PDA

View Full Version : Световното първенство по футбол 2014



lovefootball
06-17-2014, 15:48
За кой отбор сте ?

_ivi_
06-17-2014, 20:29
Не го разбирам футбола :)

Rakshy
06-17-2014, 20:34
Мощно Холандия, винаги съм им бил привърженик, не някъв запален, но да.. :D И Белгия и може би Германия и Франция. И голям к*р за уругвай, че ми прецакаха фиша

_ivi_
06-17-2014, 20:46
Аааа щом са тези тук избирам Германия. Добри ли са :lol: ?

Rakshy
06-17-2014, 21:44
Еми пръснаха отборчето на великия Роналдо с 4-0, колкото и да е 4-0 си е голям резултат :D Така че, добри са нацистите.

lovefootball
06-18-2014, 10:17
Мощно Холандия, винаги съм им бил привърженик, не някъв запален, но да.. :D И Белгия и може би Германия и Франция. И голям к*р за уругвай, че ми прецакаха фиша

Ooo да !! И аз бях пуснала на тоя мач с уругвай :@ :@ :@

Jacques
06-18-2014, 14:45
Еми пръснаха отборчето на великия Роналдо с 4-0, колкото и да е 4-0 си е голям резултат :D Така че, добри са нацистите.

Моментия отбор на немците е толкова нацистки,колкото португалците са арийци :Д

Rakshy
06-18-2014, 18:20
Моментия отбор на немците е толкова нацистки,колкото португалците са арийци :Д

Е той циганина Нани е най-крайния ариец. :D :D

UnkNoWn12
06-18-2014, 21:36
Тъкмо ми се стори странно, че няма такава тема :D

Принципно съм за Италия, винаги са ми били на сърце, но засега на това световно не ме впечатлиха кой знае колко.

Германците са машини.

След днешните мачове достигнах до убеждението, че не Холандия са толкова силни, а просто испанците са слаби. :D

OoVasKoO
06-18-2014, 21:56
испанците са страшно слаби в момента, но и Холандия са доста добри
аз залагам на Холандия и Германия, може би и Аржентина :)

UnkNoWn12
06-18-2014, 22:03
Аржентинците нещо хич не ми бяха убедителни, дори и Меси. :D Отсега обаче не се наемам да правя прогнози за финала :D

supersonic0
06-19-2014, 00:30
От това, което се видя до сега сякаш Германия е най-добре играещият отбор (ако може да се прави извод от един мач де). Холандия имат доста слаба защита, но дуото Робен-Ван Перси е зашеметяващо. Аз нямам фаворит честно казано на това световно, Испания ми бяха симпатични но те приключиха :Д

Rakshy
06-19-2014, 07:30
Аржентина е на 2та полюса - 4 човека стоят пред центъра в атака, останалите се опитват да играят в защита, ник'ва халфова линия. Т'ва според мен ще ги прецака много.
Иначе да Испанците наистина много слаба игра показаха, вчера на моменти все едно гледах Гърция да играе :D

UnkNoWn12
06-19-2014, 13:14
Испанците на моменти ми се струваше, че играят да загубят. А колко хора изгоряха със залози за тях, истина не е :D

lovefootball
06-19-2014, 18:28
Германия на финал се вижда :D

UnkNoWn12
06-19-2014, 18:33
Странно ми се вижда на основание на един мач да се правят прогнози за финал :D

Rakshy
06-19-2014, 20:14
Истината е просто, че отбори, които на минали първенства са мачкали, тук се представят като селско отборче :D :D
А и все пак половината испански отбор е от играчи на УЕФАлона, които тоя сезон НИКАКВИ ги няма. Не ги знам залагалите за испания футбол гледат ли изобщо :D

UnkNoWn12
06-19-2014, 20:58
Харесва ми, че нещата се движат интересно и изненадващо - тръпка да има. :D

По принцип не съм расист, дори напротив, ама Стъридж и Стърлинг ми бъркат в здравето направо. Евала на Суарез. Коментаторът е "безпристрастен". :D

Rakshy
06-19-2014, 23:27
Всичките ми приятели са Ливърпулци, аз съм фен на Манчестър Сити, така че да и мен ме напрягат. Изобщо целия английски отбор, начело с оня бизон Руни. Твърде Overrated са :Х

Утре очаквам коста рика да направи поне Х, поне!

Picha_s_moskvicha
06-20-2014, 20:18
За Уругвай съм!!!

lovefootball
06-20-2014, 21:03
Да направим ли няква тема за прогнозите ? Вече много фишове късам :D

Иначе съм съгласна за Испания хич ги няма милите..

Rakshy
06-20-2014, 21:55
За прогнози пиши директно тука. След като уругвай ми издъниха фиша не съм залагал :D

И италия много слаба игра... Много ме е яд, че изпуснах французите.

lovefootball
06-20-2014, 22:20
Кои ще пускаш ?

UnkNoWn12
06-21-2014, 10:28
Французите се представиха блестящо, само за да могат после Еквадор и Хондурас да ми провалят фиша. Яд, ме е че им сложих хикс, но както и да е :D

Много слаба игра от моите хора снощи. Дано с Уругвай да се представят по-добре, че иначе лошо. :D

Сега, за да е пълен сеира очаквам Гана да размаже Германия и официално отивам да пусна на Иран за шампион. :D

lovefootball
06-21-2014, 13:20
Французите се представиха блестящо, само за да могат после Еквадор и Хондурас да ми провалят фиша. Яд, ме е че им сложих хикс, но както и да е :D

Много слаба игра от моите хора снощи. Дано с Уругвай да се представят по-добре, че иначе лошо. :D

Сега, за да е пълен сеира очаквам Гана да размаже Германия и официално отивам да пусна на Иран за шампион. :D

Ааа без такива вече пуснах, че днес ще е Германия :D

UnkNoWn12
06-21-2014, 14:06
То и аз пуснах за Германия и за Аржентина, ама очаквай неочакваното. Изкушавах се да сложа отделно едно левче за Иран, колкото и невъзможно да изглежда, все пак коефициента беше 20 или нещо такова, ама викам айде няма :D

Rakshy
06-21-2014, 18:38
Германия 3-0 :D
Нигерия г/г
Германия си заслужава на отделно фишче, 7.50 коеф.


Австралия - Испания ще е интересно в понеделник, както и Холандия - Чили

UnkNoWn12
06-21-2014, 19:07
Честно казано, ако трябва да залагам на Нигерия и Босна бих сложил хикса.

Аржентина ми падна в очите мега брутално, въпреки че не ме изложиха.

Австралия и Испания - предполагам, че испанците ще се борят да съберат поне някакви парчета от разбитото си достойнство. :D

За мен двубоя Италия-Уругвай ще е много тежък, защото италианците са ми на сърце от край време, а уругвайците и специално Суарез ми харесаха след Англия.

Rakshy
06-21-2014, 20:53
Е да бе, 3-0 my ass :D

UnkNoWn12
06-21-2014, 21:17
Да, всички като се хвърлихме на германците, така е. :D Клозе половината мач търка пейката, можеше по-друго да е. Значи за мен вече няма нищо сигурно - всичко е тото, ама абсолютно всичко. :D

Rakshy
06-22-2014, 13:14
Белгия - Русия почти 100 % 1ца
Южна Корея -Алжир, по-добре не ги играй :D въпреки че май е 1
И аз лично искам Португалия да отпаднат, така че бих го пуснал за САЩ.

UnkNoWn12
06-22-2014, 16:03
Откъде тая сигурност в белгийците бе? :D

Тия мачове днеска не съм ги играл, ако трябваше да пускам нещо на Корея и Алжир бих го играл над 2.5 :D

Мисля на Австралия-Испания да сложа хикса, как мислиш? :D

Rakshy
06-22-2014, 20:56
Вярата в Белгия се оказа вярна. За Алжир изобщо не го бях очаквал.

Австралия играха добре срещу Холандия, испанците бяха доста зле срещу Чили. Ако испанците решат да си върнат малко самочувствието ще е интересно, но аз бих го играл или г/г или 1, Испания хич не ме кефят, а и всички са в отвратителна форма.

Rakshy
06-23-2014, 00:17
F*CK MY LIFE 30 секунди преди края ще изравнят ш*баните португалци :@ Е, вече знаем коя ще бъде следващата страна, нуждаеща се от демокрация и свобода.

UnkNoWn12
06-23-2014, 09:37
Логиката ми за Испания, че няма за какво да вкарват голове, а ще си пазят вратата, за да си запазят последните трохи достойнство. И да мисля, че ще е НГ, ама не смея точно на тоя мач да залагам.

Яд ме е, че не го играх Корея и Алжир над 2.5, както си мислех. Бтв, алжирците ми направиха мн добро впечатление този мач, да не кажа, че от цялата група най ме кефят. :D

За португалците беше брутално това, съчувствам ти :D Ама аз затова никога не се радвам, преди да чуя съдийския сигнал.

И съм решил да сложа левче на Камерун. Знам, че граничи с невъзможно, но все пак с тия космически коефициенти що да не се пробвам. :D Само нз дали да си го играя само за Камерун или да сложа двоен шанс за равенство. :D

OoVasKoO
06-23-2014, 12:21
ееее, защо има 2 мача в 19:00 и 2 мача в 23:00
са ще трябва и на компа да гледам
eeee БНТ 2 не е HD, са ко ше прая :D

UnkNoWn12
06-23-2014, 16:55
Сега определено предпочитам Холандия-Чили. От 11 и двата не са нещо особено за мен, така че ще гледам каквото дават по бнт. Пуснах левче на Камерун :D

lovefootball
06-23-2014, 20:13
Божее, скоро нищо няма да хвана :D Отчаяна съм
Дайте някои сигурни :D

UnkNoWn12
06-23-2014, 22:15
Сигурно НЯМА !! Съветвам те само да не играеш въобще Италия-Уругвай :D Мнооого ми е кеф, че Мексико не ме изложиха, само утре Колумбия да не ме издънят се надявам.

Иначе сравнително! сигурни ми се виждат Нигерия-Аржентина и САЩ-Германия. Португалия-Гана бих го играл с над 2.5

Rakshy
06-23-2014, 23:54
За утре, т.е. днес:
Италия - Уругвай не знам защо но си мисля за г/г (1,73)
Вярвам и че Коста Рика ще бият Англия, но нищо не се знае. (4.20)
Също смятам и че Гърция ще падне. (1.98 )
Япония - Колумбия 2 (2.08 )
Според мен си заслужава, като за дребна рибка, да заложа 1 лев, който си намерих във фитнеса хе хе хе, и да имам шанса да спечеля 30 лева. Seems legit. Е, остава и факта че няй-вероятно Англия ще бият Коста Рика, или поне Х, но Коста Рика разцепва с игра последните мачове, може да са се поизморили. Meh, fuck it. I believe.



Нигерия са далеч от сигурни :D А и са чак в четвъртък и изобщо не ми се мисли за тях.

UnkNoWn12
06-24-2014, 10:55
И аз бих ги сложил така освен Англия. Англия е 2 или Х, англичаните като испанците ще спасяват достойнство. Ох, Колумбия, дано, дано :D

Аз вчера си изгубих левчето с Камерун, дано ти да имаш успех :D

Нигерия на теория е един от най-сигурните мачове, но то и с Иран беше така, а едва спаси положението Меси. :D

UnkNoWn12
06-24-2014, 18:31
Е не, Суарез тотално, ама тотално ми падна в очите. Разбира се, съдията веднага удостои Маркизио с червен картон, ама оня индианец дето яде хора, както явно правят в родното му село, остана безнаказан. И също така, тъй като фаворитът ми отпадна, този отбор, който изрита индианците от световното ми става фаворит, ако ще и Алжир да е.

Леле, на какъв хейт го ударих, не мога да се позная чак, ама съм мнооооооооого афектиран :D:D

Rakshy
06-24-2014, 22:01
Хубавото след днешния ден е, че Колумбия спечели. Лошото е, че имам най-сакатите прогнози :/

UnkNoWn12
06-24-2014, 22:07
Оооох поне разочарованието днес бе само душевно, не и за джоба ми. Олекна ми. Утре ще пусна повече мачове, пък на късмет.

Гърция нямаше дузпа. Кот Д'ивоар бяха мн мощно прецакани от съдията, както и половината залагащи сиг, добре че не съм от тях. :D Теб гърците ли те издъниха?

Rakshy
06-25-2014, 23:24
Не точно, защото казах на един приятел как да заложи, аз се почувствах измамен, че коефициента за Коста Рика беше паднал с 1 единица и се сдържах, а и имам чувството, че почвам да прекалявам :D

Но да главно те бяха най-голямото разочарование. Тенденцията е или пълен разгром, или 0-0 до гроб :D

UnkNoWn12
06-25-2014, 23:47
В момента в който свърши мача ми идеше да скоча, да взема един чук и да размажа черепите на целия френски отбор + вратаря на Еквадор. Много лошо ме преебаха, ама както и да е.

Заложил съм на Алжир, хареса ми как играха, а и Русия не е чак толкова силен противник.

Аз на Коста Рика никога не бих заложил, щото малко или много тяхното е късмет. Въпреки, че с Гърция...хм кой знае, може и да ги пратим на четвъртинките. :D

Холандците с Очоа ще си имат проблеми :D

lovefootball
06-26-2014, 10:11
КАК МОЖЕ НИЩО ДА НЕ ПОЗНАЯ ???? :D

Rakshy
06-26-2014, 13:50
КАК МОЖЕ НИЩО ДА НЕ ПОЗНАЯ ???? :D

За това избягвам залагания напоследък :D :D

lovefootball
06-26-2014, 18:35
Не съм късметлийка явно :D

SpiritInBlack
06-26-2014, 19:24
Трябваше да сложите преди световното като мен на Аржентина и Бразилия - в историята на СП само веднъж европейски отбор е печелил извън Стария континент - през 2010 година в Южна Африка

UnkNoWn12
06-26-2014, 19:50
Трябваше да сложите преди световното като мен на Аржентина и Бразилия - в историята на СП само веднъж европейски отбор е печелил извън Стария континент - през 2010 година в Южна Африка


Доста скоро, за да игнорираме този факт. А и Бразилия и Аржентина, поне засега не блестят с някаква кой знае каква игра.


Леле тия французи..един гол само да бяха вкарали, още ме е яд. Утре смятам да сложа левче или два на фиш със всичките осем мача дето предстоят, ей така, колкото да си пробвам късмета.

Rakshy
06-26-2014, 20:07
Доста скоро, за да игнорираме този факт. А и Бразилия и Аржентина, поне засега не блестят с някаква кой знае каква игра.


Леле тия французи..един гол само да бяха вкарали, още ме е яд. Утре смятам да сложа левче или два на фиш със всичките осем мача дето предстоят, ей така, колкото да си пробвам късмета.

И аз направих така преди време и сега мразя Уругвай :/
(все пак обмислям да направя същото)

UnkNoWn12
06-26-2014, 22:17
Някак си се радвам, че Алжир се класират, харесва ми как играят.

Мисля в големия фиш с всички мачове, да играя всичко с 1, ама Очоа ме притеснява много :D

Rakshy
06-27-2014, 00:42
И мен ме влече 1цата, но мисля, че Чили имат малък шанс.
Уругвай най-вероятно пада.
Холандия- Мексико ще бъде много тегаво. Дано мойте любими лалета победят :D
Беше ме много яд след като си загубих времето с първия мач на Гърция и не съм гледал следващите и нямам представа как ще играят срещу Коста Рика :/
Германия почти сигурно бият, и Франция така.
Мисля че и Аржентина ще бие и Белгия ще бие, така че да най-вероятно само 1ци, но холандците и бразилците не бих ги играл, не си заслужават

UnkNoWn12
06-27-2014, 20:14
На Бразилия коефициента ми е 1.50, а на Холандия 2.03, така че не мисля, че не си засулжават, особено ако ги комбинираш с други както направих аз. Навсякъде сложих единици. Коефиециента на Уругвай е 3.75 :О, обаче аз все пак сложих на Колумбия в големия фиш, а на Уругвай в един друг. :D

nqmaznacheniee
06-27-2014, 23:24
вече ме е страх да давам прогнози за това световно, пълно е с изненади, ама ще се опитам да разгадая 1/8 финалите :D
Бразилия-Чили - бразилците е време да вдигнат оборотите на максимум и според мене ще отстранят Чили без проблем, въпреки че доста хора очакват чилийците да ги затруднят
Колумбия-Уругвай - след наказанието на Суарес Колумбия може би изглежда като фаворит, но аз лично залагам на Уругвай, все пак в отбора им има един играч на който не са му нужни кой знае колко положения, че да избухне и това е Кавани, който е и един от любимите ми нападатели :)
Холандия-Мексико - много труден мач, всичко може да стане. Според мен холандците ще ги отстранят, но доста трудно, тук дори си мисля, че може би ще има дузпи.
Коста Рика-Гърция - не знам защо всички слагат Коста Рика фаворит.. за мен гърците с техния антифутбол ще си продължат без проблем
Франция-Нигерия - тук залагам на изненадата и мисля, че Нигерия ще продължат. А и е отбор, който е добър на контраатаки. Франция пък е от типа отбори, които могат да бият най-добрия и на следващия ден да паднат от най-слабия, така че ако има сериозна изненада на 1/8 финалите е редно тук да се търси
Германия-Алжир - лесна победа за германците, те са ми и фаворити на световното де, надявам се на 1/2 финал с Бразилия и финал с Холандия
Аржентина-Швейцария - труден мач, много класа в нападение и много колеблива защита за Аржентина, според мене отново Меси ще направи разликата и ще ги класира
Белгия-САЩ - време е САЩ да отпадат и без това и 1/8 финал им е много. Дано напрежението не повлияе на младия отбор на Белгия и ги бият с разлика

Rakshy
06-28-2014, 18:04
Момента, в който Бразилците ти дънят фиша :X

UnkNoWn12
06-28-2014, 19:37
Момента, в който бразилците ти дънят 3 фиша :D Мислех ги за най-сигурния мач от всичките, а те се оказаха слаба ракия. Щях повече да се радвам Чили ако спечели.

След като ми издъниха всички възможни фишове, ще гледам спокойно Колумбия и Уругвай и ще стискам палци за първите, ама без излишно напрежение.

Rakshy
06-28-2014, 23:39
Мексико днес паднаха незаслужено и утре сигурно пак ще паднат :/ (де*а тъпия коментатор)

UnkNoWn12
06-29-2014, 15:59
Ех, изядохте го тоя коментатор :D Честно казано и България да беше бъркал с Чили няма да ми пука, но определено ми пука, че бразилците ми издъниха фиша :D

Колумбийците са ми новия фаворит, тъй като:
1. Отстраниха Уругвай
2. Донесоха ми пари
3. Много способни момчета, най-вече Хамес

Знам, че срещу Бразилия ще е много трудно, но аз определно ги виждам и като победители в този мач, само бразилците да не ги бутнат пак.

Rakshy
06-29-2014, 23:31
За сега познахме всичките, че ще са 1ци краен изход. Проблема идва с тия дузпи, майка им ****.
На мача на Холандия до последно вярвах, че ще бият и така стана. Направо ми стана пат*ата.
Коста Рика също победиха заслужено, според мен.

Много ми се ще утре да има изненада и Германия да отпаднат ама няма как да стане.

UnkNoWn12
06-30-2014, 22:57
Няма по-заспал и ужасен отбор от гърците.

В днешния мач, победителят за мен е Алжир.

Rakshy
07-01-2014, 00:49
Аз пък не го гледах... Беше ми все едно какво ще стане, тъй като очаквах победа за Германия... Видях във фейсбук, че циганина М'боли се е раздал доста...
А Бензема имам чувството, че спеше цял мач :D

lovefootball
07-01-2014, 21:48
YESSSSSSSS, направо чудо най-после и аз горката да има с кво да се похваля, че съм хванала някой лев :D

UnkNoWn12
07-01-2014, 22:39
Бензема не ми харесва напоследък , М'боли и Очоа направиха за смях нападатели и вратари.

lovefootball, колко изкара? :D

В това световно мачовете започват след деветдесетата минута ахахахахах

Rakshy
07-01-2014, 23:26
В това световно мачовете започват след деветдесетата минута ахахахахах

Agreed.

Rakshy
07-04-2014, 18:58
Много жалостива игра от французите. Силно разочарование.

OoVasKoO
07-04-2014, 19:05
Много жалостива игра от французите. Силно разочарование.
Къде са Косчелни и Саня, защо не пуснаха Жиру още в началото на 2-то полувреме?!?!

UnkNoWn12
07-04-2014, 19:13
Е повече ако заложа някога на Франция, ви давам правото да дойдете и да ме гръмнете. На моменти имам чувството, че абсолютно целия свят се е наговорил да не спечеля и стотинка от Еврофутбол :D :D

Vamos, Colombia! Vamos, Jameeeees!!!! :Д

Rakshy
07-04-2014, 23:35
Къде са Косчелни и Саня, защо не пуснаха Жиру още в началото на 2-то полувреме?!?!

Тоя Жиру нямаше представа к'во се случва за 5те минути, в които беше в игра. Но да трябваше да го пусне по-рано защото беше явно, че не се получава. И Бензема много мощно ме разочарова... Утре дано Холандия да бие, защото иначе нямам вяра в т'ва първенство.

2та ми фаворита за нататък са Белгия и Холандия, Белгия утре пада най-вероятно, а Холандия мисля, че ще има адски труден мач с Коста Рика. Моля се финала да не е Бразилия-Аржентина... Не за друго, но искам да го натяквам на пияния побъркан съсед отсреща.

nqmaznacheniee
07-04-2014, 23:57
наско полицая каза Германия световен шампион, край на връзката!

nqmaznacheniee
07-05-2014, 00:05
иначе това световно нямат хващане мачовете, по-добре е да се търсят изненади с големи коеф.. Днес бях близо до чудото - 2:3 точен резултат за Григор Димитров, спец. залог на Бразилия пп/кр 1:0/2:1 и 2-ка на Германия. Много жалко, ако Гришо беше направил 2:2 печелеше мача, ама шанс.. с 2 близо 1500 щеше да има събаряййййййййййй :D

Rakshy
07-05-2014, 21:57
иначе това световно нямат хващане мачовете, по-добре е да се търсят изненади с големи коеф.. Днес бях близо до чудото - 2:3 точен резултат за Григор Димитров, спец. залог на Бразилия пп/кр 1:0/2:1 и 2-ка на Германия. Много жалко, ако Гришо беше направил 2:2 печелеше мача, ама шанс.. с 2 близо 1500 щеше да има събаряййййййййййй :D

Хахахахах :D

Аржентина много тъпа победа направиха. Сега се моля за Холандия.

UnkNoWn12
07-05-2014, 22:59
От една страна ми се искаше Коста Рика на полуфинал. От друга обаче, е добре, че имаме 2 европейски отбора, а не един.

Отсега нататък, каквото ще да става, само бразилците да не спечелят. Останалите отбора си заслужиха мястото на финала - който и да е, само не и Бразилия.

Rakshy
07-05-2014, 23:26
От една страна ми се искаше Коста Рика на полуфинал. От друга обаче, е добре, че имаме 2 европейски отбора, а не един.

Отсега нататък, каквото ще да става, само бразилците да не спечелят. Останалите отбора си заслужиха мястото на финала - който и да е, само не и Бразилия.

След като Неймар е вън от полуфинала не мисля, че ще спечелят.
Искрено се надявам за Германия-Холандия финал!

Rabalka
07-06-2014, 07:46
Бях за Сащ

Ivan Zahariev
07-06-2014, 08:21
Бях за Испанците но набързо ги отпратиха ..... Като цяло съм малко разочарован от тона Световно..

UnkNoWn12
07-06-2014, 11:10
След като Неймар е вън от полуфинала не мисля, че ще спечелят.
Искрено се надявам за Германия-Холандия финал!

Ако наистина FIFA имат толкова голяма власт в развоя на събитията, мисля, че ще забъркат финал Европа-Южна Америка. Аз предпочитам варианта Германия-Аржентина.

Ivan Zahariev - много отбори отпаднаха незаслужено, но Испания не бяха от тях.

OoVasKoO
07-06-2014, 11:23
Италия и Англия заслужено си отпаднаха. :D

UnkNoWn12
07-06-2014, 11:54
Италия и Англия заслужено си отпаднаха. :D

Аз говоря за отбори като Мексико, Коста Рика, Кот Д'ивоар и най-вече Колумбия. Може би само гърците бият Бразилия по незаслужено побутване напред.

kateto__ss
07-06-2014, 15:48
А някой от вас да продава топка от световното ? :)

lovefootball
07-06-2014, 16:05
Бразилците как ще падат от Германия :D Може да ги побудат, ама пак няма да ги спасят :D

Rakshy
07-07-2014, 00:38
Аз предпочитам варианта Германия-Аржентина.

ВЪРНИ. СИ. ДУМИТЕ. НАЗАД!

Холандия all the way.


А иначе няма незаслужена загуба. Отборите като Колумбия и Коста Рика си бяха underdog през цялото време, не знам защо се учудвате, че отпаднаха. Пак добре, че стигнаха до тука и изложиха европейските "грандове".
Ако Мюлер и още 1-2 от Германия са се съвзели виждам победа за Германия. И да моля се Холандия да успее да бие Аржентина, защото ми омръзна фаворитите ми да отпадат, а и Холандия го заслужава с тоя стил на игра.

UnkNoWn12
07-07-2014, 11:58
Да, и аз искам финал Германия-Холандия, ама както казах, предполагам, че ще е Европа и Южна Америка. В такъв случай, предпочитам Германия-Аржентина.

Каквото и да ми говорите, няма да ме убедите, че Бразилия заслужават полуфинал или финал повече от Колумбия. Не разбирам защо трябва да има някакви предубеждения, че само щото е Бразилия, или Испания, или Холандия задължително трябва да е по-добър отбор от Колумбия или Коста Рика примерно. Да, имали са успехи, но Мондиал 2014 си е за Мондиал 2014.

95% от холандските успехи се крепят на рамената на Робен и ван Перси.

lovefootball
07-07-2014, 21:12
Какво мислите за мача Бразилия-Германия ?? :D

Rakshy
07-07-2014, 22:18
95% от холандските успехи се крепят на рамената на Робен и ван Перси.

И Снайдер, и Каут, може би и Мемфис... Но факт е, че отбора на Коста Рика избра да "паркира автобуса" и да чака дузпи. Според мен това беше до някъде грешка, но няма от къде да сме сигурни.

За Бразилия-Германия: Не знам кой ще замести Неймар, но имам чувството, че Германия ще ги скъсат :D :D

OoVasKoO
07-08-2014, 20:28
Още от самото начало фаворитите ми са Холандия и Германия. Това са двата отбора, които показват най-добра игра. За Бразилия съм сигурен, че няма да станат шампиони, много са лигави и бавят топката. Затова логично Германия водят с 5:0. ;) Дори и Неймар да играеше, пак щяха да паднат, една птичка пролет не прави. ;)

Rakshy
07-08-2014, 20:47
Напълно съгласен!

lovefootball
07-08-2014, 22:01
Направо ми стана жал за Бразилия..

UnkNoWn12
07-08-2014, 22:12
Не мислех, че на това Световно ще има по-голяма излагация от Испания, но съм грешал :D

Не ми е жал ни най-малко за Бразилия - така е като ги бутат, трябваше да са отпаднали още на осминфинал, но нищо - тъкмо се видяха какво представлява отбора им в момента.

Утре мисля, че Аржентина ще има повод да черпи, макар и да не ми се иска.

anonymous708973
07-08-2014, 22:52
Това беше просто пародия на полуфинал! Не претендирам да разбирам от футбол, ама не е нормално целият германски отбор да се запише с голове... в един и същи мач. Вярно играят страхотно, вярно, че Льов си познава потенциала на отбора, вярно, че играят много екипно, ама... ебаваш ли се, бе.
Дори не мога да кажа, че беше интересен мач. Германия - Гана беше в пъти по-интересно. Дори Германия - Франция или Бразилия - Колумбия! Но това днес просто след 25-тата минута беше скучничко.
Интересно ми е с кого ще са на финал! Нямам търпение, дано да станат шампиони сладурите!

sramejlivkaa
07-08-2014, 23:15
Обаче Бразилия как точно в 90тата минута успяха да вкарат някакво мижаво голче. Иначе евала за Германия!

lovefootball
07-09-2014, 11:26
Има ли някой от този форум където да беше за Бразилия ?
Бутаха ги наистина, но беше ясно, че тази година няма да са те, а и за Неймар е ясно, че една птичка пролет не прави. Бях за Бразилия даже и след 30-стата минута .. Само Холандия да не са :D

Rakshy
07-09-2014, 11:28
Само Холандия да не са :D

Мощно Холандия бе :D

lovefootball
07-09-2014, 11:34
Мощно Холандия бе :D

Ще си говорим :D

UnkNoWn12
07-09-2014, 11:56
Не знам що хората навсякъде са толкова сигурни в Холандия :D

И германците, и холандците вдигат яко шум с големи (огромни) голови разлики, буквално размазвайки отбори считани до този момент за фаворити. Аржентина, от друга страна, си вървят тихо и глас не им се чува и се опасявам да не оставят и Холандия, че и Германия с пръст в уста. Да не говорим, след смазващите победи на Германия и Холандия, на аржентинците колко им е скочил коефициента. :D

Бразилия ще вземат третото място.

lovefootball
07-09-2014, 12:08
Яд ма е за Бразилия.. Имам чувство, че от много хора дето бяга за Бразилия само аз до края, ама от тези които са сега се надявам Аржентина да я вземат :)

therichbitch
07-09-2014, 17:57
Германците не играха чак толкова силно, просто Бразилия бяха много слаби и половината им отбор се натръшка болен/почупен преди това.
И аз се чудя защо всички отписаха Аржентина.

Rakshy
07-09-2014, 21:06
Отписаха ги защото не показват нищо блестящо до сега, особено сега след като Димария го няма и някак липсва креативността. Т'ва е моето мнение. Пак казвам, дано Холандия да бие. ORANJE!

OoVasKoO
07-09-2014, 21:30
^ Точно така. Като го няма ди Мария, Меси няма с кой да играе, хахахха. :D :D

UnkNoWn12
07-09-2014, 22:47
Казвах аз, ама никой не ме слушаше. Значи като не залагам и всичко познавам :D

therichbitch
07-09-2014, 22:47
Отписаха ги защото не показват нищо блестящо до сега,

еми, да, ама ще играят на финал ;Д, знаех си

Rakshy
07-09-2014, 22:49
Реве ми се.

SonataArctica
07-09-2014, 22:54
Реве ми се.

Аха.

Да не говорим, че и [A]lliance паднаха 3 мача днес.

UnkNoWn12
07-09-2014, 22:57
Симпатизирам на холандците, но бяха доста прехвалени. След мача с Испания не показаха нищо особено, а и не знам защо толкова се учудват всички, сякаш са паднали от Иран. Аржентинците не са кои да е.

Eagle 123
07-09-2014, 23:09
Еми FUCK просто.. днес си говорихме с едни приятели за мача, правихме някакви повърхностни прогнози, аз бях за Холандия, по ред причини - начин на игра, креативност, сплав между млади и опитни играчи, страшен тактик на скамейката + две легенди в лицето на Клуйверт и Блинд, и най - вече ми е супер приятно да ги гледам... Та казах тогава " Аз съм за лалетата, обаче Аржентина ще бият " .. ся ме е яд, че бях за оранжевите бе .. жалко, Робен, Снайдер и РВП ще са на по 34 години в Русия 2018, надали ще са в такава форма като сега .. Едно голямо благодаря за Холандия, напълниха ми душата, особено мача им с Мексико ме хвърли в пълен екстаз, заедно с тях и Колумбия, това бяха отборите, които ще останат в съзнанието ми ..

Rakshy
07-10-2014, 00:52
Трябваше да си пази последната смяна, за да може да вкара Круул. Тоя скапан Хунтелаар нищо не направи, де*а тъпото дърво. Като изключим дузпата, която вкара това е най-ненужния играч. Ван Перси не спря да се затваря, се едно не искаше да играе с топката. Жал ми е, че Робен и Снайдер се раздаваха и накрая к*р. Е, разбира се не само те 2мата... Целия отбор се раздаваше и накрая жалкия късмет да ги предаде... За пореден път се убеждавам колко тъп спорт е футбола, дейба.

UnkNoWn12
07-10-2014, 11:45
Мисля, че първата четворка ще бъде оформена така :
1. Аржентина
2. Германия
3. Бразилия
4. Холандия

Eagle 123
07-10-2014, 15:41
За мен 2 ще е със сигурност 1, отново латиносите ще плачкат и ще бъдат пометени от вихрушката на маншафта..

UnkNoWn12
07-10-2014, 16:24
За футбола никога не се казва "със сигурност". Точно сега както всички са екзалтирани от успеха на Германия над Бразилия, може да има изненади. :D

lovefootball
07-11-2014, 21:06
Reve vi se.. mene pitate li me 7-1 ama vse pak si bqh za Braziliq do krai..

Az kato cqlo pak nishto ne hvanah .. misleh che Holandiq shte biqt i pusnah za tqh✂

Rakshy
07-12-2014, 00:01
И аз така мислех, за т'ва ми се реве.

anonymous708973
07-12-2014, 07:04
Мисля, че първата четворка ще бъде оформена така :
1. Аржентина
2. Германия
3. Бразилия
4. Холандия

Нъцки. Германия - шампион!
Пууу, дано да е интересен мачът. Не знам кой ми каза, че до момента на първенство, провело се в Южна Америка, нямало победител от Европа.

Rakshy
07-12-2014, 07:29
Защото всички европейци ги е страх да не ги избият побърканите местни. :D

supersonic0
07-12-2014, 10:19
Германия ще изкърти Аржентина, които се класираха с хиляди мъки до момента... Умопомрачително слабия Меси ли ще спре Немската машина? Или флегмата Игуаин? Ако стане нещо по-интересно пред вратата на Аржентина, то ще е създадено от Ди Мария (ако играе) и Агуеро, но и двамата не са във форма поради контузии.

CoNviCt
07-12-2014, 10:44
Швабите ще плачат утре. Три гола на Лео Меси.

takecare
07-12-2014, 11:26
Дано Германия спечелят! Пък и като знам в Германия каква еуфория става, 100 процента ще обявят национален празник. Жалко, че не съм там по време на световното. Такава еуфория, такава подкрепа, каквато имат германците (и холандците междудругото), дори тук не може да се види.

anonymous708973
07-12-2014, 11:56
Дано Германия спечелят! Пък и като знам в Германия каква еуфория става, 100 процента ще обявят национален празник. Жалко, че не съм там по време на световното. Такава еуфория, такава подкрепа, каквато имат германците (и холандците междудругото), дори тук не може да се види.

Говори миии, знаеш ли колко ме е яд!
Футболът е изведен в национална ценност, няма как да не те грабне настроението при вида на хилядите тениски, гирлянди, боядисани лица!

takecare
07-12-2014, 12:09
^^ Като цяло Меркел толкова държи на страната, че то просто е видимо. То да беше само по време на Световното. Такъв коледен базар, какъвто има в Германия, аз не съм виждала!

anonymous708973
07-12-2014, 16:18
Дааа!
А карнавалът??

anonymous908491
07-12-2014, 16:27
Такава еуфория, такава подкрепа, каквато имат германците (и холандците междудругото), дори тук не може да се види.

Отиди на концерт на Планета, ще видиш, че грешиш

takecare
07-12-2014, 17:34
^^ Там е ясно. Богоявление също е много почитан празник там, само че се среща само в Бавария и не знам къде другаде беше. Великден е супер сладко там със зайчетата. :)

UnkNoWn12
07-12-2014, 17:39
То и в Бразилия футбола е огромна ценност, по-голяма и от в Германия, ама... :D

Ди Мария доколкото разбрах ще играе.

Мисля, че има само 3 изключения да спечели страна, която не е от континента, на който се провежда Световното (ако броим Америките като едно). В два от случаите е понеже в съответните континенти (Азия и Африка) няма подходящ претендент. Така, че си правете заключенията. Също така при евентуална победа на Аржентина букмейкърите биха спечелили милиони.

Rakshy
07-13-2014, 00:00
С или без Ди Мария, гаучосите падат. Хубав мач на Холандия, въпреки че проспах първото полувреме, буквално.

takecare
07-13-2014, 06:56
Аз честно казано за момент нямах надежда за Бразилия след контузията на Неймар.

Lighting
07-13-2014, 08:05
С или без Ди Мария, гаучосите падат. Хубав мач на Холандия, въпреки че проспах първото полувреме, буквално.

Проспал си най-хубавата част. Още в 3 минута гол от дузпа, а после в 15-та още един. :D Ама то какво да се очаква, като няма защита, та и вратар един.......

Не знам за днес, но мисля че финала ще завърши 0-0, поне в редовното време. :)

Rakshy
07-13-2014, 11:34
Ако Аржентина бие пак на дузпи няма да има такъв смях :D :D

ujm
07-13-2014, 12:24
Не се занимавам с футбола но Германия се представи много добре :) А 1-7 просто ме уби :D :D :D :D :D

supersonic0
07-13-2014, 13:01
Категорично за Германия, слагам 100 кинта в Еврото без да се замислям.

IWannaBeSedated
07-13-2014, 14:32
Стискам палци за Германия, дано да спечелят. Фаворити са ми от самото начало. 8-)

Eagle 123
07-13-2014, 14:32
Аз още след полуфиналите сложих 250 £ в pinnacle без да ми мигне окото за Германия като краен победител, на 1.78, сега е паднал до 1.70 .. просто ще ги изкъртят, бил съм толкова сигурен в мач, само мин година финала в ШЛ за БМ.. откъдето и да го погледнеш Агуеро и Ди Мария са в по-слаба форма, немците много добре знаят как да се разправят с Меси, Лавеци и Игуаин са дупки.. в защита Демикелис не го виждам с определено по-техничните и бързи Кроос, Мюлер, че и Йозил .. само мотивацията няма да им е достатъчна на албиселесте

anonymous708973
07-13-2014, 17:53
Ако Аржентина бие пак на дузпи няма да има такъв смях :D :D

Не съм сигурна дали и с дузпи въобще имат шанс, вратарят на Германия неслучайно е обявен за най-добрия вратар за 2013-та година.
Айде, стискам палци германците да спретнат една хубава отборна игра и да не пускат топката!

OoVasKoO
07-13-2014, 18:07
Меси няма да пропусне дузпа, бъдете сигурни. По-добър изпълнител от дузпи няма в момента. :D

therichbitch
07-13-2014, 20:42
то на дузпи намирисва :Д ще видим :)

Rakshy
07-13-2014, 21:39
Категорично за Германия, слагам 100 кинта в Еврото без да се замислям.

Скъса ли го? :D

supersonic0
07-13-2014, 22:27
Скъса ли го? :D

даже и снимка си направих

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10325708_909371372421895_288988053366468242_n.jpg

:lol:

Eagle 123
07-13-2014, 22:33
Айдеее маншафт, айде немската машинааа, няма такъв случай на нация, бомбардирана и срината до основи и така да се възроди отново, велика, единствена в историята, КОЛОС!!! Deutschland über alles in der Welt wenn es stets zu Schutz und Trutze Brüderlich zusammenhält !!! Имах шанса и да чуя на живо еуфорията от Хамбург, беше някаква всеобща екзалтация и не можах да чуя нищо друго освен Оооооо Deutschland Ooo :D наистина този 13 юли завинаги ще ми остане в съзнанието... Да отдадем заслуженото и на Аржентина, не бавиха времето, играха на кръв, опитаха се да играят достойно и успяха !!! Голямо браво и на двата отбора, футбола е жив !!!

anonymous708973
07-13-2014, 22:49
Меси няма да пропусне дузпа, бъдете сигурни. По-добър изпълнител от дузпи няма в момента. :D

Кво рече, кво?

Баси кефът. Хладният ум, трезвата преценка, доброто разпределяне на силите и отборната игра победи. Браво на Германия, браво за разчупването на традицията!
Атмосферата там изглежда да е уникална, язък, че не мога да споделя настроението!

Бастианчо трябва малко да почине само, че направо пометоха стадиона с него, милият.

therichbitch
07-13-2014, 22:57
Аааа, не- ум и футбол, gotta be kidding me.
Точно германците не умеят да разчупват, те са просто машини, което в отборна игра като футбола е важно (и се бърка с хладнокръвие), но аз не се кефя на тяхната игра точно поради тази причина, днес бях за Аржентина.
Чак пък уникална не е ;) Просто ще пуснат още от лудите намаления, както и още диадеми, гривни, ленти, пръстени с немското знаме.

OoVasKoO
07-13-2014, 23:02
Аз бях за Германия, ама съм абсолютно прав за Меси. Те заслужаваха да бият, след като дори трябваше Аржентина да останат с 9-ма в продълженията, а съдията ги пожали. Иначе жалко за Меси, без ди Мария нямаше с кого да играе. В това световно разкриха Агуеро и Давид Луиз, и двамата си показаха "невероятната класа". xD

anonymous708973
07-13-2014, 23:49
Аааа, не- ум и футбол, gotta be kidding me.
Точно германците не умеят да разчупват, те са просто машини, което в отборна игра като футбола е важно (и се бърка с хладнокръвие), но аз не се кефя на тяхната игра точно поради тази причина, днес бях за Аржентина.
Чак пък уникална не е ;) Просто ще пуснат още от лудите намаления, както и още диадеми, гривни, ленти, пръстени с немското знаме.

Писнало ми е да я слушам тая фраза - машини, та машини. Еми, да вземем да се запознаем малко с характеристиките на една машина ли? Защо, аджеба, са машини? Точно заради добрата си преценка - и на Льов, и на самите играчи.
Отне ми време да го осъзная, но футболът не е просто "22 побъркани гонят една топка минимум 90 минути". Така че това съвсем не изключва ума като необходимост. Иначе нямаше да има тактики, разположение на играчите, напасване на стратегията спрямо силните и слабите страни на противника и т.н.

therichbitch
07-14-2014, 00:09
Именно, тактики и стратегии ясно че има при всички отбори, но при тях всичко това е заучено и не умеят да импровизират, няма страст в играта им и липсата на тази страст не е следствие от запазване на хладнокръвие, както повечето обичат да си го интерпретират.
Подозирах още през юни, че ще спечелят въпреки несилното им представяне в началните мачове, но другото е въпрос на усещане и лично мнение, аз просто не харесвам как играят. Това е :)

П.П. Схванах какво имаш предвид под ум в случая, просто цялото изкаване ми прозвуча малко пресилено.

therichbitch
07-14-2014, 00:11
Именно, тактики и стратегии ясно че има при всички отбори, но при тях всичко това е заучено и не умеят да импровизират, няма страст в играта им и липсата на тази страст не е следствие от запазване на хладнокръвие, както повечето обичат да си го интерпретират.
Подозирах още през юни, че ще спечелят въпреки несилното им представяне в началните мачове, но другото е въпрос на усещане и лично мнение, аз просто не харесвам как играят. Това е :)

П.П. Схванах какво имаш предвид под ум в случая, просто цялото изкаване ми прозвуча малко пресилено.

102
07-14-2014, 00:15
да напрайте по един сандвич освен

Rakshy
07-14-2014, 12:10
да напрайте по един сандвич освен

++

anonymous708973
07-14-2014, 13:47
WELT.DE са просто безмилостни в критиката към Меси, умирам от смях :D

Топката била минала по-далеч от вратата отколкото Хондурас покрай световната титла. :D
След получаване на трофея Меси изглеждал така, сякаш са му връчили заплатата след приспадането на данъците :D

хаштагче нимоа :д

TIFOSO
07-14-2014, 14:07
Леле, толкова простотия на едно място, рядко може да се види..

OoVasKoO
07-14-2014, 14:13
Леле, толкова простотия на едно място, рядко може да се види..
+++++



ееееех колко е смееешно да се подигравате с Меси

dreamwalker
07-14-2014, 14:46
WELT.DE са просто безмилостни в критиката към Меси, умирам от смях :D

Топката била минала по-далеч от вратата отколкото Хондурас покрай световната титла. :D
След получаване на трофея Меси изглеждал така, сякаш са му връчили заплатата след приспадането на данъците :D

хаштагче нимоа :д

Хахаха! Много забавно! Заболя ме корема от смях...

Rakshy
07-14-2014, 15:09
Butthurt Messi fans....

dreamwalker
07-14-2014, 15:46
Butthurt Messi fans....
But I'm not a Messi fan, boss. :D I call it respect.

Eagle 123
07-14-2014, 16:05
195 £ чисти, thank U Mannschaft

draid
07-14-2014, 16:45
Писнало ми е да я слушам тая фраза - машини, та машини. Еми, да вземем да се запознаем малко с характеристиките на една машина ли? Защо, аджеба, са машини? Точно заради добрата си преценка - и на Льов, и на самите играчи.
Отне ми време да го осъзная, но футболът не е просто "22 побъркани гонят една топка минимум 90 минути". Така че това съвсем не изключва ума като необходимост. Иначе нямаше да има тактики, разположение на играчите, напасване на стратегията спрямо силните и слабите страни на противника и т.н.

Машините не преценяват, щом желаеш да се запознаваш с "характеристиките" им, машините вършат това за което са направени, по един начин до отказ. И да футбола не е 22 побъркани които гонят топка 90 мин, 2ма от тях кесят на вратата освен това взимат незаслужено количество пари и 90% от тях нямат особено много мозък което до някъде е разбираемо. Ама ся да седнеш да ми говориш за стратегия и тактика във футбола е леко смешно, ти го изкара това "Го" направо.

OoVasKoO
07-14-2014, 18:36
за Меси да, но не и за Аржентина, те без него са си направо едно нищо xD
очаквах германците да ги бият 2-3 на нула, но аржентиците имаха твърде добра защита
трябваше да влезе техничар като Гьотце(малко са в отбора техничарите), иначе щеше да има дузпи

takecare
07-14-2014, 18:51
https://www.youtube.com/watch?v=WgUujyaxzeE Организация, дух, еуфория, подкрепа, всичко!

therichbitch
07-14-2014, 19:43
Тоя немският коментатор накрая вика "Ахх, целият свят завижда в момента на Германия" Да им се не види самодоволните фашисти, надувковци

UnkNoWn12
07-14-2014, 21:04
Радвам се, че не ми се сбъднаха прогнозите и европейския отбор взе купата.

Германския отбор е прекрасен и много способен, но те са силни като отбор, а не индивидуално. Затова е малко смешно от страна на въпросните немски сайтове да коментират Меси. Няма нито един немски футболист в момента, който да е на нивото на Меси. Още повече, че не отива на шампионите да разправят разни простотии, а напротив - трябва да показват уважение към противниците си. А ако Меси и компания бяха така зле головата разлика нямаше да бъде така малка.

Rakshy
07-14-2014, 21:31
Стратегията и тактиката идва от треньора и помощниците му, не от играчите. Играчите просто трябва да изпълнят каквото им е дадено. До известен смисъл това ги прави машини. Case closed.
Друг е въпроса, че на няколко пъти някои от халфовете просто пускаха топката измежду играчите на Аржентина, очаквайки че там ще има кой да я засече. До такава степен са обиграни. Така че да, немските играчи са си машини.
Трябваше дадат златната топка на Масчерано, заслужаваше я далеч повече от Меси.

Честито на спечелилите от това СП.

therichbitch
07-14-2014, 21:35
Съгласна съм, грозно и неспортментско е товс, но пък не съм учудена хич.. За мен бяха равностойни през повечето време и голът на онова гейче си беше късмет отчасти.

TIFOSO
07-14-2014, 21:48
Германия безспорно разполага с най-равностйните и заменими играчи. Физическата им подготовка е най-добрата сред отборите. Аржентина изиграха и 2 мача по 120 минути, контузията на Ди Мария и някои играчи слаби играчи за мен (като Биля и Игуаин) костваха много. В един финален двубой всичко може да стане и кво значи заслужено и незаслужено? Футболът е нелогичен спорт и за тва е интересен. Наградата наистина не трябваше да я получава Меси, но кво е виновен човекът, че му я връчват? Да ходи да я откаже ли?! След тва си каза, че той просто е искал да спечели титлата с отбора, с което да донесат малко щастие на изстрадалия и беден аржентински народ (както беше и с бразилците). Не му пука за некви индивидуални отличия, това че се насажда няква омраза към него е отделен въпрос. То и Зидан 2006 не я заслужаваше, ама тогава всички си трайкаха, че видиш ли плешивецът бил много голям. На германците всичко им е наред, коли, икономика, стандарт на живот и т.н. Интересно ми е как някакви скумрии обсъждат Меси, при положение, че само от тоя нещастен мач, той си заработи толкова, колкото те няма да получат през целия си земен път, колкото и па*ки да счупат. Общо взето копие финал на този през 2010, което си е тъпотийка. Очаквам догодина Аржентина да измете всичко на Копа Америка и да дигне трофея най-после.

anonymous708973
07-14-2014, 22:33
Ама ся да седнеш да ми говориш за стратегия и тактика във футбола е леко смешно

Достатъчно, благодаря.

therichbitch, айде моля ти се, а тва, че цял ден слушах за великия ни футболен успех... преди 20 години? Германците - надувки, я пак? В смисъл... айде, пак ще кажете, че ги превъзнасям прекалено много, ама излишната фукня хич не е характерна национална черта на германците. Виж, по нашите ширини е доста явно застъпена ;)
И не знам с какви очи критикуваш на етична основа предвид факта, че пренебрежително говориш за 22-годишно момче, което с таланта си изкарва 7 милиона годишно. Визирам епитета "гейче". Кофти.
Радвай се, че си слушала немския коментатор, българският избухваше с бисери доволно.

Голът на Гьотце беше резултат от добрата му техника и от факта, че пред аржентинската врата най-накрая нямаше поне 4 човека. Германците имат нужда от пространство, за да си разиграят головото положение, аржентинците го знаеха това, затова и през 99% от времето зад всеки германец пред вратата стоеше по един аржентинец, натоварен със задачата да го пази. После нямало тактики и стратегии във футбола :lol:

Да пусна малко хубост в темата :д

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1910113_679912575419728_2390551881089793490_n.png - Нойер, разкош на квадрат просто. Впрочем, чак мен ме заболя когато Нойер му влезе на онзи пич с коляно в главата. Бая стабилен е, ама тия 92 килограма и с тая скорост... бая болезнено ще да е било.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10320486_679912288753090_8916122269580795231_n.png - Миличкият Швайни, много мъжка игра! Страхотен.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10425101_679911712086481_8841516423833740412_n.jpg - Как я е гушнал, хахах.
http://db3.stb.s-msn.com/i/B6/671E47AB8DE923824324CCF866022.jpg - Eй, че сладка двойка са!

therichbitch
07-14-2014, 23:16
Не е нужно да е гласно, макар че и това го правят, подигравайки се на свой колега. И оставам зад мнението си, нагли са, изписано им е на фейса, арогантни са и си мислят, че са хванали господ за шлифера понеже са първата икономика.
А за другото предлагам да не захващаме темата кое e пренебрежително и не, кое е етично и не и дали един ритнитопковец заслужава 7 милиона, докато хора, правещи научни открития, едва свързват двата края.
Ас също обичам спортове, тенис гледам с най- голямо удоволствие, ужасно мн се гордях с Димитров, както и като съм чела за златните момичета и тем подобни, но според мен спортистите са малко overrated.

Götze е гейче, защото ми прилична на джъстин хахаха, а швайнщайгер oще от едно време ми е антипатичен, не знам защо
Клозе одобрявам, все пак носи едно хубаво първо име, а не арийско

Добавям и аз малко красота
http://www.leblognoteur.net/wp-content/uploads/2013/10/neymar-hairstyles-2.jpg

:D :D :D АКо не бяха го почупили, можеше нещата да бъдат различни :Д

Eagle 123
07-14-2014, 23:35
Единствената нация на която германците охотно признават неоспоримо превъзходство в тевтонски добродетели – това са шведите. Нито един германец няма да оспори предимствата им когато стане дума за пунктуалност, прилежност, чистоплътност и педантичност. Впрочем германците никога не са воювали със шведите (воювали са в Поммерн/Померания). Тоест да, те могат с пълно право да се държат арогантно, нагло, безпардонно, понеже не всички са като тях - ГЕРМАНЦИТЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАРЕЧЕШ ЛАКОМИ, ЖАДНИ И НЕНАСИТНИ - ТЕ НЕ РАЗЧИТАТ ДА ПОЛУЧАТ НЕЩО ДАРОМ И СИ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИТЕ. Във всеки германец има нещо от неистовия Бетовен, летящ над горите и оплакващ залеза на слънцето зад горите, преодоляващ безброй удари на съдбата и опитващ се да изрази – неизразимото. Това е Великата Германска Душа, която заявява себе си навсякъде, където иде реч за Изкуство, Чувства, Наука и Истина, и това не можеш да го срещнеш другаде. Всички ги считат за хладнокръвни, умели, високомерни и деспотични, затова пък са превъзходни управленци и професионалисти. За тях казват „ Дайте им пръст и ще ви отхапят ръката”. Аз мога съвсем спокойно да кажа, че те са такива, защото са се стремели винаги да са такива, извисени на пиедестал и водещи във всяка една сфера... Това е техния манталитет - никога не се отказват, при каквито и да е обстоятелства, дори когато съветските комради са забили знамето в Райхстага `45, те не са се предали в плен !

therichbitch
07-14-2014, 23:42
След тази ода бих ти предложила да си татуиураш знамето им на челото си.

Eagle 123
07-14-2014, 23:47
Няма проблем, аз без това от септември ще уча в Манхайм, но никога няма да забравя от къде съм тръгнал.. а ти можеш да покажеш уважение към великите нации, не да изкривяваш истинските факти !

therichbitch
07-14-2014, 23:55
:Д :Д кой ти проми мозъка, момче, че от устата ти могат да излизат реплики като: "покажи уважение към великите нации"

anonymous895156
07-15-2014, 00:02
Единствената нация на която германците охотно признават неоспоримо превъзходство в тевтонски добродетели – това са шведите. Нито един германец няма да оспори предимствата им когато стане дума за пунктуалност, прилежност, чистоплътност и педантичност. Впрочем германците никога не са воювали със шведите (воювали са в Поммерн/Померания). Тоест да, те могат с пълно право да се държат арогантно, нагло, безпардонно, понеже не всички са като тях - ГЕРМАНЦИТЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАРЕЧЕШ ЛАКОМИ, ЖАДНИ И НЕНАСИТНИ - ТЕ НЕ РАЗЧИТАТ ДА ПОЛУЧАТ НЕЩО ДАРОМ И СИ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИТЕ. Във всеки германец има нещо от неистовия Бетовен, летящ над горите и оплакващ залеза на слънцето зад горите, преодоляващ безброй удари на съдбата и опитващ се да изрази – неизразимото. Това е Великата Германска Душа, която заявява себе си навсякъде, където иде реч за Изкуство, Чувства, Наука и Истина, и това не можеш да го срещнеш другаде. Всички ги считат за хладнокръвни, умели, високомерни и деспотични, затова пък са превъзходни управленци и професионалисти. За тях казват „ Дайте им пръст и ще ви отхапят ръката”. Аз мога съвсем спокойно да кажа, че те са такива, защото са се стремели винаги да са такива, извисени на пиедестал и водещи във всяка една сфера... Това е техния манталитет - никога не се отказват, при каквито и да е обстоятелства, дори когато съветските комради са забили знамето в Райхстага `45, те не са се предали в плен !

http://hamsterdam415.files.wordpress.com/2011/08/swastika-bangon.jpg?w=900

therichbitch
07-15-2014, 00:09
,амин

Eagle 123
07-15-2014, 00:10
\\:D/ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/97/SS_Totenkopf_Fahne.svg/672px-SS_Totenkopf_Fahne.svg.png

dreamwalker
07-15-2014, 01:02
Единствената нация на която германците охотно признават неоспоримо превъзходство в тевтонски добродетели – това са шведите. Нито един германец няма да оспори предимствата им когато стане дума за пунктуалност, прилежност, чистоплътност и педантичност. Впрочем германците никога не са воювали със шведите (воювали са в Поммерн/Померания). Тоест да, те могат с пълно право да се държат арогантно, нагло, безпардонно, понеже не всички са като тях - ГЕРМАНЦИТЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАРЕЧЕШ ЛАКОМИ, ЖАДНИ И НЕНАСИТНИ - ТЕ НЕ РАЗЧИТАТ ДА ПОЛУЧАТ НЕЩО ДАРОМ И СИ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИТЕ. Във всеки германец има нещо от неистовия Бетовен, летящ над горите и оплакващ залеза на слънцето зад горите, преодоляващ безброй удари на съдбата и опитващ се да изрази – неизразимото. Това е Великата Германска Душа, която заявява себе си навсякъде, където иде реч за Изкуство, Чувства, Наука и Истина, и това не можеш да го срещнеш другаде. Всички ги считат за хладнокръвни, умели, високомерни и деспотични, затова пък са превъзходни управленци и професионалисти. За тях казват „ Дайте им пръст и ще ви отхапят ръката”. Аз мога съвсем спокойно да кажа, че те са такива, защото са се стремели винаги да са такива, извисени на пиедестал и водещи във всяка една сфера... Това е техния манталитет - никога не се отказват, при каквито и да е обстоятелства, дори когато съветските комради са забили знамето в Райхстага `45, те не са се предали в плен !

Реакцията ми (а и на други освен мен най-вероятно) след като прочетох това: http://img.pandawhale.com/post-28369-cheryl-cole-laughing-gif-hot-I-vc3O.gif
Наистина Германия заслужено спечелиха, но нека да уважим и противниците им, които се представиха достойно. Според мен имаше известна доза късмет в решаващия гол на Германия, но фактът си е факт.
П.П. Само на мен ли ми направи впечатление колко "непредубедени" бяха коментаторите по БНТ? Осъзнавам, че е трудно да бъдеш напълно неутрален, но можеха поне да се опитат.
+ Когато головете на Германия привличат повече внимание от убийствата в Газа, тогава спокойно можем да кажем, че не Аржентина или Бразилия, а човечеството е изгубило.

Eagle 123
07-15-2014, 01:49
http://www.unnecessaryumlaut.com/wp-content/uploads/2009/04/damn_friday.jpg Много разбирачки по тема футбол, което е много хубаво .. само, че гледалите 2-3 мача през годината си е малко смехотворно да коментират

dreamwalker
07-15-2014, 01:58
http://www.unnecessaryumlaut.com/wp-content/uploads/2009/04/damn_friday.jpg Много разбирачки по тема футбол, което е много хубаво .. само, че гледалите 2-3 мача през годината си е малко смехотворно да коментират
Разбира се, прав си. Уважавам мнението ти.
Както казах: Когато головете на Германия привличат повече внимание от убийствата в Газа, тогава спокойно можем да кажем, че не Аржентина или Бразилия, а човечеството е изгубило.
Извън темата: Поздравления, че ще учиш в Манхайм, Орел! Желая ти успех!

102
07-15-2014, 08:19
Да пусна малко хубост в темата :д

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1910113_679912575419728_2390551881089793490_n.png - Нойер, разкош на квадрат просто. Впрочем, чак мен ме заболя когато Нойер му влезе на онзи пич с коляно в главата. Бая стабилен е, ама тия 92 килограма и с тая скорост... бая болезнено ще да е било.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10320486_679912288753090_8916122269580795231_n.png - Миличкият Швайни, много мъжка игра! Страхотен.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10425101_679911712086481_8841516423833740412_n.jpg - Как я е гушнал, хахах.
http://db3.stb.s-msn.com/i/B6/671E47AB8DE923824324CCF866022.jpg - Eй, че сладка двойка са!

нойер - грозен фейс
швайни - грозен, но с мъжко излъчване, лайк
адаша - има чар, ама къв е тоя нос, ебати. предполагам, че суарез не би го захапал, шото пък нашия ше го намушка
мюлер - готин, може би защото чертите му не са швабски
неймар - виждал съм същото циганче на централна гара, даже прическата му беше такава
/тва жените на швайни и мюлер ли са
лайк за мюлерица, повърнах на швайневица

102
07-15-2014, 08:24
Разбира се, прав си. Уважавам мнението ти.
Както казах: Когато головете на Германия привличат повече внимание от убийствата в Газа, тогава спокойно можем да кажем, че не Аржентина или Бразилия, а човечеството е изгубило.
Извън темата: Поздравления, че ще учиш в Манхайм, Орел! Желая ти успех!

къв си ти, ве
може пък, да искам да се забавлявам, вместо да чета и гледам само някви помии

102
07-15-2014, 08:28
и зленца, меси изобщо не се радваше за наградата си, по-скоро псувайте тия дето му я дадоха
и да, нема как да каже, че друг я заслужава повече, шото ше му се пише голяма черна точка и по натам може нарочно да го цакат
/не харесвам меси

anonymous708973
07-15-2014, 09:05
Няма проблем, аз без това от септември ще уча в Манхайм, но никога няма да забравя от къде съм тръгнал.. а ти можеш да покажеш уважение към великите нации, не да изкривяваш истинските факти !

Писах ти лично.

102, напълно съм съгласна.

UnkNoWn12
07-15-2014, 10:44
Единствената нация на която германците охотно признават неоспоримо превъзходство в тевтонски добродетели – това са шведите. Нито един германец няма да оспори предимствата им когато стане дума за пунктуалност, прилежност, чистоплътност и педантичност. Впрочем германците никога не са воювали със шведите (воювали са в Поммерн/Померания). Тоест да, те могат с пълно право да се държат арогантно, нагло, безпардонно, понеже не всички са като тях - ГЕРМАНЦИТЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАРЕЧЕШ ЛАКОМИ, ЖАДНИ И НЕНАСИТНИ - ТЕ НЕ РАЗЧИТАТ ДА ПОЛУЧАТ НЕЩО ДАРОМ И СИ ПЛАЩАТ ДАНЪЦИТЕ. Във всеки германец има нещо от неистовия Бетовен, летящ над горите и оплакващ залеза на слънцето зад горите, преодоляващ безброй удари на съдбата и опитващ се да изрази – неизразимото. Това е Великата Германска Душа, която заявява себе си навсякъде, където иде реч за Изкуство, Чувства, Наука и Истина, и това не можеш да го срещнеш другаде. Всички ги считат за хладнокръвни, умели, високомерни и деспотични, затова пък са превъзходни управленци и професионалисти. За тях казват „ Дайте им пръст и ще ви отхапят ръката”. Аз мога съвсем спокойно да кажа, че те са такива, защото са се стремели винаги да са такива, извисени на пиедестал и водещи във всяка една сфера... Това е техния манталитет - никога не се отказват, при каквито и да е обстоятелства, дори когато съветските комради са забили знамето в Райхстага `45, те не са се предали в плен !

Ако Меркел види кво си писал тука, ше те анатемоса и ше те изгони от Германия от страх, че ще станеш лидер на фашистка партия и ще я детронираш.

tireheb
07-15-2014, 11:39
2018, 70 години по-късно, райхът триумфира в русия
нема кво да стане
SIEG HEIL

draid
07-15-2014, 12:53
Достатъчно, благодаря.

therichbitch, айде моля ти се, а тва, че цял ден слушах за великия ни футболен успех... преди 20 години? Германците - надувки, я пак? В смисъл... айде, пак ще кажете, че ги превъзнасям прекалено много, ама излишната фукня хич не е характерна национална черта на германците. Виж, по нашите ширини е доста явно застъпена ;)
И не знам с какви очи критикуваш на етична основа предвид факта, че пренебрежително говориш за 22-годишно момче, което с таланта си изкарва 7 милиона годишно. Визирам епитета "гейче". Кофти.
Радвай се, че си слушала немския коментатор, българският избухваше с бисери доволно.

Голът на Гьотце беше резултат от добрата му техника и от факта, че пред аржентинската врата най-накрая нямаше поне 4 човека. Германците имат нужда от пространство, за да си разиграят головото положение, аржентинците го знаеха това, затова и през 99% от времето зад всеки германец пред вратата стоеше по един аржентинец, натоварен със задачата да го пази. После нямало тактики и стратегии във футбола :lol:

Да пусна малко хубост в темата :д

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1910113_679912575419728_2390551881089793490_n.png - Нойер, разкош на квадрат просто. Впрочем, чак мен ме заболя когато Нойер му влезе на онзи пич с коляно в главата. Бая стабилен е, ама тия 92 килограма и с тая скорост... бая болезнено ще да е било.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10320486_679912288753090_8916122269580795231_n.png - Миличкият Швайни, много мъжка игра! Страхотен.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10425101_679911712086481_8841516423833740412_n.jpg - Как я е гушнал, хахах.
http://db3.stb.s-msn.com/i/B6/671E47AB8DE923824324CCF866022.jpg - Eй, че сладка двойка са!

Ама моля ти се, аз наистина искам да си поговорим за тактиката и стратегията във футбола и нейното ниво, недей да ме пренебрегваш. Искам и аз да разбера.



Добавям и аз малко красота
http://www.leblognoteur.net/wp-content/uploads/2013/10/neymar-hairstyles-2.jpg

:D :D :D АКо не бяха го почупили, можеше нещата да бъдат различни :Д

Кажи честно ???

therichbitch
07-15-2014, 13:16
^ Хаха, ебавка беше, очевидно, не си падам по Барби и Кен (визирам швабите), ама мангалите ги презирам повече )

dreamwalker
07-15-2014, 20:03
къв си ти, ве
може пък, да искам да се забавлявам, вместо да чета и гледам само някви помии
I'm done.

102
07-15-2014, 20:07
ами не
извинявай че ми е през кура за газа и близкия изток
да им еба майката
след време ще разбереш че да си информиран никак не е толкова хубаво колкото си мислиш сега

Canis_Dirus
07-15-2014, 20:43
Гледам тук направо се разтапяте по германците та...
Да ви предложа така да посмучете малко немска пишка?

По-немска от Боатенг и Кедира ;)

102
07-15-2014, 20:48
йозил каза да се прибираш да му готвиш свинско

anonymous708973
07-15-2014, 21:43
^ Хаха, ебавка беше, очевидно, не си падам по Барби и Кен (визирам швабите), ама мангалите ги презирам повече )

Не попитах, ама на Дрейд реакцията беше далеч по-премерена от моята :D

therichbitch
07-15-2014, 22:48
хахаха, вярно, че съм странна в предпочитанията си, но много ми подценихте вкуса тук :Д

Rakshy
07-18-2014, 00:20
Насрахте хубавата темичка със ваш'те простотии.

muhatacece
07-18-2014, 00:40
идиоти .. темата е за световното, вие осрахте темата ..
още съм с психическа травма от загубата на аржентина .....

lovefootball
07-18-2014, 15:26
Може да се съберем да се почерпим за Германия.. най-много :P

psychopath
07-21-2014, 05:12
Много се забавлявам като чета женски писания за футбол :lol:

wild7676
07-21-2014, 05:38
Много се забавлявам като чета женски писания за футбол :lol:

Е, защо така

psychopath
07-21-2014, 15:43
Е, защо така

Щото е нелепо и неадекватно в 99% от случаите. Макар че познавам момичета, които разбират повече от повечето ми приятели...

lovefootball
07-27-2014, 15:02
Щото е нелепо и неадекватно в 99% от случаите. Макар че познавам момичета, които разбират повече от повечето ми приятели...

Мм не знам до каква степен разбират тези които са коментирали горе, но аз си разбирам не ме слагаи в това число .. :D

TIFOSO
07-27-2014, 20:45
но аз си разбирам не ме слагаи в това число .. :D

http://s27.postimg.org/gi36e5r83/10418312_10202217374469140_2676606983658381345_n.j pg (http://postimage.org/)