PDA

View Full Version : Д-рИ Помощ



lifo
06-22-2014, 14:09
Здравейте,
Надявам се да ми помогнете с проблема. НЕ съм малък и не става дума за лиготии, а за нещо сериозно.
Срещнах момиче , което адски ми допада. Само за протокола излизали сме няколко пъти (3-4 ) с компания и само веднъж сами на кафе (вчера), дори след кафето я изпратих до тях и пак продължихме да си говорим намираме много общи теми, което ме радва. Само незнам дали не ме е приела за приятел защото ми пиши редовно ако аз не и пиша. Незнам по какъв деликатен начин да й покажа, че си падам по нея(тя е малко по малка от мен, но е зряла на 19 е ). Вчера ме достраша да тръгна срещу нея и да я целунна( на двапъти тръгнах и спрях за да не разваля работата). Дайте акъл моля как е най-добре ако нещо друго ви е необходимо ще казвам.

Благодаря предварително

baby_baby
06-22-2014, 15:22
Тва че тя ти пише първа не означава че те прима за приятел

Трябваше да я целунеш с този страх до никъде няма да стигнеш покани я пак на среща

lifo
06-22-2014, 15:29
Напълно съгласен с теб :)

lifo
06-22-2014, 17:54
Моя Свръх еволюирал мозък измисли: Да и подаря една роза като ида тази вечер до тях по някое време . Да и кажа ,че не само съм дошъл да и подаря розата но да и кажа и че я харересвам и то ще си покаже на къде върви хавата.. МММ как звучи

yummmy
06-22-2014, 19:25
Доста мило :)))

RapExotic
06-22-2014, 20:40
.. но е зряла, на 19 е

Чак пък зряла ..

Можеш просто да я докосваш или прегръщаш като излизате, пък ако не се дърпа я целуни. То не се иска чак такива обяснения и пиеси да и играеш.

yummmy
06-22-2014, 21:04
Чак пък зряла ..

Можеш просто да я докосваш или прегръщаш като излизате, пък ако не се дърпа я целуни. То не се иска чак такива обяснения и пиеси да и играеш.

+++

lifo
06-22-2014, 21:15
ОК , знам че се държах малко притеснително и не съм го направил от гледна точка да не объркам позициите(Другия път смело напред). А мислите ли, че ако си пада по мен при тази грешка от моя страна ще излезе пак смен ?