PDA

View Full Version : Само гледай!



Teen.girl
06-18-2014, 16:02
Яна беше просто едно момиче. Влюбваше се трудно,защото сърцето и беше разбито!
Но ето че тя намери това което търсеше! Появи се от сякаш от нищото,но успя да грабне сърцето и! Той беше рус и синеок и се казваше Георги. Имаше дарбата да се разбира с момичетата ,затова го наричаха женчо. Но той не беше такъв! А тя беше толкова щастлива че го е открила!
Мина време... Той също се влюби в нея. Станаха гаджета. Тя беше толкова щастлива и летеше ,мечтаеше,прекарваха си страхотно заедно! Обаче се появи една пречка - момиче ,което също го харесваше и упорито се правеше на велика! Тя се казваше Роси. Яна бързо забеляза че Роси го харесва и взе нещата в свои ръце и успя да се пребори с нея.
Минаха още няколко месеца и ето - момиче на име Валерия! Този път обаче Яна даде клетва ,че ще си запази Георги и няма да остави Валерия да спечели! Но Съдбата беше на друго мнение! Георги се влюби във Валерия! Яна плака ,блъска си главата в стената ,дори мислеше за самоубийство! И така в продължение на месеци... Тя не можа да го забрави!
Валерия се оказа много лоша! Тя използваше Георги,не го обичаше истински ,като Яна! Яна страда толкова дълго ,заради него...а Валерия и се подиграваше!
Е,Георги разбра за всичко извършено от Валерия. той се разстрои ,но не каза нищо. Отиде при Яна... Но беше късно! Тя му каза:
- Аз те обичах,изстрадах те,не можех без теб! Преборих се с Роси за теб! Ти не знаеш колко сълзи ми коства това! Ти не знаеш какво изживях! Изплаках си очите ,но без резултат! Ето сега ти казвам "Чао!"
Той се учуди и отговори:
- Не,не можеш да ме оставиш сам!
Тя:
-Ооо,само гледай!
Тя си тръгна и повече не се срещнаха никога!

Getyourfreakon
06-18-2014, 16:24
в 3 лице ли говориш за себе си?

Teen.girl
06-18-2014, 16:35
Не измислих си цялата история ,тя не е за мен!

bloodsugarsexmagik
06-28-2014, 10:05
Well, that escalated quickly.

socareless
06-28-2014, 15:39
по-банално и клиширано не успя ли да го направиш

anonymous895156
06-28-2014, 20:08
Миличка, грам талант няма тук. :(

AcH
07-21-2014, 14:38
в 3 лице ли говориш за себе си?

определено ;-)

Gabbie G.
08-16-2014, 12:04
Well, that escalated quickly.
:D Same here

~FUCK IT~
08-17-2014, 09:10
Може ли да се забрави Георги, първия обичан мъъж :D