PDA

View Full Version : Да и изпълня ли желанието?



milen6
06-21-2014, 19:19
Грижа се за сестра ми. Приятелят и е боклук и я напусна след инцидента. Каза, че заминава за чужбина. Тя носеше обувки с токчета. Тези обувки са опасни. Тя се спъна и падна. Счупила си и двата крака. Сега е на легло. Живеем само двамата в един апартамент. Аз се грижа за нея. Готвя и, смяням и памперса и изпълнявам всяко желание. Едно желание ме смути тя поиска от мен да правя секс с нея. Как да постъпя? Двоумя се, защото искам да я зарадвам и също така съм и девствен и не искам да се изложа, че съм неопитен. Ще се справя ли с това желание? Ше я заразвам ако го направя но ме е страх да не се притесня нещо и да не успея да го вдигна.

Mary_Jane_69
06-21-2014, 19:43
Ами като за начало се отпусни и си свий един масур, може и само някакъв успокояващ чай, билков също - просто за да не са ти обтегнати нервите.
После обмисли как да направиш нещата, за да не ви е неловко, но ако тръгнете да обсъждате цялото предстоящо събитие, ще си развалите кефа.
Давай смело, все пак това е сестра ти.

Supermassive____
06-21-2014, 20:03
Познавам добър психиатър, ако искаш номер за връзка мога да ти дам.

draid
06-21-2014, 20:04
Нов вид трол. 5 пъти по-тъп от вчерашният.

milen6
06-22-2014, 10:01
Нов вид трол. 5 пъти по-тъп от вчерашният.

Това, че нямам като теб 3866 мнения не ме прави трол. Аз съм едно загрижено за сестра си момче.

milen6
06-22-2014, 10:04
Ами като за начало се отпусни и си свий един масур, може и само някакъв успокояващ чай, билков също - просто за да не са ти обтегнати нервите.
После обмисли как да направиш нещата, за да не ви е неловко, но ако тръгнете да обсъждате цялото предстоящо събитие, ще си развалите кефа.
Давай смело, все пак това е сестра ти.

Получи се. Следвах това, което каза. Благодаря. Справих се добре. Тя получи оргазъм. Но само 20 минути успях да го задържа. Използвах кондом за да е безопасно.

baby_baby
06-22-2014, 10:08
Измислете нещо по оригинално

milen6
06-22-2014, 10:30
Измислете нещо по оригинално

Не съм писател. Не измислям разкази.
Споделям за проблемите си.

sramejlivkaa
06-22-2014, 10:51
Ужас!

The Cheetah
06-22-2014, 11:37
пак трола с памперсите а

Emilen
06-22-2014, 14:08
Изключително тъпи фейк теми със сестри, братя и не знам какво още... Само да кажа, че освен неморално, кръвосмешението е и НЕЗАКОННО. Тоест, наказва се С ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА ДО ТРИ ГОДИНИ.
За любопитните - Наказателния кодекс, Глава II, Раздел VIII (Разврат),
Чл. 154. Съвъкупление между възходящи и низходящи, между братя и сестри и между осиновители и осиновени се наказва с лишаване от свобода до три години.

RapExotic
06-22-2014, 19:31
пак трола с памперсите а

Не, това е версия 3.0 на темата за кръвосмешението ..:D

Доста брутален си днес. Дано да нямаш сестра наистина.

HollyGolightly
06-22-2014, 19:57
Моля те, кажи на сестра ти да ти счупи пръстите с гипса и не пиши повече такива теми тук

I love Music
06-22-2014, 21:50
Явно много искаш да го правиш със сестра ти

CrazyLittleThing
06-22-2014, 22:04
Що бе, аз пък мисля че не се е получило зле. Къде къде по-тъпи има + това тука си има история - от токчетата, през счупените крака, до памперсите и кръвосмешението.

didi_marin0va
07-22-2014, 19:40
Грижа се за сестра ми. Приятелят и е боклук и я напусна след инцидента. Каза, че заминава за чужбина. Тя носеше обувки с токчета. Тези обувки са опасни. Тя се спъна и падна. Счупила си и двата крака. Сега е на легло. Живеем само двамата в един апартамент. Аз се грижа за нея. Готвя и, смяням и памперса и изпълнявам всяко желание. Едно желание ме смути тя поиска от мен да правя секс с нея. Как да постъпя? Двоумя се, защото искам да я зарадвам и също така съм и девствен и не искам да се изложа, че съм неопитен. Ще се справя ли с това желание? Ше я заразвам ако го направя но ме е страх да не се притесня нещо и да не успея да го вдигна.

:D :D :D