PDA

View Full Version : Какво да правя на първа среща?



destani101
06-19-2014, 17:55
Здравейте!
Мисля, че темата е ясна и се надявам да ми дадете някакъв съвет, защото вече втори път ми се случва момче да ме покани на среща и аз да се чудя какво да му отговоря. Искам да приема, но не знам какво да правя, когато съм на среща с някое момче.. в компания е лесно, но на саме съм леко нервна... :/
Благодаря предварително :)

Getyourfreakon
06-19-2014, 17:58
Ще се разпитвате някакви неща и като цяло ще се опознавате.

Vsmile
06-19-2014, 18:57
Ако толкова се притесняваш, че няма да има за какво да си говорите, се разберете да отидете на кино и след това ще може да обсъждате филма.

xoxi
06-19-2014, 19:31
Приемай срещите, няма какво да се чудиш.
Може да се червиш, да заекваш, да се притесняваш, да ти омекват коленета, да се изпотиш, да си мълчите през цялото време, да е awkward и т.н., но погледнато от добрата страна - ще трупаш опит. 8-) След няколко несполучливи срещи, вече ще знаеш какво да очакваш и как трябва да се държиш, за да ви е максимално комфортно и на двамата.

BlueClaw
06-20-2014, 11:06
Бъди естествена.Дръж се както винаги, защото той те е харесал такава каквато си.

Andjyy
06-20-2014, 11:58
Бъди естествена.Дръж се както винаги, защото той те е харесал такава каквато си.

+

Sweet_Дони
06-20-2014, 13:02
Най-лесно е да си задавате разни въпроси един за друг. И може да е клише но Трябва да бъдеш себе си. И не забравяй да се усмихваш.

RapExotic
06-20-2014, 17:41
Дръж се така, както се държиш с приятелите си. Не си мисли през цялото време за това, че той те харесва или ти него. Просто разговаряй свободно на всякакви теми. Нормално е ако не се познавате добре да нямате много общи теми за разговор и да се получават едни паузи по време на разговора, но това не трябва да те притеснява. С времето ще свекнете с присъствието си и ще ви е приятно.

marilyn
06-22-2014, 15:36
Ако не приемаш срещите, няма как да се престрашиш и да видиш какво е. Няма нищо страшно. Ще отидете на кафе/разходка и ще си говорите общи приказки, ще се опознавате. Ако се харесате, ще се видите пак. Ако не... просто ще имаш опит с първите срещи. Нормално е да се притесняваш, защото нямаш опит. С времето нещата ще се променят.