PDA

View Full Version : Обич.



wogi
06-20-2014, 10:56
Кога почувствахте обич към приятеля/приятелката си за първи път? Как му/и я показахте? :)

DeHu
06-20-2014, 11:07
Ами моето беше нещо като любов от пръв поглед,защото още като го видях ми направи много силно впечатление,а с първия разговор вече ми беше ясно,че ще се срещаме :) Иначе някъде към втория месец му казах,че го обичам,но като че и по-рано започнах да ги изпитвам тези чувства,само дето се притеснявах дали за него не е твърде рано за такива признания.

fenastz
06-20-2014, 18:46
Не знам, постепенно чувствата ми нарастнаха. Като ѝ го казах и двамата бяхме мъртвопияни, но тоя момент го помня :-D

xoxi
06-20-2014, 20:34
Не знам.
Обичта към другия не е нещо, което днес го няма, утре вече е тук. Тези чувства се появяват постепенно, със задълбочаване на отношенията, опознаване на другия и т.н., когато вече връзката е станала по-сериозна.
Не мисля, че съм правила нещо конкретно, за да му покажа, че съм осъзнала, че го обичам. 8-) Той си го знае и го усеща, без да казвам или правя нещо. Между двама влюбени съществуват безброй начина за общуване.

tori
06-20-2014, 20:54
Още преди официално да се сгаджим, той вече знаеше. Аз просто... Исках да знае какво чувствам спрямо него. Помня, че хич не ме интересуваше как ще реагира, точно в тоя момент най-важно бе да го гушна и да му прошепна в ухото, че го обичам до мозъка на костите си. Не можех и не исках да изчакам, нямаше значение дали ще го уплаша, дали след един месец излизане можеш да наречеш нещо любов.

lisi4ety
06-21-2014, 07:01
Еми не знам, не става изведнъж, поне при мен.. просто в един момент не се бяхме виждали от известно време и, колкото и да е банално, се чувствах все едно част от мен я няма. Като допълним и това колко раздразнителна бях и с колко хора се скарах само защото той ми липсваше.. ;d

zoyex
06-21-2014, 17:09
Когато разбрах колко много всъщност се нуждая от него в ежедневието си..

marilyn
06-22-2014, 15:33
Скоро след като тръгнахме му казах. Всъщност... той ми каза, че ме обича, а се познавахме от две седмици. Иначе аз му казах малко след това. Не помня кога и как точно реших, че наистина го обичам.. то няма как да се определи. Просто го почувствах и му го казах. И имам чувство, че с всеки изминал ден го обичам все повече и повече!

RapExotic
06-22-2014, 19:25
На 21.12.2013г.

HellMoon
06-22-2014, 21:21
След едно 4-5 месеца хаха при мен явно е по-бавен процеса. Ако не го чувствам - не го изричам.
Иначе той...ами подари ми една кутия ръчно направена от него и там имаше листчета в различни цветове, общо 101 причини поради които ме обича :3 Не сме заедно отдавна, но мисля че е една страхотна идея и ако някой пожелае да изненада така половинката си - нека го направи !

HollyGolightly
06-22-2014, 21:35
Спомням си денят и момента, в който му го казах, но не си спомням кога точно го почувствах. Като че ли винаги съм го обичала, въпреки че имам някакви бегли спомени за време, в което само симпатии бяха налични. Както и да е, не мисля, че е толкова важно кога е започнало, важно е какво изпитваме един към друг днес, утре, след месец, година и т.н.

sometimes_
06-23-2014, 10:22
Може би 6-7 месеца след като започнахме да излизаме. Не знам кога съм го почувствала, защото в първите месеци всичко беше много странно и колебливо. Аз очаквах всеки момент да ми писне от него, а той очакваше всеки момент да го зарежа. :D Спомням си, че се боричкахме на леглото и нещо го тормозех, а той ми каза да престана "ако го обичам"... Та...спрях да го гъделичкам и му казах "Ами...обичам те".
Странно е обаче как всеки път настръхвам като ми каже, че ме обича. :D