PDA

View Full Version : Изневяра и шведска тройка



diegoz
06-19-2014, 14:58
Направих това за което всеки мъж мечтае. Това е шведската тройка. Братовчедка ми ни покани със сестра ми на рожден ден. И двете мацки са секси. Само ние тримата бяхме но рожденният ден. Братовчедка ми се заля с безалкохолно докато наливаше в чашите. Съблече си клина пред нас. И директо ни каза да направавим тройка. Помислихме, че се базика. Но след това махна блузката. Остана само по бельо. Сестра ми се възмути, но тогава аз почнах и аз да се събличам. Разкъсах дрехите на сестра ми. Тя почна да бяга, но я хванах и я целунах. Тя ме похвали възмутено, че много ме бива в целувките, но това не е редно. Сестра ми харесва момичета тогава братовчедка ми я целуна и двете почнаха да се целуват. Преместиха се на леглото. Братовчедка ми е бисексуална. Братовчедка ми извади пенис колан и наеба сестра ми а аз вкарвах в дупето на братовчедката пениса си. Сестара ми и братовчедка ми свириха на инструмента ми. И на двете и го вкарах в двете дупки. Това беше най-добрият секс. Уговорихме се да го правим в седмицата поне веднъж. И двете са разгонени само, че сестра ми отначало се дърпаше. Имам приятелка а и изневерих. Едновремено се чувствам виновен, но и едновременно се и гордея със себе си. Трябва ли да отида на църква?

anonymous908491
06-19-2014, 15:19
Не разбрах на кой си изневерил, на майка ти ли ?

diegoz
06-19-2014, 15:20
Не разбрах на кой си изневерил, на майка ти ли ?

Изневерих на приятелката.

one
06-19-2014, 15:23
Изневерих на приятелката.

другата братовчедка ли тва хаха

diegoz
06-19-2014, 15:26
другата братовчедка ли тва хаха

Имам приятелка, братовчетка и сестра. На приятелка не съм и казвал за това, което стана. Чувствам се виновен много и не е за хаха положението.

3x0tik
06-19-2014, 15:32
Това беше най - тъпата измислена секс история !!! :D

diegoz
06-19-2014, 15:34
Това беше най - тъпата измислена секс история !!! :D

Иска ти се и на теб да ти се случи. Историята я разказвам по това, което си спомнях нa сутринта.

HollyGolightly
06-19-2014, 15:45
Историята я разказвам по това, което си спомнях нa сутринта.

Трябваше с това да започнеш

diegoz
06-19-2014, 15:48
Трябваше с това да започнеш

Виновен съм, но се и гoрдея. Съвеста ми гризе. Ти тука се смееш. Хареса ми, но след това почувствах, че съм грешник.

BanKai
06-19-2014, 16:21
По-добре отиди на църква и се изповядай.

bilqnavod
06-20-2014, 11:57
Църквата няма да помогне, сгафил си сериозно!!! пахахахаха

RapExotic
06-20-2014, 17:49
А така .. Темата за кръвосмешението премина в трол версия ...