PDA

View Full Version : Как да си слагам очна линия?



blindx
06-19-2014, 12:57
Ъм, здравейте. Колкото и смешно да прозвучи, искам да знам - как да си сложа очна линия, за да не стои смешно и претруфено.

marilyn
06-19-2014, 14:55
Има много техники, зависи от формата на очите, лицето ти. Най-добре потърси клипчета в интернет и пробвай. Тук ще е трудно да ти обясним, ако гледаш клипчета ще е много по-лесно. Пример: https://www.youtube.com/watch?v=Yf_vNBFv56Q

seek&destroy
06-19-2014, 16:16
Истината е, че каквито и техники да използваш, каквото и да гледаш, ако не се омацаш с тая чернилка по лицето няколко пъти (че и доста повече), ако не претърпиш разочарования, нерви и повторни опити точно преди излизане, няма да стане. Искам да кажа, че са нужни много експерименти, докато се научиш да поставяш очната линия правилно. Ще се научиш как да държиш четката или квото е там, лицето си, очите си, ръцете си и т.н. Тоест искат се упражнения.

Enchanting
06-20-2014, 11:55
^ Не при всички е така. За някои е лесно и са готови за 2 минути, на други им трябва повече.
Но наистина всичко е до формата на очите ти- дали да е по тънка/ дебела линия и т.н.
Пробвай и ще разбереш.

JuStElly
06-21-2014, 15:29
Всичко става с опити... очната линия си е трудна работа в началото, не се отказвай, ако не ти се получи няколко пъти ;д

kitten8
06-21-2014, 16:30
Мисля,че не е точно така.. от близо 2 години ползвам и съм нямала такива премеждия :D Всичко е до човека :) Не се наплашвайте излишно :D