PDA

View Full Version : МОЛЯ,ПОМАГАЙТЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ.....



cecko_m
06-23-2014, 13:08
Здравейтее!Искам да ви помоля за помощ,защото нз какво да правя.Значи ситуацията е следната.От скоро се преместих в друг квартал ии мн харесвам едно момиче от горния етаж.Преди няколко дни бях пред блока с един приятел и тя беше на терасата(простираше) и погледите ни се засякоха и тя с ШИРОКА усмивка се усмихна,след което аз направих същото и това продължи няколко секунди и тя се прибра. :( Та вупросите ми са:1 Дали ме харесва? 2.Как да се запознаем като от тогава не сме се виждали?Благодаря предварително :) и ако има въпроси питайте.

lave13any
06-23-2014, 14:32
Saberete se kompaniq da izlizate i predi da tragnete q pokanete da ide s vas ili ne6to ot toq rod.Ne e tolkova slognoo kolkoto si misli6. A otnosno drugiq vapros ako si mil i pe4en 6te te xaresa, badi jentalmen izlezte za sladoled ili ne6to podobno. I nai vagnoto spoko ako ne uspee6 dnes pa utre :) kasmet

cecko_m
06-23-2014, 15:36
[QUOTE=lave13any;11113099]Saberete se kompaniq da izlizate i predi da tragnete q pokanete da ide s vas ili ne6to ot toq rod.Ne e tolkova slognoo kolkoto si misli6. A otnosno drugiq vapros ako si mil i pe4en 6te te xaresa, badi jentalmen izlezte za sladoled ili ne6to podobno. I nai vagnoto spoko ako ne uspee6 dnes pa utre :) kasmet[/QUOTE

Aми попринцип като я видя не мога да съм друго освен мил с нея :). А нз как да се съберем компания като не я познавам,дори не и знам името :( А и нз как да се запознаем като не се виждаме,нз дали е добра идея ако отида до тях,и ако да какво да и кажа? И мерсии :)

marilyn
06-23-2014, 15:39
Звънни ѝ на вратата, занеси нещо - примерно шоколад и ѝ кажи, че си новият съсед, искал си да се запознаете. Дръж се естествено.

MistarTroll
06-23-2014, 15:46
Отиди някоя сутрин я помоли да ти даде кафе ако може че уж нямаш и не ти се ходело до магазина толкос рано или за нещо друго уж.

cecko_m
06-23-2014, 15:49
Ами ако отвори някой друг :) какво правим... и ако е тя какво да и кажа,попринцип знам г/д какво да казвам,но като я видя и край губя ума и дума ;д

RapExotic
06-23-2014, 18:53
Не звъни по вратите на хората, които не познаваш просто така. Може да си има гадже, или да отвори баща и. Запознай се с нея когато излизаш. Неможе да не се засичате. Представи и се, разменете 2-3 изречения, пък след това прави каквото и да било, защото ако стане гаф ще трябва да се гледате на криво всеки ден.

cecko_m
06-23-2014, 19:00
Не звъни по вратите на хората, които не познаваш просто така. Може да си има гадже, или да отвори баща и. Запознай се с нея когато излизаш. Неможе да не се засичате. Представи и се, разменете 2-3 изречения, пък след това прави каквото и да било, защото ако стане гаф ще трябва да се гледате на криво всеки ден.

Амии да така е,ама от тогава не сме се виждали :(

yakuza_
06-24-2014, 05:54
Oтиди за захар.