PDA

View Full Version : Как да съм сигурна?



Sweet_Дони
06-18-2014, 13:37
Всичко започна когато едни приятелки ми разказаха за момчето което харесвам. Той е бил в моя клас, но се е преместил 2 години преди аз да дойда в това училище. Намерих го във Facebook и започнахме да си пишем. За около 4-5 месеца ние се опознахме. След време имахме случайна среща. Тогава в мен се появиха някакви чувства. После имахме втора такава среща. Аз и той започнахме да се разкриваме напълно. Споделяхме си всякакви тайни. След време той ми каза че малко ме харесва както и аз на него.После си разменихме номерата. Решихме да не общуваме само във Facebook и си уговорихме среща. И така на 15 юни 2014 се състоя нашата първа среща. Ние бяхме естествено не само двамата, а с още едно момче и едно момиче. Първо просто стояхме и си говорихме пред едно заведение, после се разхождахме и приятеля му си тръгна. После заваля дъжд. Оттук започва романтичното :D. Той ми даде своето яке и ръкавици (без пръсти). Разказвахме си разни историй. После моята приятелка си тръгна замалко и той ми каза че всъщност не ме харесва малко а дори много! Имах една ''приятелка'' която още го харесва и ревнува че бяхме двамата. Той го знаеше и ми предложи да я подразним (малко детинско но...). Съгласих се и така заочнахме да се правим на гаджета. Той ме хвана за ръка и.... аз бях като в рая. Срещнахме се с въпросното момиче и си тръгнахме но той все още ме държеше за ръка. Приятелката ми която вече беше с нас попита защо той още ме държи за ръката и аз го пуснах а той се ядоса и я пита защо е трябвало да казва. После видяхме едно малко момченце което познавам от новородено. Наведох се и целунах момченцето което се усмихваше и се правеше на полицай. След това Жеко (така се казва момчето което мнооооого харесвам) започна да се държи като малкото сладуранче. Ако схванахте намека който той ми направи. После ме изпрати до дома ми. Сега си чатим непрекъснато.
Въпросите ми към вас са:
1Как да съм сигурна дали той наистина много ме харесва?
2.Според вас дали пак да изляза с него?
3.Дали мога да го прегърна когато пак се видим?

marilyn
06-18-2014, 14:36
На колко сте? Грешка правите като комуникирате прекалено много по интернет. Нямаше да си задаваш тези въпроси, ако излизахте през тия 4-5 месеца, докато сте се опознавали, а не е било само по фейсбук.

Няма как да си сигурна дали много те харесва.
Излезте пак.
Ако ти се иска да го прегърнеш, прегърни го.

RapExotic
06-18-2014, 20:02
1.Това ти го е показал ясно, но с времето и РЕАЛНОТО (а не виртуалното) общуване ще разбереш със сигурност.
2.Задължително излезте пак. Може и на саме.
3.Това може да направиш накрая на втората ви среща, според това как е протекла тя.

И ако си на 12 не се филмирай много с планове за бъдещето включващи това момче. Просто се забавлявай и се наслаждавай на моментите прекарани с него.

Sweet_Дони
06-20-2014, 12:23
Благодаря ви за отговорите. Ние излязохме още веднъж и този път бяхме само двамата. Беше още по-хубаво и вече съм почти на 100% сигурна, че ме харесва. Това е защото той ме покани, сигурно хиляда пъти ми каза че съм много красива, не искаше да свършва деня, и преди това говорихме по Skype 5 часа през които той ме убеждаваше да излезем и отново ми повтаряше, че съм красива и, че ще сме сладка двойка. Наистина мисля следващия път ако поувствам, че искам да го прегърна да го направя. Дано той наистина чувства това което ми казва. Отново ви благодаря за коментарите. :)