PDA

View Full Version : Да разнообразим секса



life-suck
06-20-2014, 20:13
С приятеля ми сме заедно от две години и половина, но правим секс постоянно на едни и същи пози (аз върху него, мисионерска и задна /не в дупето, просто аз с гръб към него/). Искам да разнообразим малко сексуалния си живот, но аз нямам въображение (и имаме малко различни предпочитания). Бихте ли ми дали някаква предложения като например различни пози (но не и прекалено сложни, защото и двамата не умеем да се чекнем кой знае колко - не сме супер подвижни), различна обстановка и т.н.

xoxi
06-20-2014, 20:45
Прочетете Кама Сутра. Има и пози, които стават не само за хората, практикуващи йога. 8-)
Много двойки си падат и по храна в леглото. Най-често сметана и ягоди. Някои опитват и с течен шоколад. Ако ви се цапат чаршафите и би ви изкефило да лепнете целите, няма лошо да опитате и това.
Правете секс на различни места из апартамента/къщата. Правете го в колата, в някой парк късно през нощта, през деня на някое място, на което няма хора, някъде из природата.... Малко въображение трябва за нещо по-нестандартно.

_ivi_
06-20-2014, 21:11
Пробвайте и в дупето, защото така се оправда като каза за задна, че...
:) Не е толкоз зле!

Hidayet
06-20-2014, 21:26
Пробвайте и в дупето, защото така се оправда като каза за задна, че...
:) Не е толкоз зле!

Най-много да го наакаш.. :D

DarkTemplar
06-20-2014, 21:45
Да опърди кочаня. 8-)

Supermassive____
06-21-2014, 03:00
Да оцапа пердетата.

_ivi_
06-21-2014, 07:07
Най-много да го наакаш.. :D

Еее стига де, гадно е!

RapExotic
06-21-2014, 15:40
Не позите, а емоциите правят разнообразен секса. Просто като го правите трябва да е с желание и страст, а не да ти кажем "легни така, той да легне онака .." и да го изпълнявате дословно. Разнообразете малко обстановката, предсексуалната игра, поведението ..

alskdjfhg
06-21-2014, 16:24
Удължете и разнообразете любовната игра преди самия полов акт.

Rabalka
06-22-2014, 06:13
Прави му свирки и му даи да те чука в устата

Hilary_
06-22-2014, 15:05
Хората са написали цели книги по този случай. Прочети някоя.

sexblqn
07-07-2014, 12:35
Последното, което пробвахме беше аз легнала по корем върху масата и той отзад. Супер яки оргазми получих, защото се получава натиск върху г- точката, когато корема ти е опрял в нещо. Може и същото само че ти по гръб с краката на раменете му. Не се изискват умения и е супер яко :)

de-X-ter
07-07-2014, 13:02
сменете партньора...по-голямо разнообразие от това...

LDR
07-07-2014, 15:34
Правете го на различни места. На публично място например (не препълнено с хора,разбира се :D)-в парка късно вечер, в колата, паркирана на някой паркинг на голям магазин или на някое високо място, от което се вижда целия град, във вана, джакузи, в кухнята и т.н. Може да пробвате ролеви игри, завързвания на очи, ръце и прочие.

sexblqn
07-07-2014, 15:58
Имам и още една идея, която аз скоро мисля да осъществя, но не знам дали ще ти допадне. Теглиш един филм на случаен принцип или пък нещо, което би ти харесало да направиш, гледате го с гаджето и после правите същото :) Малко е странна тази идея може би, но ако не знаеш какво ще гледаш във филма може да се получи добра изненада :)

ShtrudeL
07-07-2014, 16:48
м'чее то в чекненето е работата, ва

LDR
07-08-2014, 21:25
Имам и още една идея, която аз скоро мисля да осъществя, но не знам дали ще ти допадне. Теглиш един филм на случаен принцип или пък нещо, което би ти харесало да направиш, гледате го с гаджето и после правите същото :) Малко е странна тази идея може би, но ако не знаеш какво ще гледаш във филма може да се получи добра изненада :)


Това ми напомня на една игра, която беше измислил един приятел. Но филмът не беше какъв да е, а типично филмче за възрастни. Каквото видиш-го правиш. Така и не се наканих да предложа на приятеля си да пробваме. :D

sexblqn
07-09-2014, 08:04
Това ми напомня на една игра, която беше измислил един приятел. Но филмът не беше какъв да е, а типично филмче за възрастни. Каквото видиш-го правиш. Така и не се наканих да предложа на приятеля си да пробваме. :D

Точно това имам предвид :) Някой ако има опит нека да сподели :)

yakuza_
07-09-2014, 08:33
вкарайте и козичка

HellMoon
07-09-2014, 19:22
Подари му секс зарче.
Върху него са нарисувани различни пози, която се падне тази пробвате.