PDA

View Full Version : Самотна съм,искам само прегръдка.



provehitoprovehite
06-20-2014, 16:37
Здравейте..Аз съм на почти 15 години.Имам си семейство,приятели,прекрас ен домашен любимец дори-имам си..всичко.Но съм самотна.Така де,как да кажа на наще "тъжна съм".Това ще ги накара да се чувстват отвратително , и то доста.Затова обаче са приятелите.Но..най-добрата ми приятелка-с нея не съм се виждала от близо 2 месеца,а сме в един блок.винаги е заета,не сме си писали дори от толкова време.аз като й пиша и разговорът е от 2 изречения.като искам да я видя,все изкача нещо.все ходи да пуши трева,има си своите приятелчета..другата ми близка приятелка също ми е от блока,виждаме се,но тя си има някакво противно гадже и ПОСТОЯННО е с него,та..така.пък с нея не съм свикнала да споделям.друга моя близка приятелка замина за морето за лятото..и осъзнах,че единственият човек ,който ме прегръща с любов често е тя-а замина..А пък не стига ,че ми е тъпо заради другите две момичето,поради причините,които споменах,а сега ми е още по-тъжно ,че няма да я виждам 3 месеца.Имам си още един приятел,на когото..абе,не споделям много,той ми споделяше (преди),помагала съм му,но после просто спираше да ми пише,и той е голям тревоман,свестен човек е,обичам го,но..дори не ще да се видим,винаги казва "ще се засечем",като му кажа,че ми липсва.Имам го за близък,но явно той мен не.В крайна сметка искам да споделя на него за всичко това,но той е поредния човек,заради когото ми е гадно-и ето-и с него не мога да говоря,защото винаги се прави на ударен,не го приема насериозно.толкова ми е тъжно,плача често..имам си всичко,а всъщност тъжа.и искам прегръдка.започнах да сънувам как го гушкам и той ме гушка и просто седим така,мълчейки.често сънувам как прегръщам определени хора,а всъщност ,в реалния живот,не става така.имам сигурно още 30 приятели-да,истински,но не сме чак толкова гъсти ,че да им говоря как плача ,докато им пиша.кажете какво да правя,как да се "лекувам"“художничка съм,често си отвличам вниманието с разни рисунки и неща,които си творя,но в един момент се сещам за всичко и..оставям всичко.не ми се излиза,седи ми се само вкъщи,не знам какво да правя,дайте съвети.какво да правя или дори какво да кажа на тези хора,поне на това момче,защото милиони пъти съм говорила с онова момиче,че ми е писнало все да не се виждаме,защото пуши-без резултат,с другото на глава не може да се излезе и така...

RapExotic
06-20-2014, 17:32
Не знам защо използваш думата приятели за хора, които по всякакъв начин те игнорират и нямате никакви общи интереси. Те са ти познати, съседи, съученици .. Всичко друго, но не и истински приятели. Дали причината за това е в тях или в теб е отделен въпрос, но това е без значение.
Намери си компания с твойте интереси, в която да се чувстваш добре. Също така май ти липсва и момчешко внимане. Може би, когато си намериш гадже тази празнина, която чувстваш ще изчезне.

Picha_s_moskvicha
06-20-2014, 21:12
^ +1
Според мен спри да се занимаваш с тези "приятели". Щом те игнорират, се опитай да ги забравиш и продължавай! Започни да се занимаваш с някакъв спорт, на мен това ми е помагало - развлича те, а и така можеш да намериш нови приятели. Постепенно си стават нещата. Аз бях много изолиран от хората като цяло, но си намерих компания (нормална) и потръгнаха нещата. Успех :)

galaxy29
06-20-2014, 21:25
http://pbs.twimg.com/media/BGcI-fVCYAAxvaD.jpg:large