PDA

View Full Version : Нормално ли е да прави така?



pass4y
06-21-2014, 12:05
Имам приятелка от 6 месеца, но сега завърши и от 1 месец някъде не можем да се видим напълно, щото тя е от 1 село на 40-50 км от моя град.. Миналата седмица понеделник дойде , щяхме да се видим след като отиде на училище по няква работа, и се видяла с приятелките си и ми се обади чак към 3 като се видяхме за 5 мин бях мн ядосан..че не ми се обади, пък преди това ми говореше как иска да ме целува , как и липсвам.. Добре де казах си провалят са плановете , тя тогава ми каза на 23, 24 ще идвам пак ще се видим... А днес си говорим и я питам , а тя ми вика няма да идвам , викам що ела да се видим заради мен , не ти ли липсвам , а тя ми излиза с оправданието че не и се разкарва по автобуси, пък тя е пътувала толкова време 1 ден повече какво толкова? Ако наистина и липсвах и искаше да ме види това щеше ли да е оправдание за да не дойде? Какво ще ме посъветвате, да си поговоря ли с нея затова, да се дистанцирам ли и аз малко? Щото мно се дразня , вече доста време мина откакто не се видяхме, а тя е на 18+ така че едва ли не може да намери начин да дойде 1 ден в града.

П.С. незнам доколко може да има значение, но доколкото ми е казвала майка и е против това да се видим..

alskdjfhg
06-21-2014, 15:03
Това 40-50 км. са най - много 1 час с автобус. Може да няма финансова възможност... но наистина ако й пука за теб ще дойде и няма да си измисля тъпи оправдания от рода на "Не ми се пътува.

pass4y
06-21-2014, 15:34
Със сигурност не са финансите !

RapExotic
06-21-2014, 15:48
Защо ти не идеш до нейното село, пък следващия път тя да дойде. То не може все на крака да ти идват вкъщи. Ако обаче се държи студено и незаинтересовано значи има друг проблем.

pass4y
06-21-2014, 15:51
Ами аз и казах да ходя да я видя, тя вика не , понеже не иска да на виждат там , няма как да излезни, иначе никакъв не е проблема аз да отида.. по принцип не се държи като гледам , като си пишем , ми вика любов , праща ми целувки, като си говорим и викам целувам те и тя вика така.. Но незнам , да я попитам ли директно?

alskdjfhg
06-21-2014, 15:54
От кого се крие? От техните ли?

pass4y
06-21-2014, 15:55
Ами да от техните, от хората, Даже в града като я взимам от гарата не иска да се целуваме , да не на видят , чак в колата като са качим ме целува...

alskdjfhg
06-21-2014, 15:58
И защо е това? От теб ли се срамува? Някога искал ли си й обяснение за това криене? Не е нормално..

pass4y
06-21-2014, 16:01
Ами срамежлива е малко, не е свикнала с такива работи.. по принцип се крие само на определени места, примерно сред млади хора няма проблем, ходили сме на кафе, ходили сме на диско.. и на куп разни места, само там където може да на видят хората от нейното село или там някакъв техен човек... Иначе не и е проблем..

alskdjfhg
06-21-2014, 16:05
В профила ти пише, че си на 23. Тя най - вероятно е на най - много 18.. Според мен се притеснява, че родителите й може да са против теб, защото си по - голям. Поне аз така си го обяснявам.

Обясни й, че ако не се виждате често връзката ви няма да върви добре, че имаш нужда да в виждаш, че искаш да прекарвате време заедно. Явно нейното желание не е толкова голямо, колкото твоето. :/

RapExotic
06-21-2014, 16:14
Ами да от техните, от хората, Даже в града като я взимам от гарата не иска да се целуваме , да не на видят , чак в колата като са качим ме целува...

Или е доста консервативно семейсво или има нещо гнило. Щом е с теб защо ще се крие? Вие не вършите нищо нередно.

pass4y
06-21-2014, 17:00
Това криенете го разбира, но пък по друга причина наистина и аз мисля че има нещо гнило..

marilyn
06-22-2014, 15:44
Да не би да си има друго гадже в селото? Ако е това, вероятно не иска никой да я вижда с теб, за да не се разбере, че ходи с едно момче в селото и с теб едновременно. :)

pass4y
06-22-2014, 19:43
Не не е това, питах я , сега каза че ще дойде да се видим но кога незнаела, каза че тези дни по-добре да не я виждам щото била нервна (май заради цикъла и)... Вторник ще идва с баща и , и ако успее да се измъкне уж ще ми се обади..


Да не би да си има друго гадже в селото? Ако е това, вероятно не иска никой да я вижда с теб, за да не се разбере, че ходи с едно момче в селото и с теб едновременно. :)

RapExotic
06-22-2014, 20:26
Не не е това, питах я

-Хей, я да те питам нещо.
-Да кажи?
-Ти да не би да си имаш друго гадже и за това да не искаш да ни виждат заедно?
-Нее, как ти хрумна.
-Ааа, добре.

Така ли я попита? И очакваш да ти каже в прав текст ..

pass4y
06-22-2014, 20:32
Не питах защо ми излиза с тези оправдания бе, как ще я питам за гадже? аз знам че няма..


-Хей, я да те питам нещо.
-Да кажи?
-Ти да не би да си имаш друго гадже и за това да не искаш да ни виждат заедно?
-Нее, как ти хрумна.
-Ааа, добре.

Така ли я попита? И очакваш да ти каже в прав текст ..

yakuza_
06-23-2014, 05:30
Това е казал и императора на Япония когато са го питали, да пита САЩ, дали имат някакво ново оръжие, докато се усети е гледал как всичко е разрушено.
И не всички обичат да си показват чувствата публично.

baby_baby
06-25-2014, 12:16
Като толкова те мъчи поговори с нея но може и заради майка и да не идва

sl1nceetoo
06-25-2014, 12:24
Семейството й сигурно е консервативно. Изпадала съм в подобно положение, не винаги е нужно да има нещо гнило.

pass4y
06-25-2014, 15:38
Дойде си вчера и неска и се видяхме за по 1 час.. пак е по-добре отнищо макар че днес можеше да остане още 2-3 часа и да си ходи , но не искаше...дойде си там за записване в някви университети.. за 2 дена бая я натоварих поговорихме си... Питах я дали ме обича тя ми вика незнам, объркани са ми чуствата ... вика че е в депресия мислела само за унитата и т.н. преди ми казваше че ме обича сега като и го кажа , тя не ми отвръща.. държи се малко по-хладно, не ми дава много да я целувам т.н. обаче пък усетих разликата за 2-то дена дето се видяхме... тя почна да ми се обажда повече , да ми обръща внимание.. може би проблема е в това че не можем да се видим..

Другото което е видях в фейсбука с някво момче са си писали на 6-ти, последно и оттогава не са, но пък гледах последните търсения от нейния телефон и гледах профила на това момче, питах я и тя ми вика че не помнела защо, май искала да види годините му.. питах я защо се интересува , тя ми вика че не се интересува и че незнаела защо го е гледала.. Казах и да го маха от фейсбука и тя ест не се съгласи, каза че няма да маха никой който искам аз.. Само се инати с мене,, квото и кажа тя прави обратното.. обаче като и казах тогава че ще си пусна моя фейсбук и с мен да си пише там , тя ми вика не viber е добре..

Не мога да разбера защо се инати толкова и защо ми се прави, ако не ме обича вече да ми каже не те обичам да се разделим и това е да знам.. Или ако има друг да ми кажа има друг и това е .. Тя сега е спокойна щото си мисли че като нямам фейсбук и никой не ми пише и съм нейн щото спрях да излизам напоследък и гледам да и обръщам внимание повече , и тя явно затова се държи така.. Викам си айде не можем да се видим поне да си говорим.. Правехме си планове за бъдещето с нея , сега няма и спомен от тях..

П.С. незнам доколко може да има значение за настроението и чуствата и но цикъла и закъснява с 2 дена, а тя е нервна от 1 седмица горе долу, да не би това да е причината за тези чуства? Ще видим след няколко дена като и мине ще има ли промяна , ако не пускам си и аз фейсбука и почвам да не обръщамм внимание, щото не може само аз да се напирам да върви връзката , макар че я обичам супер много..

alskdjfhg
06-25-2014, 17:25
Човек, наивен си и глупав...

pass4y
06-25-2014, 18:24
Какво искаш да кажеш , че всичко е приключило? За кое да съм наивен и глупав, да не и вярвам ли?

MsMiracle
06-26-2014, 00:10
Ще си кажа мнението по възможно най-краткия начин. Първо, очевидно я притискаш. Имам предвид относно момчето от фейсбука. И другото - за нея връзката ви не означава това, което за теб. Всичко друго е излишно.

AnRchh
06-26-2014, 10:21
Съжелявам, но аз предпочитам да ти кажа горчивата истина - първо, притискаш я и това я побърква. Второ, мисля че вече изобщо не и пука за теб и търси начин да те накара да я зарежеш, но това пък те мотивира да се притискаш още повече в нея, което я отчайва. Просто се откажи ! Намери си някое друго момиче, което ще иска да е с теб и ще те обича! Иии занапред когато харесаш момиче и искаш да си с него, просто не го притискай прекалено много ... не може да я караш да си трие хора от фейсбук и така нататък.. това са пълни простотии... Ако тя те обича и ти я обичаш, ще си имате доверие и няма да се стряскаш,че си писала там с няой, било то чисто по приятелски... тя пък няма да флиртува ако държи на теб. Просто... намери си по-добра,, която наистина те обича. И като я намериш ако тази случайно и се прииска пак да е с теб - спомни си как се е държала и че не те е искала, защото потърси ли те, то ще е защото не си неин, а не защото не обича! Съжелявам ако звуча грубо, но предпочитам да не те залъгвам и да ти кажа какво НАЙ-ВЕРОЯТНО се случва, вместо да подхранвам надеждите ти! :)

igaydarov
06-28-2014, 20:26
Това момиче не е честно с теб. Но не очаквай да ти каже, хайде да се разделим, вече не ме кефиш.
Най-вероятно си има някой в селото с който прави редовно СЕКС. от километри личи, че няма интерес вече към теб, а защо няма - най-вероятно защото не я задоволяваш сексуално + това не я привличаш.

Търси си друго момиче, а тази я игнорира, не късай с нея по твоя инициатива но я игнорирай, хвани си друго момиче, чукай го яко, а на тази не обръщай никакво внимание както тя прави и като те види с новата приятелка (някоя снимка или чуе) и кажи аааа ние сме просто приятели :)

pass4y
07-01-2014, 09:33
Със сигурност не прави секс в това съм сигурен, тя е девствена още, и със сигурност не излиза много много в селото и.. напоследък пак взе да ми обръща същото внимание.. Но този път няма да и се хващам..

different111
07-01-2014, 11:37
Това момиче не е честно с теб. Но не очаквай да ти каже, хайде да се разделим, вече не ме кефиш.
Най-вероятно си има някой в селото с който прави редовно СЕКС. от километри личи, че няма интерес вече към теб, а защо няма - най-вероятно защото не я задоволяваш сексуално + това не я привличаш.

Търси си друго момиче, а тази я игнорира, не късай с нея по твоя инициатива но я игнорирай, хвани си друго момиче, чукай го яко, а на тази не обръщай никакво внимание както тя прави и като те види с новата приятелка (някоя снимка или чуе) и кажи аааа ние сме просто приятели :)

Какви са тези филми?! Момичето може изобщо да не прави това, което твърдиш. Докато той не се увери, че това е така няма причина да я игнорира и да и прави ''мръсно'' по този начин. После може само да съжалява за това. Към автора: просто се дръж малко дистанцирано, покажи и, че малко или много те наранява това, което прави и ако действително и пука за теб ще те разбере. Сяда се и се говори, но не се вкарвай излишно във филми.