PDA

View Full Version : Прибирането късно вечер от гарата сама?



just_a_girl2007
06-16-2014, 19:06
Имам връзка от разстояние и пътуваме с влак за да се виждаме. Аз ходя сутрин и вечер се връщам ( за 1 ден) . По някой път оставам и с нощувка, но не всеки път имам възможност. Знаете какво е на ЖП гара София- -пълно с клошари, отрепки, опасно е а подлеза е неосветен, смърдящ и с изоставени магазини. Казах на приятеля ми че ще се прибера с влака, който пристига в Сф по светло, защото ме е страх сама. А той вика "Оооо защо не хванеш по късния влак, който пристига в 22 часа в София. Няма нищо страшно на гарата ти отиваш направо на спирката от гарата и хващаш градски транспорт".... Мисълта ми е че той се разсърди, понеже не искам да се прибирам по тъмно на такова опасно място, а градския транпост по това време е по на рядко. Според вас кой в прав?

Getyourfreakon
06-16-2014, 19:20
ти

Didko_Beats
06-16-2014, 20:00
пусна тема само за да разбереш кой е прав ... какви проблеми си имали хората само 8-)

anonymous708973
06-16-2014, 20:16
Ако ти си тази, която пътува, е изключително нагло от негова страна да проявява претенции.

marilyn
06-17-2014, 10:51
На гаджето ти пука ли му изобщо за теб? Естествено, че гарата е ужасна, има всякакви там, то през деня е гадно да се минава, какво остава за вечерта. Изобщо да не мрънка той. Не стига, че ходиш да го виждаш, а и не било страшно на гарата, айде моля ти се!

yakuza_
06-17-2014, 11:01
гари, автогари, винаги са пълни със съмнителни субекти :D ако бях момиче, също не бих желала да се прибирам вечер

DarkTemplar
06-17-2014, 11:12
Щом му идваш на крака, най-логичното е да дойде да те посрещне. Централната ЖП гара (и особено подлеза й) е едно от най-мизерните места в София, лично аз никога не бих оставил приятелката си да минава оттам сама, особено пък по тъмно.

sl1nceetoo
06-17-2014, 12:57
Ако ти си тази, която пътува, е изключително нагло от негова страна да проявява претенции.

Точно така!

an7raks
06-17-2014, 13:03
Щом му идваш на крака, най-логичното е да дойде да те посрещне. Централната ЖП гара (и особено подлеза й) е едно от най-мизерните места в София, лично аз никога не бих оставил приятелката си да минава оттам сама, особено пък по тъмно.
Ако правилно съм разбрал, авторката е от София и отива до някъде да се види с тоя галфон и после се прибира пак в София... => няма как да я посрещне.

nasnedogonyat
06-17-2014, 16:19
Заеби го тоя глупак. Щом не може да се сети , че поне трябва да те изпрати , след като те е страх.
Аз на твое място си хващам пътя и го заебавам от всякъде.

seek&destroy
06-17-2014, 16:55
Заеби го тоя глупак. Щом не може да се сети , че поне трябва да те изпрати , след като те е страх.
Аз на твое място си хващам пътя и го заебавам от всякъде.

Ама много ви е лесно. За всеки любовен и не чак толкова проблем в тоя форум, във всяка тема има по някой такъв коментар "Заеби го", "Намери си друг", "Аз не бих го търпяла". И преобладават.
Супер несериозното и лекомислено от ваша страна. Има много други варианти от това да станеш и да се откажеш веднага при най-малкия проблем. Пикли.

an7raks
06-17-2014, 17:07
поне трябва да те изпрати

ама вие вярно не четете... :lol:

girlwithblueeyes
06-17-2014, 17:18
А защо не с автобус?

Andjyy
06-17-2014, 17:35
.... Мисълта ми е че той се разсърди, понеже не искам да се прибирам по тъмно на такова опасно място, а градския транспорт по това време е по на рядко.

Смятай колко го е грижа за теб

RapExotic
06-17-2014, 17:52
Приятелят ти явно е от село и не знае какви опасности крие градската джунгла. А колкото до централна гара - избягвай я не само нощем. Можеш да слезеш на Подуене, Север или Захарна фабрика, според това от къде идваш. Доста по-приятни гари са.

baby_baby
06-17-2014, 18:46
Много ясно че ти си права

А защо той не идва при теб?

galaxy29
06-17-2014, 19:41
мен ме е страх, но съм свикнала, не винаги има кой да ме пази
един път в трамвая, някакъв съмнителен тип не спираше да ме зяпа и реших да разбера дали ще тръгне след мен... слязох на някаква спирка, преди моята и както си знаех - той след мен, в последния момент се качих обратно в трамвая, слязох си на моята, даже се обадих да ме срещнат :д
а в тоз подлез избягвам да влизам, дори по светло и винаги съм нащрек, ако го направя
друг е въпросът, че той не ти уважава мнението

igaydarov
06-17-2014, 20:05
Тия връзки са тегави. Имал съм такава преди време. И аз съм пътувал и тя е пътувала. Тя беше от сф между другото.
Тъпото е, че пътуваш и оставаш само 1 ден, организирайте си нещата да сте повече време заедно.
Но като цяло такива трудни връзки не си струват, много средства заминават по пътищата и е тъпотия. Ако гледате сериозно на връзката си, съберете се в скоро време.

Getyourfreakon
06-17-2014, 20:10
мен ме е страх, но съм свикнала, не винаги има кой да ме пази
един път в трамвая, някакъв съмнителен тип не спираше да ме зяпа и реших да разбера дали ще тръгне след мен... слязох на някаква спирка, преди моята и както си знаех - той след мен, в последния момент се качих обратно в трамвая, слязох си на моята, даже се обадих да ме срещнат :д
а в тоз подлез избягвам да влизам, дори по светло и винаги съм нащрек, ако го направя
друг е въпросът, че той не ти уважава мнението
Малеее, баси късмета! :О Аз щях да умра от страх..

galaxy29
06-17-2014, 21:36
затова си носете спрейове и ножчета за гмуркане!

Sweet_Дони
06-20-2014, 13:07
Ти си абсолютно права. ЖП гарите са изключително опасни особено вечер. Не е редно той да ти се сърди. Щом това му е проблем нека той да започне да пътува. Това е проблема на повечето мъже-не се поставят на мястото на другите и мислят само за себе си.

CrazyLittleThing
06-22-2014, 21:16
Ако толкова иска да хванеш късния влак, да ти даде пари за такси, което да те вземе директно от гарата.

HollyGolightly
06-22-2014, 21:46
Всеки път ли ходиш ти при него и ако да, защо? Ако той идва, нека да реши кога му е удобно да си ходи, но при положение че ти му ходиш там на крака, само и само за да се видите, не мисля, че има правото да се сърди и да прави фасони.

Hilary_
06-25-2014, 09:15
До колкото разбирам всеки път ти биеш път до някъде си? Или е изключително ограничен селянин, или е просто ограничен и незаинтересован за теб и твоята сигурност. И в двата случая - не си заслужава.
Ако все пак искаш да продължиш тази нелеопст или започни с рейсове да пътуваш до там, или го накрай той да идва насам.

draid
06-25-2014, 21:07
Това е най-долното място в София сигурно. Аз от там пеша не обичам да минавам, какво остава за момиче, че и в подлеза да се завира. Едно време и подлеза на СУ беше същата мизерия и "приятно" изживяване вечер. Няма две мнения кой е прав. Първо ти отиваш да го видиш, а после предявява претенции. Тоя минавал ли е в тоя район вечер ?

MsMiracle
06-25-2014, 23:41
Нека тогава той да идва при теб и да си заминава когато ще. Очевидно не се тревожи да се постави на твое място. А ти определено му уйдисваш на акъла повече от нужното.