PDA

View Full Version : (СПЕШНО) Кандидатстване след 7 клас (2014)



little.sunshinee
06-18-2014, 19:06
Правя тази тема не само, за да задам своите въпроси, но и да предоставя на други тази възможност (не видях друга такава). При мен положението е следното:
7 клас съм, живея във Варна, но ще се местя да уча и съответно и живея в София. Много искам да уча френски, но наистина не съм запозната с престижните и "гадните" гимназии. За сега разбрах, че откъм френски най-добър вариант е 9 ФЕГ. Балът ми е 34.650 . Помогнете ми - има ли по-добро място, трябват ли ми други документи, освен удостоверението за завършен 7 клас, служебната бележка с оценките от изпите и заявлението с желанията? Предварително благодаря на хората, които биха отделили от времето си да ми отговорят. :)

Snowhite
06-19-2014, 09:34
И за какво ти е да се местиш в София? Във Варна са достатъчно добри езиковите гимназии. Тук и без това сме доста маймуни на клона.

didi222
06-19-2014, 12:46
9 ФЕГ е много хубаво училище! Балът за там ще ти стигне. И не, не се носи нищо освен удостоверението за завършен 7 клас (оригинал и копие) и служебната бележка с оценките от изпитите. Но за всеки случай може да вземеш лична карта и копие от акта за раждане. Късмет! :) :)

::NeVeR*eNd:::
06-19-2014, 20:24
Wow имаш висок бал...някои ще кандидатства ли в 97 СОУ Братя Миладинови

vladislavcheto
06-21-2014, 12:17
Фега е единственото място,където можеш да научиш френски на добро ниво,ако искаш.