PDA

View Full Version : Притеснения за проблем на пениса



Vermand
06-19-2014, 06:53
Искам да Ви питам какво може да е това: Главата ми някой път е доста синьо-лилава дори в невъзбудено състояние,но не цялата а само по върха (не на пикочния канал а от другата страна , т.е тази страна ,която е по близо до мен ако ме разбирате..) Имам и някакви бели малки и малко на брой изпъкнали като мехурчета отстрани на главичката пак на същата страна .. Четох ,че те били нормални при някой , но не мисля така .. А и това с цвета на главичката ме притеснява , имам притеснения и съмнения за гъбички ама от къде ще съм ги хванал..На 18 години съм горе не споменах , моля ако някой има идея и е компетентен да ми отговори сериозно! Благодаря

DisappointedDreamer
06-19-2014, 07:30
Цвета при всеки е различен. Може да не ти се нрави, но това е положението. Колкото до малките бели нещица, ако изглеждат на това, което си прочел - значи наистина са нормални. Няма за какво да се притесняваш, много момчета ги имат.

Гъбички можеш да хванеш не само чрез полов контакт, но и от неправилна лична хигиена, препарати за пране и тъй нататък. Ако, обаче, все още се притесняваш, посети уролог. :)