PDA

View Full Version : Въпрос.



fdefdsfds
06-22-2014, 15:40
Снощи се натискахме с приятеля ми и аз за първи път му докоснах пениса и главичката му беше някаква слузеста. Това нормално ли е?

DisappointedDreamer
06-22-2014, 16:13
Да. На колко си?

fdefdsfds
06-22-2014, 16:16
Има ли значение?

DisappointedDreamer
06-22-2014, 16:27
Учудващо и смешно ми е, просто :Д

fdefdsfds
06-22-2014, 16:28
Никой не се е родил научен и за това по-добре да питам, отколкото да се чудя :)

RapExotic
06-22-2014, 19:28
Ти да не искаш сУх СуХ ..вътре, вътре, вътре, .. да те боли, да търсиш майка си :D

Разбира се, че ще има "слуз".

HellMoon
06-22-2014, 20:44
Никой не те е учил, защото явно се срамуваш да попиташ извън нета. Заради това незнание и срам, все по-често гледам млади мами с надути кореми и татковци, които отказват да приемат детето. Трябва да се обръща повече внимание сексуалното образование ;/ Ти хубаво питаш, но би трябвало да го знаеш и да не изпадаш в такава ''главоблъсканица'' тцтц, кога ще приемат нещата на сериозно....Интересното е, че сред приятели и съученици се демонстрира едно ''високо ниво на компетентност'' по темата, базирано (е че как иначе) на личен опит, а реално не знаят нищо. Нямам предвид конкретно теб, а по принцип.

I love Music
06-22-2014, 20:53
Това е любовния секрет на момчето

didi_marin0va
07-22-2014, 13:00
Снощи се натискахме с приятеля ми и аз за първи път му докоснах пениса и главичката му беше някаква слузеста. Това нормално ли е?

Това, което описваш е преекулационна течност, която се отделя при ерекцията. В нея също има сперматозоиди и затова задължително трябва да се използва презерватив, дори и приятелят ти да не еякулира. Митовете и легендите за полов акт с прекъсване не са верни. Да, момчетата наистина могат да контролират еякулацията, но не могат да контролират и предекулационната течност, която реално дори и не усещат, че отделят.

chochotwo
07-22-2014, 13:40
Ти си сигурно си била толкова секси и толкова си го възбудила, че той се е изпразнил само като си го докоснала ;)

heartshapedbox
07-22-2014, 13:43
любовния секрет на момчето

:lol:

SHPAIdURmeN
07-22-2014, 15:20
Това е любовния секрет на момчето

:lol: :D

snatural
07-22-2014, 19:14
Никой не те е учил, защото явно се срамуваш да попиташ извън нета. Заради това незнание и срам, все по-често гледам млади мами с надути кореми и татковци, които отказват да приемат детето. Трябва да се обръща повече внимание сексуалното образование ;/ Ти хубаво питаш, но би трябвало да го знаеш и да не изпадаш в такава ''главоблъсканица'' тцтц, кога ще приемат нещата на сериозно....Интересното е, че сред приятели и съученици се демонстрира едно ''високо ниво на компетентност'' по темата, базирано (е че как иначе) на личен опит, а реално не знаят нищо. Нямам предвид конкретно теб, а по принцип.

Вместо да обясняваш на дълго и на широко колко е неинформирано момичето и как трябва да ги знае тези неща, можеше просто да и обясниш. Мисля, авторката е намерила вече отговор в темата.

HellMoon
07-22-2014, 19:33
Изразявам мнението си и ще пиша, каквото поискам. Вместо да обясняваш на дълго и на широко колко съм писала, можеше просто да и отговориш.

ragevendetta
08-08-2014, 04:32
слузеста... Alien vs. Predator :D

zoyex
08-08-2014, 07:10
следващият път я оближи вместо да се чудиш защо, ще ти хареса

per-dead
08-08-2014, 07:29
Горе ти отговориха, но аз ти предлагам да вземеш да се пообразоваш малко, преди да скачате да се челастрите, че после ще има теми "май свърши в мен, бременна ли съм" "свърши ми в устата, бременна ли съм?" "правих му чекии, бременна ли съм?" и т.н.

Waaazzaaaap
08-10-2014, 22:38
Всички, които като мен имат питон в гащите, имат слуз.