PDA

View Full Version : Късмета отново не ми се усмихна…



TEJKASYDBA
06-16-2014, 21:24
Здравите на всички! Няма да разказвам подробно историята си, защото ще ми отнеме бая време, докато я напиша , затова ще мина на по-съкратения вариант. :)

На първи юни се запознах с едно момиче - харесахме се, веднага започнахме във FB да си лафим, излязохме един път и на втория път вече започнахме да се целуваме - другите излизания бяха от хубави по-хубави - целувки, прегръдки всичко, мислех си, че става въпрос дори и че сме във връзка, защото нали сега е модерно да си обвързан във FB и ние се обвързахме естествено.. но не бях я питал на живо лапешки въпроси от типа на "Искаш ли да сме гадженца?" или "Искаш ли да ходим?", защото според мен "хубавата приказка" бе започнала, но нещата не се развиха точно така.. На четвърти юни аз имах рожден ден, естествено исках да го отпразнувам по-скромно, затова се събрахме в дома с няколко приятеля, имаше и едно момиче, естествено и тя дойде в дома на рождения ми ден.. Ядохме, пихме, приятелите ми взеха лека полека да си тръгват и накрая аз останах с въпросното момиче, с което уж смятах, че започваме да градим връзка.. Започна се с целувките а-у, вече и обарвания, абе всичко бе перфектно въпросната вечер и малко по-късно правихме секс в дома.. след което тя остана нали да спи заедно с мен и на сутринта я закарах във въпросния град, защото тя не е от моя, а е на 5 километра от мен. От този ден на татък започнаха оправданията от нейна страна, че не можело да се виждаме, защото постоянно работела, учела, не знам си какво, даже и ми каза, че започвала да учи английския, защото щяла да ходи на Слънчака да бачка.. Просто усещах, че след тази вечер работите не вървят на добре, все по-рядко се виждахме и след броени дни ми написа във FB (понеже не искаше да се видим), че нямала време за връзка, не знам си какво, "оправяла си живота" и т.н.

Тази вечер бе пуснала един статус във FB, че търси човек за дискотека, драснах и но тя отново показа видно, че не желае да ме види, като излезна с оправданието, че била само с момичета и не знам си какво..

Та, някой може ли да ми обясни как да разбирам това поведение на въпросното момиче и защо вече почти всяка в днешни времена търси само секса и нищо останало? Защото според мен е видно, че е искала само да преспи с мен и нищо повече, докато аз имах по-сериозни намерения. Вашето мнение какво е? Може ли някой да ми извади логично обяснение защо въпросното момиче постъпва така? Мерси и приятна вечер! :)

Lumia
06-16-2014, 21:29
определено не искам да съм груба, но може би не си добър любовник, а за някои момичета това е доста важно. От друга страна, след като тя не ти е казала и не желае да разрешите проблема във вашата, ако мога да кажа, "връзка", значи е излишно да тичаш след нея. Имай малко гордост и я остави да прави каквото си иска. Някои жени харесват да са преследвани, а след като спрат да бъдат и веднага почват да търсят това внимание. Игнорирай я, не си заслужава.
А защо казваш "отново не ми се усмихна", имал ли си и преди подобни случаи?

TEJKASYDBA
06-16-2014, 21:34
Хех, като този чак не, но да речем, че не ми е вървяло много с момичетата и затова реших, че този път нали нещата ще се получат, ама не..

Добър любовник? Не знам. На сутринта още я питах дали всичко е наред след снощи, тя отговори нали задоволително, че няма проблеми, закарах я до нейния град и от там нататък нещата започнаха да не вървят..

Lumia
06-16-2014, 21:42
ами обикновено жените избягват да нараняват самочувствието на човека до себе си, но би трябвало да усетиш, например ако тя е достигнала кулминация и подобни неща би означавало, че си добър ; )
може би проблемът е, че обръщаш прекалено много внимание на момичето до себе си, без да имате сериозна или връзка изобщо и жените чувстват , че си "в кърпа вързан" и губят интерес. Една от основните причини много жени да си падат по т. нар. "лоши момчета" е заради тяхната мистериозност, тайнственост и непукизъм, което обикновено ни влудява, когато не знаем какво иска или какво мисли за нас.
Разкажи още ако искаш, да видим дали има последователност при другите случаи.

TEJKASYDBA
06-16-2014, 21:52
Други случаи като този съм нямал. Дори не си и бях помислял, че след като правим секс и след седмица ще се държи така сякаш нищо не е станало и дори няма желание да ме види вече..

Lumia
06-16-2014, 21:56
и все пак си мисля, че въпросът се крие в секса, които сте правили. дано не ти станах досадна с това вече и да не ме помислиш за нимфоманка :) но каквото и да е, няма значение, защото пак ти казвам, момичето не става, най-добре е да си потърсиш друга. след като тя така реагира, значи няма нужда да си губиш времето излишно *според мен*.

TEJKASYDBA
06-16-2014, 22:00
Така е, права си, може би. Все пак не съм от най-опитните в секса, но се постарах доста и дадох всичко от "себе си". Буквално. Хехе.

Lumia
06-16-2014, 22:04
е това също е важно ; ) винаги може допълнително ограмотяване по въпроса. успех със следващото момиче :)

TEJKASYDBA
06-16-2014, 22:14
Благодаря ти!

Очаквам и други мнения по темата все пак. :)

alskdjfhg
06-16-2014, 22:47
Колкото до секса: абе при мен първия път с приятеля ми не беше кой знае какво, но си дадох сметка, че човека за пръв път е с мен, от известно време не е правил секс... и сега след повече от година всичко е 6. Тази ако те е оставила заради единия секс е много зле. Дори и да си сгафил нещо не виждам къде е причината да те остави - я си бил притеснен, я пийнал.. Според мен е загубила интерес към теб или пък, както написаха, обръщаш й прекалено много внимание/което също води до загуба на интерес/.

TEJKASYDBA
06-17-2014, 11:48
Не знам какво е, но ме е лъгала и докато сме "ходили" сигурно.. Снощи ми каза, че ще бъде в дискотеката само с момичета и нямало смисъл да идвам, днес качва снимка, в прегръдките на момче..

Казах и няколко неща във FB относно това, тя ме заплаши, че ще ме блокира и т.н. ^^ Вече не знам да се смея ли или да плача. Б*хти трагедията.

sometimes_
06-17-2014, 12:48
Ти пък спри да и досаждаш. Не те харесва и толкова. За какво и искаш обяснения, не е длъжна да ти дава такива.

TEJKASYDBA
06-17-2014, 13:01
Поне да ми бе казала истината, друго не искам. Не ме харесва, ама до преди седмица друга песен пя. :)

alskdjfhg
06-17-2014, 13:10
Блокирай я ти. Какъв смисъл да се занимаваш? Ясно ти показва, че не й пука за теб.

baby_baby
06-17-2014, 13:17
Просто не те харесва не се занимавай

RapExotic
06-17-2014, 18:18
Попаднал си на момиче с главно К. Стойностните момичета не се целуват с някой в деня, в който са се запознали с него и не стават гаджета 2 дена след това. Това би трябвало да ти е било ясно още от самото начало, за да не си създаваш излишни илюзии за нея. Сега просто и тегли една майна, ТИ, а не чакай тя да го направи и да те унижи. Всъщност тя на колко е?

igaydarov
06-17-2014, 20:21
Виж СЕА, ЛЕК!
Първо не си никакво гадже с тая недоебана слива, защото не си имал нищо интимно с нея. Целувките не се броят като цяло и обарването. Виж ако си я чукал 5-6 пъти може да се каже че имате вече някаква връзка, но винаги по-добрия вариант е да изчакаш тя да отвори темата за вашите отношения какви са, а ти през това време да си действаш като свободен.
Спал си с нея, и т.н. ами човек, първи път ми вие за цялата нощ само 1 път ли правихте секс бе?! Ти не знам, не ти ли се ебе на тебе, на колко години си? Би трябвало да си я разкъртил от секс бе, да не може да си седне на гъза няколко дни от дискомфорт и да те е запомнила с "адския ебач". Най-вероятно си около 20 годишен, ами не знаеш ли че на тази възраст жените имат много голямо желание, сексуално желание, тоест либидо което ако ти не задоволиш друг ще го задоволи. На 20г никоя няма да те чака за сериозни връзки и т.н. това е времето когато се прави по много секс и се "бройка".
Не се учудвам че те е заебала след като не си я задоволил сексуално, за да ти позволи толкова бързо, значи или много си я привличал физически или много и се е ебало, и е търсила секс. Ти трябва да си тръпка за нея бе, човек, има такива момчета които не са обвързани, курвари са, но тая с която са спали като го види и направо се подмокря... Аз познавам такива, преди съм бил отчасти такъв в един период. Трябва да си хищник, да излъчваш сексапил и да става ясно че търсиш секс. Каква сериозна връзка искаш ти, като в секса сте пълни провали? Както написах вече, момичето е разкрепстено изглежда и си търси сексуален партньор който да я задоволява. Виж опитай се пак да се срещнете и не бъди толкова лесен тоя път, изненадай я и я разпори от ебане и после не я търси, това ти е единствения коз. Остави тя да те потърси след това, ако е доволна и и харесва ще е луда по теб, ще те търси, няма да се оправдава и по някое време ще се влюби :)
Трябва ти да бъдеш активната страна поне в началото, докато се влюби в теб, ти да я търсиш, ти да правих ходовете, ти да не говориш а да действаш. Остави тия глупости, че била еди ква си щото се целувала с теб, и какво от това!? Има момчета които успяват да свалят така жената с която са били, че на първата си среща правят секс и това с момиче което друг човек ако говори и се пробва ще каже еба тази е баси дръпнатата и надута...

TEJKASYDBA
06-17-2014, 22:55
RapExotic, на 18 години е, ако не се лъжа. Тази година май ще ги направи.

igaydarov, не знам дали споменах някъде, но не искам само да преспивам с момичетата и след това нищо. Просто не съм такъв тип момче. Секса си е секс, искам нещо по-сериозно. Пълни провали сме били.. Вярно, не съм много опитен, но щом тя така е преценила, окей.

И все пак продължавам да си мисля, че причината не е в секса, а просто момичето не става.. това е моето мнение.

CrookedMirror
06-18-2014, 08:38
Първо не си никакво гадже с тая недоебана слива, защото не си имал нищо интимно с нея. Целувките не се броят като цяло и обарването. Виж ако си я чукал 5-6 пъти може да се каже че имате вече някаква връзка, но винаги по-добрия вариант е да изчакаш тя да отвори темата за вашите отношения какви са, а ти през това време да си действаш като свободен.
Значи интимността непременно е показател, така ли? Целувките не се брояли... Защо? Аз се сещам за не една и две връзки, започнали точно с целувка, които са балансирани и заслужават възхищение (без да преувеличавам). 5-6 преспивания били равнозначни на връзка... Как го определи? Не ми е навик да издребнявам, обаче в случая написаното е чисто и просто абсурдно. Защо 5-6, а не 12-13? Или 2-3? Така поставено звучи като чиста проба рамкиране. Защо винаги момичето трябва да отваря темата за отношенията? Аз досега съм живяла в заблудата, че идеалният вариант е да няма дълги /или дори не толкова дълги/ обяснения, а от самото начало да се получи така, че и двамата да са на една вълна и това да се усеща във въздуха, хах. Синхрон, получен кой знае как... но съществуващ и носещ удовлетворение и на момичето, и на момчето.
По време на интимностите авторът да си действа като свободен? Представи си, че всичко е тръгнало по-отдалеч - имало е напрегната заигравка, която постепенно е ескалирала до целувка, по-късно до секс + през цялото време се е усещало и силно емоционално привличане. Дали мадамата няма да реши, че има връзка? Ще мисли, че не е сама, разбира се. Но не. В един момент прекрасникът ще се появи, тя може би ще усети нещо издайническо и ще разбере, че докато е излизал с нея той всъщност е тествал чара си и върху други, вероятно не по-малко настоятелно...
Престанете да следвате клишета. Много /наистина много!/ 20-годишни имат хубави връзки и последната им цел е трупане на бройки за престиж. Окей, ако някой иска да бъде свободен и да си ляга с различни - нека си действа. Нелепо е обаче да отричате различните схващания и да си вярвате, че сексът движи чак всичко и че едва ли не няма хора, за които са важни поне колкото него несексуалните аспекти. Докато гледате на противоположния пол /пък и на живота като цяло/ с подчертано подозрение и се отнасяте по-скоро негативно, не очаквайте да срещнтете принц или съответно принцеса. Най-малкото принцовете и принцесите са достатъчно умни, за да не обобщават по такъв смешен начин.
TEJKASYDBA, не прави повече нищо, само излишно ще си изхабиш енергията. Никак не е сигурно, че именно сексът е причината момичето да се дръпне. Може да се намесват фактори, които грам нямат общо с него. При всички положения обаче категоричното прекъсване на отношенията не струва много; в един нормален край няма място за лъжи и фалшиви оправдания.

TEJKASYDBA
06-18-2014, 12:39
Мерси много за мнението, така и ще направя. Доста добри съвети има в поста ти.