PDA

View Full Version : Nexus 5



sexobeAt
06-22-2014, 18:21
Здравейте приятели..имам нужда от съвет,от къде мога да си закупя горе посоченият телефон на изгодна цена и качество...Проверих в Техномаркет и полис..цените са приемливи 620лв 16гб версия...,но там качеството малко куца и не ми се рискува...после месеци наред да ходя по сервизи...а от виваком и германос струва 800 лв...което е с много повече,но там пък качеството е по добро...Чудех се за ПРОДАВАЛНИК...но незнам кое и как да проверя за да съм сигурен,че телефона работи както трябва и задължително да е с гаранция...та дайте някой съвет :(
Благодаря ви! :)

П.П Купувам LG google Nexus 5 16gb white (в зависимост от цената може и 32гб)

OoVasKoO
06-22-2014, 21:53
Здравейте приятели..имам нужда от съвет,от къде мога да си закупя горе посоченият телефон на изгодна цена и качество...Проверих в Техномаркет и полис..цените са приемливи 620лв 16гб версия...,но там качеството малко куца и не ми се рискува...после месеци наред да ходя по сервизи...а от виваком и германос струва 800 лв...което е с много повече,но там пък качеството е по добро...Чудех се за ПРОДАВАЛНИК...но незнам кое и как да проверя за да съм сигурен,че телефона работи както трябва и задължително да е с гаранция...та дайте някой съвет :(
Благодаря ви! :)

П.П Купувам LG google Nexus 5 16gb white (в зависимост от цената може и 32гб)
ти шегуваш ли се с това "качество"?
телефонът е един и същ в технополис/техномаркет/виваком/германос, просто има разлика в цената
взимай на по-ниска цена за 620 лв. и му се радвай, в сайта на техномаркет си пише, че гаранцията е 24 месеца

sexobeAt
06-23-2014, 14:20
ти шегуваш ли се с това "качество"?
телефонът е един и същ в технополис/техномаркет/виваком/германос, просто има разлика в цената
взимай на по-ниска цена за 620 лв. и му се радвай, в сайта на техномаркет си пише, че гаранцията е 24 месеца

добре де качеството като е еднакво защо стоката от там дава дефект след месец?

OoVasKoO
06-23-2014, 14:27
Къде си чел, че дава дефект?

sexobeAt
06-23-2014, 15:08
Къде си чел, че дава дефект?
в интернет е пулно с отрицателни отзиви относно тея магазини...намерих един 16гб с гаранция 2г.и фактура към нея,оригинал пълен комплект за 500 от продавалник,човек-а казва че е купен към края на май 2014 т.е е на месец,продава го защото той си купил,а техните му подарили същия...как и какво трябва да проверя за да преценя,че телефона работи нормално :|

OoVasKoO
06-23-2014, 15:40
Аз бих си взел по-евтиния, щом гаранцията е 2 години, дори да има дефект, ще ми го сменят. ;)

Следи тази тема, направих я за теб:
http://www.androidbg.com/forum/topic87858-razlika-v-tsenite-pri-zakupuvane-na-nexus-5.html

Вече даже имаш 1 отговор.

sexobeAt
06-24-2014, 06:19
Аз бих си взел по-евтиния, щом гаранцията е 2 години, дори да има дефект, ще ми го сменят. ;)

Следи тази тема, направих я за теб:
http://www.androidbg.com/forum/topic87858-razlika-v-tsenite-pri-zakupuvane-na-nexus-5.html
Вече даже имаш 1 отговор.

оууу благодаря ти от сърце!!! :) Ще следя темата там,ще си направя рег и готово...значи и ти викаш да взема от тоя от продавалник...и били постнал в сайта....следното: значи е по добре да се купи от техномаркет или технополис за да е по изгодно?! Или пък от продавалник например с 2г гаранция и фактура към нея? А дали биха ми правили проблем от сервиза че гаранцията не е на мое име например ?
Благодаря ти много :) Лек и хубав ден :PP

OoVasKoO
06-24-2014, 11:35
оууу благодаря ти от сърце!!! :) Ще следя темата там,ще си направя рег и готово...значи и ти викаш да взема от тоя от продавалник...и били постнал в сайта....следното: значи е по добре да се купи от техномаркет или технополис за да е по изгодно?! Или пък от продавалник например с 2г гаранция и фактура към нея? А дали биха ми правили проблем от сервиза че гаранцията не е на мое име например ?
Благодаря ти много :) Лек и хубав ден :PP
Ааааа, нямах предвид продавалник, а чисто нов телефон от техномаркет/технополис.
Никога не си взимай телефон за над 500 лв. от продавалник, бившият му собственик може да те лъже за бая неща!
От продавалник е най-изгодно да се правят евтини покупки до 100 лв., само когато имаш голяма нужда от нещо, не рискувай.

В темата ти казват, че можеш да си купиш телефона, където е най-изгодно, защото сервизът за всички LG телефони(включително и LG Nexus 5) е един и същ. Затова спокойно можеш да го вземеш от техномаркет/технополис.

sexobeAt
06-24-2014, 15:13
Ааааа, нямах предвид продавалник, а чисто нов телефон от техномаркет/технополис.
Никога не си взимай телефон за над 500 лв. от продавалник, бившият му собственик може да те лъже за бая неща!
От продавалник е най-изгодно да се правят евтини покупки до 100 лв., само когато имаш голяма нужда от нещо, не рискувай.

В темата ти казват, че можеш да си купиш телефона, където е най-изгодно, защото сервизът за всички LG телефони(включително и LG Nexus 5) е един и същ. Затова спокойно можеш да го вземеш от техномаркет/технополис.

хмм съвсем ме обърка сега ти :| защото пича вика че всичко си муе наред и даже сделката ще стане на лично и ще го тествам пред него,ако има дефект да не може да отрече...все пак 120лв са си 120лв...като мога да си го взема за 500 с гаранцията защо да дам 620?! Не мислиш ли ? :/ Май ще изчакам още няколко дена :(
П.П линк към офертата (http://olx.bg/nexus-5---garantsionen-germanos-i51911492 )

OoVasKoO
06-24-2014, 17:35
Еми, щом е купен май месец и си има гаранция от Германос, взимай го.

sexobeAt
06-25-2014, 18:39
Еми, щом е купен май месец и си има гаранция от Германос, взимай го.
извинявай,че пиша чак сега,но сега имам възможност...та
то хубу викаш вземи от него ама щом сервиза е един и същ и телефоните пристигат от едно и също място с еднакво качество по добре да си взема чисто нова с 100лв от горе вместо 2-ра колкото и запазена да ми казват че е :|

OoVasKoO
06-25-2014, 20:06
щом ще даваш толкова пари за един телефон, най-добре да е чисто нов, за да не съжаляваш после

sexobeAt
06-25-2014, 20:18
щом ще даваш толкова пари за един телефон, най-добре да е чисто нов, за да не съжаляваш после

мхм...сега само остана баща ми да навия да ми даде малко парички и той и да си го закупя :)) поздрави

OoVasKoO
06-25-2014, 20:31
Успех! Nexus 5 е много добър избор, в момента това е смартфонът с най-добрата Android поддръжка. Съмнявам се да останеш разочарован.