PDA

View Full Version : помощ!!!



ddoollss
06-20-2014, 08:43
Здравейте, на 14г. съм и от началото на януари започнах да ходя на плуване(отново).. Като започнах така да се нарече имах "шкембе" ходи два три месеца и значително отслабнах.. Сега съм на 14г., висък съм 176/7 и тежа 66кг и не ходя на плуване.. та притеснението ми е, че много хора ми казват,че съм ужасно слаб и трябва да кача някое килце.. :D Китката ми изглежда като анорексик (слава богу нямам анокрексия поне).. Не ходя на фитнес, но много често излизам на вън с приятели и обикаляме квартала с часове без да сядаме (искам да кажа, че мързелувам много).. Хранителния ми режим е сутрин закуска- филий с салами, кашкавал, сирене. На обяд ям - супи, месо с картофи, манджи.. И така на вечеря. през времету между храненията ям сладки неща (сладоледи,вафли, бисквити,).. Както казах по - горе хората ми казват, че съм много слаб за възрастта си и искам да надебелея малко или поне да разбера какъв ми е проблема.. (P.S. - не ми препоръчвайте да играя футбол, защото не обичам. и не ми препоръчвайте да ходя на фитнес,защото не искам мн мн.. )

skatew
06-20-2014, 08:47
яж повече
яж по-често
яж по-здравословно
щом не искаш фитнес пробвай лостове, тичане, някакъв вид физическа дейност

ddoollss
06-20-2014, 09:12
Лостовете си искат мускули. А аз не мога да се набирам.. Какво по- здравословно например?

skatew
06-20-2014, 12:15
Статии за здравословно хранене в интернет бол. Като не можеш ще се научиш. Прави лицеви и се опитвай да се набираш, дори 1 набиране да правиш пак е нещо и ще станат повече.