ти е представата за 'световно', но след прман доскоро беше най-популярният рендър по големите студия и не го пиша, 'щото така си мисля, а щото съм пращал мейли на хора от блър, дриймуъркс, близз и прочие с въпроси за неща, които съм им виждал по рийловете във вимео и не знам как се правят и обикновено рендъра е един от тези двата. Пък за да държат 3 офиса и заплатите им да почват към 2к все ще да им е приличен дохода. Не съм им счетоводител, но лицензите май към 800$ бяха.
Ба ли го, все тая. Пак правят нещо и пак вкарват пари, не е като да учат за лесничей ли там горски ли кво беше и да дават акъл

Dammmmmmmmmmm, ако беше присъствал на поне едно тяхно представяне, ако беше обърнал внимание в последните 20г кой печели винаги оскар за визуални ефекти, ако за 3dsMax имаше друга реална и добра алтернатива, ако беше съпоставил различните версии на Vray спрямо различните версии на RMS и кое кога излиза, щеше да откриеш много забавни неща. Те започнаха с 2-ма човека, след това взеха още един, в момента са 3 плюс 1-2, не са голяма компания, офисите служат за друго. Цената е без значение, защото с новата версия на RMS, която е безплатна, ще се получат много грешни изводи.
Vray го ползват основно за интериорни сцени, почти няма анимация, която да е рендвана само с него, защото ...... много дълго е за обяснение.
Беше добър допреди 1-2 години, след това се взеха за голяма работа, почна много да ги мързи, решиха, че ще пишат основно за CUDA, а за OpenCL им е през кура, защото за него се иска много труд. Лесен е, това е причината да го ползват.

Auriss
06-21-2014, 16:33
^да, аз затова казах 'доскоро' хаха. Покрай арнолд, промените в ментълрей, прмен и мантра в Х13 ще им е доста тегаво.

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 16:48
edit; зомбираното човече на теория може да ти направи протези за пръстчетата след като ти ги отреже, 'щото му е писнало да ти чете бълвоча.
Ходи брой калинките из гората, лузър.
може във виртуалния свят много работи да прави, с разпльокан и залепен хлътнал задник за дивана.

нищо против компютърните аниматори, но да омаловажаваш каквато и да е професия, защото от твоята се печели повече пари (макар че нищо хуманитарно или от полза за хората не виждам, освен развитие и на още по-голяма хипнотиза и пристрастеност на към монитора ) - е много жалко .

Lonsdale.
06-21-2014, 16:57
Кво ви пречат хорицата? :D

yakuza_
06-21-2014, 17:05
е пак по-добре сме от Сингапур, там нищо не им дават - май само лебец и вода
ама иначе всичките им производствени мощности са изнесени там
ти чуваш ли се ?! :lol: вероятно имаш предвид друга държава, но нали си много разбиращ

Сингапур е най-развитата икономически страна в Югоизточна Азия, с процъфтяваща индустрия — корабостроене, електроника, електротехника, мощна нефтохимическа промишленост.
Контейнерното пристанище на Сингапур е най-голямото в света по брой обработени контейнери за 2005, 2006 и 2007 г. Летището Чанги е важен транспортен център за превоз както на пътници, така и на товари. Сингапур е и финансовият център на Югоизточна Азия.
Брутният национален продукт на човек от населението е един от най-високите в света (през 2008 г. — 38 972,1 американски долара). В Глобалният индекс за конкурентоспособност на Световния икономически форум, икономиката на Сингапур заема 3-то място през 2009 г.

DarkTemplar
06-21-2014, 17:22
Дааа, Сингапур е много гадно място. С крайна неохота бих поживял там. :D :D

defender
06-21-2014, 17:36
Ко се смейте кат пачи бе, ми кво объркал съм се, за това съм готин :)

"Транснационалните компании (ТНК) са един от факторите за увеличаване на световното неравенство. Поради тяхната икономическа мощ малките местни фирми биват изместени или отпадат от пазара. Засилващата се тенденция към сливания и поглъщания в световен мащаб води до това, че голяма част от тези корпорации финансово стават по-мощни и стабилни от една, а понякога и няколко страни със средни размери. Навлизането на ТНК в бедните страни носи полза поради създаването на работни места, внасянето на ноу-хау, нови технологии и оказването на конкурентен натиск върху местни монополисти. Отрицателният ефект настъпва, когато възползвайки се от мощта си, ТНК смазват с нелоялни методи националните стопански структури.

Едрите корпорации, разположени в промишлено развитите държави, които при съвременната вълна от сливания и поглъщания стават още по-големи (мегакорпорации), при либерализация на пазарите получават предимства в сравнение с компаниите от по-изостаналите и по-слабите страни. Без държавна подкрепа и закрила тези компании не могат да издържат на постоянно изострящата се конкуренция с ТНК и банкрутират. Това обяснява и все по-настойчивото апелиране към протекционистични мерки в развиващите се страни. Представителите на някои от тях считат, че икономиката им е по-отворена от тази на индустриалните страни.

ТНК са се превърнали в едни от най-силните икономически и политически сили в света днес. Много корпорации имат повече власт и сила от правителствата на държавите, в които оперират. примерите за това са много."

DarkTemplar
06-21-2014, 18:00
Ти си си объркан по рождение.

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 18:06
Ти си си объркан по рождение.

Той или ти?

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 18:07
Ко се смейте кат пачи бе, ми кво объркал съм се, за това съм готин :)

"Транснационалните компании (ТНК) са един от факторите за увеличаване на световното неравенство. Поради тяхната икономическа мощ малките местни фирми биват изместени или отпадат от пазара. Засилващата се тенденция към сливания и поглъщания в световен мащаб води до това, че голяма част от тези корпорации финансово стават по-мощни и стабилни от една, а понякога и няколко страни със средни размери. Навлизането на ТНК в бедните страни носи полза поради създаването на работни места, внасянето на ноу-хау, нови технологии и оказването на конкурентен натиск върху местни монополисти. Отрицателният ефект настъпва, когато възползвайки се от мощта си, ТНК смазват с нелоялни методи националните стопански структури.

Едрите корпорации, разположени в промишлено развитите държави, които при съвременната вълна от сливания и поглъщания стават още по-големи (мегакорпорации), при либерализация на пазарите получават предимства в сравнение с компаниите от по-изостаналите и по-слабите страни. Без държавна подкрепа и закрила тези компании не могат да издържат на постоянно изострящата се конкуренция с ТНК и банкрутират. Това обяснява и все по-настойчивото апелиране към протекционистични мерки в развиващите се страни. Представителите на някои от тях считат, че икономиката им е по-отворена от тази на индустриалните страни.

ТНК са се превърнали в едни от най-силните икономически и политически сили в света днес. Много корпорации имат повече власт и сила от правителствата на държавите, в които оперират. примерите за това са много."
Това е най-точно казано !

Auriss
06-21-2014, 18:38
може във виртуалния свят много работи да прави, с разпльокан и залепен хлътнал задник за дивана.

нищо против компютърните аниматори, но да омаловажаваш каквато и да е професия, защото от твоята се печели повече пари (макар че нищо хуманитарно или от полза за хората не виждам, освен развитие и на още по-голяма хипнотиза и пристрастеност на към монитора ) - е много жалко .

въй въй Харалампи ти пък да не садна сега, аз само се закачам. учи си там за птичките и пчеличките, жив и здрав да си :D

DarkTemplar
06-21-2014, 18:40
Харалампи пъдпъдъка, оня с тайната заръка! :D :D

Auriss
06-21-2014, 18:44
Това откъде е или те е избило на поезия просто :cool: ?

DarkTemplar
06-21-2014, 18:47
От някаква приказка, която съм чел като малък и чието име не помня. 8-) Но прякорът пъдпъдък му отива. :D

Auriss
06-21-2014, 18:49
хуху абсолютно :D

golemiq_korab_minava
06-21-2014, 18:59
пъдпъдъка е много хубава птичка, не знам какво смешно има.

И не, не съм го взел на лично, защото не съм горски, но уважавам всяка работа и знам, че за всичко се иска учене и усилия, които в България не се оценяват.

DarkTemplar
06-22-2014, 00:30
пъдпъдъка е много хубава птичка, не знам какво смешно има.
значи нямаш против отсега нататък да те наричаме така.

RagioL
06-22-2014, 07:25
Лицемери.
Значи хетеросексуални може не само да се натискат, ами и да се чукат по градинки - дай да не се лъжем, повечето сме го правили, обаче двама хомосексуални - нееее, трагедия.
И вие се имате за демократични, широкоскроени и не знам си кво? СМЯХ.

не мислиш ли че искаш прекалено много?
това че не са заличени от лицето на земята е достатъчна толерантност.
демокрацията е грешка, обратните са грешка, човечеството толерира само грешки затова и може някой ден да се самозатрие.
но това не би било голяма драма защото няма да има кой да я оплаче.

Picha_s_moskvicha
06-22-2014, 10:44
Абе, хомосексуалистите защо си веят гейските знаменца по площадите? Знаеш ли защо - за да може така хората, още от най-ранна детска възраст, не само да са толерантни, ами и да се запалят по това нещо, тоест да станат и те хомосексуалисти.
Това е долна пропаганда и трябва да бъде забранена!
А и това ли е най-големият проблем на съвременното българско общество? Пенсионерите живеят с някакви мизерни пари, политиците са боклуци, хората слушат чалга и все повече изпростяват, а ние да се грижим за толерантността към гейовете...

Auriss
06-22-2014, 10:55
SMART ZA HETEROSEXUALIZMA

DA JIVEE PEDERASTIQTA

defender
06-22-2014, 10:57
SMART ZA HETEROSEXUALIZMA

DA JIVEE PEDERASTIQTA

ми тогава започни от майка си и баща си, те са те родили от хетеросексуална връзка.

Auriss
06-22-2014, 11:32
SMART ZA HETEROSEXUALIZMA

KAJETE DA NA SUROGATNOTO MAI4INSTVO

defender
06-22-2014, 11:44
SMART ZA HETEROSEXUALIZMA

KAJETE DA NA SUROGATNOTO MAI4INSTVO

и кой от гейовете има яйцеклетка

която да бъда заплодена и отгледана в сурогатната майка


Това ли ви е представата за реалност и за природосъобразност

на мене малко ми прилича на психично отклонение
в името на удоволствието са готови да потъпкат всякакви природни закони, това не прилича ли на някаква болна психоза?

defender
06-22-2014, 12:04
"Имате ли информация в колко страни в Европа е разрешено сурогатното майчинство? Каква е ситуацията в Италия по този въпрос?

- Нямам идея колко европейски държави имат специално законодателство по темата за сурогатното майчинство, във всеки случай не са много. В Италия не съществува никаква възможност от подобен род. Не съществува сурогатно майчинство, тъкмо защото бихме искали да зачитаме правата на детето, на родителите и семейните ценности.

Има ли случаи, при които заместващата майка отказва да предаде детето или прави аборт, защото се отказва от процедурата?

- Има подобни случаи в Съединените Щати, където майки не са пожелали да дадат роденото от тях дете на семейна двойка. Отделянето на детето от собствената му майка и то още от първите мигове на живота е огромна и ужасяваща несправедливост."

Лука Воланте - президент на групата на Европейската Народна Партия

Aeternal
06-22-2014, 13:56
на мене малко ми прилича на психично отклонение
в името на удоволствието са готови да потъпкат всякакви природни закони, това не прилича ли на някаква болна психоза?
В името на безвъзвратно остарял морал се потъпква целия човешки разврат. И не говоря само за гнусните гейове.
Не е ли това фашизъм?

Auriss
06-22-2014, 14:06
"Имате ли информация в колко страни в Европа е разрешено сурогатното майчинство? Каква е ситуацията в Италия по този въпрос?

- Нямам идея blabla



He is a member of the Presidential Commettee, the Monitoring Committee of the Political Committee, Social Affairs and Family Commettee the Strasbourg Assembly.

Демек ми цитираш некомпетентник ? GJ

galaxy29
06-22-2014, 17:30
значи нямаш против отсега нататък да те наричаме така
като сме на тема хумор
скептици разкриха истинската история за хензел и гретел, не птици им изяли трохите, бил darktemplar
а беър грилс сподели в едно интервю, че не иска да взима darktemplar за дружка, за да не му довлече излишни лавини
вулканите ги е страх да изригват, защото дарки ще им изяде лавата
учените установиха, че не астероид е избил динозаврите, darktemplar ги изял
досещате се и защо никой не е виждал чудовището от лох нес...
btw, не защитавам кораба, просто ме сърбяха пръстите ;/

102
06-22-2014, 19:16
олололлоло защо няма дюнери на марс ? дарктемплар ги е изял

galaxy29
06-22-2014, 19:26
кажи таз за дядо вади ряпа

102
06-22-2014, 19:29
събрали се дядото бабата внучето кучето котката и мишлето и пак не успели да извадят дарктемплар от окопа му

102
06-22-2014, 19:30
веднъж си поръчвам ххл дюнер голяма порция картофки 2 пици и продавача ми казва ако ви ги направя двойни ще ви стане дарктемплар меню

galaxy29
06-22-2014, 19:31
ахахахахахха

102
06-22-2014, 19:33
дарктемплар винаги играел вълка в децките пиеси заштото искал да изяжда бабата

Auriss
06-22-2014, 19:37
:D :D баси боклуците сте

102
06-22-2014, 19:39
дарктемплар се явил на конкурс за ядене на хотдог
изял своите изял на противника изял и противника
и попитал за още

galaxy29
06-22-2014, 19:40
участвал в кастинг на гот за великан ама го резнали защото им изял лентата

102
06-22-2014, 19:41
първата планина беше изядена от дарктемплар

galaxy29
06-22-2014, 19:45
дарки отишъл в хогуортс и хитроумната карта си загубила способностите, действал и като лунно затъмненние

102
06-22-2014, 19:45
кво ти е направил дарктемплар да не ти е изял яденето случайно