PDA

View Full Version : Трудното намиране на приятели



frostblooded
06-16-2014, 18:27
Преди известно време бях направил тема за това, че да си намериш приятели в днешно време, които да излизат навън повечето дни И да не са хора, които само се скитат по моловете или се напиват у някой, е много трудно. Интересно ми е какъв е вашият опит с това, но аз честно да ви кажа съм принуден да не излизам чак толкова от нас поради точно тази причина. Няма с кого. На няколко пъти са ми казвали да излезем на наргиле или да ходим да пием някъде, ама на моята възраст(15) това ми се струва крайно налудничаво. Ако щете погледнете децата в книгата на Стивън Кинг - Тялото и вижте какво е било в миналото и какво ми се иска да е и в днешно време. Признавам си, че може и да съм малко интровертен, но ми се е случвало МНОГО рядко да намирам някой, който решава, че му се излиза просто ей така и е било супер забавно - иска ми се да имаше повече такива моменти. Може би очаквам и съвет относно намирането на такива хора, но искам и мнението ви.

И да - не съм имал приятелка никога, но да ви кажа честно, като погледна повечето момичета ми се струва, че не ми и трябва.

Getyourfreakon
06-16-2014, 18:47
Браво, че не пиеш и не пушиш. За съжаление, няма как да е както преди. Можеш да отидеш с тях да пиеш ама да пиеш малко. А защо тези същите хора ти не ги поканиш да излезете някъде навън?

Lighting
06-16-2014, 18:49
И аз това се чудя. Днешното поколение е такова, не можеш да го промениш - молове и дискотеки, таблети, телефони, компютри. Естествено че се намират момчета, които искаш, но много рядко.

RapExotic
06-17-2014, 17:58
Има различни хора, с различни интереси, които ходят на различни места. Не слагай всички под общ знаменател. Има такива, които се събират само за да пушат и пият, но има и други, които обичат разходките в планината примерно или да посещават някакви други мероприятия. Намери си твоята компания, която е най-близка до твоите интереси.

Ivet_us
06-17-2014, 18:41
Za da imash priqteli ne e nujno da pushish i piesh ;)

JuStElly
06-23-2014, 15:40
Просто си се сблъсквал само с такива хора.. не всички са такива, споко.

YonaToxic
06-24-2014, 00:03
Ех..мине ли училището всички усещаме колко сме самотни.Няма съвет, който да помогне как да си намериш приятели.Всички сме различни, говорим различно, мислим различно...

SHPAIdURmeN
06-24-2014, 23:15
Ако щете погледнете децата в книгата на Стивън Кинг - Тялото и вижте какво е било в миналото и какво ми се иска да е и в днешно време. Като започнете да плачете за миналите нирвани ме убивате. :D


но да ви кажа честно, като погледна повечето момичета ми се струва, че не ми и трябва. Който търси, намира.

Иначе, от кой град си ?

tochko
06-25-2014, 13:18
И аз имах подобли затруднения, обаче не е нищо плашещо, например аз си намирих един приятел случайно, от училище. Той е в компания която често се напива и т.н. но той не прави изцепки като тях, тоест не се напива и не пуши. С него си движим добре, голям пичага. Мисълта ми е, че ако си намериш подобен приятел, не е нужно да се съобразяваш много с другите, а като мине известно време ще можеш да излизаш и в голямата компания, да си ходиш на дискотеки и тн, пък то ще дойде времето и за това. На мен донякъде ми липсва че не съм в голяма група, но и това ще стане. Що се отнася до едновреме, невярвам да се върне, сега децата порастват по-бързо или поне така си мислят. Не мисля че трябва като видиш че някой се обича да се отрязва или пуши да го зачеркваш, имай се и с такива, човек трябва да има всякакви приятели.

qnina
06-26-2014, 14:55
има някой хора който даже не са опитали алкохола всички са различни

gallardo_lmb
06-27-2014, 14:06
Човек не трябва да бъде съден какъв е по това дали пие,пуши или не.Всеки е интересен по различен начин.Например аз преди не съм общувал с хората около мен поради липсата на интерес да ги опозная и сближа с тях,за което много съжалявам.Прекарвах всеки ден във виртуалния свят.Но в края на миналата година се осъзнах,станах по-социален и всички започнаха да ми обръщат внимание.

Така че ,нямо нищо лошо в това да имаш приятели,които пият или пушат.Важното е колко държат на теб. :)

frostblooded
06-30-2014, 17:51
Човек не трябва да бъде съден какъв е по това дали пие,пуши или не.Всеки е интересен по различен начин.Например аз преди не съм общувал с хората около мен поради липсата на интерес да ги опозная и сближа с тях,за което много съжалявам.Прекарвах всеки ден във виртуалния свят.Но в края на миналата година се осъзнах,станах по-социален и всички започнаха да ми обръщат внимание.

Така че ,нямо нищо лошо в това да имаш приятели,които пият или пушат.Важното е колко държат на теб. :)

Може и да не си ме разбрал. Имам в предвид хората, които като се съберат само се напиват и стават буквално курвенски истории. Не ми харесват тези хора, някои от тях буквално само за това живеят - да се напиват.

gallardo_lmb
07-03-2014, 16:14
Може и да не си ме разбрал. Имам в предвид хората, които като се съберат само се напиват и стават буквално курвенски истории. Не ми харесват тези хора, някои от тях буквално само за това живеят - да се напиват.

Не,разбрах те просто споделям и моя случай.