PDA

View Full Version : болка



yoyomaster1
06-21-2014, 11:15
През последната имах болки в кръста, но леки и само от време на време, определено не ме притесняваха
Наскоро след нещо като малка тренировка не бях загрял преди и след това ме заболя кръста и болката беше рязка при усукващи движения
А и тренировката включваше усукващи движения
И това вече ме притеснява
Възможно ли е да съм си направил сериозна травма с това или може да е просто нещо временно или мускулна болка
Бтв никога не съм тренирал кръст от страх да не си направя травма на кръста, така че ми е слаб, пък и родителите ми имат проблеми с кръста, което го прави още по—слаб и уязвим
На 17 години съм
Дайте ми съвет който не включва да ходя на лекар защото 99%от тях са некадърни и могат да влошат нещата
Благодаря

BlackEyedPeas
06-21-2014, 11:38
Дайте ми съвет който не включва да ходя на лекар защото 99%от тях са некадърни и могат да влошат нещата
Благодаря

Вече през интернет сме по-добри от самите лекари. Очакваш тинейджър да ти каже какво ти е, а не лекар, тъй като те са.. некадърни?

kitten8
06-21-2014, 16:45
Ами много ЛЕКАРИ казват, че на нашата възраст са нормални тези болки в кръста било нещо свързано с растежа :( .Аз съм на 16 и тренирам волейбол доста сериозно и също имах болки, които се появяваха най-често на тренировка, но имаше един период, в който почна да става постоянна.. тогава поразпитах малко и се оказа че 80-85% от тинейджърите, с които говорех също се оплакват от такова нещо.. препоръчаха ми 2-3 загряващи мазила сред които беше бенгей .. на мен той ми помогна .. :) Освен това носех и кинезио ленти.. Не мога да кажа, че болката е изчезнала, но драстично намаля .. и все пак е добре да се посъветваш с лекар :(

redbul2
06-21-2014, 17:45
Възможно ли е да съм си направил сериозна травма с това
Дайте ми съвет който не включва да ходя на лекар защото 99%от тях са некадърни и могат да влошат нещата
Благодаря

Възможно е. Да си докарал сериозна травма. Вероятно ще се наложи да ходиш на лекар и спиране на спорта завинаги.