PDA

View Full Version : Как да се срещаме с повече хора от другия пол?



frostblooded
06-18-2014, 18:36
Онзи ден направих една тема задавайки въпроса как да намираме повече приятели с нашите интереси, но този път искам да питам почти същото... ама не съвсем. Ситуацията е такава, че съм в училище почти без момичета. От там идва и проблема, че не се срещам с много от представителите на другия пол, а ми се иска. Виждал съм в Интернет как разни свалят момичета навън, ама ми се струва, че в 9-ти клас ми е рано за такива неща. Моля не ми говорете за сайтове за запознанства и тем подобни.

marilyn
06-18-2014, 19:22
Не ти е рано. Все пак някога трябва да се научиш. По-добре е сега да преживееш някои неволи като това да те режат, да се притесняваш и да не знаеш какво да кажеш, отколкото да си на 20 и да се чудиш как да заговориш някоя колежка в университета.

Момичета има навсякъде, просто не бъди срамежлив. В някое кафе, в парка, на плажа, навсякъде.

Minwu
06-18-2014, 20:29
фитнес център
библиотека
плаж
прецени какъв тип търсиш и ще ти светне лампичката
като чувстваш, че ти е рано защо ще търсиш? да не изостанеш от приятелките ти ли?

RapExotic
06-19-2014, 15:17
Най-лесно е когато си в компания. Намери с и двама-трима приятеля и излезте някъде - заведение, парк, мероприятие.. Там винаги има момичета и може да ги заговаряте. Пък и не може да нямаш някакви познати момичета, които от своя страна познават други и така ..

BlueClaw
06-20-2014, 11:10
Излизай по често на вън.Съберете се в компания няколко момчета и се разхождайте по кафета паркове и няма как да не срещнете поне едно момиче заговори я и така.

fenastz
06-20-2014, 18:45
Аз пък ще ти кажа, че сега е по-добре да си намериш нещо да правиш, а жените ги остави на втори план. Намери си някакво хоби (спорт, партита, наркотици или там каквото друго ти допада) и се задълбочи в него, съответно ще се събираш с хора със същите интереси и покрай вас ще се завъртят и момичета.

Най-важно е дори да ти пука за момичетата, да се правиш, че не е така. На твоята възраст те живеят с мисълта, че са малки принцеси и всички ги обожават. Пренебрегвай ги заради хобито си и ще ги побъркаш - няма да спрат да тичат по теб! Естествено, трябва да имаш и поносим външен вид, но и да си грозноват пак можеш да се уредиш.

Майничката
06-21-2014, 20:07
Аз пък ще ти кажа, че сега е по-добре да си намериш нещо да правиш, а жените ги остави на втори план. Намери си някакво хоби (спорт, партита, наркотици или там каквото друго ти допада) и се задълбочи в него, съответно ще се събираш с хора със същите интереси и покрай вас ще се завъртят и момичета.

Най-важно е дори да ти пука за момичетата, да се правиш, че не е така. На твоята възраст те живеят с мисълта, че са малки принцеси и всички ги обожават. Пренебрегвай ги заради хобито си и ще ги побъркаш - няма да спрат да тичат по теб! Естествено, трябва да имаш и поносим външен вид, но и да си грозноват пак можеш да се уредиш.

По-голяма тъпотия скоро не бях чувал.

fenastz
06-22-2014, 06:41
По-голяма тъпотия скоро не бях чувал.

Айде напиши нещо по-умно тогава, педалче малко, да ти еба майката тлъста

Майничката
06-22-2014, 15:20
Айде напиши нещо по-умно тогава, педалче малко, да ти еба майката тлъста

Това ли ти е възпитанието?Да обиждаш ли ?
Това че ще си намериш хоби/спорт въобще не ти дава гаранция,че покрай теб ще има повече момичета.И аз съм тренирал 13 години и кво?Момичета покрай теб винаги ще има.Ако ги подминаваш постоянно като малка гара и чакаш някоя да те заговори все ще ти се струва,че няма хора от противоположния пол около теб.
Към автора.Трябва да започнеш да излизаш.Повече купони,повече барове и т.н.Заговаряйте,бъзикайте се с момичета,влизайте повече в контакти с момичета.В общи линии това е моя съвет.
А към " ебача" отиди си забий една злобарка да се успокоиш малко,че като ти гледам повърхтностното мислене по-далеч от фитнес залата и обратно няма да стигнеш.