PDA

View Full Version : Кой е следващият? - тема за нашето бъдеще



iakatamacka
06-24-2014, 11:46
Днес попаднах на един страхотен сайт. По-скоро кампания и лично аз смятам, че всички ние сме длъжни да го подкрепим. Не става дума да гласуваме или нещо подобно. Става дума да се борим за нашите права, за бъдещето си. Ето част от текста на сайта koiesledvashtiat.com

През последните дни и седмици цяла България следи как един депутат упражнява натиск върху най-влиятелния българин за 2013-та според Forbes. Наблюдаваме репресии от страна на държавата върху частни фирми. Наблюдаваме поройни дъждове и потопи, които доведоха до десетки жертви. Наблюдаваме как хора без морал прегазват деца по пешеходни пътеки и пешеходни зони. Наблюдаваме как млади хора умират, защото няма линейки или екипи.

Защо тези неща са свързани?
Бездействието ни в годините на преход спомогна за това, че държавата ни да се управлява от мутри. Всичко описано по-горе е свръзано и е причинено от това, че един депутат си позволи да окаже натиск, като целта е лична облага. Благодарение на това нямаме здравна система, образователната ни система не работи, бизнесът ни не е свободен и функционира под заплахата на партии или конкретни депутати, органите на реда са корумпирани и само констатират нарушенията, а стана ясно, че понякога дори и самите те ги извършват.

Цялата кампания можете да видите на адрес www.koiesledvashtiat.com и искрено се надявам, че няма да ме изтриете, защото това засяга всички нас и нашето бъдеще... а нали ние сме бъдещето на тази страна?

http://www.koiesledvashtiat.com/r/banner-red.jpg (http://www.koiesledvashtiat.com)

agavrailov
06-24-2014, 11:54
Аз определено ще подкрепя тази кампания! За първи път чувам за нея - трябва да ѝ се даде по-голяма гласност! Така е - само ние можем да променим нещата в своята държава, ако трябва да отново ще излезем по улиците и този път целият политически елит ще си замине от властта! ! !

anonymous908491
06-25-2014, 16:15
хахаххах, това трябва да се изтрие, но лейдито няма да го направи, защото няма да и позволят.
Василев е същата мижитурка като Прокопиев и тиквата, тримцата разчитат на платени олигофрени, които да ги хвалят в нета.
Ти не си яка мацка, а си тъпа путка