PDA

View Full Version : Sims 3 Проблеми



Sarna
06-21-2014, 07:16
Здравейте,
извинете ме , ако пиша в грешния раздел , ама съм нова и се надявам да ми простите ;д (ако съм сгрешила)...

А сега по темата...Искам да си инсталирам Sims 3 със някои добавки (набелязала съм си Ambitions,Late Night,Generations,Pets,Supernatural,Seasons и University Life)...Тегля си разор версията от замунда , не давам ъпдейт и си имам само оригиналната игра...НООО!!!Когато искам да си инсталирам експанжън, трябва да дам ъпдейт чрез EA Download Manager (който се трансформира в Origin) и след като го дам , играта започва да ми се води "пиратско" копие и не ми дава да я играя..Излиза ми нещо от рода на "Disc authorization failure"...Знам , че проблема е от ъпдейта понеже крака на оригиналната игра не е за ъпдейтната версия , но си мислех , че крака на експанжъна оправя всичко ???Някой знае ли откъде е проблема (пробвала съм сега само амбициите да инсталирам понеже ги инсталирам в последователност)...

Искам само да кажа , че преди 6-7 месеца имах играта с около 5-6 експанжъна и знаех как да ги инсталирам , но сега мисля че една стъпка ми се губи...За нещастие , не мога да намеря форума от , който гледах как се инсталират експанжъните , мисля че е изтрит...Някой има ли решение на проблема ми ???

Мерси предварително :)

aaster23
06-21-2014, 08:47
И експанджъните имат крак!!! Чети от замунда как да ги инсталираш, защото те се слагат в други папки... Ей... много мързеливо поколение ... Четете бе!

doomkillerr
06-24-2014, 21:58
До колкото помня първо слагаш оригинала на резор, без кракове и след това експанжъна. Чак след това ползваш крака на експанжъна!