PDA

View Full Version : Раздяла



mag_ito
06-18-2014, 16:37
Здравейте :)
Искам да ви помоля за съвет. Искам да скъсам с приятеля си, но проблема е там, че той е извън страната и няма да се върне скоро.. Знам, че е много гадно, но нямям друг избор освен по телефона.. Знам ,че е гадно,аз държа на това момче и не искам да страда. Моля за съвет :)

Teen.girl
06-18-2014, 16:59
Ами може да му пишеш по фейсбук! Или съобщение по телефона! Напиши му нещо от сорта "ти си чудесен,но..." , "още те обичам но..." . Успех! ;)

RapExotic
06-18-2014, 19:03
Щом държиш на него, защо искаш да скъсате?

Vsmile
06-18-2014, 19:19
Поговорете, обясни му какво те притеснява и как стоят нещата. Недей просто да го режеш от нищото.

anonymous708973
06-18-2014, 19:21
Щом държиш на него, защо искаш да скъсате?

Ти глупав ли си?
Това, че държиш на един човек, не значи, че го обичаш по този начин или че е подходяща половинка за теб.
Или ти държиш само на един човек?

RapExotic
06-18-2014, 19:48
Това, че държиш на един човек, не значи, че го обичаш по този начин или че е подходяща половинка за теб.


Да, но е малко подло да казваш на някого, че го обичаш и когато замине някъде за по-дълго време да му кажеш по телефона, че искаш да се разделите просто ей така. Как така до онзи ден го е обичала и изведнъж е спряла, след като е далече от нея?

Colouring
06-18-2014, 20:06
Е, ние не знаем каква е ситуацията и дали просто е решила от нищото, че иска да се разделят. Нека не е по фейсбук обаче, гадно е. Нито чрез смс! Или по телефона, или се вижте по скайп поне.

Hilary_
06-19-2014, 07:20
Очевидно няма как да го скъсаш по друг начин.
Чудя се какво точно очакваш от нас да ти кажем?

anonymous708973
06-19-2014, 08:30
Да, но е малко подло да казваш на някого, че го обичаш и когато замине някъде за по-дълго време да му кажеш по телефона, че искаш да се разделите просто ей така. Как така до онзи ден го е обичала и изведнъж е спряла, след като е далече от нея?

Няма как да знаеш дали го е обичала до онзи ден.
Късането по телефона наистина е кофти и е добре да се избягва, но по-готино ли е момчето да се върне след половин година, например, с идеята да са заедно, а тя тогава да го отреже? Щото такъв случай познавам и на момчето му се искаше да му го е казала по телефона.

RapExotic
06-19-2014, 09:06
Няма как да знаеш дали го е обичала до онзи ден.

Логично е да се предположи, след като не се е разделила с него преди да замине, а сега изведнъж решава да го направи. Или пък просто го е лъгала за да има някакво гадже там, пък сега е срещнала друг и иска да разкара този, но не и се чака да се върне.
В крайна сметка независимо по какъв начин ще му го съобщи той ще остане прецакания.

DarkTemplar
06-19-2014, 09:09
Според мен си е намерила друг, който й е по-удобен и могат да се виждат по-често и затова е решила да зареже този.

AnarchyBoy
06-19-2014, 09:27
Да, но е малко подло да казваш на някого, че го обичаш и когато замине някъде за по-дълго време да му кажеш по телефона, че искаш да се разделите просто ей така. Как така до онзи ден го е обичала и изведнъж е спряла, след като е далече от нея?

Да вземеш да пораснеш, а?

Ewok
06-19-2014, 09:27
Една приятелка беше в подобна ситуация и скъсаха по скайп, с разговор. Нещата така или иначе не вървяха, дори като си пишеха беше някакво тъпо, така че не му дойде изневиделица. Но друг вариант няма, а да чакаш няколко месеца да се върне е глупаво според мен.

YonaToxic
06-19-2014, 15:58
Не увъртай, бъди му ясна.Ще го боли по-малко ако знае че си е изгубил времето.

marilyn
06-22-2014, 15:39
Явно по телефона е единственият начин, колкото и да не е готино така. Трябва да си честна, не лъжеш. Няма как да не му е гадно, ще му е гадно, но все някога ще му мине. Това са нормални неща от живота.