PDA

View Full Version : На 16, без никакъв опит



bubbalazi
06-22-2014, 22:12
Здравейте,
проблемът ми е следния (ако мога да го нарека проблем) На 16 години съм и никога не съм имала гадже и проблема идва от там, че до 13 годишна възраст бях много дебела, нямах приятели всички ме обиждаха (да добавя, че бях на тровена и благодарение на лекарства изчистих организъма си и отслабнах, т.е. не заради ядене! ) ... на 14 отслабнах доста, на 15 и 16 вече с нормално тяло. От толкова обиди, станах по затворен човек, от страх, че ще бъда наранена. Още на 13г. се преместих да живея в чужбина .. където тепърва учих език и после отидох в нормално училище. Когато на 15г. се върнах в България за едно лято, всички ме гледаха с други очи. Нямаше, кой да не каже " Колко си пораснала и променила.." и бързо събудих мръсното подсъзнание у хората, в който преди будих отвращението. Така се случиха нещата, че хората с които бях в ежедневието си винаги бяха минимум с по 4/5 години по големи от мен. Стар приятел, с които преди да замина бях скарана като ме вида каза .. ооо това ти ли си, колко си се променила .. и макар с повече от 10г. разлива в годините, ме целуна .. бях с рокля .. натискаше ми се .. и чисто и просто беше нещо като оферта "просто секс?" и всеки път като ме видеше се опитваше ... съседът ми там където преди години живях реагира по същият начин. Когато заради приятелка се наложи да спим в приятел на гаджето и аз, тя и гаджето и .. се наложи да бъда на едно легло с момче, което не познавах до преди ден, и когато тя и той използваха времето да се отдадат един на друг .. онзи реши, че и аз ще искам та нощта беше дълга и спореща .. защото той казваше ДА а аз НЕ, дефакто ме караше на сила.. И така по нататък се запознах с момче 8г. по- голям от мен .. излизахме често .. смеехме се.. забавлявахме се, но все пак времето, което прекарахме заедно не беше много, всичко започна в интернет. Той всъщност нищо не знаеше за мен .. когато се върнах обратно в чужбина той ми заяви, че е влюбен в мен, бях в шок казах му, че няма как да е и, че не знае нищо за мен .. а той ми каза дай ми шанс да разбера .. все пак му казах, че е прибързал много .. и така до ден днешен не спря да се надява (аз нищо не изпитвам към него) Случайно прочетох какво си е писал с едно момиче за мен .. и съвсем намеренията не са му тези, който ми заявява .. или поне аз така го разбрах .. че аз съм още малка и много наивна ... че съм си намерила лоша компания.. и съм тръгнала по кривият път .. трябвало ми човек, да ми покаже пътя .. и т.н. Аз съм на мнение, че щом съм решила да си троша главата .. значи трябва да го направя .. т.е. знам че тревата не е най- добрият път .. но това, че вървя точно до нея, не означава, че съм се втурнала и аз да се напушвам или да продавам .. и все пак не искам никой да ме променя .. защо да ходя по пътя, който ТОЙ ми казва? и така това с него приключи преди да е почнало. Сега тук е някак странно, нямам приятели момчета, не съм от най общителните. Чудя се едно- защо, всеки е готов да ми предложи секс, но не и нищо повече? На 16, все още не съм имала приятел .. Тук 90 % от момичетата губят девственоста си на 14, а на 16 вече са сменили по 10 гаджета .. имам чувството, че ще бъда forever alone ...

Anonys
06-22-2014, 22:27
'Щото си тъпа. И лесна. Ти искаш да загубиш девствеността си, следователно те търсят тези, които искат да го направят. Научи се да пишеш без правописни грешки и вземи тръгни с някой, който е 30 години по-голям от теб, пък тогава ще разбереш, че той може да ти предложи нещо повече. Ако не търсиш, свестните момчета сами ще те намерят и ще поискат да ти предложат нещо повече. А пък ти откъде знаеш, че щом са поискали първо секс, няма да ти дадат и нещо друго? Ще бъдеш "forever alone", 'щото така си се настроила. Не вярвам, че някое свястно момче би тръгнала с напушалка като теб. Не може да си овца, пък да си търсиш тигър, нали знаеш. ;)

bubbalazi
06-22-2014, 22:50
Не мисля, че трябва да ме обиждаш в повече е. Искам да отбележа, че компанията ми ( момчетата) продават и пушат и, че всеки си мисли, че щом те могат да са ми приятели, значи аз всяка вечер се напушвам с тях и продавам, това не е така. Аз НЕ пипвам трева! Знам, че не са готови да ми предложат друго, защото например момчето което споменах с повече от 10г. по- голямо от мен, си има жена и не само това има си и дете (макар и млад). Ако съм искала да я загубя, можеше да е отдавна, аз търся нещо сериозно.
П.С. Ако мислиш отново да ме обиждаш или да ми правиш забележки за правописа ми, по- добре не пиши нищо :)

Anonys
06-22-2014, 22:53
Кофти е, че не приемаш критика. Радвам се, че не пушиш, значи не съм разбрал. Търпение.

DeHu
06-23-2014, 09:08
На мен ми се струва,че сега дори и да не си падаш толкова по някого,не можеш да го отхвърлиш категорично,защото се радваш че ти обръща по-специално внимание.Изглежда ти е останал някакъв комплекс от годините,когато са те обиждали,че не заслужаваш да бъдеш харесвана,а не трябва да е така.Опитът ще дойде,но ти недей да се хвърляш на всеки батко/чичко/тревоман и т.н,защото единственото,което може да се случи след това е да съжаляваш.Може би трябва да приемеш,че си хубаво момиче,което може да предложи и друго нещо освен секс и да намериш човек,който да те обича както и ти него.Отношения включващи само и единствено секс,според мен трябва да ги оставиш за по-късен етап от живота си,когато си по-наясно със себе си.

marilyn
06-23-2014, 11:11
Свикнала си като по-малка да търпиш обиди и критики заради наднорменото тегло, което е било голям проблем. Сега се чувстваш много по-добре и много по-красива, което естествено е нормално. Разбираемо е да те харесват, сигурно вече имаш хубаво тяло, не е много трудно нормално изглеждащо момиче да получава предложения за секс. Ясно е, че ти харесва да получаваш такова внимание.

Според мен ти е трудно да казваш "не", защото искаш да получаваш това внимание. Ако искаш сериозно гадже, на което му пука за теб и не иска само секс, тогава просто трябва да търсиш подходящия човек. Просто не се занимавай с всеки срещнат, подбирай си добре компанията.

Каквото поведение показваш, такова ще получаваш. Ако позволяваш да се държат с теб като с момиче, готово винаги да даде секс, не очаквай някой да те вземе за нещо повече. Ако показваш по-сериозно отношение, тогава ще получаваш и такова от другите.

bubbalazi
06-23-2014, 15:39
На мен ми се струва,че сега дори и да не си падаш толкова по някого,не можеш да го отхвърлиш категорично,защото се радваш че ти обръща по-специално внимание.Изглежда ти е останал някакъв комплекс от годините,когато са те обиждали,че не заслужаваш да бъдеш харесвана,а не трябва да е така.Опитът ще дойде,но ти недей да се хвърляш на всеки батко/чичко/тревоман и т.н,защото единственото,което може да се случи след това е да съжаляваш.Може би трябва да приемеш,че си хубаво момиче,което може да предложи и друго нещо освен секс и да намериш човек,който да те обича както и ти него.Отношения включващи само и единствено секс,според мен трябва да ги оставиш за по-късен етап от живота си,когато си по-наясно със себе си.
Не е така, не обръщам никакво специално внимание на никого, отблъсквам всеки който идва за шега или за "само секс".. и някак дори неописуемо за мен годините са от значение. А за това с комплекса, не го отричам, може би е така ..

bubbalazi
06-23-2014, 15:44
Свикнала си като по-малка да търпиш обиди и критики заради наднорменото тегло, което е било голям проблем. Сега се чувстваш много по-добре и много по-красива, което естествено е нормално. Разбираемо е да те харесват, сигурно вече имаш хубаво тяло, не е много трудно нормално изглеждащо момиче да получава предложения за секс. Ясно е, че ти харесва да получаваш такова внимание.

Според мен ти е трудно да казваш "не", защото искаш да получаваш това внимание. Ако искаш сериозно гадже, на което му пука за теб и не иска само секс, тогава просто трябва да търсиш подходящия човек. Просто не се занимавай с всеки срещнат, подбирай си добре компанията.

Каквото поведение показваш, такова ще получаваш. Ако позволяваш да се държат с теб като с момиче, готово винаги да даде секс, не очаквай някой да те вземе за нещо повече. Ако показваш по-сериозно отношение, тогава ще получаваш и такова от другите.

По точно се дразня на такива предложения, защото е тъпо да не предлагаш нищо повече от партньор за нощта ...
И проблемът ми е, че ми е трудно да казвам "Да" .. не различавам вече, сериозните хора или те просто изчезнаха ..

П.С.Благодария за всички мнения

golemiq_korab_minava
06-23-2014, 16:03
Еми то и моята голяма любов беше момиче, което не ме познаваше много добре, ем - химия...
Та .. не. Щом излизаш с тревопушеща компания, за какво мислиш, че ще те използват момчетата?
На тази възрст повечето пубери най-вече тва ги влече..
Иначе не разбрах какъв е проблема.